[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

selc

Δραστήριο μέλος

Η selc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
Πιάνετε μια δουλειά και νοικιάζετε μια γκαρσονιέρα στη πόλη σας άμα καίγεστε τόσο ρε παιδιά:P
όχι δεν είναι το θέμα μόνο το σπίτι :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
όχι δεν είναι το θέμα μόνο το σπίτι :)
I know.
Έχω δεί 2 φίλους μου στη Πάτρα πως ζούν σε σύγκρίση με τους υπόλοιπους εδώ στην Αθήνα.
Τους ζηλεύω.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

selc

Δραστήριο μέλος

Η selc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
I know.
Έχω δεί 2 φίλους μου στη Πάτρα πως ζούν σε σύγκρίση με τους υπόλοιπους εδώ στην Αθήνα.
Τους ζηλεύω.:P
χαχα ! τότε τι λύση ήταν αυτή με το σπίτι στην πόλη μας? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
χαχα ! τότε τι λύση ήταν αυτή με το σπίτι στην πόλη μας? :P
στην αναβροχιά, καλό και το χαλάζι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
εεε μα έτσι ακριβώς :worry:
έχω κάνει τόσα όνειρα να πούμε,μέχρι και το τέλειο σπίτι βρήκα :)
αχ αυτές οι βάσεις

μου αρεσει που συμφωνεις,παρε +1 απο εμενα(χεχεχεχε)
αχ δεν λες τπτ, θα σκασω στο τελος και εγω....




I know.
Έχω δεί 2 φίλους μου στη Πάτρα πως ζούν σε σύγκρίση με τους υπόλοιπους εδώ στην Αθήνα.
Τους ζηλεύω.:P

και εγω ιδια φαση με κατι φιλαρακια που ειναι πατρα too.και το βλεπω και με την αδερφη μου που ειναι θεσσαλονικι πως περναει και πωε περναει ενα φιλαρακι εδω,φυσικο αθηνας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

red span

Δραστήριο μέλος

Ο ΧΑΡΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 407 μηνύματα.
Alehunter,βλεπω οτι ανγχωνεσε πολυ με τις βασεις και με το διακο σου αλλωστε.Αλλα δεν θεωρω ικανους τους αποφοιτους λυκειου που ρωτας να σε απαντησουν αν περνας στην σχολη σου η οχι.Κατσε χαλαρωσε ηρεμα και αν δεν περασεις δεν εγινε και κατι χαλαρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αλίκη Βακ.

Νεοφερμένος

Η Αλίκη Βακ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 106 μηνύματα.
Παιδια δεν ξερω για σας αλλα εγω εχω απιστευτο αγχος για τις βασεις.... Μπορει να ειμαι πολυ παραπανω απο την βαση μου αλλα και παλυ ανησυχω.... Και δεν ξερουμε και ποτε βγαινουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Παιδια δεν ξερω για σας αλλα εγω εχω απιστευτο αγχος για τις βασεις.... Μπορει να ειμαι πολυ παραπανω απο την βαση μου αλλα και παλυ ανησυχω.... Και δεν ξερουμε και ποτε βγαινουν...
για το ποτε θα βγουνε οι βασεις εκνευριζομαστε ολοι..αλλα αφου εισαι και πιο πανω απο την περυσινη βαση απο οτι καταλαβα..νομιζω πως δεν υπαρχει ουτε μισος λογος για να αγχωνεσαι:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αλίκη Βακ.

Νεοφερμένος

Η Αλίκη Βακ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 106 μηνύματα.
για το ποτε θα βγουνε οι βασεις εκνευριζομαστε ολοι..αλλα αφου εισαι και πιο πανω απο την περυσινη βαση απο οτι καταλαβα..νομιζω πως δεν υπαρχει ουτε μισος λογος για να αγχωνεσαι:D
ο λογος που αγχωνομαι ειναι γιατι ειμαι υποψηφια για μουσικα πανεπιστημια... Και ειναι τα μονα πανεπιστημια που θα εχουν αυξηση στις βασεις τους.... Οι εφημεριδες γραφουν οτι μπορει να εχουν σημαντικη ανοδο... Εγω ειμαι 5.700 μορια πανω απο την σχολη μου θελω απλα...
δεν ξερω συνηθως ποσο ειναι αυτη η συμαντικη ανοδος...!! :redface::(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
ο λογος που αγχωνομαι ειναι γιατι ειμαι υποψηφια για μουσικα πανεπιστημια... Και ειναι τα μονα πανεπιστημια που θα εχουν αυξηση στις βασεις τους.... Οι εφημεριδες γραφουν οτι μπορει να εχουν σημαντικη ανοδο... Εγω ειμαι 5.700 μορια πανω απο την σχολη μου θελω απλα...
δεν ξερω συνηθως ποσο ειναι αυτη η συμαντικη ανοδος...!! :redface::(

Για ποιό τμήμα ενδιαφέρεσαι και με πόσα μόρια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αλίκη Βακ.

Νεοφερμένος

Η Αλίκη Βακ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 106 μηνύματα.
Για ποιό τμήμα ενδιαφέρεσαι και με πόσα μόρια?
Για το μουσικο πανεπιστημιο κερκυρας... ειχε περσυ 7.324 και εγω εβγαλα φετος 13.075...:redface::(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Για το μουσικο πανεπιστημιο κερκυρας... ειχε περσυ 7.324 και εγω εβγαλα φετος 13.075...:redface::(

Είσαι ΜΕΣΑ 100% !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αλίκη Βακ.

Νεοφερμένος

Η Αλίκη Βακ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 106 μηνύματα.
Είσαι ΜΕΣΑ 100% !
:clapup::clapup: εχεις ακουσει καμια προβλεψη?? Αχ μακαρι μακαριιιιιι!!!!!!!
σε ευχαριστω τοοοοοοοοσο μα τοοοοοοοοσο πολυ!!!! :'):')
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
:clapup::clapup: εχεις ακουσει καμια προβλεψη?? Αχ μακαρι μακαριιιιιι!!!!!!!
σε ευχαριστω τοοοοοοοοσο μα τοοοοοοοοσο πολυ!!!! :'):')
δεν μπορει να εχει τοοσο μεγαλη ανοδο:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αλίκη Βακ.

Νεοφερμένος

Η Αλίκη Βακ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 106 μηνύματα.
δεν μπορει να εχει τοοσο μεγαλη ανοδο:D
απλα ειπαν σημαντικη ανοδο και φοβηθηκα....:redface::redface::redface::redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
εχουμε τπτ καινουριο για τους μηχανικους παραγωγης και διοικησης ΞΑΝΘΗΣ;;;

στα 15950 ειναι η μεγαλυτερη προβλεψη που εχω δει....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
απλα ειπαν σημαντικη ανοδο και φοβηθηκα....:redface::redface::redface::redface::redface:

Η βάση αυτού του τμήματος απο το 2001 και μετά , ήταν κάτω απο 12.500 :/ Και πέρσυ που καταργήθηκε η βάση του 10,γέμισε η σχολή και έφτασε η βάση στα 7κατι όπως είπες!Φέτος,παρόλο την αύξηση της επίδοσης στα μουσικά μαθήματα,οι ενδιαφερόμενοι αυτής της σχολής είναι γενικά ελάχιστοι και η σχολή λόγω τοποθεσίας θα είναι για άλλη μια φορά κάτω απο 12.500!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αλίκη Βακ.

Νεοφερμένος

Η Αλίκη Βακ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 106 μηνύματα.
Η βάση αυτού του τμήματος απο το 2001 και μετά , ήταν κάτω απο 12.500 :/ Και πέρσυ που καταργήθηκε η βάση του 10,γέμισε η σχολή και έφτασε η βάση στα 7κατι όπως είπες!Φέτος,παρόλο την αύξηση της επίδοσης στα μουσικά μαθήματα,οι ενδιαφερόμενοι αυτής της σχολής είναι γενικά ελάχιστοι και η σχολή λόγω τοποθεσίας θα είναι για άλλη μια φορά κάτω απο 12.500!
:clapup::clapup::clapup: αχχχχ!!!!!!!!!!μακαρι μακαρι μακαριιιιι!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ευχαριστω πολυ πολυ πολυυυυυ!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
:clapup::clapup::clapup: αχχχχ!!!!!!!!!!μακαρι μακαρι μακαριιιιι!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ευχαριστω πολυ πολυ πολυυυυυ!!!!!!!

Μα έχεις αμφιβολίες για ένα τμήμα που πρόπερσυ με τα εύκολα θέματα δεν γέμισε καν...μόνο 42 μπήκαν .. απο τους 72 που ζητάει :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

red span

Δραστήριο μέλος

Ο ΧΑΡΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 407 μηνύματα.
Είσαι ΜΕΣΑ 100% !
Χρηστο,δεν νομιζω οτι αυτο που κανεις ειναι σωστο.Ε,οκ εχεις δει ολα τα στατιστικα και εχεις σχηματισει την δικη σου γνωμη για τις σχολες.Αλλα δεν μπορεις να παιζεις με την ψυχολογια των αλλων παιδιων.Αν 1 στο εκαττομυριο ανεβει παραπανω η σχολη μετα τι?.Το παιδι θα εχει χαρει τζαμπα.Γιαυτο μην κανεις προβλεψεις η κανε αλλα με περιθωριο
Ελπιζω να εγινα κατανοητος
ΦΙλικα Χ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top