[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΛΑΓ

Νεοφερμένος

Η ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΛΑΓ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Τώρα είδα ότι ζητάς το link και όχι τις βάσεις. Βάλε στην αναζήτηση του google: edu4 και αυτομάτως θα σε παραπέμψει. Από κει κι έπειτα απαιτείται μια διαδικασία εγγραφής. Ακολούθησε τα βήματα που σου ζητούνται. Θέλει λίγο υπομονή γιατί καμιά φορά μπλοκάρει.

Περνάει κανείς από εσάς στο τμήμα Ιστορίας και Θεωρίας της Τέχνης της Καλών Τεχνών;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

nikos18

Νεοφερμένος

Ο nikos18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 55 μηνύματα.
εχω λογαριασμο..δεν ξερω γιατι δεν μου τα βγαζει..μου βγαζει τα στοιχεια του λογαριασμου και απο κει και περα δεν μπορω να πατησω τπτ αλλο..αν μπορει καποιος να μου στειλει το link για 2ο και 5ο να το κανω copy-paste και να μου τα βγαλει..οποιος μπορει ας μου το στειλει

Υ.Γ. ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΟ ΜΑΘΗΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΚΑΙ ΤΙΣ ΣΧΟΛΕΣ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΕΙΔΙΚΟ

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ..

ρε παιδια ας στειλει καποιος το λινκ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

makis07

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο makis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 195 μηνύματα.
πες μου ποιες σχολες θελεις να σου γραψω τις αναμενομενες βασεις.......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos18

Νεοφερμένος

Ο nikos18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 55 μηνύματα.
βασικα θελω να τις δω ολες...χD
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marioanna

Νεοφερμένος

Η maria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
συγγνώμη ρε παιδιά αλλά την ιατρική πάτρας πόσο τη δίνει ? όπως και ιατρική λάρισσας και Ιωαννίνων ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

selc

Δραστήριο μέλος

Η selc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
συγγνώμη ρε παιδιά αλλά την ιατρική πάτρας πόσο τη δίνει ? όπως και ιατρική λάρισσας και Ιωαννίνων ???
πάτρα : 18770
λάρισα : 18640
ιωάννινα : 18510
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isokpatis

Νεοφερμένος

Ο Isokpatis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
παιδια πειτε μου τις βασεις για τα ...ιστοριας και εθνολογιας(κομοτηνη) ιστοριας αρχαιολογιας και κοινωνικης ανθρωπολογιας (βολος) κοινωνικης διοικησης (κομοτηνη)

ευχαριστω εκ των προτερων!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

selc

Δραστήριο μέλος

Η selc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
παιδια πειτε μου τις βασεις για τα ...ιστοριας και εθνολογιας(κομοτηνη) ιστοριας αρχαιολογιας και κοινωνικης ανθρωπολογιας (βολος) κοινωνικης διοικησης (κομοτηνη)

ευχαριστω εκ των προτερων!!!
ιστορία και εθνολογία : 13950
βόλο : 14530
κοινωνική διοίκηση : 13350
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marioanna

Νεοφερμένος

Η maria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
ευχαριστώ την ανώριμη (ΆΝΝΑ) !! ΜΕ χαροποίησαν κιόλας !!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isokpatis

Νεοφερμένος

Ο Isokpatis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
ιστορία και εθνολογία : 13950
βόλο : 14530
κοινωνική διοίκηση : 13350

το ιστορικο κερκυρας και το τει διατροφης διαιτολογιας θεσσαλονικης ποσο εχει?
συγνωμη αν σας ζαλισα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

selc

Δραστήριο μέλος

Η selc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
το ιστορικο κερκυρας και το τει διατροφης διαιτολογιας θεσσαλονικης ποσο εχει?
συγνωμη αν σας ζαλισα!!!
ιστορικό κέρκυρας : 13800
τει διατροφής και διαιτολογίας : 15450
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isokpatis

Νεοφερμένος

Ο Isokpatis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
ιστορικό κέρκυρας : 13800
τει διατροφής και διαιτολογίας : 15450

ευχαριστω πολυ ανωριμη(Αννα) !!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexandros S.

Νεοφερμένος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 66 μηνύματα.
Alexandros S., σ' ευχαριστώ πάρα πολύ για τη γρήγορη απάντησή σου. Δεν έχω λόγο να μη σε πιστέψω, αλλά κάτι πολύ περίεργο συμβαίνει εδώ. Και χθες και σήμερα που μπήκα δυό φορές στο σάιτ, για το οποίο μιλάμε, μου δίνει 16.700 για Ιστ. - Αρχ. Αθήνας και 16.450 για το ΦΠΨ. Είναι δυνατόν άλλα να δίνει στον ένα κι άλλα στον άλλο; Θα προσπαθήσω να τα δω και πάλι.

Ωχ ωχ... Αλεξάνδρα Τώρα εχω αρχίσει να ανησυχώ ειλικρινά!! Όχι γιατί μιλάμε για άλλα νούμερα εκτιμήσεων ΚΑΙ όχι βάσεων αλλά μήπως τα δικά μου μάτια από την αγωνία βλέπουν νούμερα αλλά ντ' άλλων...εχω μπει 4-5 φορές και μου δείχνουν αυτα τα νούμερα που σ είπα προηγουμένως!!! Λέω είτε να ρίξεις μια άλλη ματιά είτε KAΛYTEPA να μας πουν όσοι έχουν πρόσβαση στο 1ο πεδίο πόσο δείχνει το Ιστορικό κ' ΦΠΨ Αθήνας ΓIATI μας ενδιαφέρει άμεσα.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kossal

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 862 μηνύματα.
Λέω είτε να ρίξεις μια άλλη ματιά είτε KAΛYTEPA να μας πουν όσοι έχουν πρόσβαση στο 1ο πεδίο πόσο δείχνει το Ιστορικό κ' ΦΠΨ Αθήνας ΓIATI μας ενδιαφέρει άμεσα.....

ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΟ ΑΘΗΝΑΣ : 16.460 από 16.953
ΦΠΨ ΑΘΗΝΑΣ : 16.250 από 16.618
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexandros S.

Νεοφερμένος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 66 μηνύματα.
ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΟ ΑΘΗΝΑΣ : 16.460 από 16.953
ΦΠΨ ΑΘΗΝΑΣ : 16.250 από 16.618

Ευχαριστώ πολύ φίλε να σαι καλά και να περάσεις στην πρώτη σ επιλογή(δεν έβρισκα καλύτερη ευχή) !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kossal

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 862 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ φίλε να σαι καλά και να περάσεις στην πρώτη σ επιλογή(δεν έβρισκα καλύτερη ευχή) !!!

Χαχα Όντως είναι ότι καλύτερο για ευχή στην παρούσα φάση. :D Το ίδιο εύχομαι και για σένα φίλε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΛΑΓ

Νεοφερμένος

Η ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΛΑΓ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Alexandros S., λυπάμαι που σε αναστάτωσα. Ο ηλεκτρονικός δαίμων ευθύνεται! Πριν λίγη ώρα μόνο μου έδωσε τα αποτελέσματα που δίνεις κι εσύ. Χρείαστηκε να κάνω όλη τη διαδικασία με τη συμπλήρωση των βαθμών κ.λπ.. Φαίνεται ότι είχε κολλήσει. Μάλλον περνάω στο Φ.Π.Ψ. Δε μ' ενθουσιάζει κι όλας. Θα προτιμούσα την Καλών Τεχνών αλλά την έχω βάλει μετά το Φ.Π.Ψ. Σου εύχομαι καλή συνέχεια και πάλι συγγνώμη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

barca10

Νεοφερμένος

Ο Φώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Γειά σας παιδιά,

κάντε μία εκτίμηση για το Οργάνωση και Διοίκηση ΑΣΟΕΕ και για το Οικονομικής Επιστήμης ΑΣΟΕΕ.

Εύχομαι ο καθένας να περάσει εκεί που επιθυμεί. Καλή επιτυχία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexandros S.

Νεοφερμένος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 66 μηνύματα.
Alexandros S., λυπάμαι που σε αναστάτωσα. Ο ηλεκτρονικός δαίμων ευθύνεται! Πριν λίγη ώρα μόνο μου έδωσε τα αποτελέσματα που δίνεις κι εσύ. Χρείαστηκε να κάνω όλη τη διαδικασία με τη συμπλήρωση των βαθμών κ.λπ.. Φαίνεται ότι είχε κολλήσει. Μάλλον περνάω στο Φ.Π.Ψ. Δε μ' ενθουσιάζει κι όλας. Θα προτιμούσα την Καλών Τεχνών αλλά την έχω βάλει μετά το Φ.Π.Ψ. Σου εύχομαι καλή συνέχεια και πάλι συγγνώμη.

Δεν πειράζει ρε συ Αλεξάνδρα!! Ίσα ίσα ένα ταρακούνημα κάνει καλό!! Χμμ...ούτε εμένα μ ενθουσιάζει η σχολή που έβαλα μετά το Ιστορικό( Διεθνών και ευρωπαϊκών πειραιά που είμαι για 900 μόρια πάνω) αντί για Φπψ που ήθελα ΠPAΓMATIKA και το εχω μετανιώσει 1 λεπτό μετά την οριστικοποίηση να φανταστείς!!ευτυχώς που ακούμε καμία παρηγορη εκτίμηση να ελπίζουμε! Πάντως και οι 2 αυτές σχολές φπψ και θεωρητικό καλών Τεχνών είναι απίστευτα ενδιαφέρουσες και είτε στη μια είτε στη άλλη NA μπεις δεν θα το μετανιώσεις!! Επειδή σ καταλαβαίνω AΠOΛYTA σ εύχομαι να ανεβεί το ΦπΨ και να πιάσεις την ΣXOΛH που θέλεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΛΑΓ

Νεοφερμένος

Η ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΛΑΓ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Η μητέρα μου έχει τελειώσει το Φ.Π.Ψ. και χρειάστηκε να διαβάσει πάρα πολύ και για να διδάξει και για να περάσει στον ΑΣΕΠ. Ό,τι διδάσκεται στη σχολή δεν έχει καμία σχέση με ό,τι απαιτείται μετά για να σταθείς επαγγελματικά με επιτυχία. Μετά την Καλών Τεχνών κι εγώ τις δύο Διεθνών κ.λπ. έβαλα. Λίγο τρελλό μηχανογραφικό αφού η σειρά έχει πρώτα σχολή (ΑΣΚΤ) με 15.000 μόρια περίπου, και άλλες, όπως τη Νομική, κάααατω-κάτω. Θα δούμε τι θα γίνει. Ξέρεις κανέναν που να δήλωσε ΑΣΚΤ και να περνάει; ρώτησα και εδώ αλλά δεν μου απάντησε κανείς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top