[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
στην κομοτηνη και στην χιο μηπως εκανες καποιο λαθος?γιατι αυτες ειναι η περσυνες....

13850 στη Κομοτηνή
13650 στη Χίο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marioanna

Νεοφερμένος

Η maria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
γεια ,μπορεί να μου πει κάποιος το link για να δω τις προβλέψεις από το edu4u ??? ή να δει αν μπορεί , αν με 18765 περνάω ιατρική κρήτης ?

ας μου απαντήσει κάποιος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
στην κομοτηνη και στην χιο μηπως εκανες καποιο λαθος?γιατι αυτες ειναι η περσυνες....

Το διορθώσα. :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos18

Νεοφερμένος

Ο nikos18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 55 μηνύματα.
αν πατησεις οτι εδινες και ειδικο μαθημα θα σου βγαλει και για το διεθνων και ευρωπαικων σπουδων θεσσαλονικη...θα μπορεσεις γτ εχω πολυ αγωνια..!θ τ εκτιμησω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

actinium

Νεοφερμένος

Ο actinium αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Με windows XP ΔΕΝ κατάφερα να δω τις εκτιμήσεις του edu4u.
Με windows seven 64bit, με εγκατεστημένο το office 2003, ΔΕΝ κατάφερα να δω τις εκτιμήσεις του edu4u.
Τελικά κατάφερα να δω τις εκτιμήσεις του edu4u με windows seven 32bit, με εγκατεστημένο το office 2010.
Αφού το site του edu4u είναι προβληματικό, γιατί οι διαχειριστές δεν δίνουν σε αρχείο .doc ή .pdf τις εκτιμήσεις τους;
Έλεος!!!

ΥΓ.
Όσον αφορά τις εκτιμήσεις του edu4u, μου φαίνονται λογικές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
ας μου απαντήσει κάποιος
18490 την δινει..

Παιδιά θα μπορούσατε να μου πείτε πόσο λένε για τη σχολή ιστορίας-αρχαιολογίας στη θεσσαλονίκη και πόσο για τη σχολή ιστορίας-εθνολογίας στην κομοτηνή;; ευχαριστώ εκ των προτέρων!!!

@Johnnaousa μπορείς να δεις;; :-)
δυστυχως δεν μ δειχνει την επιλογη 1ο πεδιο..μπορω να δω μονο 2ο,3ο,4ο πεδιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Εχμ, καλά μην πιστευετε ότι αυτές θα είναι οι βάσεις πάντως , ε. Ή ότι πει κάποιος εδώ μέσα. Γιατί συνήθως έχουμε κλάμματα στο τέλος πως ανέβηκαν ή ότι δε περάσατε εκεί που θέλατε. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Εχμ, καλά μην πιστευετε ότι αυτές θα είναι οι βάσεις πάντως , ε. Ή ότι πει κάποιος εδώ μέσα. Γιατί συνήθως έχουμε κλάμματα στο τέλος πως ανέβηκαν ή ότι δε περάσατε εκεί που θέλατε. :P
φυσικα και δεν θα ειναι αυτες ακριβως οι βασεις..δεν νομιζω κανεις να το πιστευει;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
αν πατησεις οτι εδινες και ειδικο μαθημα θα σου βγαλει και για το διεθνων και ευρωπαικων σπουδων θεσσαλονικη...θα μπορεσεις γτ εχω πολυ αγωνια..!θ τ εκτιμησω...

15.200 τη δίνει.

φυσικα και δεν θα ειναι αυτες ακριβως οι βασεις..δεν νομιζω κανεις να το πιστευει;)

Ε τι να σου πω, πολλά έχω ακούσει/δει. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

selc

Δραστήριο μέλος

Η selc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
φυσικα και δεν θα ειναι αυτες ακριβως οι βασεις..δεν νομιζω κανεις να το πιστευει;)
μην ορκίζεσαι...σαν τρελά κάνουν στο edu! λέγανε ότι δεν θα μπορέσουν να κοιμηθούν γιατί περιμέναν τις βάσεις :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos18

Νεοφερμένος

Ο nikos18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 55 μηνύματα.
εγω εχω με το ειδικο 14500..λες να εχει καμια ανατροπη και να το πιασω??γιατι ειναι χρειαζεται 8 μαθηματα..και θα ηθελα πολυ να μαθω ποσα παιδια του 5ου πεδιου δωσαν και ειδκο..για κομοτηνη και χιο ελπιζω οτι τα πιανω με μια μικρη μειωση ακομη απο οτι τα δινει..γτ και κομοτηνη ειμαι και σε ειδικη κατηγορια..θα δειξει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
μην ορκίζεσαι...σαν τρελά κάνουν στο edu! λέγανε ότι δεν θα μπορέσουν να κοιμηθούν γιατί περιμέναν τις βάσεις :worry:
ενταξει υπερβολικο..οι βασεις δεν θα ειναι αλλα και αποκλιση μεγαλη πλεον δεν θα εχει..ουφ καλη επιτυχια σε ολουςςς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

selc

Δραστήριο μέλος

Η selc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
Παιδιά θα μπορούσατε να μου πείτε πόσο λένε για τη σχολή ιστορίας-αρχαιολογίας στη θεσσαλονίκη και πόσο για τη σχολή ιστορίας-εθνολογίας στην κομοτηνή;; ευχαριστώ εκ των προτέρων!!!

@Johnnaousa μπορείς να δεις;; :-)
ιστορικο αρχαιολογικο θεσ/νικης : 15950
ιστορίας-εθνολογίας : 13950

γεια ,μπορεί να μου πει κάποιος το link για να δω τις προβλέψεις από το edu4u ??? ή να δει αν μπορεί , αν με 18765 περνάω ιατρική κρήτης ?
ιατρική κρήτης 18490
σύμωνα με αυτές περνάς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

nikos18

Νεοφερμένος

Ο nikos18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 55 μηνύματα.
αλεξανδρα μηπως μπορεις να μου στειλεις το link με τις αναμενομενες στο 2ο και 5ο???γιατι δεν μου τα βγαζει..κ τ εχω παρει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loukritia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Loukritia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 362 μηνύματα.
μην ορκίζεσαι...σαν τρελά κάνουν στο edu! λέγανε ότι δεν θα μπορέσουν να κοιμηθούν γιατί περιμέναν τις βάσεις :worry:
Κάτι άλλοι κάνουν και σαν καθυστερημένα, "SOS SOS SOS ΚΥΡΙΕ ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΕΛΗ", "HELP ME PLEASE!!", "ΔΕΝ ΜΠΟΡΩΩΩ", "ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ", λες και περιμένουν την καταστροφή του κόσμου(τα κεφαλαία χρησιμοποιούνται αυτούσια από τους τίτλους των θεμάτων του edu4u :P) :P

Κάθομαι και γελάω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΛΑΓ

Νεοφερμένος

Η ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΛΑΓ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Alexandros S., σ' ευχαριστώ πάρα πολύ για τη γρήγορη απάντησή σου. Δεν έχω λόγο να μη σε πιστέψω, αλλά κάτι πολύ περίεργο συμβαίνει εδώ. Και χθες και σήμερα που μπήκα δυό φορές στο σάιτ, για το οποίο μιλάμε, μου δίνει 16.700 για Ιστ. - Αρχ. Αθήνας και 16.450 για το ΦΠΨ. Είναι δυνατόν άλλα να δίνει στον ένα κι άλλα στον άλλο; Θα προσπαθήσω να τα δω και πάλι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

selc

Δραστήριο μέλος

Η selc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
Κάτι άλλοι κάνουν και σαν καθυστερημένα, "SOS SOS SOS ΚΥΡΙΕ ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΕΛΗ", "HELP ME PLEASE!!", "ΔΕΝ ΜΠΟΡΩΩΩ", "ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ", λες και περιμένουν την καταστροφή του κόσμου(τα κεφαλαία χρησιμοποιούνται αυτούσια από τους τίτλους των θεμάτων του edu4u :P) :P

Κάθομαι και γελάω
χαχαχααχαχ!!
ΕΠΕΙΓΟΝΝΝΝΝΝ
απαντηστεεεεεεεεε
βοηθειααα !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΛΑΓ

Νεοφερμένος

Η ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΛΑΓ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Αν η Αλεξάνδρα είμαι εγώ, αν δηλ. εννοείς εμένα, δυστυχώς δε γίνεται γιατί είμαι του πρώτου πεδίου και δεν μπορώ να δώ άλλα, εφόσον προαπαιτούμενη είναι η συμπλήρωση μηχανογραφικού. Λυπάμαι πολύ. Ίσως σε βοηθήσει κάποιος των δικών σου πεδίων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos18

Νεοφερμένος

Ο nikos18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 55 μηνύματα.
οχι εννοω την black_butterfly..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loukritia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Loukritia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 362 μηνύματα.
Αν η Αλεξάνδρα είμαι εγώ, αν δηλ. εννοείς εμένα, δυστυχώς δε γίνεται γιατί είμαι του πρώτου πεδίου και δεν μπορώ να δώ άλλα, εφόσον προαπαιτούμενη είναι η συμπλήρωση μηχανογραφικού. Λυπάμαι πολύ. Ίσως σε βοηθήσει κάποιος των δικών σου πεδίων
μπορείς να βάλεις τυχαίο αριθμό μορίων σε όλα τα πεδία και να επιλέγεις διαφορετικό κάθε φορά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top