[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Με τα νεα δεδομενα ποσο δινουν Πληροφορικη Γιαννενα και Εφαρμοσμενης Πληροφορικης Παμ.Μακ ?
Αν μπορουσατε να με πειτε θα το εκτιμουσα πολυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Εχω να εκφρασω μια πολυ καλη απορια...
Μιας και η ζητηση στα παιδαγωγικα τμηματα και τα τμηματα νηπιαγωγν εχει πλεον πεσει, υπαρχει η παραμικρη πιθανοτητα να δουμε βασεις αντιστοιχες με εκεινες του 2002?? Στα παιδαγωγικα φανταζει οντως αδυνατο, αλλα τι εχετε να πειτε για τα τμηματα νηπιαγωγν?? Πως ειχαν γραψει τοτε οι μαθητες της θεωρητικης??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexandros S.

Νεοφερμένος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 66 μηνύματα.
Εχω να εκφρασω μια πολυ καλη απορια...
Μιας και η ζητηση στα παιδαγωγικα τμηματα και τα τμηματα νηπιαγωγν εχει πλεον πεσει, υπαρχει η παραμικρη πιθανοτητα να δουμε βασεις αντιστοιχες με εκεινες του 2002?? Στα παιδαγωγικα φανταζει οντως αδυνατο, αλλα τι εχετε να πειτε για τα τμηματα νηπιαγωγν?? Πως ειχαν γραψει τοτε οι μαθητες της θεωρητικης??

Προσωπικά θεωρώ πώς τα παιδαγωγικά θα σταματήσουν να πέφτουν 400-500 μόρια όπως πέρσι κ' φέτος και λογικα θα μείνουν σε επίπεδα Φιλολογίας δηλαδή 17,5-17 αθήνα και 15-16 επαρχία τα επόμενα 4-5 χρόνια γενικά...Δεν νομίζω να φτάσουν πολύ πολύ χαμηλά όπως παλιά...το ίδιο και το νηπιαγωγών θεωρώ...γιατί όπώς και να το κάνουμε δύσκολα οι φιλόλογοι θα διορίζονται γρηγορότερα από δασκάλους,μάλλον απίθανο μπορώ να πω κ έτσι θα προτιμούνται παιδαγωγικά τμήματα στο μέλλον...Αλλά πότε δεν ξέρεις..Όσο για πριν 9 χρόνια ήταν αλλά τ εξεταζόμενα μαθήματα και οι συγκρίσεις θεωρώ πώς είναι ατοπες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioannat

Νεοφερμένος

Η ioannat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Βρε παιδια , εχω τρελλαθει, δεν μπορω να μπω στο edu4u με τπτ !!!!!!!! Παρακαλω οποιος μπορει ας πει τη βαση που δινει για
φιλολογια θεσσαλονικης, φιλολογια ιωαννινων, φιλολογια κομοτηνης και φιλοσοφιας-παιδαγωγικης θεσσαλονικης. THANKS........!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kossal

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 862 μηνύματα.
Βρε παιδια , εχω τρελλαθει, δεν μπορω να μπω στο edu4u με τπτ !!!!!!!! Παρακαλω οποιος μπορει ας πει τη βαση που δινει για
φιλολογια θεσσαλονικης, φιλολογια ιωαννινων, φιλολογια κομοτηνης και φιλοσοφιας-παιδαγωγικης θεσσαλονικης. THANKS........!!!!!!!!!!

ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ : 17.290
ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ : 15.850
ΕΛΛ. ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ : 15.150
ΦΙΛΟΣΟΦΙΑ-ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ : 16.050
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos18

Νεοφερμένος

Ο nikos18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 55 μηνύματα.
ρε παιδια ουτε εγω μπορω να τα δω κ εχω λογαριασμο..οποιος μπορει ας μου πει τις βασεις του edu4u για¨..
1.δεθνων και ευρωπαικων σπουδων θεσσαλονικη
2.διεθνων οικον.σχεσεων και αναπτυξης κομοτηνη
3.ναυτιλιας και επιχειρηματικων υπηρεσιων χιο
4.εφαρμοσμενων μαθηματικων ηρακλειο
5.στατιστικης αναλογιστικων χρημ/κων μαθηματικων σαμο

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polkiu

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Polkiu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 829 μηνύματα.
Αν μπορουσατε να με πειτε θα το εκτιμουσα πολυ
Πληροφορικη Γιαννενα 15450
Εφαρμοσμενης Πληροφορικης Παμ.Μακ 16180
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos18

Νεοφερμένος

Ο nikos18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 55 μηνύματα.
καποιος να μου πει λιγο τις καινουργιες αναμενομενες που δινει το edu??για τα 5 τμηματα που εχω δωσει απο πανω...πλιζ καποιος τωρα αμα μπορει??/ευχαριστω εκ των προτερων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
Είμαι 66 μόρια κάτω απο τη πρόβλεψη του edu4u για το Οικονομικής επιστήμης ΟΠΑ,τι λέτε έχω καμία πιθανότητα?:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos18

Νεοφερμένος

Ο nikos18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 55 μηνύματα.
insomnie μπορεις να δεις λιγο για τα τμηματα που εχω αναφερει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Είμαι 66 μόρια κάτω απο τη πρόβλεψη του edu4u για το Οικονομικής επιστήμης ΟΠΑ,τι λέτε έχω καμία πιθανότητα?:confused:
ειπαμε θα εχει σιγουρα καποια αποκλιση απο τις προβλεψεις του..ελπιζω για σενα να ειναι προς τα κατω:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos18

Νεοφερμένος

Ο nikos18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 55 μηνύματα.
αα κ πιστευω πως θα εισαι μεσα..τι ειναι 66 μορια..λες και πεφτουν ακριβως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
αα κ πιστευω πως θα εισαι μεσα..τι ειναι 66 μορια..λες και πεφτουν ακριβως...
φιλε δεν μπορω να δω για 5ο πεδιο σορυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos18

Νεοφερμένος

Ο nikos18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 55 μηνύματα.
οκ..δεν πειραζει..οποιος μπορει θα το εκτιμησω..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
οκ..δεν πειραζει..οποιος μπορει θα το εκτιμησω..!

Μισό,τις ανεβάζω εγώ.
Με προλάβανε xD
Η διεθνών παίζει να'ναι και στο 1ο πεδίοτο οποίο δε μπορώ να δώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos18

Νεοφερμένος

Ο nikos18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 55 μηνύματα.
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΩΩΩΩ..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
καποιος να μου πει λιγο τις καινουργιες αναμενομενες που δινει το edu??για τα 5 τμηματα που εχω δωσει απο πανω...πλιζ καποιος τωρα αμα μπορει??/ευχαριστω εκ των προτερων

1.δεθνων και ευρωπαικων σπουδων θεσσαλονικη (αυτή δε τη βρίσκω ο.ο)
2.διεθνων οικον.σχεσεων και αναπτυξης κομοτηνη 13.850
3.ναυτιλιας και επιχειρηματικων υπηρεσιων χιο 13.650
4.εφαρμοσμενων μαθηματικων ηρακλειο 13.010
5.στατιστικης αναλογιστικων χρημ/κων μαθηματικων σαμο 12.120
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos18

Νεοφερμένος

Ο nikos18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 55 μηνύματα.
στην κομοτηνη και στην χιο μηπως εκανες καποιο λαθος?γιατι αυτες ειναι η περσυνες....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr strange

Δραστήριο μέλος

Ο Mr strange αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
Παιδιά θα μπορούσατε να μου πείτε πόσο λένε για τη σχολή ιστορίας-αρχαιολογίας στη θεσσαλονίκη και πόσο για τη σχολή ιστορίας-εθνολογίας στην κομοτηνή;; ευχαριστώ εκ των προτέρων!!!

@Johnnaousa μπορείς να δεις;; :-)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marioanna

Νεοφερμένος

Η maria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
γεια ,μπορεί να μου πει κάποιος το link για να δω τις προβλέψεις από το edu4u ??? ή να δει αν μπορεί , αν με 18765 περνάω ιατρική κρήτης ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top