[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Michaelgr2009

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Michaelgr2009 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 164 μηνύματα.
ασ μου απαντησει κανεις στο πιο πανω ποστ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Yannis92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Yannis92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 331 μηνύματα.
Mε 12930 περνάω πολιτικες επιστήμες Ρέθυμνο?περισυ ειχε 13400.Ειμαι και ειδική κατηγορια και εχω εξτρα 2 θεσεις

To edu4u την δινει 13326 για φετος, ισως πεσει λιγο ακομα αλλα δε σου φτανει απ οτι βλεπω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Michaelgr2009

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Michaelgr2009 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 164 μηνύματα.
Moυ δινεις λινκ?εχει και αλλες σχολές εκει?πωω χαλάστικα τώρα:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Yannis92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Yannis92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 331 μηνύματα.

Michaelgr2009

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Michaelgr2009 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 164 μηνύματα.
μου κανει εντυπωση που πέφτουν μονο 100 μορια σε μια σχολη με χαμηλη βαθμολογια χωρις ιδιαίτερα μεγάλη ζήτηση και εν μεσω οικονομικης κρισης επειδη βρισκεται σε επαρχία δεν πιστευα οτι θα πεσει τοσο μονο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ryuzaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Lost in Infinity αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών ΑΠΘ (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,892 μηνύματα.
Κοιτώντας τα στοιχεία με τον ΓΒΠ που έδωσε το υπουργείο, φέτος, το 2010 και το 2008, στις κατευθύνσεις θετική-τεχνολογική 1-τεχνολογική 2, οι μαθητές από 18-20 το 2010 ήταν 7246 , το 2008 5729 ενώ φέτος 3862 .. Πτώση μεγάλη μυρίζει... Ίσως και μεγαλύτερη από του 2008.;)

Γι'αυτό το λόγο θα πέσουν περισσότερο από το 2008. Καλό καλοκαίρι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Val-Eirinaios

Νεοφερμένος

Ο Val-Eirinaios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
παιδια που λετε να φτασει η κτηνιατρικη φετος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elee

Νεοφερμένος

Η elee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
ρε παιδια ποιος ειναι αυτος ο Κος Κουτρουμπελης που ολα τα παιδια στο edu4.gr θερμοπαρακαλουν για μια προβλεψη???Παντως αν ηταν μεντιουμ θα κανε χρυσες δουλειες:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

loukas92

Νεοφερμένος

Ο loukas92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
παιδια ο Κατσικας δινει την ιατρικη κρητης απο 18750-18950 εγω εχω 18848 λετε να τν πιανω με σιγουρια???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
παιδια ο Κατσικας δινει την ιατρικη κρητης απο 18750-18950 εγω εχω 18848 λετε να τν πιανω με σιγουρια???


Κοίτα. Πάρε όλες τις εκτμησεις που θα βγουνε και αν είσαι μέσα σε όλες με -50 μόρια τότε κατά πάσα πιθανότητα είσαι μέσα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christosmp

Νεοφερμένος

Ο christosmp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θεσσαλίας (Λάρισα). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Παιδιά μήπως υπάρχει κάποια εκτίμηση για την ΣΥΔ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mouk

Νεοφερμένος

Ο Ανδρέας Μικρούτσικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Άγιο Πνεύμα (Σέρρες). Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Πάρε όλες τις εκτμησεις που θα βγουνε και αν είσαι μέσα σε όλες με -50 μόρια τότε κατά πάσα πιθανότητα είσαι μέσα.
Δεν ήξερα ότι οι βάσεις προκύπτουν βάσει του μέσου όρου των εκτιμήσεων του Κάτσικα. :hypno:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αλίκη Βακ.

Νεοφερμένος

Η Αλίκη Βακ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 106 μηνύματα.
γειά σας παιδιά!! Ήθελα να ρωτήσω αν ξέρει κάποιος περίπου ποιές θα είναι οι βάσεις στα μουσικά πανεπιστήμια.!! Είμαι πάνω απο την περσινή βάση της κέρκυρας 5.800 μόρια... Αλλά φοβάμαι... είναι η 2η φορά που έδωσα και έχω πάρα πολύ άγχος... Είναι ονειρό μου.!! Αν κάποιος μπορεί να με βοηθήσει θα ήμουν ευγνώμων... :')
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Yannis92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Yannis92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 331 μηνύματα.
Υπαρχει περιπτωση καποιο απ τα τρια τμηματα της Λογοθεραπεις να πεσει κατω απο τα 14000 μορια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αλίκη Βακ.

Νεοφερμένος

Η Αλίκη Βακ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 106 μηνύματα.
συμφωνώ!!! είναι δυνατόν; ότι εκτιμήσεις δίνονται εδώ είναι καθαρά εκτιμήσεις και τπτ αλλο!! κανένας δε μπορεί να ξέρει.. γνώμες συζητάμε και φήμες!!! τπτ άλλο !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
εσυ αλλαξε όνομα και καντο stockos....
Tι πράγματα ειναι αυτα που λες στα παιδια... είσαι σοβαρός???????

Είναι το καλύτερο που μπορεί να κάνει το παιδί. Να πάρει όλες τις εκτιμήσεις που θα βγάλουν οι βασεολόγοι σε εφημερίδες από δω και πέρα με τα νέα δεδομένα. και αν σε όλους είναι μέσα τότε θα έχει πολλές ελπίδες.

Προσωπικά πιστεύω ότι θα την πιάσει.


Δεν ήξερα ότι οι βάσεις προκύπτουν βάσει του μέσου όρου των εκτιμήσεων του Κάτσικα. :hypno:

Όχι ΜΟΥΚ είπα να κοιτάξει όλες τις εκτιμήσεις όχι μόνο του κ. Κάτσικα. (αν έστω και μία τον έχει εκτός τότε πρέπει να αγχώνεται).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Υπαρχει περιπτωση καποιο απ τα τρια τμηματα της Λογοθεραπεις να πεσει κατω απο τα 14000 μορια?
ναι..ετσι γιατι ο αξιοπιστος λεει οχι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αλίκη Βακ.

Νεοφερμένος

Η Αλίκη Βακ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 106 μηνύματα.
χαχα..!!! :P για τα μουσικα εχει κανεις καμια προβλεψη.? :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Η Ιατρικη Αθηνων λετε να πεσει 37 μορια;:p. Παντως η ιατρικη αλεξανδρουπολης θα ειναι πολυ κατω απο 19000, και θεωρητικα ολοι οι αριστουχοι της θετικης να δηλωναν ιατρικες, οι θεσεις θα ηταν παραπανω απο αυτους!

ΘΑ ΦΑΣ ΞΥΛΟ:P. Εισαι μεσα. Ασε να ανησυχουμε εμεις που θελουμε να πεσει περισσοτερα μορια.

ο Κάτσικας λέει 19000-19200:( είναι δυνατόν να πάει 19200?

Να κανω τις δικες μου εκτιμησεις? Με ΓΒΠ πανω απο 19 εχουν πανελληνιως 488 μαθητες στη θετικη, και στη χειροτερη και οι 488 θελουν Ιατρικη (απιθανο, αλλα ας εχουμε το χειροτερο σεναριο). Ας πουμε οτι απο αυτους καμια 150 ειναι στη Θεσσαλονικη. Περισσευουν καμια 10-15 θεσεις να "γεμισουν" αυτοι που εχουν ΓΒΠ οριακα κατω απο 19. Οποτε εγω τοποθετω την Ιατρικη Θεσσαλονικης γυρω στο 19100-19120...Johanio σε καλυπτω καθολου? 'Η θελεις να τη ριξω κι αλλο?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αλίκη Βακ.

Νεοφερμένος

Η Αλίκη Βακ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 106 μηνύματα.
Εχω ακουσει για αλεξανδρουπολη γυρω στα 18.600.... :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top