[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

makis07

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο makis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 195 μηνύματα.
οκ τα καταλαβα.ολες κατεβαινουν εκτος απο αυτη που θελω!χεχε(αλλα και παλι την πιανω)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kiki1993

Νεοφερμένος

Η Κική/Κορίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 70 μηνύματα.
Λοιπον δεν θέλω να σας απογοητεύσω ή να σας αγχώσω ( προς θεού) αλλααααα.....δεν θα περάσει ανθρωπος αααααααααααααααααα! χαχαχα...μη δινετε μωρε σημασία στις προβλέψεις ενός τυχαίου...γιατί τυχαίος είναι!Σιγά τον Αινστάιν δηλαδή!:p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

@ngie

Νεοφερμένος

Η @ngie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Παρακαλείτε ένας άνθρωπος απόφοιτος να ποστάρει την εκτίμηση του edu4u για την αγγλική θεσσαλονίκης... Ο χρήστης mr.thewritikos από τα νεύρα του π δεν μπορεί να βγάλει άκρη ζητά απεγνωσμένα βοήθεια!


20534
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mr.thewritikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 193 μηνύματα.
Ευχαριστώ!!! εάν όντως είναι έτσι δεν μπαίνω για λίγα μόρια... 20490 έχω :( :( ελπίζω να πέσουν και άλλο..... Η ΕΛΠΙΔΑ ΠΕΘΑΙΝΕΙ ΠΑΝΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ.....αλλά πεθαίνει και αυτή.... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΛΑΓ

Νεοφερμένος

Η ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΛΑΓ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Πώς μπορεί να κάνει σοβαρές προβλέψεις-υπολογισμούς, κάποιος που δεν ξέρει ότι άλλος είναι ο συντελεστής για τα Αγγλικά της Αγγλικής Φιλολ. και άλλος για τις άλλες σχολές που απαιτούνται αγγλικά (π.χ. σχολές του Παντείου)!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
δλδ ο κ.Κουτρουμπέλης έκανε λάθος κάπου και δεν τον συμπαθούμε?? εμένα μια χαρά αξιόπιστος μ φάνηκε

(σε ότι αφορά τα στοιχειά που συμπληρώνεις στο edu4u δώσε ψεύτικα, εγώ αυτό έκανα απλά επέλεξε μετά τις ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΕΣ σχολές που σ νοιαζουν,που ειναι το δυσκολο ; :hmm:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
Δεν ξέρω εμένα υπερβολικά μου φάνηκαν, 500 μόρια πτώση σε σχολές υψηλής ζήτησης; :hmm:
τουλάχιστον θα περάσουμε καλό καλοκαίρι κάτι είναι κι αυτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lefterisg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο lefterisg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 151 μηνύματα.
Παιδιά μπορεί κάποιος να βρεί τη βάση που δίνει για σχολή αστυφυλάκων και αξιωματικών αστυνομίας? Γιατί δεν τις βρίσκω με τίποτα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JimArr

Νεοφερμένος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
@lefterisg
ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΕΛΛ. ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ - ΓΣ - 17500
ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ - ΓΣ - 13800
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lefterisg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο lefterisg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 151 μηνύματα.
Ευχαριστώ. 13815 έχω για αστυφυλάκων. Βλέπω να μην την βγάζω μέχρι τις βάσεις....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
@lefterisg
ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΕΛΛ. ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ - ΓΣ - 17500
ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ - ΓΣ - 13800

Η γενική σειρά του '10 δεν ήταν παραπάνω και στις 2 σχολές; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lefterisg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο lefterisg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 151 μηνύματα.
Ε ναι, αφού είχε πάρει μόνο 900 άτομα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
Γενική Σειρά η Αξιωματικών το 2010 είχε 18674 και η Αστυφυλάκων νομίζω 15022.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lefterisg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο lefterisg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 151 μηνύματα.
15211 η αστυφυλάκων...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ten_ten

Νεοφερμένος

Ο ten_ten αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
@lefterisg
ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΕΛΛ. ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ - ΓΣ - 17500
ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ - ΓΣ - 13800

στις εβγαλε στο 5ο???
εμενα γιατι δεν μου τις δειχνει???
στραβος ειμαι???
εκτος και τις προσθεσε αργοτερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JimArr

Νεοφερμένος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
@ten_ten πρέπει να πας στα ειδικά μαθήματα και να βάλεις στα αγωνίσματα v στα: Αθλήματα Στρατιωτικών Σχολών Αθλήματα Αστυνομικών Σχολών για να δεις για στρατό και αστυνομία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
παιδια,οποιος εχει γραφτει σε αυτο το σαιτ που λετε,μπορει να δει τη βαση του παιδαγωγικου δημοτικης στο ρεθυμνο?ευχαριστω πολυ!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Balthazor

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Balthazor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,011 μηνύματα.
παιδια,οποιος εχει γραφτει σε αυτο το σαιτ που λετε,μπορει να δει τη βαση του παιδαγωγικου δημοτικης στο ρεθυμνο?ευχαριστω πολυ!:)

17020
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Παιδιά τα μνμ που γράψατε σήμερα είναι πάρα πολλά και εγώ έλειπα σήμερα όλη μέρα!!! Είναι πολλά για να κάτσω ένα ένα να ψάχνω:redface:
Από ότι κατάλαβα όμως από τα λίγα που διάβασα βγήκαν οι εκτιμήσεις του edu4u!!!
Όποιος μπορεί plz ας παραθέσει τις εκτιμήσεις για τις φιλολογίες!!!!
Ευχαριστώ εκ των προτέρων πάρα πολύ πολύ πολύ:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JimArr

Νεοφερμένος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
@maria776m
1.ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑ - 17500
2.ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ - 17390
3.ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΤΡΑ - 17200
4.ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΑ - 16050
5.ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΤΑ - 15450
6.ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΚΡΗΤΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟ - 15550
7.ΕΛΛ. ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ - ΘΡΑΚΗΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ - 15450

Σορρυ αν δεν εβαλα καποιο τμημα αλλα δεν εχω καμοια σχεση με το 1ο πεδιο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top