[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

fifi91

Νεοφερμένος

Η fifi91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Καλώς σας βρήκα! Το ξέρω ρε παιδιά αλλά επειδή διάβασα και τα προηγούμενα γι αυτό και ρώτησα να ακούσω γνώμες.Σίγουρα δε μπορεί να ξέρει κανένας.. ;););););)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

stevi!!!

Νεοφερμένος

Η stevi!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
τη νομικη θρακης ποσο την δινει το edu4u????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

selc

Δραστήριο μέλος

Η selc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 697 μηνύματα.

Πανσέληνος

Δραστήριο μέλος

Η Πανσέληνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων Αιγαίου (Χίος) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 609 μηνύματα.
εγω ειμαι σιγουρη πως οι φετινες βασεις με το 10% δε θα εχουν καμια σχεση με τις περσινες.... :(((((
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Τι χαλια σαιτ ειναι αυτο ρε

Οτι ναναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stevi!!!

Νεοφερμένος

Η stevi!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
ειναι ακσιοπιστος?????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
καλα επειδη το σαιτ ειναι οτι ναναι

Ξερεις κανεις ποσο δινει

Πληροφορικη Ιωαννινων και Επιστημης Υπολογιστων Κρητης ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toi_toi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο toi_toi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,051 μηνύματα.
μπηκες χωρις να βαλεις στοιχεια? γιατι εγω δεν καταλαβα πως γινεται! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

selc

Δραστήριο μέλος

Η selc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
μπηκες χωρις να βαλεις στοιχεια? γιατι εγω δεν καταλαβα πως γινεται! :P

Με την προυπόθεση ότι έχεις λογαριασμό μπαίνεις και δεν πειράζεις καθόλου στοιχεία απλά συμπληρώνεις μόρια και μετά πας συμπλήρωση μηχανογραφικού :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g-angie

Νεοφερμένος

Η g-angie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
καλα επειδη το σαιτ ειναι οτι ναναι

Ξερεις κανεις ποσο δινει

Πληροφορικη Ιωαννινων και Επιστημης Υπολογιστων Κρητης ?
Πληροφορικη Ιωαννινων: 15750, Eπιστήμης υπολογιστών Κρήτης: 14140
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kiki1993

Νεοφερμένος

Η Κική/Κορίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 70 μηνύματα.
Μπορει καποιο καλο παιδάκι να μου πεί ποσο βάζει το μαχανικων παραγωγής και διοίκησης στα Χανια γιατί δεν τα καταφέρνω??Ευχαριστώ εκ των προτερων!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Πληροφορικη Ιωαννινων: 15750, Eπιστήμης υπολογιστών Κρήτης: 14140
Thanks

Ψεμματα,ειναι λαθος ο τυπας,δεν ξερει τι κανει

Τα Γιαννενα πρεπει να πεσουν κατω απο 15600 γιατι ετσι.Δεν με συμφερει λεμε.Τελικα αχρηστος ο τυπας :D:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JimArr

Νεοφερμένος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓ. & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ - ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ (χανια) - 16150
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

makis07

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο makis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 195 μηνύματα.
πως γινεται σε αυτη τη σελιδα να δω τις εκτιμησεις και δν καταλαβα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

θρας

Νεοφερμένος

Ο θρας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
επειδη κι εγω δεν βγαζω ακρη μπορει καποιος να μου πει ποσο δινει το αριστοτελειο οικονομικα στην θεσσαλονικη ? ευχαριστω εκ των προτερων :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexandros S.

Νεοφερμένος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 66 μηνύματα.
Επειδή είμαι από κινητό και δεν μπορώ να δω τις βάσεις σε σχολές που θέλουν ειδικό μάθημα μπορείτε να μου πείτε τις αναμενόμενες βάσεις διεθνών και ευρωπαϊκών και MME 1ο πεδίο εκείνου του σαιτ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JimArr

Νεοφερμένος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Πως να δεις τις εκτιμήσεις για τις βάσεις από το edu4u

1. μπαίνεις στο https://edu4u.gr
2. πατάς πάνω δεξιά εγγραφή
3. δημιουργείς λογαριασμό
4. όταν πλέον έχεις τελειώσει με την εγγραφή πατάς είσοδος: βάζεις το email και τον κωδικό σου στο user name και το password αντίστοιχα και πατάς login
5. Πατάς πάνω στο κέντρο περίπου εκεί που γράφει μηχανογραφικό δελτίο
6. Επιλέγεις Συμπλήρωση Μηχανογραφικού Δελτίου
7. Βάζεις τα μόρια που έχεις στα πεδία που σε ενδιαφέρουν
8. Μετά πας κάτω στη συμπλήρωση μηχανογραφικού, διαλέγεις πεδία και πατάς συμπλήρωση μηχανογραφικού.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
επειδη κι εγω δεν βγαζω ακρη μπορει καποιος να μου πει ποσο δινει το αριστοτελειο οικονομικα στην θεσσαλονικη ? ευχαριστω εκ των προτερων :D
Οικονομικών επιστημών στη Θεσσαλονίκη το δίνει στα 16100
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
1) Αυτές είναι απλά και μόνον οι εκτιμήσεις του Κουτρουμπέλη. ΔΕΝ είναι οι πραγματικές βάσεις. Μην ενθουσιάζεστε (ή μην απογοητεύεστε) από αυτές. Προπάντων μην τις παίρνετε στα σοβαρά.
2) Σκεφτήκατε γιατί ο Κουτρουμπέλης, αντί να βάλει μια λίστα με τις προβλέψεις του, θέλει να του δώσουμε όνομα και διεύθυνση? Αν δώσουμε πραγματικά στοιχεία, ξέρουμε πού θα πάνε αυτά? Υπόθεση μου: για να μας στέλνουν διαφημιστικά. Κάθε άλλη εξήγηση δεκτή.
3) Μήπως, σύμφωνα με το προηγούμενο, ο Κουτρουμπέλης έχει κάθε λόγο να μας χαϊδέψει τα ..αυτιά και τα μάτια?
4) Ας περίμενουμε ψύχραιμα τις ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΕΣ βάσεις.


Hope is not lost. Yet.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mr.thewritikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 193 μηνύματα.
Παρακαλείτε ένας άνθρωπος απόφοιτος να ποστάρει την εκτίμηση του edu4u για την αγγλική θεσσαλονίκης... Ο χρήστης mr.thewritikos από τα νεύρα του π δεν μπορεί να βγάλει άκρη ζητά απεγνωσμένα βοήθεια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top