[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

an_na

Νεοφερμένος

Η an_na αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
τι πιστευετε για το χημικο αθηνας?ειμαι 80 μορια κατω και εχω μια ανησυχια μ αυτα που ακουω τις τελευταιες μερες...


με αυτα που ακουω για μικρη πτωση σ Αθηνα εχω αρχισει να ανησυχω κ εγω!!!ειμαι 40 μορια κατω απο την περσινη....πως γινεται ομως να υπαρξει ανοδος με τετοια στατιστικα γ κατι απο τ βαση κ μειωση αριστουχων?τι στο καλο ολοι χημικο αθηνας θα δηλωσουν???????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jsour

Νεοφερμένος

Ο jsour αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Ενδιαφέρεσαι γι αυτό το τμήμα;; Εγώ εκεί εχω περάσει αλλά έκανα 10% φέτος..Πάντως πέρυσι ανέβηκε 450 μόρια και γενικά είναι απο τα τμήματα που ανεβαίνουν λόγω του μικρού αριθμού εισακτέων(μόλις 36!!)..


κανεις 10 % επειδη δεν ειναι καλο τμημα ή σε ενδιαφερει κατι αλλο ??? το ε8νος στις "προβλεψεις" ελεγε πως 8α πεσει αρκετα =/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolai18

Νεοφερμένος

Ο nikolai18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
κανεις 10 % επειδη δεν ειναι καλο τμημα ή σε ενδιαφερει κατι αλλο ??? το ε8νος στις "προβλεψεις" ελεγε πως 8α πεσει αρκετα =/

Κάνω 10% επειδή κατάλαβα ότι δεν με ενδιαφέρει αυτή η σχολή..Είναι πολυ καλή σα σχολή παρ' όλα αυτά!! Και με άμεση επαγγελματική αποκατάσταση οπως λένε! Μακάρι να πέσει..Εσύ είσαι πάνω από την περσινή βάση;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jsour

Νεοφερμένος

Ο jsour αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Κάνω 10% επειδή κατάλαβα ότι δεν με ενδιαφέρει αυτή η σχολή..Είναι πολυ καλή σα σχολή παρ' όλα αυτά!! Και με άμεση επαγγελματική αποκατάσταση οπως λένε! Μακάρι να πέσει..Εσύ είσαι πάνω από την περσινή βάση;



ειμαι αρκετα κατω,κανα 600αρι αλλα θελω να ελπιζω =/ γιατι με ενδιαφερει ΠΑΡΑ πολυ =/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolai18

Νεοφερμένος

Ο nikolai18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
ειμαι αρκετα κατω,κανα 600αρι αλλα θελω να ελπιζω =/ γιατι με ενδιαφερει ΠΑΡΑ πολυ =/

Ενταξει τοτε θεωρω οτι περνας! Ποσο πια να ανεβει; Καλα αποτελεσματα anyway! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g-angie

Νεοφερμένος

Η g-angie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
ΟΙ ΕΚΤΙΜΗΣΕΙΣ ΤΟΥ Εdu4u.gr KAI ΓΙΑ ΤΟ 4ο ΠΕΔΙΟ:


2010 / 2011 Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Η/Υ ΕΜΠ Αθήνα 19234 / 18954 Πολιτικών Μηχανικών ΕΜΠ Αθήνα 19241 / 18920 Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ Αθήνα 19112 / 18752 Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Η/Υ Θεσσαλονίκη 18842 / 18392 Πολιτικών Μηχανικών Θεσσαλονίκη 18879 / 18450 Πολιτικών Μηχανικών Πάτρα 18685 / 18135 Πολιτικών Μηχανικών Θεσσαλίας Βόλος 18583 / 18125 Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Τεχνολογίας Η/Υ Πάτρα 18622 / 18050 Ναυπηγών Μηχ/γων Μηχ/κών ΕΜΠ Αθήνα 18891 / 18530 Μηχανολόγων Μηχανικών Θεσσαλονίκη 18770 / 18320 Πολιτικών Μηχανικών Θράκης Ξάνθη 18342 / 17835 Αγρονόμων & Τοπογράφων Μηχανικών Θεσσαλονίκη 18278 / 17810 Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Η/Υ Θράκης Ξάνθη 18215 / 17550 Μηχανολόγων & Αεροναυπηγών Μηχανικών Πάτρα 18326 / 17910 Χημικών Μηχανικών ΕΜΠ Αθήνα 18498 / 18030 Μηχανολόγων Μηχανικών Βιομηχανίας Θεσσαλίας Βόλος 18215 / 17640 Μηχανικών Η/Υ & Πληροφορικής Πάτρα 17623 / 17155 Μηχανικών Χωρ/ξίας, Πολ/μίας & Περ/κής Ανάπτ. Θεσσαλίας Βόλος 17300 / 16736 Χημικών Μηχανικών Θεσσαλονίκη 17979 / 17370 Ηλεκτρονικών Μηχ/κών & Μηχ/κών Η/Υ Πολυτ. Κρήτης Χανιά 17333 / 16532 Μηχανικών Η/Υ, Τηλ/νιών & Δικτύων Θεσσαλίας Βόλος 17453 / 16600 Χημικών Μηχανικών Πάτρα 17865 / 17211 Μηχανολόγων Μηχανικών Δυτ. Μακεδονίας Κοζάνη 18056 / 17300 Μηχανικών Περιβάλλοντος Θράκης Ξάνθη 17191 / 16326.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΛΑΓ

Νεοφερμένος

Η ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΛΑΓ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Καλή σας ημέρα!
Το θέμα που με απασχολεί είναι της βαθμολογίας των ειδικών μαθημάτων και μάλιστα των Αγγλικών. Το Υπουργείο δεν έστειλε καταστάσεις βαθμολογιών στα σχολεία ούτε δημοσιοποίησε στατιστικά. Ο κάθε ένας υποψήφιος έμπαινε με τον κωδικό του και έβλεπε τι πήρε ο ίδιος. Έτσι όμως δεν μπορέσαμε να δούμε πως βαθμολογήθηκε το πλήθος των υποψηφίων ώστε να κάνουμε προβλέψεις για την τύχη μας. Αν κάποιοι από εσάς γνωρίζουν κάτι ή αν θέλουν να πουν α) τι βαθμό πήραν στα Αγγλικά β)αν η Αγγλική Φιλολογία Αθήνας είναι η πρώτη τους επιλογή και γ) πόσο είναι το σύνολο των μορίων που συγκεντρώνουν με ή χωρίς τ' Αγγλικά, παρακαλώ θερμά, ας μας διαφωτήσουν. Εγώ έχω 16,4 στ' Αγγλικά, 16.327 μόρια (δηλ. 19.607 για Αγγλ. Φιλ.) και την έχω δηλώσει πρώτη. Δεύτερο το Ιστορικό- Αρχαιολογικό Αθήνας.
Σας ευχαριστώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Τις πληροφορίες που ζητάς μπορείς να τις πάρεις από άλλα θέματα του ischool πχ "μαρτυράμε τα μηχανογραφικά μας" ή σε ένα άλλο θέμα για το ειδικό μάθημα των αγγλικών κτλ...
Τώρα αν τα θέλεις όλα μαζεμένα κάπου δεν ξέρω που μπορείς ή αν μπορείς να τα βρεις...
Και πάλι όμως αυτά που θα δεις εδώ μέσα είναι απλώς ένα δειγμα... δεν αντικατοπτρίζει τις επιδώσεις όλων των μαθητών!!!
Πάντως το υπουργείο μπορεί να βγάλει τα στατιστικά... δεν ξέρω γιατί το καθυστερούν τόσο!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ten_ten

Νεοφερμένος

Ο ten_ten αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
το παρακάτω κείμενο αφορά τις εκτιμήσεις βάσεων 2011 από τον υπεύθυνο του site κ. Κουτρουμπέλη και απαντά στις αγωνιώδεις εκλήσεις δεκάδων μαθητών για πληροφόρηση .
από https://www.edu4u.gr/Questions.aspx


Επειδή η κουβέντα αυτή με τις αναμενόμενες βάσεις, είναι ατέρμων και ατελέσφορη, αφού δίνει μεν μια γενική εικόνα - τάση των βάσεων, δεν αποδίδει όμως και την πραγματική διακύμανση που θα έχουν οι βάσεις εισαγωγής ανά περίπτωση, με δεδομένο πως φέτος δεν έχουμε τα πλήρη στατιστικά στοιχεία στα χέρια μας και από την άλλη είναι αστάθμιστη η συμπεριφορά των υποψηφίων όσον αφορά τη διαστρωμάτωση και κατανομή των προτιμήσεων (κυρίως λόγω της οικονομικής συγκυρίας και κατάργησης των μετεγγραφών).


Ωστόσο, για να δώσουμε μια ολοκληρωμένη εικόνα για το πως εμείς αναμένουμε να κυμανθούν οι φετινές βάσεις, για όλα ανεξαιρέτως τα ΑΕΙ - ΤΕΙ, θα αναρτήσουμε τη σχετική μελέτη, μέσα στο πρόγραμμα συμπλήρωσης μηχανογραφικού του edu4u ενημερώνοντας τη στήλη "Αναμενόμενη Βάση", την Κυριακή 10 Ιουλίου το βράδυ.



 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
χαχα και εγω μπηκα για να δημοσιευσω αυτο το κειμενο του κ.Κουτρουμπελη :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

delinda

Νεοφερμένος

Η delinda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
για τις σχολές του πρώτου πεδίου ποιες είναι οι εκτιμήσεις??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dexter17

Νεοφερμένος

Ο dexter17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
εχει ακουσει κανεις κατι για την ψυχολογια θεσσαλονικης ??????? :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
ΟΙ ΕΚΤΙΜΗΣΕΙΣ ΤΟΥ Εdu4u.gr KAI ΓΙΑ ΤΟ 4ο ΠΕΔΙΟ:


2010 / 2011 Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Η/Υ ΕΜΠ Αθήνα 19234 / 18954 Πολιτικών Μηχανικών ΕΜΠ Αθήνα 19241 / 18920 Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ Αθήνα 19112 / 18752 Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Η/Υ Θεσσαλονίκη 18842 / 18392 Πολιτικών Μηχανικών Θεσσαλονίκη 18879 / 18450 Πολιτικών Μηχανικών Πάτρα 18685 / 18135 Πολιτικών Μηχανικών Θεσσαλίας Βόλος 18583 / 18125 Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Τεχνολογίας Η/Υ Πάτρα 18622 / 18050 Ναυπηγών Μηχ/γων Μηχ/κών ΕΜΠ Αθήνα 18891 / 18530 Μηχανολόγων Μηχανικών Θεσσαλονίκη 18770 / 18320 Πολιτικών Μηχανικών Θράκης Ξάνθη 18342 / 17835 Αγρονόμων & Τοπογράφων Μηχανικών Θεσσαλονίκη 18278 / 17810 Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Η/Υ Θράκης Ξάνθη 18215 / 17550 Μηχανολόγων & Αεροναυπηγών Μηχανικών Πάτρα 18326 / 17910 Χημικών Μηχανικών ΕΜΠ Αθήνα 18498 / 18030 Μηχανολόγων Μηχανικών Βιομηχανίας Θεσσαλίας Βόλος 18215 / 17640 Μηχανικών Η/Υ & Πληροφορικής Πάτρα 17623 / 17155 Μηχανικών Χωρ/ξίας, Πολ/μίας & Περ/κής Ανάπτ. Θεσσαλίας Βόλος 17300 / 16736 Χημικών Μηχανικών Θεσσαλονίκη 17979 / 17370 Ηλεκτρονικών Μηχ/κών & Μηχ/κών Η/Υ Πολυτ. Κρήτης Χανιά 17333 / 16532 Μηχανικών Η/Υ, Τηλ/νιών & Δικτύων Θεσσαλίας Βόλος 17453 / 16600 Χημικών Μηχανικών Πάτρα 17865 / 17211 Μηχανολόγων Μηχανικών Δυτ. Μακεδονίας Κοζάνη 18056 / 17300 Μηχανικών Περιβάλλοντος Θράκης Ξάνθη 17191 / 16326.


Μηχανικων παραγωγης και διοικησης ξανθης???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Κατι ασχετο που μου ηρθε τωρα

Εχει καμια διαφορα αν δηλωσεις π.χ. τις σχολες Πληροφορικης απο το 2 πεδιο αντι για το 4 στο Μηχανογραφικο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loukritia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Loukritia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 362 μηνύματα.
Κατι ασχετο που μου ηρθε τωρα

Εχει καμια διαφορα αν δηλωσεις π.χ. τις σχολες Πληροφορικης απο το 2 πεδιο αντι για το 4 στο Μηχανογραφικο?
Όχι, τα μόρια είναι ακριβώς τα ίδια!
Απλώς μπορεί να έχεις πρόβλημα στην περίπτωση που θέλεις σχολές από 2ο, 3ο και 4ο πεδίο πχ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
οι εκτιμησεις για
Μηχανικων παραγωγης και διοικησης(ξανθης)
Πληροφορικη Χαροκοπειου παν.αθηνας

παρακαλω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
παιδιά ξέρουμε αν έχει βγάλει εκτιμήσεις για 2ο πεδίο πουθενά αυτό ο Κουτρουμπέλης;
βασικά αν έχει κάποιος ένα λινκ με όλες τις σχολές μαζεμένες ακόμα καλύτερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johanio

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 241 μηνύματα.
παιδιά ξέρουμε αν έχει βγάλει εκτιμήσεις για 2ο πεδίο πουθενά αυτό ο Κουτρουμπέλης;
βασικά αν έχει κάποιος ένα λινκ με όλες τις σχολές μαζεμένες ακόμα καλύτερα

Δε γνωρίζω για 2ο πεδίο. Πάντως είπε ότι Κυριακή βράδυ θα βγάλει ένα λινκ που θα έχει τις εκτιμήσεις της ομάδας του για όλες ανεξαιρέτως τις σχολες!


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

χκτηνίατρος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο χκτηνίατρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Κτηνιατρικής Θεσσαλίας (Καρδίτσα) και μας γράφει απο Καρδίτσα (Καρδίτσα). Έχει γράψει 316 μηνύματα.
το παρακάτω κείμενο αφορά τις εκτιμήσεις βάσεων 2011 από τον υπεύθυνο του site κ. Κουτρουμπέλη και απαντά στις αγωνιώδεις εκλήσεις δεκάδων μαθητών για πληροφόρηση .




Επειδή η κουβέντα αυτή με τις αναμενόμενες βάσεις, είναι ατέρμων και ατελέσφορη, αφού δίνει μεν μια γενική εικόνα - τάση των βάσεων, δεν αποδίδει όμως και την πραγματική διακύμανση που θα έχουν οι βάσεις εισαγωγής ανά περίπτωση, με δεδομένο πως φέτος δεν έχουμε τα πλήρη στατιστικά στοιχεία στα χέρια μας και από την άλλη είναι αστάθμιστη η συμπεριφορά των υποψηφίων όσον αφορά τη διαστρωμάτωση και κατανομή των προτιμήσεων (κυρίως λόγω της οικονομικής συγκυρίας και κατάργησης των μετεγγραφών).

Ωστόσο, για να δώσουμε μια ολοκληρωμένη εικόνα για το πως εμείς αναμένουμε να κυμανθούν οι φετινές βάσεις, για όλα ανεξαιρέτως τα ΑΕΙ - ΤΕΙ, θα αναρτήσουμε τη σχετική μελέτη, μέσα στο πρόγραμμα συμπλήρωσης μηχανογραφικού του edu4u ενημερώνοντας τη στήλη "Αναμενόμενη Βάση", την Κυριακή 10 Ιουλίου το βράδυ.

Δε γνωρίζω για 2ο πεδίο. Πάντως είπε ότι Κυριακή βράδυ θα βγάλει ένα λινκ που θα έχει τις εκτιμήσεις της ομάδας του για όλες ανεξαιρέτως τις σχολες!



καλά , περιμενετε από τον παντελώς άσχετο "κ.Κουτρουμπέλη" να δείτε πως θα κυμανθουν οι βάσεις...
για διαβαστε τις πςρυσινες απαντήσεις του και συγκρινετυε με τις περυσινές βασεις και θα κατάλαβετε!!

καλά είστε για γέλια, που περιμένετ με αγωνία την Κυριακή το βραδυ που θα ανεβάσει τις εκτιμήσεις του...για όλες τισ σχολές..... κρατήστε το όταν το βγάλει και τέλη Αυγούστου συγκρινετε το με τις τελικές βασεις και μου λέτε!!!!

έχετε πολυ γέλιο ρε παίδες!!!!!

άντε κάντε κανα μπάνιο....και αφήστε τις μακακίες !!!!!


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
καλά , περιμενετε από τον παντελώς άσχετο "κ.Κουτρουμπέλη" να δείτε πως θα κυμανθουν οι βάσεις...
για διαβαστε τις πςρυσινες απαντήσεις του και συγκρινετυε με τις περυσινές βασεις και θα κατάλαβετε!!

καλά είστε για γέλια, που περιμένετ με αγωνία την Κυριακή το βραδυ που θα ανεβάσει τις εκτιμήσεις του...για όλες τισ σχολές..... κρατήστε το όταν το βγάλει και τέλη Αυγούστου συγκρινετε το με τις τελικές βασεις και μου λέτε!!!!

έχετε πολυ γέλιο ρε παίδες!!!!!

άντε κάντε κανα μπάνιο....και αφήστε τις μακακίες !!!!!

είναι πολύ εύκολο να κάνεις το μάγκα και τον άνετο όταν είσαι ήδη στη σχολή που ήθελες έτσι;
δεν ξέρω αν έχεις έρθει καθόλου σε αυτή τη θέση αλλά υπάρχουν παιδιά που παίζουν 50-50 να μπουν εκεί που θέλουν και το σκέφτονται συνεχώς. Δεν εβγαλαν όλοι 1000 μόρια πάνω από την περσινή βάση να είναι αραχτοί και light...
το θέμα λέγεται "εκτιμήσεις βάσεων" αν δεν σε ενδιαφέρει μη μπαίνεις, προτιμότερο από το να γράφεις για να γράφεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top