[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

jsour

Νεοφερμένος

Ο jsour αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
για το τμημα επιστημης και τεχνολογιας τροφιμων ΓΠΑ εχει κανεις ακουσει τιποτα ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Θελω να ρωτησω και γω κατι που με καιει γιατι ακουω πολλα και αντιθετα πραγματα! Τι πιστευετε για τις σχολες του 3ου πεδιου της επαρχιας με περσυνη βαση 14.000-15.000 μορια?
απο 400 μορια και πανω και ειμαι σιγουρος :) πτωση εννοω παντα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Balthazor

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Balthazor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,011 μηνύματα.
Απο την πρωτη μερα που τελειωσαμε τις πανελλαδικες ειναι εδω μεσα οι καλοπροαιρετοι και μας επειδικνυουν την συμπαρασταση τους:) απλα μην τους δινεις σημασια φιλε..μειωση αριστουχων μειωση βασεων απλα πραγματα..τσακωθηκα με εναν τετοιο και δεν ξαναασχολουμαι

Εχεις απολυτο δικιο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Εχεις απολυτο δικιο...
δεν μπορεις να φανταστεις τι εγραφαν 2-3 ειδικα οταν βγηκαν τα αποτελσματα και νομιζω πως ολοι ειμασταν απογοητευμενοι με τα φετινα..εδω μου ειπαν οτι επειδη εχει πτωση 24% στ βιολογια 13% περιπου μαθηματικα και 10% περιπου φυσικη δεν εχει σχεση και οι βασεις θα ανεβουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolai18

Νεοφερμένος

Ο nikolai18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
για το τμημα επιστημης και τεχνολογιας τροφιμων ΓΠΑ εχει κανεις ακουσει τιποτα ???

Ενδιαφέρεσαι γι αυτό το τμήμα;; Εγώ εκεί εχω περάσει αλλά έκανα 10% φέτος..Πάντως πέρυσι ανέβηκε 450 μόρια και γενικά είναι απο τα τμήματα που ανεβαίνουν λόγω του μικρού αριθμού εισακτέων(μόλις 36!!)..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissG

Νεοφερμένος

Ο MissG αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Θελω να ρωτησω και γω κατι που με καιει γιατι ακουω πολλα και αντιθετα πραγματα! Τι πιστευετε για τις σχολες του 3ου πεδιου της επαρχιας με περσυνη βαση 14.000-15.000 μορια?

Δεν μπορώ να πω με ακρίβεια, αλλά μιας και στην θετική φέτος είχαμε αρκετές χαμηλές βαθμολογίες οι σχολές με χαμηλότερη βαθμολογία κανονικά θα ανέβουν λίγο. Αυτήν την εντύπωση έχω συγκεκριμένα δεν ξέρω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Δεν μπορώ να πω με ακρίβεια, αλλά μιας και στην θετική φέτος είχαμε αρκετές χαμηλές βαθμολογίες οι σχολές με χαμηλότερη βαθμολογία κανονικά θα ανέβουν λίγο. Αυτήν την εντύπωση έχω συγκεκριμένα δεν ξέρω.
πιο λογικο δεν θα ηταν οι μεσαιες βαθμολογιες της θετικης να στραφουν σε 2ο και 4ο πεδιο μιας και οι αποδοσεις της τεχνολογικης με βαση τα στατιστικα ειναι χειροτερες??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Yannis92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Yannis92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 331 μηνύματα.
απο 400 μορια και πανω και ειμαι σιγουρος :) πτωση εννοω παντα

Μαλιστα....δηλαδη μεχρι ποσο? στα 1000 μορια πτωση σταματαμε ε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Επιστημης Υπολογιστων Κρητης (Ηρακλειο)

Παιζει να ανεβει 400 μορια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Μαλιστα....δηλαδη μεχρι ποσο? στα 1000 μορια πτωση σταματαμε ε?
χαχα ενταξει οχι...ακριβως πιο πανω λεω το σκεπτικο μου για την πτωση...ο καθενας εχει την γνωμη τ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Yannis92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Yannis92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 331 μηνύματα.
χαχα ενταξει οχι...ακριβως πιο πανω λεω το σκεπτικο μου για την πτωση...ο καθενας εχει την γνωμη τ

Χαιρομαι! εχω κανει βλακεια στο μηχανογραφηκο και δε θελω να πιασω μια συγκεκριμενη σχολη χεχε!!! ...εληψη ψυχραιμιας.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gedi

Νεοφερμένος

Ο gedi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
τι πιστευετε για το χημικο αθηνας?ειμαι 80 μορια κατω και εχω μια ανησυχια μ αυτα που ακουω τις τελευταιες μερες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
Δηλαδη συγγνωμη αν επεφταν θεματα οπως τα προηγουμενα χρονια τοτε η νομικη θα πηγαινε πού?19500; Συμφωνα με τη λογικη σας ολες οι σχολες της Αθηνας θα πρεπει να ανεβουν, ακομα και η ιατρικη. Μαλλον γελασμενοι ειστε αλλα θα δουμε στο τελος ποιος θα δικαιωθει.

Α, και ρολινγκ την αληθεια δεν την ξερει κανεις. Προσεχε γιατι η αλαζονεια δεν θεραπευεται και αυτη θα σε φαει στο τελος
ξεχνας κατι πολυ σημαντικο ομως οτι τα προηγουμενα χρονια δηλωναν παιδαγωγικα πολλοι φετος ομως αυτα θα παρουν την κατιουσα διοτι δεν διοριζονται ευκολα πλεον οποτε θα ανεβουν οι νομικες και ελεος με την καραμελα των πολυ δυσκολων θεματων οι αριστουχοι και παλι πολλοι ειναι

τι πιστευετε για το χημικο αθηνας?ειμαι 80 μορια κατω και εχω μια ανησυχια μ αυτα που ακουω τις τελευταιες μερες...

οι μεσαιες σχολες στο δευτερο μαλλον θα ανεβουν γιατι υπαρχει υπερσυσσωρευση 15-18

Επιστημης Υπολογιστων Κρητης (Ηρακλειο)

Παιζει να ανεβει 400 μορια?
με τιποτα εισαι ηδη μεσα:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

ssalex

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ssalex αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
για τν πρωτευουσα φιλε μ δεν ειναι ξεκαθαροι....μονο για επαρχια ειναι σχεδον βεβαιοι .....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.

loukas92

Νεοφερμένος

Ο loukas92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
για ιατρικh ηρακλειου πτωση 191 μοριων ειναι εφικτη με τα ωσ τωρα δεδομενα??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

transient

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο transient αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,858 μηνύματα.
Μείωση ποσοστού αριστούχων σε Λατινικά, Βιολογία & Μαθ. Γενικής, Ιστορία και Αρχαία και αύξηση των βάσεων της Νομικής Αθηνών δεν πάνε μαζί. Πιστεύω ότι ναι μεν θα έχουμε πτώση της Νομικής Αθ., αλλά δεν θα ξεπεράσει τα 150 μόρια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Balthazor

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Balthazor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,011 μηνύματα.
Μείωση ποσοστού αριστούχων σε Λατινικά, Βιολογία & Μαθ. Γενικής, Ιστορία και Αρχαία και αύξηση των βάσεων της Νομικής Αθηνών δεν πάνε μαζί. Πιστεύω ότι ναι μεν θα έχουμε πτώση της Νομικής Αθ., αλλά δεν θα ξεπεράσει τα 150 μόρια.

Πες τα ανθρωπε μου γιατι εμας δεν μας πιστευουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ(ΞΑΝΘΗΣ) 16484 θα πεσει;;;

(εχετε παρακαλω να μου δεικετε καποιο εγραφο στο internet ή τελος παντων κατι τετοιο,δεν αντεχω αλλο μια μου λενε ανεβαινει μια ιδιο μια κατεβαινει...ελεος πια0

Εχω βγαλει 16109 μορια περναω???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g-angie

Νεοφερμένος

Η g-angie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
οι μεσαιες σχολες στο δευτερο μαλλον θα ανεβουν γιατι υπαρχει υπερσυσσωρευση 15-18
Πως συμπεραίνεις οτι υπάρχει υπερσυσώρευση? Τα επίσημα στατιστικά άλλο δείχνουν!
Tεχνολογική ΙΙ: (15-18) 1.Mαθηματικα κατ.2010: 11,36 2011: 6,26 / Φυσική κατ. 2010: 11,41 2011: 6,28 /
Θετική: (15-18) 1. Mαθηματικά κατ. 2010: 25,08 2011: 17,98 / Φυσική κατ. 2010: 27,37 2011: 17,71 /
Yπάρχει σημαντική πτώση και στις 2 κατευθύνσεις στο 15-18. Δε μιλώ για το 18-20 εκει η πτώση είναι εντυπωσιακή. Στο 12-15 αρχίζουν να ανεβαίνουν τα ποσοστά σε σχέση με το 2010. Αρα υπάρχει συνολική μετατόπιση προς τα κάτω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top