[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

double_k

Νεοφερμένος

Ο double_k αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
παιδια γεολογιας πατρασ θελω 400 μορια για να την πιασω.τι πιστευετε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kossal

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 862 μηνύματα.
πως βλέπετε την αγγλική φιλολογία θεσσαλονίκης?:/:

Άκουγα μέχρι και επιστροφή στα παλιά δεδομένα δηλαδή 20400 περίπου. Δεν με πείθει βέβαια τόσο πολύ. Το πολύ μια πτώση 150-250 μορίων. Εκει στοχεύεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
Το Νηπιαγωγών Αθήνας έχει καμια ελπίδα να πέσει 387 μόρια; Όχι, ε;
Και η Αγγλική Φιλολογία Αθήνας θα πέσει 84 μόρια από πέρυσι;..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kossal

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 862 μηνύματα.
Το Νηπιαγωγών Αθήνας έχει καμια ελπίδα να πέσει 387 μόρια; Όχι, ε;
Και η Αγγλική Φιλολογία Αθήνας θα πέσει 84 μόρια από πέρυσι;..

Εγώ πάντως πιστεύω οτι η Α.Φ Αθήνας θα πέσει. Πολύ περισσότερο απο 84 μόρια. Καλή τύχη :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pery10

Νεοφερμένος

Η pery10 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Γεια σας παιδιά!! Για το χημικό αθηνών τι πιστεύετε? πως θα κινηθεί η βάση του?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina09

Νεοφερμένος

Η katerina09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
ναι αλλά πολύ δύσκολο να μπώ γιατί έγραψα μέτρια στις πανελλήνιες :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρια43

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρια43 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 147 μηνύματα.
Για τις φιλολογιες φετος τι πιστευετε?? θα πεσουν καθολου?? και αν ναι ποσο υπολογιζετε?? γιατι και περυσι δυσκολα ηταν τα θεματα αλλα αυτες οι σχολες ανεβηκαν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

an_na

Νεοφερμένος

Η an_na αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Για τ χημικο αθηνας ελπιζω κ εγω να πεσει γιατι ειμαι οριακα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina09

Νεοφερμένος

Η katerina09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Για τις φιλολογιες φετος τι πιστευετε?? θα πεσουν καθολου?? και αν ναι ποσο υπολογιζετε?? γιατι και περυσι δυσκολα ηταν τα θεματα αλλα αυτες οι σχολες ανεβηκαν...

απο αυτά πού έχω ακούσει όλοι λένε οτι οι φιλολογίες θα πέσουν οριακά δηλαδή το μέγιστο μέχρι 200 μόρια!:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρια43

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρια43 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 147 μηνύματα.
σε ποιες πολεις δηλαδη??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina09

Νεοφερμένος

Η katerina09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Για τις φιλολογιες φετος τι πιστευετε?? θα πεσουν καθολου?? και αν ναι ποσο υπολογιζετε?? γιατι και περυσι δυσκολα ηταν τα θεματα αλλα αυτες οι σχολες ανεβηκαν...

σε ποιες πολεις δηλαδη??

θεσσαλονίκη αθήνα αλλά περισσότερο στις περιφέρειες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
απο αυτά πού έχω ακούσει όλοι λένε οτι οι φιλολογίες θα πέσουν οριακά δηλαδή το μέγιστο μέχρι 200 μόρια!:/:
Μακάρι να πέσουν!!!!!!!! Έστω και τόσο.... Εγώ φοβάμαι μήπως ανέβουν και χάσω τα Γιάννενα από εκει που είχα ελπίδες και για Θεσ/νίκη:/: Είμαι 600 + κάτι πάνω από την περσινή βάση των Ιωαννίνων αλλά φοβάμαι πάρα πολύ!!!! Πλέον δεν ακούω τπτ από προβλέψεις και εκτιμήσεις.... Στην θεωρητική δεν είχαμε και τρελές διαφοροποιήσεις σε σχέση με πέρσι... Ουφ τι να πω...
Απλά ελπίζω να μην γίνει καμία στραβή και ανέβουν...Τπτ παραπάνω:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzwrtzia

Δραστήριο μέλος

Η tzwrtzia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 492 μηνύματα.
Μακάρι να πέσουν!!!!!!!! Έστω και τόσο.... Εγώ φοβάμαι μήπως ανέβουν και χάσω τα Γιάννενα από εκει που είχα ελπίδες και για Θεσ/νίκη:/: Είμαι 600 + κάτι πάνω από την περσινή βάση των Ιωαννίνων αλλά φοβάμαι πάρα πολύ!!!! Πλέον δεν ακούω τπτ από προβλέψεις και εκτιμήσεις.... Στην θεωρητική δεν είχαμε και τρελές διαφοροποιήσεις σε σχέση με πέρσι... Ουφ τι να πω...
Απλά ελπίζω να μην γίνει καμία στραβή και ανέβουν...Τπτ παραπάνω:/:

μην αγχώνεσαι άδικα!! ακόμα και ν' ανέβουν οι βάσεις, το αποκλείω ν' ανέβουν 600+ μόρια!! είναι τρελό κάτι τέτοιο!! καλή φοιτητική ζωή να 'χεις!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
μην αγχώνεσαι άδικα!! ακόμα και ν' ανέβουν οι βάσεις, το αποκλείω ν' ανέβουν 600+ μόρια!! είναι τρελό κάτι τέτοιο!! καλή φοιτητική ζωή να 'χεις!:)
ευχαριστώ!!! και εσύ;)
Μακάρι... τι να πω!!! Και εμένα μου φαίνεται δύσκολο να γίνει κάτι τέτοιο... απλώς φέτος τα έχω δει όλα!!! οπότε....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petrosod

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο petrosod αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 242 μηνύματα.
τι να πουμε και εμεις της θετικης αν τα εχετε δει εσεις ολα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzwrtzia

Δραστήριο μέλος

Η tzwrtzia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 492 μηνύματα.
ευχαριστώ!!! και εσύ;)
Μακάρι... τι να πω!!! Και εμένα μου φαίνεται δύσκολο να γίνει κάτι τέτοιο... απλώς φέτος τα έχω δει όλα!!! οπότε....:P

να 'σαι καλά! :)

καταλαβαίνω τις ανησυχίες σου, γιατί και εγώ για φιλολογία ενδιαφέρομαι! αν δεν πιάσεις τη θεσ/νίκη, τα γιάννενα τα έχεις σίγουρα!
εγώ είμαι 361 μόρια πάνω από την περσινή βάση της κρήτης και τώρα περιμένω την ενδεχομένη πτώση των βάσεων, μήπως μπω κι εγώ γιάννενα! οπότε, απ' όσο καταλαβαίνεις, υπάρχει η πιθανότητα να είμαστε και συμφοιτήτριες!! :) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
τι να πουμε και εμεις της θετικης αν τα εχετε δει εσεις ολα...
Έχεις δίκιο:) Η αλήθεια είναι ότι σε εσάς έπεσαν πολύ παλούκια... Τα δικά μας τρώγονταν κάπως... Απλώς ήταν περισσότερο απαιτητικά σε σχέση με άλλες χρονιές και λίιιιγο πιο δύσκολα... Σαφώς στις δικιές σας σχολές θα υπάρχει μεγαλύτερη πτώση... Για εμάς φοβάμαι:/: αλλά οκ... όλα θα πάνε καλά!!! το πιστευω:P
να 'σαι καλά! :)

καταλαβαίνω τις ανησυχίες σου, γιατί και εγώ για φιλολογία ενδιαφέρομαι! αν δεν πιάσεις τη θεσ/νίκη, τα γιάννενα τα έχεις σίγουρα!
εγώ είμαι 361 μόρια πάνω από την περσινή βάση της κρήτης και τώρα περιμένω την ενδεχομένη πτώση των βάσεων, μήπως μπω κι εγώ γιάννενα! οπότε, απ' όσο καταλαβαίνεις, υπάρχει η πιθανότητα να είμαστε και συμφοιτήτριες!! :) :)
Άντε μακάρι να περάσουμε τότε!!! χα! φαντάζεσαι να περάσουμε μαζί;; πλάκα θα 'χει!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*StarFalLeN*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης (Ξάνθη) και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 155 μηνύματα.
Mε 18.152 καμεία ελπίδα για ΗΜΜΥ ΘΕσ/νίκης?
Ξάνθη με Βλέπω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hurricane

Διάσημο μέλος

Η supergirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,573 μηνύματα.
Mε 18.152 καμεία ελπίδα για ΗΜΜΥ ΘΕσ/νίκης?
Ξάνθη με Βλέπω
άμα έχεις μεγάλη διαφορά από την περσινή βάση (κατ'εμέ >500 μορίων) δεν ξερω τι να σ πω, μπορει κ ναι μπορει κ οχι :Ρ
αν εχεις μικροτερη, νομιζω μπορεις να ελπιζεις!!! :D

αλλά μωρέ δεν ειναι αυτο το θεμα... εχουμε τα αποτελεσματα, τους βαθμους στο χερι, οκ. δεν πρεπει να σκαμε ομως! ειναι ΕΠΙΤΑΚΤΙΚΗ αναγκη να βγουμε εξω να μας βαρεσει ο αερας :Ρ γτ διαφορετικα θα τρελαθουμε! εγω προσωπικα οταν καθομαι μες στο σπιτι κ δν εχω τι να κανω παντα γυριζει ο νους μ στο αν θα περασω εκει π θελω :/

τι να πουμε και εμεις της θετικης αν τα εχετε δει εσεις ολα...
ελα ντε.... μου φαινεται η θετικη την εφαγε την ψυχρολουσια παντου! (ναι λεω παντου, γτ ακουσα πολλους που δεν προλαβαν ακομα κ στη χημεια να τελειωσουν κλπ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

*StarFalLeN*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης (Ξάνθη) και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 155 μηνύματα.
άμα έχεις μεγάλη διαφορά από την περσινή βάση (κατ'εμέ >500 μορίων) δεν ξερω τι να σ πω, μπορει κ ναι μπορει κ οχι :Ρ
αν εχεις μικροτερη, νομιζω μπορεις να ελπιζεις!!! :D

αλλά μωρέ δεν ειναι αυτο το θεμα... εχουμε τα αποτελεσματα, τους βαθμους στο χερι, οκ. δεν πρεπει να σκαμε ομως! ειναι ΕΠΙΤΑΚΤΙΚΗ αναγκη να βγουμε εξω να μας βαρεσει ο αερας :Ρ γτ διαφορετικα θα τρελαθουμε! εγω προσωπικα οταν καθομαι μες στο σπιτι κ δν εχω τι να κανω παντα γυριζει ο νους μ στο αν θα περασω εκει π θελω :/


691 moria . Με εκπλήσσει όμως το γεγονός , οτι κανείς δεν έχει δηλώσει Ξάνθη από το fOrum :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top