[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

theonegandalf

Νεοφερμένος

Ο Σπυράκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Έβγαλα 16800 και θέλω να πιάσω χανιά ΗΜΜΥ που έχουν 17333.. Λέτε να εχώ ελπίδες??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

loukiss

Νεοφερμένος

Ο loukiss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
εχοντας 17.820 στο 4ο πεδιο εχω ελπιδες για HMMY και Μηχ. Μηχανικων στο ΑΠΘ?ή ουτε καν να τ σκεφτομαι πλεον?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johanio

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 241 μηνύματα.
Πολύ δύσκολο να πάει τόσο αλλά εφ' όσον τα θες τα δηλώνεις και δε ξέρεις καμιά φορά :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alesio93

Νεοφερμένος

Ο alesio93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Παιδιά λέτε να πέσουν 650 μόρια μηχανολόγος μηχανικός κοζάνης;... Το ελπίζωωω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

ntonebts

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ntonebts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 178 μηνύματα.
Γειας σας και απο μενα εχω να γραψω στο φορουμ περιπου 1 χρονο (εβγαλα τον υπολογιστη) .Σε σχεση με τους στοχους που ειχα δεν τα πηγα πολυ καλα
18751 2ο,4ο και 18607 3ο .Ηθελα σσας ιατρικο ή σμα απο στρατο και ηλεκτρολογους εμπ .Τωρα πια ελπιζω μονο για ηλεκτρολογους απθ.Επειδη δεν βρισκομαι σπιτι μου και δευτερα καταθετω μηχανογραφικο μηπως μπορει κανεις να μου δειξει κανενα αρθρο σχετικα με τις εκτιμησεις των φετινων βασεων?
Ευχαριστω προκαταβολικα ,καλη επιτυχια σε ολους τους υποψηφιους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

loukiss

Νεοφερμένος

Ο loukiss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
κοζανη πιστευω θα πεσουν σιγουραοι Μ.Μ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loukritia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Loukritia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 362 μηνύματα.
3o πεδίο: 19162
Υπάρχει αρκετά μεγάλη πιθανότητα να πέσει ακόμη και τόσο η Θεσσαλονίκη πάντως (προσωπικά υποψιάζομαι πως οι βάσεις θα είναι πάνω-κάτω αυτές του 2008 ) !
Θα είμαστε συμφοιτητές :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εγώ πιστεύω θα είναι σαν του 2004
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johanio

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 241 μηνύματα.
Υπάρχει αρκετά μεγάλη πιθανότητα να πέσει ακόμη και τόσο η Θεσσαλονίκη πάντως (προσωπικά υποψιάζομαι πως οι βάσεις θα είναι πάνω-κάτω αυτές του 2008 ) !
Θα είμαστε συμφοιτητές :P

Ναι. Είχα κάνει σύγκριση των ποσοστών αριστούχων ανά μάθημα του 2008 με του 2011 και πάλι του 2011 είναι χαμηλότερα σχεδόν όλα τα μαθήματα με εξαίρεση τα Μαθηματικά Κατ/νσης.

Βιολογία Κατ. αν θυμάμαι καλά τότε ήταν 36% ενώ φέτος 19%. Φαντάσου

Άντε μακάρι ρε συμφοιτήτρια :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loukritia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Loukritia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 362 μηνύματα.
Εγώ πιστεύω θα είναι σαν του 2004
Και του '03 και του '06 ήταν αρκετά χαμηλές
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johanio

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 241 μηνύματα.
Εγώ πιστεύω θα είναι σαν του 2004

Απλά κατά την γνώμη μου δεν είναι σωστό να συγκρίνουμε βάσεις από έτη του 2005 και πριν γιατί τότε δίναν 9 μαθήματα και αυτό παίζει πολύ ρόλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αυτό δεν το σκέφτηκα.Αλλά επειδή μελέτησα :P από το 2003 μέχρι πέρυσι τι γινόταν νομίζω ξέρω και ακριβές νούμερο για κάποιες αχααχ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loukritia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Loukritia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 362 μηνύματα.
Απλά κατά την γνώμη μου δεν είναι σωστό να συγκρίνουμε βάσεις από έτη του 2005 και πριν γιατί τότε δίναν 9 μαθήματα και αυτό παίζει πολύ ρόλο.
Διόρθωση: άκυρο το λινκ, έδωσα λάθος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alesio93

Νεοφερμένος

Ο alesio93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Μακάριιιι...

Έχεις πολλές ελπίδες πιστέυω... theonegandalf
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Πληροφορικη Ιωαννινων να πεσουν 700 μορια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Moλις κατατεθουν και τα μηχανογραφικα θα λεμε σιγα σιγα πιο εγκυρα πραγματα για τις βασεις..αλλα δεν νομιζω κανεις να διαφωνει για αρκετα μεγαλη πτωση σε σχεση με τις περυσινες

Πληροφορικη Ιωαννινων να πεσουν 700 μορια?
Γιατι οχι?? τα βαρυτητας ηταν μαθηματικα και φυσικη..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
Πώς θα κινηθεί η βάση της Αγγλικής Φιλολογίας Αθηνών;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Έφτιαξα τον πίνακα των στατιστικών (10-20) μόνος μου με προσοχή γιατί ειλικρινά αυτά τα στατιστικά που έβγαλε το υπουργείο δεν τα έβλεπα σχεδόν και για να διευκολύνω και εσάς ..
Here is it :




ΥΓ : Αν έχει κανα λαθάκι μην μου πάρετε και το κεφάλι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis prok

Νεοφερμένος

Ο giannis prok αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
παιδια για ιατρικη στο ηρακλειο με 18.788 εχω ελπιδες??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top