[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Foufoutos

Νεοφερμένος

Η Foufoutos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Υπαρχει περιπτωση να μην κατεβουν κα8ολου οι βασεισ οσον αφορα το προγραμμα ψυχολογιας στην α8ηνα??(1οπεδιο)θελω πτωση μονο 16μορια για να την εξασφαλισω!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΜαθητήςΕΠΑΛ

Νεοφερμένος

Ο ΜαθητήςΕΠΑΛ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 72 μηνύματα.
Υπάρχει καμία πληροφορία για το πότε περίπου θα βγουν οι βάσεις;:book:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vickie13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 244 μηνύματα.

CITCOC

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kωνσταντίνος Κελέσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Νέα Μάκρη (Αττική). Έχει γράψει 272 μηνύματα.

ΜαθητήςΕΠΑΛ

Νεοφερμένος

Ο ΜαθητήςΕΠΑΛ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 72 μηνύματα.

vickie13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
Τόσο νωρίς????:hmm:
Αυτό είπαν ατη ΝΕΤ και το ίδιο μου είπαν και κάποιοι καθηγητές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ippolyth

Νεοφερμένος

Η Forest Gump αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
η θα μεινεις απεξω για λιγα μορια η θα κλεισεις την πορτα σου ευχομαι το δευτερο:P
Άντε και λίγη θετική ενέργεια!!!!!!! Ευχαριστώ:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

CITCOC

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kωνσταντίνος Κελέσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Νέα Μάκρη (Αττική). Έχει γράψει 272 μηνύματα.
Μακαρι παιδια για να σταματησει αυτο το αγχος πια!!! Ευχομαι ολοψυχα καλη επιτυχια σε ολους και να μπειτε οπου πραγματικα επιθυμειτε!!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

χκτηνίατρος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο χκτηνίατρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Κτηνιατρικής Θεσσαλίας (Καρδίτσα) και μας γράφει απο Καρδίτσα (Καρδίτσα). Έχει γράψει 316 μηνύματα.
Με τα ηλεκρονικά μηχανογραφικά μου φαίνεται πιθανόν.
ρε παιδια ανεξαρτητα οτι και παλια υποβάλονταν στα σχολεία .... ηλεκτρονικα θεωρούνταν.... απλως την δουλια την έκαναν οι καθηγητές και τωρα την κάνετε εσείς.....
Η δουλιά το να βγουν οι βάσεις ειναι .....στην κυριολεξια ....

ενα πατημα κουμπιού !!!!!! απο την στιγμή που θα υπαρχουν ολα τα δεδομένα ......
βαθμολογιες..(και ειδικων μαθηματων) και τα μηχανογραφικα !!!!!!!

απλά υπαρχουν αλλοι λογοι........ και τα καθυστερουν.......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

seba

Νεοφερμένος

Ο seba αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
εγω που ανηκω σε ειδικη κατηγορια μπορω να διεκδικησω μονο θεσεις της σχολης που βρισκεται στην περιφερεια μου ή και αλλης περιφερειας?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgos992

Νεοφερμένος

Ο giorgos992 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Καρλόβασι (Σάμος). Έχει γράψει 76 μηνύματα.
εγω που ανηκω σε ειδικη κατηγορια μπορω να διεκδικησω μονο θεσεις της σχολης που βρισκεται στην περιφερεια μου ή και αλλης περιφερειας?

μονο στη περιφέρεια σου εκτος και αν εχεις αδερφό που μπορεις να δηλώσεις στη δική του περιφέρεια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Redman20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Redman20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
εγω που εχω ειδικη κατηγορια και απο κατω απο πχ ιατρικα εργαστηρια αθηνας στην οποια εχω και ειδικη κατηγορια και δεν περναω ουτε με την γενικη ουτε με την ειδικη κατηγορια μετα αμα εχω απο κατω απο αυτην ιατρικα εργαστηρια λαρισας και περναω μπορω να παω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μπορείς να πας όπου σου βγάλει διπλα απο το όνομα ότι πέρασες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petrosod

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο petrosod αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 242 μηνύματα.
ρε παιδια ανεξαρτητα οτι και παλια υποβάλονταν στα σχολεία .... ηλεκτρονικα θεωρούνταν.... απλως την δουλια την έκαναν οι καθηγητές και τωρα την κάνετε εσείς.....
Η δουλιά το να βγουν οι βάσεις ειναι .....στην κυριολεξια ....

ενα πατημα κουμπιού !!!!!! απο την στιγμή που θα υπαρχουν ολα τα δεδομένα ......
βαθμολογιες..(και ειδικων μαθηματων) και τα μηχανογραφικα !!!!!!!

απλά υπαρχουν αλλοι λογοι........ και τα καθυστερουν.......
δεν καταλαβες μαλλον και πολυ καλα την κατασταση...το υπουργειο μπορει να εφτιαξε την εφαρμογη για το ηλεκτρονικο μηχανογραφικο η οποια οπως ειπε ειναι και η πολυπλοκοτερη που εχει εφαρμοστει ποτε στην χωρα αλλα δεν εχει φτιαξει εφαρμογη ωστε μετα το περας της προθεσμιας καταβολης μηχανογραφικων να μας βαλει ολους στην σειρα να δει και τις ειδικες κατηγοριες και μεσα σε καποια λεπτα να μας εχει βαλει ολους με βαση τις βαθμολογιες τις θεσεις και τις προτιμησεις των υποψηφιων στις διαφορες σχολες και την επομενη αν οχι την ιδια μερα να βγουν οι βασεις...ο τροπος καθορισμου των βασεων θα γινει με τον πατροπαραδοτο τροπο...μπορει να φτιαξαμε ηλεκτρονικο μηχανογραφικο αλλα νομιζω πως το προγραμμα καθορισμου των βασεων(ή μαλλον καταταξης των υποψηφιων στις σχολες)δεν υπαρχει ηλεκτρονικα...αρα τον αυγουστο θα βγουν οι βασεις αν οχι αρχες αυγουστου τοτε τελη ιουλιου πρεπει να εχουν βγει...μην ξεχναμε οτι περυσι μεχρι 20 ιουλιου δηλωναν μηχανογραφικα (οχι ηλεκτρονικα) και οι βασεις βγηκαν μεχρι 20 αυγουστου(?) δεν ξερω ακριβως ποτε αρα ποιος ο λογος να βγουν τελη αυγουστου και φετος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Εγω νομίζω ότι όλα ηλεκτρονικά θα γίνουν κανονικότατα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petrosod

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο petrosod αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 242 μηνύματα.
Εγω νομίζω ότι όλα ηλεκτρονικά θα γίνουν κανονικότατα!
εχεις πηγες απο το υπουργειο??? αν ναι πες μας και εμας να ξερουμε...να τους παρουμε τηλεφωνο να ρωτησουμε ποτε θα βγουνε περιπου και πως θα τις βγαλουν...που ειναι και ο διας(οταν τον χρειαζεσαι) να μας πει την διαδικασια οπως εκανε και με τα αποτελεσματα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
εχεις πηγες απο το υπουργειο??? αν ναι πες μας και εμας να ξερουμε...να τους παρουμε τηλεφωνο να ρωτησουμε ποτε θα βγουνε περιπου και πως θα τις βγαλουν...που ειναι και ο διας(οταν τον χρειαζεσαι) να μας πει την διαδικασια οπως εκανε και με τα αποτελεσματα...

Aχ όχι, μην αρχίσετε από τώρα, έχουμε ολόκληρο μήνα μπροστά μας :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toi_toi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο toi_toi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,051 μηνύματα.
οχι οχι εγω λεω να ανοιξει θεμα 'ποτε θα ανακοινωθούν τα αποτελέσματα' και να μπαίνουν παλι ολοι να μας λενε για τις πηγες τους......α! και το καλυτερο θα περνουμε ολοι το υπουργειο να ρωταμε! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ten_ten

Νεοφερμένος

Ο ten_ten αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Υπάρχει καμία πληροφορία για το πότε περίπου θα βγουν οι βάσεις;:book:

οι βάσεις βγαίνουν 25 μέρες (περίπου) μετά το πέρας υποβολής των μηχανογραφικών.
αν φέτος δεν δοθεί παράταση θα βγουν στο 3ο δεκαήμερο Ιουλίου .
Τέλος μην λέτε κουλά οι βάσεις βγαίνουν αυτόματα και όχι με το χέρι αλίμονο ποια δεν είμαστε στην εποχή του λίθου .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petrosod

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο petrosod αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 242 μηνύματα.
οι βάσεις βγαίνουν 25 μέρες (περίπου) μετά το πέρας υποβολής των μηχανογραφικών.
αν φέτος δεν δοθεί παράταση θα βγουν στο 3ο δεκαήμερο Ιουλίου .
Τέλος μην λέτε κουλά οι βάσεις βγαίνουν αυτόματα και όχι με το χέρι αλίμονο ποια δεν είμαστε στην εποχή του λίθου .
εισαι σιγουρος γι'αυτο διοτι στην εποχη του λιθου δεν ζουμε αλλα ζουμε στην ελλαδα...και το τριτο δεκαημερο του ιουλιου ειναι κατι σαν το δευτερο δεκαπενθημερο του μαιου...διοτι αν ειναι ετσι τοτε λυπαμαι αλλα το υπουργειο δεν προκειται να το κανει αυτο...θα τα βγαλει ενω θα πει το τριτο δεκαημερο στο δευτερο...ετσι για να διατηρουμε παραδοσεις... :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top