[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

ειρηνη ανδρος

Νεοφερμένος

Η ειρηνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Άνδρος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
οι σχολες αθηνας των 17.000 ποσο να πεσουν αραγε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
οχι δεν εκανα απο το σχολειο μου εκανα απο τρια σχολεια της περιοχης μου 5ο 8ο και 7ο καλλιθεας...τουλαχιστον απο οσο ξερω σιγουρα στο 8ο ειναι ενα παιδι στο 5ο που ειμαι εγω εβγαλα το μεγαλυτερο 17800 και στο 7ο μου ειπαν παιδια απο την θετικη φιλοι μου μεγαλυτερο καπου στο 17000....αρα μπορει να μην ειναι και το πιο αντιπροσωπευτικο δειγμα αλλα και παλι δεν λεω για 500 400 ατομα πανω απο 19000 λεω για 600 και 700 ατομα πανω απο 19000 μου φαινονται πολλα...και ασε την εκθεση το 18-20 δεν μετραει καθολου αυτο δες μαθηματικα φυσικη ΒΙΟΛΟΓΙΑ ΚΑΤ*** με τρια αστερακια εκει ειναι το ζουμι και ακομα και χημεια που ηταν προσωπικη μου αποψη πανευκολα τα θεματα που επεσε εστω και 6%-9% δεν θυμαμαι ακριβως το ποσοστο απο 18 και πανω...και τα ποσοστα δειχνουν απο 18 και πανω οχι απο 19-20 αρα εφοσον το 20 % εγραψε βιολογια κατ 18-20 στους 10.000 ειναι 2.000 που εγραψαν 18-20 οχι 19 και πανω παρομοια στην χημεια ειναι 3.000 που εγραψαν απο 18-20 αλλα μαθηματικα εγραψαν 1000 απο 18-20 και οχι απαραιτητα οι χιλιοι που εγραψαν 18-20 βιολογια και χημεια...το ιδιο και στην φυσικη...αν λοιπον περυσι ηταν 800 ατομα πανω απο 19000 και φετος οι αριστουχοι στο 18-20 εχουν πεσει βιολογια απο 40% στο 20% σχεδον στο μισο δεν δειχνει αυτο αναγκαια 500-600 ατομα στην θετικη πανω απο 19000 αν πιανεις τον συλλογισμο μου...η εκθεση δεν ειναι μαθημα που καθοριζει τους αριστουχους ειναι καθαρο υποκειμενικο σε τι εξεταστη θα πεσεις...δηλαδη τοσα ατομα καλα στην εκθεση (εγω εκανα 4 ωρες μαθημα την εβδομαδα εκθεση για να εξασφαλισω το 17 και πανω...και εγραψα 15)δεν εγραψαν αυτο που περιμεναν...και ξαναλεω τα νουμερα μπορει να μην ειναι ακριβως χονδρικα τα λεω αλλα νομιζω το ποιντ μου το εδειξα...και ξαναλεω για το 7ο καλλιθεας δεν ειμαι και σιγουρος βασιζομαι στις πηγες μου...

κοίτα, από 800 άριστα άτομα σε 500...είναι μεγάλη πτώση από μόνη της...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Οι βάσεις καθορίζονται από τρεις παράγοντες.
- Τους βαθμούς των υποψηφίων
- Τη ζήτηση των σχολών
- Την προσφορά των σχολών.

Για το 1 -3 γνωρίζουμε ότι το 1ο μειώθηκε , όπως και το 3ο. Έχουμε δύο αντίθετες μεταβολές (Μείωση των αριστούχων -> μείωση βάσεων και μείωση προσφοράς σχολών -> αύξηση βάσεων), στις οποίες δε γνωρίζουμε ποια υπερισχύει. Το 2ο δεν το ξέρουμε οπότε δεν υπάρχει λόγος να ασχολούμαστε μ' αυτό :P

Εγώ πάντως κάνω τεμενάδες να πέσει η Ιατρική Αθήνας 37 μόρια. Πολλά ζητάω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petrosod

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο petrosod αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 242 μηνύματα.
Τη Θεσσαλονίκη θα την έβαζα γύρω στο 19.150-19.170...και την Αθήνα από 19.200 και πάνω...μου φαίνεται περίεργο με το καλημέρα σε μια χρονιά να πέσει η Αθήνα πάνω απο 200 μόρια
παραξενο ομως μας φαινοταν με το καλημερα να βαλουν και τετοια διαγωνισματα στις εξετασεις σε τοσα μαθηματα στην θετικη...οχι απο αποψης δυσκολιας η δυσκολια ηταν αναλογη των διαγωνισματων που εγραφα στο φροντιστηριο σε καποια μαθηματα μπορει και λιγο παραπανω(βιολογια κατευθυνσης π.χ. δεν ειχα δει ποτε αναστροφη σε ασκηση μπορει να υπηρχε σε φυλλαδιο δεν την εκανα αρα εκεινη την ωρα την εβγαλα ευτυχως σωστα) αλλα απο αποψης χρονου ηταν δυσκολα...το λεω συνεχεια μιση ωρα να ειχα παραπανω μαθηματικα θα ειχα βγαλει 13 μοναδες τουλαχιστον για να μην πω απο το 4ο που μου ειχαν μεινει 30 λεπτα το δ1 δ2 και δ3 θα ειχα βγαλει...αλλα στα 30 λεπτα που μου εμειναν να το κοιταξω σωστα δεν ειχα χρονο για δοκιμες...αμα ειχα 50 λεπτα θα τα εσβηνα ολα και θα τα αρχιναγα απο την αρχη...το ιδιο και φυσικη κατι μικροβλακειες στο 4ο μπορει να τις διορθωνα...σε σχεση δηλαδη με περυσι καμια σχεση η δικια μας χρονια...μα καμια ομως...η μαλλον εχει μια...οτι και τις δυο φορες δωσαμε με το συστημα των πανελληνιων...κατα τα αλλα πολλα διαδικαστικα εχουν αλλαξει...και να προσθεσω και κατι αλλο...οτι οι 300 αριστουχοι της θετικης που βρισκονται στην αθηνα(προσωπικη αποψη οτι ειναι πολλοι αριστουχοι στην αθηνα της θετικης αφου στην επαρχια σε πολλα σχολεια δεν υπαρχει καν τμημα αυτης της κατευθυνσης) θα δηλωσουν πολλοι μονο ιατρικη αθηνας και μετα οδοντιατρικη αθηνας και μετα φαρμακευτικη αθηνας και παει λεγοντας διοτι δεν μπορουν να φυγουν απο την πολη να πανε σε αλλη...ειτε για οικονομικους ειτε για προσωπικους λογους...αρα πειτε κατι και για τις ιατρικες της επαρχιας και οχι μονο για αυτες στην αθηνα και θεσσαλονικη...

Οι βάσεις καθορίζονται από τρεις παράγοντες.
- Τους βαθμούς των υποψηφίων
- Τη ζήτηση των σχολών
- Την προσφορά των σχολών.

Για το 1 -3 γνωρίζουμε ότι το 1ο μειώθηκε , όπως και το 2ο. Έχουμε δύο αντίθετες μεταβολές (Μείωση των αριστούχων -> μείωση βάσεων και μείωση προσφοράς σχολών -> αύξηση βάσεων), στις οποίες δε γνωρίζουμε ποια υπερισχύει. Το 2ο δεν το ξέρουμε οπότε δεν υπάρχει λόγος να ασχολούμαστε μ' αυτό :P

Εγώ πάντως κάνω τεμενάδες να πέσει η Ιατρική Αθήνας 37 μόρια. Πολλά ζητάω;
τιποτα δεν ζητας αμα θες μονο 37 μορια το πιο πιθανο ειναι να πεσει και παραπανω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Το μάθηκα κλειδί που μπορεί να ρίξει τους άριστους μαθητές είναι η έκθεση. Φέτος οι μαθητές πήγαν χειρότερα από πέρσυ στην έκθεση γι αυτό φαντάζομαι ότι η κλίμακα 18500 - 20000 φέτον να έχει λιγότερους. Βέβαια όλα αυτά είναι υποθέσεις μέχρι να μας δώσει το υπουργείο τα στατιστικά γαι το ΓΒΠ.


Για την ιατρική Αλεξανδρούπολης πιστεύω ότι το πολύ να φράσει στα 18700 (πιο κάτω με τίποτα). Αν και όπως ειπα αν δεν έχουμε στατιστικά ΓΒΠ αυτά που λέω είναι απλές υποθέσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petrosod

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο petrosod αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 242 μηνύματα.
Το μάθηκα κλειδί που μπορεί να ρίξει τους άριστους μαθητές είναι η έκθεση. Φέτος οι μαθητές πήγαν χειρότερα από πέρσυ στην έκθεση γι αυτό φαντάζομαι ότι η κλίμακα 18500 - 20000 φέτον να έχει λιγότερους. Βέβαια όλα αυτά είναι υποθέσεις μέχρι να μας δώσει το υπουργείο τα στατιστικά γαι το ΓΒΠ.


Για την ιατρική Αλεξανδρούπολης πιστεύω ότι το πολύ να φράσει στα 18700 (πιο κάτω με τίποτα). Αν και όπως ειπα αν δεν έχουμε στατιστικά ΓΒΠ αυτά που λέω είναι απλές υποθέσεις.
καλα ακομα πιστευω οτι η εκθεση δεν ειναι μαθημα κλειδι αλλα οκει δεν εχω και τοσο εμπεριστατωμενη αποψη αλλα αμα εσυ εχεις πες μου την σε παρακαλω για να καταλαβω πως λειτουργει η εκθεση ως μπαλαντερ στους αριστουχους...και κατι αλλο αληθεια βγαζει το υπουργειο στατιστικα με τον γ.β.π. ??καθε χρονο γινεται αυτο και αν ναι ποτε? εμενα μου ειπε ο διευθυντης του σχολειο δευτερα να παω να τον παρω τον γ.β.π. μου δεν ξερω καν τι ειναι ακριβως θα μου δωσει μια καρτελα που θα τον αναγραφει απλα? αρα υπαρχει περιπτωση να βγει την δευτερα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Κάποιος που έχει συγκεντρώσει πάνω από 18700 είναι σχεδόν σίγουρο ότι τα περισσότερα μόρια τα έχασε εξαιτίας της έκθεσης. Θα βρεις αρκετούς με 20άρια στα υπόλοιπα μαθήματα και 15 στην έκθεση και ελάχιστους να έχουν 20άρια στην έκθεση και να έχουν χάσει μόρια σε ένα από τα υπόλοιπα μαθήμτα.
Συνήθως η μόνη διαφορά για κάποιον που έχει συγκεντρώσει 19000 από κάποιον που έχει συγκεντρώσει 19500 είναι ο βαθμός της έκθεσης ===> Οι φιλόλογοι είναι το κλειδί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petrosod

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο petrosod αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 242 μηνύματα.
οου φακ...εχασα απο βιολογια κατευθυνσης που ενας μου εβαλε 84% και ο αλλος 90% και απο εκθεση που πηρα 15 αντι για 17 που περιμενα 400 και βαλε μορια...βιολογια κατευθυνσης πραγματικα δεν ξερω γιατι ο 1ος μου εβαλε 84%...μονο απο αυτον εχασα 200 μορια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
οου φακ...εχασα απο βιολογια κατευθυνσης που ενας μου εβαλε 84% και ο αλλος 90% και απο εκθεση που πηρα 15 αντι για 17 που περιμενα 400 και βαλε μορια...βιολογια κατευθυνσης πραγματικα δεν ξερω γιατι ο 1ος μου εβαλε 84%...μονο απο αυτον εχασα 200 μορια...

Π.Χ. εσύ ως προς τις γνώσεις ίσως δε διαφέρεις σε τίποτα από κάποιον που θα μπει ιατρική (με βαθμό 18800 και πάνω) . ΄΄Ησουν απλά πιο άτυχος.. μπορούσαν άλλοι βαθμολογητές στα ίδια θέματα να σου βάζανε άλλους θαθμούς.

Παίζει και η τύχη τον ρόλο της.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
καλα ακομα πιστευω οτι η εκθεση δεν ειναι μαθημα κλειδι αλλα οκει δεν εχω και τοσο εμπεριστατωμενη αποψη αλλα αμα εσυ εχεις πες μου την σε παρακαλω για να καταλαβω πως λειτουργει η εκθεση ως μπαλαντερ στους αριστουχους...και κατι αλλο αληθεια βγαζει το υπουργειο στατιστικα με τον γ.β.π. ??καθε χρονο γινεται αυτο και αν ναι ποτε? εμενα μου ειπε ο διευθυντης του σχολειο δευτερα να παω να τον παρω τον γ.β.π. μου δεν ξερω καν τι ειναι ακριβως θα μου δωσει μια καρτελα που θα τον αναγραφει απλα? αρα υπαρχει περιπτωση να βγει την δευτερα?
τα στατιστικα με το γβπ βγαινουν 3 μερες μετα τα στατιστικα των επιμερους μαθηματων μαλλον θα βγουν σημερα οποτε εν αναμονη νεων εξελιξεων:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Οι βάσεις καθορίζονται από τρεις παράγοντες.
- Τους βαθμούς των υποψηφίων
- Τη ζήτηση των σχολών
- Την προσφορά των σχολών.

Για το 1 -3 γνωρίζουμε ότι το 1ο μειώθηκε , όπως και το 3ο. Έχουμε δύο αντίθετες μεταβολές (Μείωση των αριστούχων -> μείωση βάσεων και μείωση προσφοράς σχολών -> αύξηση βάσεων), στις οποίες δε γνωρίζουμε ποια υπερισχύει. Το 2ο δεν το ξέρουμε οπότε δεν υπάρχει λόγος να ασχολούμαστε μ' αυτό :P

Εγώ πάντως κάνω τεμενάδες να πέσει η Ιατρική Αθήνας 37 μόρια. Πολλά ζητάω;

Α ρε Τζιμ!Εμμέσως μειώθηκε η ζήτηση των σχολών,αφού ο αριθμός των υποψηφίων μειώθηκε απο 90593 σε 85478 !!
Δηλαδή,5115 λιγότεροι υποψήφιοι!Και μην ξεχνάς ότι το 70% των θέσεων που έκοψαν είναι απο τα 10κατι τμήματα που έκλεισαν και απο μειώσεις σε ΤΕΙ!Σε ΑΕΙ κόψανε κάπου στις 2000 θέσεις,αν δεν κάνω λάθος!Οπότε αφού έχουμε λιγότερους υποψήφιους όχι μόνο εξισορροπείται η μείωση των θέσεων...αλλά μας ευνοεί κιόλας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
Α ρε Τζιμ!Εμμέσως μειώθηκε η ζήτηση των σχολών,αφού ο αριθμός των υποψηφίων μειώθηκε απο 90593 σε 85478 !!
Δηλαδή,5115 λιγότεροι υποψήφιοι!Και μην ξεχνάς ότι το 70% των θέσεων που έκοψαν είναι απο τα 10κατι τμήματα που έκλεισαν και απο μειώσεις σε ΤΕΙ!Σε ΑΕΙ κόψανε κάπου στις 2000 θέσεις,αν δεν κάνω λάθος!Οπότε αφού έχουμε λιγότερους υποψήφιους όχι μόνο εξισορροπείται η μείωση των θέσεων...αλλά μας ευνοεί κιόλας!

κρις το τμημα στατιστικης οπα το χες σκεφτει?:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

@ngie

Νεοφερμένος

Η @ngie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
γεια σας!!!:)
εγω εβγαλα 18688 2ο κ 4ο πεδιο και με ενδιαφερει ΗΜΜΥ....
περνω μαλλον ημτυ πατρα,αλλα τι λετε για απθ???θα πεσουν οι βασεις???
και επισης επειδη ανηκω σε ειδικη κατηγορια κοινωνικων κριτηριων πιστευετε οτι εχω καποια πιθανοτητα να ποιασω εμπ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elee

Νεοφερμένος

Η elee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
μην ακουτε οτι λενε τα ΜΜΕ...ναι μεν τα στατιστικα στοιχεια των βαθμολογιων του υπουργειου δεν χωρουν αμφιβολια αλλα η διαμορφωση των βασεων δεν εξαρταται μονο απο αυτα...ειναι πιο περιπλοκο το πραμα γιατι ολα επαφυονται στη ζητηση των υποψηφιων!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

THIGG707

Νεοφερμένος

Ο THIGG707 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σίνδος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Με 18613 λετε να ελπιζω για Ιατρικη ΑΠΘ(ειδ. κατ. Πολυτεκνων)????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
παραξενο ομως μας φαινοταν με το καλημερα να βαλουν και τετοια διαγωνισματα στις εξετασεις σε τοσα μαθηματα στην θετικη...οχι απο αποψης δυσκολιας η δυσκολια ηταν αναλογη των διαγωνισματων που εγραφα στο φροντιστηριο σε καποια μαθηματα μπορει και λιγο παραπανω(βιολογια κατευθυνσης π.χ. δεν ειχα δει ποτε αναστροφη σε ασκηση μπορει να υπηρχε σε φυλλαδιο δεν την εκανα αρα εκεινη την ωρα την εβγαλα ευτυχως σωστα) αλλα απο αποψης χρονου ηταν δυσκολα...

Ναι αλλά οι εφημερίδες ειχαν βουίξει για τα θέματα που θα ήταν δύσκολα φέτος...και μάλιστα όχι από ανώνυμες πηγές, αλλά από οδηγία που έδωσε το υπουργείο παιδείας στην επιτροπή που θα έβγαζε τα θεματα...δε μας ήρθε τελείως ουρανοκατέβατη η δυκολία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Oλωνων οι προβλεψεις μιλανε μονο για τις πιο υψηλοβαθμες σχολες..καμια προβλεψη για ΄μεσαιες'' σχολες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Ποιες έχεις στο νου σου..? Εξαρτάται
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Κατερίνα ***

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κατερίνα *** αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Κι εμάς πέρσι το ποσοστό των αριστούχων στη θετική ήταν μικρότερο απ'το 2009 αλλά δεν είδαμε καμιά σπουδαία πτώση στο 3ο πεδίο!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top