[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2010

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Konstans29185

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ναντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
Καλησπερα παιδια.Αλλος ενας αγχωμενος εδω που περιμενει τις βασεις και δεν μπορει να κοιμηθει.Αραζω στο pc και διαβαζω το φορουμ!

Καλως ήρθες στην παρέα!!! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Εμένα έχει δώσει η κόρη μου εξετάσεις αλλά εγώ έχω πιο πολύ άγχος από αυτή. Είναι βόλτα με την παρέα της κι εγώ μετράω τις ώρες μέχρι να βγουν τα αποτελέσματα......
Κλασικη Ελληνιδα μαμα:)... Καλη τυχη της ευχομαι!! Πως τα πηγε?? Που στοχευει??
Ο,τι καλυτερο της ευχομαι:)!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yo_kzn

Νεοφερμένος

Η Γιώτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 30 μηνύματα.
εγω παντως πρωι πρωι θα την κανω απο το σπιτι
δεν υπαρχει τπτ χειροτερο απο το να περιμενεις κατι κ να ξερεις οτι δν θα σ αρεσει..
αν προσθεσουμε κ το οτι οι αλλοι θα χαιρονται για αυτο εχουμε εναν εφιαλτη..
δεν θελω να σας χαλασω την ατμοσφαιρα αστερια..
παμε για πανσεληνο..!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TINAPO

Νεοφερμένος

Η TINAPO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
πραγματικα σε ευχαριστω πολυ και εσυ ευχομαι το ιδιο ξερω πως ειναι αυτο που νιωθετε .τα καλυτερα μεσα απο τη καρδια μου

Εμέναείναι διαφορετικό το συναίσθημα. Είμαι μαμά βλέπεις.......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwnmaris

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kwnmaris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 190 μηνύματα.
Κι όμως, σπούδασες κάτι πολύ καλό, η οικονομία με κάθε τρόπο θα βρίσκεται στο επίκεντρο των πάντων. Από απλές δηλώσεις οποιουδήποτε, μέχρι μια επιχείρηση. Απλά θα πρέπει να περιμένεις κάποια χρόνια ώστε να μπορείς να υπογράφεις και Α' κατηγορίας. Τότε, θα μπορέσεις να μπεις και σε πρόγραμμα του ΟΑΕΔ που βοηθάει νέους επαγγελματίες και να ανοίξεις το δικό σου γραφείο. Ελπίζω να έχεις καλή επιτυχία αύριο.

ειναι απλα οι καιροι ειναι δυσκολοι πρεπει να χεις τους δικουσ σου να σε βοηθανε γιατι καποιοσ λογιστης 8α σε παρει αρχικα με 300 και 400 ευρω εγω δεν εχω αυτη τη πολυτελια δυστυχως ειμαι ορφανος απο 16 ετων οποτε επρεπε να δρασω να αποκατασταθω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TINAPO

Νεοφερμένος

Η TINAPO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Ιστορία αρχαιολογία. Με τις περσινές βάσεις περνάει Καλαμάτα και είναι 49 μόρια κάτω από την περσινή βάση του Ρεθύμνου. 50 μόρια να πέσει η βάση θα μείνει στην Κρήτη....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwnmaris

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kwnmaris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 190 μηνύματα.
πραγματικα σε ευχαριστω πολυ και εσυ ευχομαι το ιδιο ξερω πως ειναι αυτο που νιωθετε .τα καλυτερα μεσα απο τη καρδια μου

Εμέναείναι διαφορετικό το συναίσθημα. Είμαι μαμά βλέπεις.......

το ειδα ευχομαι τα καλυτερα και παλι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwnmaris

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kwnmaris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 190 μηνύματα.
σπουδασα λογιστικη πειραια και εδωσα για δευτερη φορα για αστυνομια μηπως αποκατασταθω αλλα δεν....ειναι πολυ δυσκολα τα πραγματα στην αγορα εγω γενικοσ δεν σταθηκα ποτε τυχερος οποτε.....αλλα εγω ειμαι μεμονομενη περιπτωση εσεις να μην το βαζετε κατω ειστε μικρα παιδια :) με την καλη εννοια το μικρα
Λογιστικη ΑΕΙ ή ΤΕΙ αν επιτρεπεται..? Ρωταω γιατι ξερω γνωστο που θα παει Λογιστικη..
Απο αποκατασταση δλδ πως ειναι γενικα το επαγγελμα..??:worry:

τει πειραια αν εχεις γνωστους ειναι μια χαρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Konstans29185

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ναντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
ειναι απλα οι καιροι ειναι δυσκολοι πρεπει να χεις τους δικουσ σου να σε βοηθανε γιατι καποιοσ λογιστης 8α σε παρει αρχικα με 300 και 400 ευρω εγω δεν εχω αυτη τη πολυτελια δυστυχως ειμαι ορφανος απο 16 ετων οποτε επρεπε να δρασω να αποκατασταθω

Πραγματικά εύχομαι ολόψυχα να περάσεις!Είσαι άξιος θαυμασμού!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Ιστορία αρχαιολογία. Με τις περσινές βάσεις περνάει Καλαμάτα και είναι 49 μόρια κάτω από την περσινή βάση του Ρεθύμνου. 50 μόρια να πέσει η βάση θα μείνει στην Κρήτη....
Ειμαι αρκετα σιγουρος πως θα την κρατησετε στην Κρητη:)!! Λογικα θα πεσει... Σκεφτειτε θετικα!!
Και το σημαντικοτερο: Σε περιπτωση που δειτε οτι δεν καταφερε να περασει Κρητη (λεμε τωρα), δειξτε πως ειστε πιο χαρουμενη απο ποτε!! Θα της κανει καλο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwnmaris

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kwnmaris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 190 μηνύματα.
Πραγματικά εύχομαι ολόψυχα να περάσεις!Είσαι άξιος θαυμασμού!:)

ειληκρινα σε ευχαριστω και εγω στο ευχομαι ολοψυχα.δεν φανταζεσε ποσο ασχημα θα νιοσω αν δω οτι δευτερη φορα ειμαι εξω υπομονη ομως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

staffy

Νεοφερμένος

Ο Σταύρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
σπουδασα λογιστικη πειραια και εδωσα για δευτερη φορα για αστυνομια μηπως αποκατασταθω αλλα δεν....ειναι πολυ δυσκολα τα πραγματα στην αγορα εγω γενικοσ δεν σταθηκα ποτε τυχερος οποτε.....αλλα εγω ειμαι μεμονομενη περιπτωση εσεις να μην το βαζετε κατω ειστε μικρα παιδια :) με την καλη εννοια το μικρα


φιλε με ρωτησες ποσο εβγαλα 1741 απο τελ τεε για αστυνομια

Θα σου πω εγω που τυχαινει να ειμαι λιγο μεγαλυτερος απο εσενα με αρκετη (θαρρω) εμπειρια στον εργασιακο τομεα.
Το χειροτερο πραγμα που θα μπορουσες να κανεις στον εαυτο σου το κανεις και με μεγαλη επιτυχια.
Το να σκεφτεσαι δηλαδη πεσσιμιστικα ειδικα σε μια σελιδα απο ''μικρα παιδια'' γεματα ονειρα και προσδοκιες για την
ζωη τους.Πρεπει να εισαι περηφανος για τον εαυτο σου που εχεις τουλαχιστον αποφοιτησει απο μια απαιτητικη σχολη
και αξιζεις πολλα μπραβο που αποφασισες να ξαναδωσεις πανελληνιες μετα απο αυτο το διαστημα κυνηγοντας το ονειρο σου
ή την εργασιακη σου εξασφαλιση.
Αν και εξασφαλισμενος εργασιακα καπως ετσι επραξα και εγω-επειδη δεν ξεχασα και με θεωρω πολυ μικρο σε ηλικια- να
ξεχασω τα ονειρα και τις προσδοκιες μου

Keep walking!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marie!!!!

Νεοφερμένος

Η marie!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
και εγω την εχω δηλωσει αυτη την σχολή.. αλλα στοχευω στην φιλολογια ρεθυμνου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TINAPO

Νεοφερμένος

Η TINAPO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Ειμαι αρκετα σιγουρος πως θα την κρατησετε στην Κρητη:)!! Λογικα θα πεσει... Σκεφτειτε θετικα!!
Και το σημαντικοτερο: Σε περιπτωση που δειτε οτι δεν καταφερε να περασει Κρητη (λεμε τωρα), δειξτε πως ειστε πιο χαρουμενη απο ποτε!! Θα της κανει καλο...

Χαρούμενη θα είμαι έτσι κι αλλιώς. Είναι 260 μόρια πάνω από την περσινή βάση της Καλαμάτας οπότε λογικά θα περάσει στη σχολή που θέλει απλά σε άλλη πόλη.Αυτό έχει σημασία τελικά. Μετά ελπίζω να μπορέσουμε να κάνουμε μεταγραφή για το Ρέθυμνο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
ειληκρινα σε ευχαριστω και εγψ στο ευχομαι ολοψυχα.δεν φανταζεσε ποσο ασχημα θα νιοσω αν δω οτι δευτερη φορα ειμαι εξω υπομονη ομως
Φιλε Kwnmari, κατι παιδια σαν κι εσενα, με πεισμα υπομονη και θεληση, δεν προκειται ποτε να γινουν αποτυχημενοι...
Ακομα και αν δεν περασεις στην αστυφυλακων (που τι σκατα, πιστευω πως το εχεις) θα πας μπροστα, να το θυμασαι αυτο:)!!

Καλη σου τυχη και να θυμασαι πως τα παντα στη ζωη μας γινονται για καποιο λογο!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skroutz123

Νεοφερμένος

Ο skroutz123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Θελω να περασω διοικηση επιχειρησεων στη χιο.Εχω 14936 μορια και περσι το τμημα ειχε 14802.Θριλερ...Ακουσα κατι τρελα εντωμεταξυ για τα μεσαια τμηματα οτι θα ανεβουνε και εχω σοκαριστει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marie!!!!

Νεοφερμένος

Η marie!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
καλή επιτυχία στην κόρη σας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TINAPO

Νεοφερμένος

Η TINAPO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
και εγω την εχω δηλωσει αυτη την σχολή.. αλλα στοχευω στην φιλολογια ρεθυμνου...

Καλή σου επιτυχία!!!!! Από πού είσαι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Konstans29185

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ναντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
Παιδιά πραγματικά,τέτοια αλληλοσυμπαράσταση δεν υπάρχει πουθενά!Μπράβο μας!!! (ας το καλό,συγκινούμαι ) :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angelvasil92

Νεοφερμένος

Ο angelvasil92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Καλησπερα παιδια!

Και γω λιγο πριν τις βασεις παρακολουθω το φορουμ να περασει η ωρα...
Αλλα σε λιγο θα την πεσω για υπνο ... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top