[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2010

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

dimtrelos

Νεοφερμένος

Ο dimtrelos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Kαλή επιτυχία σε όλους!!λιγες ώρες έμειναν!!ελπίζω η Ιατρικές να μείνουν στα ίδια ή να πέσουν λίγο!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CallOfDuty4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μεσολόγγι (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Ε θελει λιγο ποτο για να κρατηθουμε ενεργοι!!!

Και μετα τα αποτελεσματα εχει περισσοτερο αμα λαχει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nevermind

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nevermind αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
καλα παιδια με το μαλακο μην παθουμε και τιποτα
αμα παθουμε κατι να εισαι σιγουρος οτι θα φταινε οι βασεις κ οχι το ποτο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

avenger92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η avenger92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 395 μηνύματα.

xr1st0$

Νεοφερμένος

Ο xr1st0$ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
μετα την ανακοινωση των βασεων ολο ποτο και καφε θα ειμαστε!!!! γενικα συνεχεια εξοδους:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mf92

Νεοφερμένος

Η mf92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Μόλις άκουσα πριν από λιγο στο δελτιο ειδησεων -για όσους ενδιαφερονται να τα δουν από την τηλεοραση- ότι στη ΝΕΤ θα ανακοινωθουν στις 11.30 ακριβώς. Ελπίζω ως τότε να ξέρουμε τίποτα παράπανω, αν δεν τα φτύσει η ιστοσελιδα του υπουργείου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

avenger92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η avenger92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 395 μηνύματα.
μετα την ανακοινωση των βασεων ολο ποτο και καφε θα ειμαστε!!!! γενικα συνεχεια εξοδους:clapup:
Μακαρι να ειναι ετσι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Katerina_patmos

Νεοφερμένος

Η κατερινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
Με έχει φάει η αγωνία! Παρόλο που ξέρω οτι σε λίγες ώρες θα ξέρουμε εχω αγχωθεί απίστευτα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

avenger92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η avenger92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 395 μηνύματα.
Με έχει φάει η αγωνία! Παρόλο που ξέρω οτι σε λίγες ώρες θα ξέρουμε εχω αγχωθεί απίστευτα!
Δεν εισαι η μονη..:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CallOfDuty4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μεσολόγγι (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Παιδια εγω αραζω ακουω active member πινω και το ουισκακι μου και ειμαι κομπλε...

Αντε ετσι θα περασει η ωρα !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

avenger92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η avenger92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 395 μηνύματα.
Παιδια εγω αραζω ακουω active member πινω και το ουισκακι μου και ειμαι κομπλε...
Ωραιοςςςςςςς!!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xr1st0$

Νεοφερμένος

Ο xr1st0$ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
εισαι αρχοντας τι αλλο θες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kardinalios

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σάμος (Σάμος). Έχει γράψει 66 μηνύματα.
Παιδιά καταρχάς καλή επιτυχία σε όλους μας.Εγώ την περνάω για δεύτερη φορά αυτήν την διαδικασία καθώς κατέθεσα ξανά μηχανογραφικό φέτος με το 10%.Αυτό που έχω να προτείνω είναι να ηρεμήσετε,να πιείτε ένα ποτήρι γάλα(και όχι κάτι black label που ακούω τέτοια θα πιείτε πολλά σαν φοιτητές:P) και να κοιμηθείτε γιατί αύριο θα είναι δύσκολη μέρα με μεγάλες συγκινήσεις.Το ξενύχτι δεν θα σας προσφέρει τίποτα παρά μόνο άγχος και κακή διάθεση.Μην ξεχνάτε ότι πολλοί από εσάς αύριο θα ετοιμάζετε τα πράγματα σας και ίσως ταξιδέψετε κιόλας για να βρείτε σπίτι εκεί που έχετε περάσει...:clapup:

Λοιπόν εύχομαι και πάλι σε όλους να μπουν εκεί που πραγματικά επιθυμούν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimtrelos

Νεοφερμένος

Ο dimtrelos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Ελπίζω ως τότε να ξέρουμε τίποτα παράπανω, αν δεν τα φτύσει η ιστοσελιδα του υπουργείου
ε εαν γινει κι αυτο, τότε θα τους πάρουμε με τα γιαουρτια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kostas Ped.

Νεοφερμένος

Ο Kostas Ped. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 111 μηνύματα.
Οποιος μαθει πρωτος βασεις αντιγραφη επικολληση στο γουορντ και μας ενημερωνει μεσω αυτης της σελιδας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
πφφ...αντε να περασει το 8ωρο..Πινω..Ακουω μουσικη..και αναρωτιεμαι αν τελικα ολα οσα φανταζομαι για τον εαυτο μου θα περασουν στην σφαιρα του εφικτου..*Δεν λεω ''θα πραγματοποιηθουν'' διοτι η εισαγωγη σε μια Χ σχολη σαφως δε σημαινει και επιτυχια ζωης..
Χρειαζεται πολλης αγωνας ΣΤΟ πανεπιστημιο και στο χρονικο διαστημα ΜΕΤΑ την αποφοιτηση για να επιτυχει κανεις τις φιλοδοξιες του ..αλλα οκ ειμαι τοσο ενθουσιωδης και ορεξατος για αυτο..Δεν με τρομαζει και θελω επιτελους να κυνηγησω αυτο που ΘΕΛΩ.. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
ε εαν γινει κι αυτο, τότε θα τους πάρουμε με τα γιαουρτια!

αγόρι μου να είσαι έτοιμος,κάθε χρόνο καταρρέει.Μην σκασεις πάνω απο το pc.Πρωτα θα δεις τα μορια των σχολών σου στην tv,και μετα από ώρα,θα φορτώσει επιτελους το "Δημήτρης Ταδόπουλος,Δεινα Σχολη Αθηνων,σειρά 55 (πχ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwnmaris

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kwnmaris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 190 μηνύματα.
Να μαι και εγω !ευχομαι καλη επιτυχια σε ολους σας παιδες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

εντροπία

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η terry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 226 μηνύματα.
Παιδια εγω αραζω ακουω active member πινω και το ουισκακι μου και ειμαι κομπλε...

Αντε ετσι θα περασει η ωρα !!!

ωραίος ρε φίλε.εγώ πάλι αράζω με ρέγκε και κόκκινο κρασάκι.;)
χαλαράάάάά.άντε λίγες ώρες και το άγχος μας για τώρα τελειώνει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akiroskirios

Δραστήριο μέλος

Ο akiroskirios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Στο site ypepth.gr με τον 8ψηφιο κωδικο μας βγαζει κατευθειαν σε ποια σχολη περασαμε???!

Π.χ Μερεντης Μερεντιδης :Πολιτικων Μηχανικων Πατρων ????????????
και με τη βαση+ σειρα εισαγωγης??
Γνωριζει κανεις απο παλια να ειμαι ψυχολογικα ετοιμος για την ''εικονα'' που θα αντικρισω το πρωι???:P

σε περίπτωση αποτυχίας νομίζω βγάζει δύο μπάλες και ανάμεσα ένα σωλήνα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top