[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2010

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

evilstts

Νεοφερμένος

Ο evilstts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κάλυμνος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Άυριο τελειώνει! ΝΑΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ
:beer::beer::beer::beer::beer::beer::beer::beer::beer::beer::popcorn::popcorn::popcorn::popcorn::popcorn::popcorn::alljumpy::alljumpy::alljumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pennyy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η πεννυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
παιδια τι ωρα τα δειχνει η τηλεοραση
κ τα δειχνει η νετ η η ετ1 ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgekod92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο georgekod92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 220 μηνύματα.
Ένα κακόγουστο αστείο φτάνει στο τέλος του. Τόσος κόπος, κούραση, άγχος για την στιγμή που πλησιάζει, τη στιγμή που περιμέναμε και δεν ερχόταν.. Μπορεί να σας φαίνεται υπερβολικό αλλά αύριο θα αναπνεύσω καθαρότερο αέρα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Konstans29185

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ναντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
Τώρα που έφτασε η ώρα,τώρα είναι που δεν είμαι σίγουρη αν θέλω να δω τ'αποτελέσματα!Τι άγχος κι αυτό...
Καλή τύχη σε όλους και καλή αρχή στα όνειρα σας (και τα δικά μου βεβαίως-βεβαίως)
Νομίζω ότι απόψε δε θα κοιμηθώ! :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orbikt

Νεοφερμένος

Ο orbikt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Τελικά τα αποτελέσματα όπως είδα βγαίνουν την Παρασκευή 27 Αυγούστου.


Υ.Σ. ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΩ !
;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CallOfDuty4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μεσολόγγι (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Ουτε εγω θα κοιμηθω... θα αραξω στο Pc ολη νυχτα !!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Electra.

Νεοφερμένος

Η - αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Κανεις δεν θα κοιμηθει αποψε.Απο τωρα εχω φρικαρει.Παιδια ειναι δυνατον να αναιβει σχολη 600 μορια (που εχω παραπανω απο αυτην) επειδη και καλα ειναι μεσαιοβαθμο της θεωρητικης?Και καλα...θα αναιβουν λογω των μεσαιων βαθμολογιων ...:( μου ηρθε τρελα οταν το διαβασα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ArisKo

Νεοφερμένος

Ο ArisKo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών Θεσσαλίας (Βόλος) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 72 μηνύματα.
Εγω ελπιζω να καταφερω να την πεσω για καποιες ωρες. Ελπιζω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ArisKo

Νεοφερμένος

Ο ArisKo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών Θεσσαλίας (Βόλος) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 72 μηνύματα.
Κανεις δεν θα κοιμηθει αποψε.Απο τωρα εχω φρικαρει.Παιδια ειναι δυνατον να αναιβει σχολη 600 μορια (που εχω παραπανω απο αυτην) επειδη και καλα ειναι μεσαιοβαθμο της θεωρητικης?Και καλα...θα αναιβουν λογω των μεσαιων βαθμολογιων ...:( μου ηρθε τρελα οταν το διαβασα..

Ειλικρινα δε νομιζω καμια σχολη οτι θα ανεβει τοσο πολυ. Αν ημουν στη θεση σου θα πηγαινα να αγορασω σαμπανια και πουρα!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akiroskirios

Δραστήριο μέλος

Ο akiroskirios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Κανεις δεν θα κοιμηθει αποψε.Απο τωρα εχω φρικαρει.Παιδια ειναι δυνατον να αναιβει σχολη 600 μορια (που εχω παραπανω απο αυτην) επειδη και καλα ειναι μεσαιοβαθμο της θεωρητικης?Και καλα...θα αναιβουν λογω των μεσαιων βαθμολογιων ...:( μου ηρθε τρελα οταν το διαβασα..

άμα δν κοιμηθείς εσύ με +600 άλλα παιδιά τι πρέπει να κάνουν? να βγουν γυμνά στο δρόμο και να φωνάζουν? (όχι άσχημη ιδέα :hmm:)

ΥΓ: εγώ πάντως θα κοιμηθώ για να ξυπνήσω νωρίς να δω τα αποτελέσματα...δυστυχώς όμως δν θα μπορώ να πάω στο σχολείο μ αφού λείπω :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Electra.

Νεοφερμένος

Η - αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Μακαρι!Γιατι το 2007 ειχε αναιβει 659 μορια χαχαχα.:P
Παντως ευχαριστω!Θα παρω την σαμπανια!Χαχα.Ευχομαι καλη επιτυχια να εχεις και καλυτερα να προσπαθησεις να κοιμηθεις.Διοτι αυριο δεν θα μπορεις να γιορτασεις!:smartass:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Konstans29185

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ναντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
Ουτε εγω θα κοιμηθω... θα αραξω στο Pc ολη νυχτα !!

Κι εγώ.Συγκεκριμένα στο ischool συμπάσχοντας με εσάς :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasoyla

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η vasoyla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 137 μηνύματα.
παιδια τι ωρα τα δειχνει η τηλεοραση
κ τα δειχνει η νετ η η ετ1 ?
Γυρω στις 11 στη νετ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αμπελοφιλόσοφος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αμπελοφιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 358 μηνύματα.
Αυριο βγαινουν οι βασεις;
Παιδια, καλα αποτελεσματα σε ολους σας ευχομαι! :D




(Χωνομαι κι εγω ο ασχετος...) :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑngieP.

Νεοφερμένος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Αύριο είναι η μεγάλη μέρα! Μπορεί να μην κοιμηθείτε οι περισσότεροι σήμερα, αλλά εγώ δεν έχω άγχος! Έδωσα, έκανα το καλύτερο που μπορούσα και ο,τι γίνει έγινε! Θα έλεγα όμως ότι ένας ακόμη λόγος για να μην κοιμηθούμε και πολύ το βράδυ είναι να θαυμάσουμε τη σημερινή πανσέληνο, την πανέμορφη πανσέληνο του Αυγούστου! Παρόλα αυτά εύχομαι καλή επιτυχία σε όλους!! Άντε! Καλοί φοιτητές!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Konstans29185

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ναντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
Αυριο βγαινουν οι βασεις;
Παιδια, καλα αποτελεσματα σε ολους σας ευχομαι! :D




(Χωνομαι κι εγω ο ασχετος...) :P


χαχαχαα :D
Ευχαριστούμε ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nevermind

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nevermind αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
Γυρω στις 11 στη νετ
11??? δεν καταλαβα ξυπνητηρια σπιτια τους δεν εχουν αυτοι οι ανθρωποι? 11 εγω θα τρωω μεσημεριανο!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
Εγω εχω ηδη αγχωθει αλλα η αποκορυφωση θα ειναι αυριο οταν θα λενε τις βασεις στις σχολες που θελω!!
καλη επιτυχια σε ολους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

oasis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η oasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 336 μηνύματα.
Κανεις δεν θα κοιμηθει αποψε.Απο τωρα εχω φρικαρει.Παιδια ειναι δυνατον να αναιβει σχολη 600 μορια (που εχω παραπανω απο αυτην) επειδη και καλα ειναι μεσαιοβαθμο της θεωρητικης?Και καλα...θα αναιβουν λογω των μεσαιων βαθμολογιων ...:( μου ηρθε τρελα οταν το διαβασα..


Για ποιά σχολή ενδιαφέρεσαι electra?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgekod92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο georgekod92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 220 μηνύματα.
Εγώ παρά το άγχος μια χαρά θα κοιμηθώ(κατά τις 3 και μισή). Θα πάμε και το βράδυ όλη η παρέα βόλτα. Α, και σήμερα που έχει πανσέληνο μην τη χάσετε! Κάντε και ευχή στις 12 τα μεσάνυχτα κοιτώντας το φεγγάρι.. Τι να πω, ας χρησιμοποιήσουμε όλα τα φυσικά-παραφυσικά μέσα(πλάκα κάνω).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top