[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2010

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

dante38245

Νεοφερμένος

Ο dante38245 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 89 μηνύματα.
Λετε να πεσει η σχολη ημτυ Πατρας και αν ναι ποσο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

renoskiller44

Νεοφερμένος

Ο Ρένος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 105 μηνύματα.
παντως παιδια η επισημη ανακοινωση της ΝΕΤ ηταν: η υπουργος ανακοινωσε οτι οι βασεις θα βγουν την Τεταρτη και υστερα η παρουσιαστρια συμπληρωσε οτι το καναλι θα εχει ειδικη εκπομπη για αυτες...τωρα τι να πω?ο υφυπουργος λεει Τεταρτη ή Πεμπτη,η Υπουργος Τεταρτη,η Τσαπανιδου λεει Πεμπτη,σημερα στη ΝΕΤ ειπαν Τεταρτη και το ΑΡΓΟΤΕΡΟ Πεμτη...εμεις ας σκεφτομαστε οτι θα βγουν αυριο και το συμπαν θα συνομωτησει για να βγουν αυριο...ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!παω για υπνο και θα ξυπνησω αυριο πρωι-πρωι!!!!σας ευχομαι ολοψυχα καλη επιτυχια...^_^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
παιδια καμια πληροφορια για τη φιλολογια πελοποννησου με το 10%????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgekod92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο georgekod92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 220 μηνύματα.

Μπάμπης ο Άλλος

Δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ο Άλλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 418 μηνύματα.
Έστειλα στο facebook στην διαμαντοπουλου και μου απάντησε μετά από κανά δεκάλεπτο το πολύ! Της έλεγα διάφορα επικεντρώνοντας κυρίως στο ότι δεν τους τιμά μια μέρα πρίν την ανακοίνωση να μην είναι σίγουροι για το πότε θα βγούν κλπ κλπ και μου απάντησε αυτό:

Anna Diamantopoulou 24 August at 12:05 Report
νομίζω οτι είσαι βιαστικος στην κριτική σου.
https://www.skai.gr/news/politics/article/150463/i-anna-diamadopoyloy-stin-ekpobi-skaϊ-tora/
την πέμπτη το πρωί.

Οπότε πλέον ήταν ξεκάθαρη... Πάντως το άρθρο έλεγε "Τέλος εκτίμησε ότι οι βάσεις θα ανακοινωθούν την Πέμπτη." και της απάντησα ότι η λέξη "εκτίμησε" δεν εμπνέει σιγουριά :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
τι σφυριζεις εσυ;;ξερεις κατι;αν ξερεις κατι εστω κ το παραμικρο στειλε μου pm:):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

χκτηνίατρος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο χκτηνίατρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Κτηνιατρικής Θεσσαλίας (Καρδίτσα) και μας γράφει απο Καρδίτσα (Καρδίτσα). Έχει γράψει 316 μηνύματα.
18552 φίλε μου, μάλλον για Καρδίτσα πρώτα ο Θεός
σιγουρα μαζι θα 'μαστε ....... 18.557 εγώ!!!

μη χαθουμε.......
αμα βγουν τα αποτελέσματα ριξε μου το κινητο σου......
θα μείνεις Καρδίτσα ??? για θα παρεις μεταγραφή????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
Οχι χτες το βραδυ εμαθε.Τωρα πως εμαθε,ποτε εμαθε με απολυτη ακριβεια δεν ξερω!Συνηθως αυτος ο ελεγχος ειναι προαιρετικος απο οτι ακουσα!Σπανια γινονται λαθη!Περασες κτηνιατρικη σιγουρα 1000000%!Τωρα που?Εσυ εχεις παραπανω οποτε παιζεις και για Θεσσαλονικη!Αυτο θα το μαθεις μεθαυριο.Καλη σταδιοδρομια σου ευχομαι!
thanx και επισης!!
Θα παρω μεταγραφη για Θεσσαλονικη αλλα ακομα κιαυτο να μην ηταν εφικτο ειμαι τρισευτυχισμενος που πιανω Κτηνιατρικη! Ηταν το ονειρο μου!!:clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ArisKo

Νεοφερμένος

Ο ArisKo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών Θεσσαλίας (Βόλος) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 72 μηνύματα.
thanx και επισης!!
Θα παρω μεταγραφη για Θεσσαλονικη αλλα ακομα κιαυτο να μην ηταν εφικτο ειμαι τρισευτυχισμενος που πιανω Κτηνιατρικη! Ηταν το ονειρο μου!!:clapup::clapup:

Συγχαρητηρια, ρε φιλε! Αντε να περνουμε και 'μεις σειρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

χκτηνίατρος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο χκτηνίατρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Κτηνιατρικής Θεσσαλίας (Καρδίτσα) και μας γράφει απο Καρδίτσα (Καρδίτσα). Έχει γράψει 316 μηνύματα.
thanx και επισης!!
Θα παρω μεταγραφη για Θεσσαλονικη αλλα ακομα κιαυτο να μην ηταν εφικτο ειμαι τρισευτυχισμενος που πιανω Κτηνιατρικη! Ηταν το ονειρο μου!!:clapup::clapup:
οτι περσασες ειναι σίγουρο......
αλλά εγω διατηρώ επιφυλάξεις για την ακριβεια των λεγομένων του φίλου του Κώστα.........
μπορει να ναι μούφα η πηγή...........
αμα βγουν οι βάσεις τα ξαναλέμε..........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kostas Ped.

Νεοφερμένος

Ο Kostas Ped. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 111 μηνύματα.
οτι περσασες ειναι σίγουρο......
αλλά εγω διατηρώ επιφυλάξεις για την ακριβεια των λεγομένων του φίλου του Κώστα.........
μπορει να ναι μούφα η πηγή...........
αμα βγουν οι βάσεις τα ξαναλέμε..........
Ποτε δεν πρεπει να εισαι σιγουρος για κατι πριν το δεις επισημα..Εχεις δικιο αλλα σε αυτη την περιπτωση νομιζω οτι ειναι 99% σιγουρο.Μακαρι να περασεις και εσυ κτηνιατρικη ειναι πιθανο αφου περασε ατομο με 18628!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Electra.

Νεοφερμένος

Η - αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Καλημέρα παιδια!

Αμην και πότε να βγούν δλδ!:pfff:
Σήμερα στο ΣΚΑΙ μίλαγε η υπουργός...και καλά θα βγούν την Πέμπτη το πρωί..
Έλεος..ούτε μάτι δεν έκλεισα χτες..και τώρα μας κάνει να περιμένουμε κι'άλλο.
Στο ένα κανάλι λένε άλλα...στο άλλο άλλα..νταλων :fool: Ήταν ένας και έλεγε οτι θα αναίβουν οι σχολές που χρειάζονταν ειδικό μάθημα.π.χ Στρατιωτικές,Φιλολογίες κλπ.

Πάντως μην ακούτε κανέναν τι λέει και τι γράφει διότι το μόνο που θέλει είναι να μας αγχώσει περισσότερο.
Υπομονή λίγο ακόμα ^_^ καλή επιτυχία σε όλους!:thumbup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μιχάλης9867

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάξος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 895 μηνύματα.
σιγα μην ασχολειται με το φατσοβιβλιο η διαμαντοπουλου,καμια γραμματεα θα εχει που θα λιωνει μπροστα στην οθονη και θα παιζει ποκερακι ,και αμα κανει κανενα διαλλειμα θα κοιταει για κανα μειλ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggelos_a

Νεοφερμένος

Ο aggelos_a αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
σιγουρα μαζι θα 'μαστε ....... 18.557 εγώ!!!

μη χαθουμε.......
αμα βγουν τα αποτελέσματα ριξε μου το κινητο σου......
θα μείνεις Καρδίτσα ??? για θα παρεις μεταγραφή????


Mπα όχι φίλε μου Καρδίτσα θα μείνω γιατί δεν μπορώ μεταγραφή, άντε άντε ελπίζω να τα πούμε από κοντά!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

χκτηνίατρος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο χκτηνίατρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Κτηνιατρικής Θεσσαλίας (Καρδίτσα) και μας γράφει απο Καρδίτσα (Καρδίτσα). Έχει γράψει 316 μηνύματα.
Ποτε δεν πρεπει να εισαι σιγουρος για κατι πριν το δεις επισημα..Εχεις δικιο αλλα σε αυτη την περιπτωση νομιζω οτι ειναι 99% σιγουρο.Μακαρι να περασεις και εσυ κτηνιατρικη ειναι πιθανο αφου περασε ατομο με 18628!
οτι θα περάσω και εγω ..σίγουρο είναι.... απλά αμφιβάλω για την ειδηση που μετέφερε ο Κώστας.....
πιστευω να δικαιωθω με τα αποτελέσματα .........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggelos_a

Νεοφερμένος

Ο aggelos_a αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
οτι θα περάσω και εγω ..σίγουρο είναι.... απλά αμφιβάλω για την ειδηση που μετέφερε ο Κώστας.....
πιστευω να δικαιωθω με τα αποτελέσματα .........

Πολύ σίγουρο πάντως σε βλέπω φίλε μου ;) . Μακάρι να επαληθευτείς και να μπούμε και οι 2!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
οτι θα περάσω και εγω ..σίγουρο είναι.... απλά αμφιβάλω για την ειδηση που μετέφερε ο Κώστας.....
πιστευω να δικαιωθω με τα αποτελέσματα .........
Και γω δεν το χω πιστεψει 100% μεσα μου...
Θα μπορουσε ο καθενας να πει ''Φιλος μου με Χ μορια περασε στη Χ σχολη!'' χωρις να ισχυει..για λογους..αγνωστους..:hmm:
Δεν ισχυριζομαι οτι ετσι εγινε στην περιπτωση του Κωστα..:P
Ευχομαι να χω περασει οντως παρολα αυτα..:D

Τι εννοεις να ''δικαιωθεις'' με τα αποτελεσματα??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CallOfDuty4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μεσολόγγι (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Μολις μιλησα με την Διαμαντοπουλου και μου ειπε αυριο το πρωι οι βασεις (μεσω fb)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Electra.

Νεοφερμένος

Η - αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
σιγα μην ασχολειται με το φατσοβιβλιο η διαμαντοπουλου,καμια γραμματεα θα εχει που θα λιωνει μπροστα στην οθονη και θα παιζει ποκερακι ,και αμα κανει κανενα διαλλειμα θα κοιταει για κανα μειλ....

:laugh:Χαχα .Ποιός ξέρει..άντε να δούμε τι άλλο θα βγάλουν στην φόρα μέχρι την Πέμπτη.Θα μας πεθάνουν στο άγχος μέχρι τότε!
Υπερκατανάλωση μας λένε μετά :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
Μολις μιλησα με την Διαμαντοπουλου και μου ειπε αυριο το πρωι οι βασεις (μεσω fb)
:/: εμενα παλι μου ποσταρε στον τοιχο το trag ''2 μερες μονο..'' της Γαλανη..:/:
αρα Πεμπτη..?:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top