[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2010

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

kwnmaris

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kwnmaris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 190 μηνύματα.
πόσους παίρνουν?

παιρνει μονο 9 ατομα αλλα συνολικα ημασταν 800 που διναμε και για τει για ολα.Ασε καμενο χαρτι ειμαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CallOfDuty4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μεσολόγγι (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Παιδια επειδη ελαβα και καποια προσωπικα μνματα θελω να σας διαβεβαιωσω οτι αυτα που εγραψα ειναι απολυτως εγκυρα
και οτι με δικη μου πρωτοβουλια και ευθυνη θα δωσω αυτες τισ πληροφοριες χωρις να γνωριζει ο φιλος μου..μην μου ζητατε για αλλες σχολες πληροφοριες γιατι ακομα και γω ρωτησα για τη δικη μου σχολη και δεν εμαθα και θα περιμενω και γω με τεραστια αγωνια αφου βρισκομαι στο μεταιχμιο σε τρεις σχολες να μαθω τα αποτελεσματα στην ωρα τους,,μν μου ζητατε λοιπον πληροφοριες για αλλες σχολες...μονο για κτηνιατρικη θεσσαλονικης μπορω να μαθω αν περασε η οχι..αν μαθω για καποια αλλη σχολη δεν θα διστασω να το δημοσιευσω!!!;)
Για ποιες σχολες θα μαθεις ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akiroskirios

Δραστήριο μέλος

Ο akiroskirios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
παιρνει μονο 9 ατομα αλλα συνολικα ημασταν 800 που διναμε και για τει για ολα.Ασε καμενο χαρτι ειμαι

γτ ρε? αφού έγραψες πολύ καλά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwnmaris

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kwnmaris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 190 μηνύματα.
γτ ρε? αφού έγραψες πολύ καλά

εχει ο θεος αυτο λεω μονο δεν ξερω νομιζω ειμαι εξω και εχω απογοητευτη δεν ξερω τι θα κανω στη ζωη μου μετα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

εντροπία

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η terry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 226 μηνύματα.
Παιδια επειδη ελαβα και καποια προσωπικα μνματα θελω να σας διαβεβαιωσω οτι αυτα που εγραψα ειναι απολυτως εγκυρα
και οτι με δικη μου πρωτοβουλια και ευθυνη θα δωσω αυτες τισ πληροφοριες χωρις να γνωριζει ο φιλος μου..μην μου ζητατε για αλλες σχολες πληροφοριες γιατι ακομα και γω ρωτησα για τη δικη μου σχολη και δεν εμαθα και θα περιμενω και γω με τεραστια αγωνια αφου βρισκομαι στο μεταιχμιο σε τρεις σχολες να μαθω τα αποτελεσματα στην ωρα τους,,μν μου ζητατε λοιπον πληροφοριες για αλλες σχολες...μονο για κτηνιατρικη θεσσαλονικης μπορω να μαθω αν περασε η οχι..αν μαθω για καποια αλλη σχολη δεν θα διστασω να το δημοσιευσω!!!;)

κερνάω σφηνάκια αν μάθεις τίποτα άλλο για 3ο πεδίο.. νοσηλευτική εκπα ας πούμε.:D:P(μ' έχει φάει το άγχοοοος.. γκρρ:worry::/:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kostas Ped.

Νεοφερμένος

Ο Kostas Ped. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 111 μηνύματα.
Code:
Για ποιες σχολες θα μαθεις ?
Ενδεχεται να μαθω για πολιτικων μηχανικων ξανθης που με ενδιαφερει...αλλα δυσκολο...απο αυτη την πηγη μονο για κτηνιατρικη θεσσαλονικης μπορω να ξερω δυστυχως και αυτο ενω εχω υποσχεθει να μην πω τιποτα σε κανεναν..αλλα εβλεπα μεγαλη αγωνια και αποφασισα να βοηθησω!Εχει κλειστο το κινητο οποτε το πιο πιθανο ειναι να μαθω αυριο...Οταν ελεγα αλλες σχολες εννοουσα αν μαθω κατι απο αλλη πηγη πραγμα σχεδον απιθανο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

εντροπία

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η terry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 226 μηνύματα.
Ενδεχεται να μαθω για πολιτικων μηχανικων ξανθης που με ενδιαφερει...αλλα δυσκολο...απο αυτη την πηγη μονο για κτηνιατρικη θεσσαλονικης μπορω να ξερω δυστυχως και αυτο ενω εχω υποσχεθει να μην πω τιποτα σε κανεναν..αλλα εβλεπα μεγαλη αγωνια και αποφασισα να βοηθησω!Εχει κλειστο το κινητο οποτε το πιο πιθανο ειναι να μαθω αυριο...Οταν ελεγα αλλες σχολες εννοουσα αν μαθω κατι απο αλλη πηγη πραγμα σχεδον απιθανο!


κερνάω σφηνάκια αν μάθεις τίποτα άλλο για 3ο πεδίο.. νοσηλευτική εκπα ας πούμε.:D:P(μ' έχει φάει το άγχοοοος.. γκρρ:worry::/:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akiroskirios

Δραστήριο μέλος

Ο akiroskirios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
λοιπόν ακούστε αίνιγμα....όποιος το βρει να έχει την ευχή μου να περάσει στην πρώτη του επιλογή

ΓΙΔΙΑ, ΠΡΟΒΑΤΑ ΒΟΣΚΑΕΙ
ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΚΕΛΑΙΔΑΕΙ
ΚΑΙ ΠΕΝΤΕΜΙΣΙ ΧΡΩΣΤΑΕΙ

ΤΙ ΕΙΝΑΙ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xdf21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο xdf21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 191 μηνύματα.
Πριν λιγη ωρα ειπαν στη ΝΕΤ οτι οι βασεις θα ανακοινωθουν Τεταρτη ή Πεμπτη.
Καλα ποσο καραγκιοζηδες μπορει να ειναι?? Το μεσημερι μας λενε σιγουρα την Τεταρτη και μετα απο μια με δυο ωρες μας λενε ή Τεταρτη ή Πεμπτη!
Παιζουν με τα νευρα μας??? Δεν μπορουν επιτελους να πουν μια τελικη ημερομηνια? :mad:
Φαινεται τους εχει πειραξει η πολυ ζεστη στον εγκεφαλο δεν εξηγειται αλλιως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

εντροπία

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η terry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 226 μηνύματα.
λοιπόν ακούστε αίνιγμα....όποιος το βρει να έχει την ευχή μου να περάσει στην πρώτη του επιλογή

ΓΙΔΙΑ, ΠΡΟΒΑΤΑ ΒΟΣΚΑΕΙ
ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΚΕΛΑΙΔΑΕΙ
ΚΑΙ ΠΕΝΤΕΜΙΣΙ ΧΡΩΣΤΑΕΙ

ΤΙ ΕΙΝΑΙ?

ο βοσκόπουλος ?:D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akiroskirios

Δραστήριο μέλος

Ο akiroskirios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.

εντροπία

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η terry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 226 μηνύματα.

akiroskirios

Δραστήριο μέλος

Ο akiroskirios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.

CallOfDuty4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μεσολόγγι (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 380 μηνύματα.

akiroskirios

Δραστήριο μέλος

Ο akiroskirios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
Καλα τι θα ελεγε ο Παναρετος!Σιγα μηνε ελεγε για τις διαρροες!Παιδια εγω ειμαι διατεθειμενος να σας βοηθησω!Περιμενω μηνυμα σε λιγο απο ενα φιλο μου που ενδιαφερεται για κτηνιατρικη θεσσαλονικης και του σφυριξαν αν ειναι μεσα η οχι..οποιος ενδιαφερεται μολισ μου στειλει θα σας πω τα μορια του και αν περασε η οχι!
ποοποοοο! :worry::worry: εννοειται θελουμε να μας πεις!! Και γω Κτηνιατρικη Θεσσαλονικης θελω!!
Εγω εχω 18644 παναγια μου! Ποσα εχει ο φιλος σου? Ποτε θα μαθειςς??:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kostas Ped.

Νεοφερμένος

Ο Kostas Ped. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 111 μηνύματα.
ποοποοοο! :worry::worry: εννοειται θελουμε να μας πεις!! Και γω Κτηνιατρικη Θεσσαλονικης θελω!!
Εγω εχω 18644 παναγια μου! Ποσα εχει ο φιλος σου? Ποτε θα μαθειςς??:confused:
ο φιλος μου εχει 18628 αλλα εχει κλειστο το κινητο..αυριο πρωι-πρωι θα τν παρω τηλεφωνο να μου πει αν περασε!Θα σας ενημερωσω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akiroskirios

Δραστήριο μέλος

Ο akiroskirios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
ο φιλος μου εχει 18628 αλλα εχει κλειστο το κινητο..αυριο πρωι-πρωι θα τν παρω τηλεφωνο να μου πει αν περασε!Θα σας ενημερωσω

μάλλον θα κλαίει γι' αυτό έκλεισε το κινητό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

onoffon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο onoffon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 265 μηνύματα.
εχει ο θεος αυτο λεω μονο δεν ξερω νομιζω ειμαι εξω και εχω απογοητευτη δεν ξερω τι θα κανω στη ζωη μου μετα
Ασε φιλε και εγω το ιδιο...Για αστυφυλακων ειμαι και εχω 15258 (εννιαιο εγω) δευτερη φορα που εδωσα και θα εβγαζα πολλα περισσοτερα αλλα ειχα του κοσμου τις αναποδιες...Και εγω εχω απογοητευτει :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
ο φιλος μου εχει 18628 αλλα εχει κλειστο το κινητο..αυριο πρωι-πρωι θα τν παρω τηλεφωνο να μου πει αν περασε!Θα σας ενημερωσω
δηλαδη αν περασε...ΠΕΡΑΣΑ?? :clapping:
Μετα την Θεσσαλονικης εβαλε την καρδιτσας?? ή πηγε για αλλου?:/:
Προσωπικα και για καρδιτσας τελεια θ μαι!!! παιρνω μεταγραφη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top