[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2010

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

εντροπία

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η terry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 226 μηνύματα.

CallOfDuty4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μεσολόγγι (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Εννοειτε αν μαθω κατι θα το μοιραστω μαζι σας.


(Ελπιζω να μαθω βεβαια)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akiroskirios

Δραστήριο μέλος

Ο akiroskirios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.

Μιχάλης9867

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάξος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 895 μηνύματα.
αντε λιγο εμεινεεεεεεεεεεεεε
εγω παντως τις ειχα δει νωριτερα κατα τις εφτα το πρωι απο το τρωκτικο ,τωρα πια ομως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

avenger92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η avenger92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 395 μηνύματα.
μα πρέπει να βοηθάμε το συνάνθρωπο.
Το "πρεπει" ειναι κατι σχετικο..:P:)
Απο ποτε καθιερωθηκε να βοηθαμε τον συνανθρωπο?:whistle:
Πλακα κανω,οποιος γουσταρει μιλαει,αν μαθει κατι..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eupatridis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 864 μηνύματα.
Καταφέρατε και με αγχώσατε ... :mad:

Καλά,δεν είναι δυνατόν να ξέρετε , άλλα το γράφω μπας και κανας καλός Σαμαρείτης ,μου δώσει θάρρος . Έχω 80 μόρια κάτω απο την σχολή Πολιτικών Επιστημών ( Ρεθυμνο ) . Πιθανολογώ πως αν την πιάσω ,θα την πιάσω στο τσακ ... αλλιώς την κάτσαμε ... :/:

Υ.Γ. Τετάρτη θα ταξιδεύω . Χέζομαι μονο και μόνο στην ιδεα να ανοίξω το κινητό και να δω μήνυμα απο φίλους ''Κρίμα ρε Χρηστάρα !!!'' :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akiroskirios

Δραστήριο μέλος

Ο akiroskirios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Υ.Γ. Τετάρτη θα ταξιδεύω . Χέζομαι μονο και μόνο στην ιδεα να ανοίξω το κινητό και να δω μήνυμα απο φίλους ''Κρίμα ρε Χρηστάρα !!!'' :(

φίλε συγγνώμη αλλά το μήνυμά σου μου επέφερε μόνο ένα χαμόγελο στο πρόσωπο :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μιχάλης9867

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάξος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 895 μηνύματα.
τι να πω ,υπομονη.
κατεμε εισαι μεσα ,αν και περιφερειακα δεν θα σημειωθουν πτωσεις του επιπεδου Αθηνας.
καλη τυχη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

avenger92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η avenger92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 395 μηνύματα.
Υ.Γ. Τετάρτη θα ταξιδεύω . Χέζομαι μονο και μόνο στην ιδεα να ανοίξω το κινητό και να δω μήνυμα απο φίλους ''Κρίμα ρε Χρηστάρα !!!'' :(
Εγω παντως αν δω μηνυμα απο φιλους "Κριμα ρε _!!!" θα ειμαι σιγουρη οτι την ωρα που το πληκτρολογουσαν γελουσαν με την αποτυχια μου!!!!:P
Πλακιτσα..:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

oasis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η oasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 336 μηνύματα.
τι να πω ,υπομονη.
κατεμε εισαι μεσα ,αν και περιφερειακα δεν θα σημειωθουν πτωσεις του επιπεδου Αθηνας.
καλη τυχη!

Mα εδώ λένε πως Αθήνα - Θεσσαλονίκη θα υπάρξει άνοδος..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akiroskirios

Δραστήριο μέλος

Ο akiroskirios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Mα εδώ λένε πως Αθήνα - Θεσσαλονίκη θα υπάρξει άνοδος..

κι εγώ έτσι άκουσα...συγκεκριμένα...

ιατρική Αθήνας 19.999
ιατρική Θεσσαλονίκης 19.998
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

oasis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η oasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 336 μηνύματα.
κι εγώ έτσι άκουσα...συγκεκριμένα...

ιατρική Αθήνας 19.999
ιατρική Θεσσαλονίκης 19.998

Υπερβάλλεις!
Εγώ για ιατρική Αθήνας άκουσα 19.997.. Συγκεκριμένα.. :rolleyes:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μιχάλης9867

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάξος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 895 μηνύματα.
δεν ξερω πιστευω οτι μπορει να υπαρξει μονο στα περιζητητα τμηματα
το πολιτικων επιστημων (χωρις να θελω να θιξω καποιον) δεν νομιζω να συγκαταλεγεται στις προτιμησεις ολων!
μπορει να κανω και λαθος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kostas Ped.

Νεοφερμένος

Ο Kostas Ped. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 111 μηνύματα.
Καλα τι θα ελεγε ο Παναρετος!Σιγα μηνε ελεγε για τις διαρροες!Παιδια εγω ειμαι διατεθειμενος να σας βοηθησω!Περιμενω μηνυμα σε λιγο απο ενα φιλο μου που ενδιαφερεται για κτηνιατρικη θεσσαλονικης και του σφυριξαν αν ειναι μεσα η οχι..οποιος ενδιαφερεται μολισ μου στειλει θα σας πω τα μορια του και αν περασε η οχι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

melody92

Νεοφερμένος

Η melody92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Καλα τι θα ελεγε ο Παναρετος!Σιγα μηνε ελεγε για τις διαρροες!Παιδια εγω ειμαι διατεθειμενος να σας βοηθησω!Περιμενω μηνυμα σε λιγο απο ενα φιλο μου που ενδιαφερεται για κτηνιατρικη θεσσαλονικης και του σφυριξαν αν ειναι μεσα η οχι..οποιος ενδιαφερεται μολισ μου στειλει θα σας πω τα μορια του και αν περασε η οχι!

Aχ αλήθεια?Σε παρακαλω σε παρακαλω πες μας μόλις σου στειλει:):):):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwnmaris

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kwnmaris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 190 μηνύματα.
παιδια αν εχει κανεις τη καλοσυνη να ρωτηση για αστυφυλακων απο τεε οχι επαλ τεε θα το εκτιμουσα απετυχα περσυ και μαλον θα αποτυχω και φετος αλλα αν θελει καποιος να με βοηθηση θα το εκτιμουσα ιδιαιτερα μιας και ηταν η τελευταια φορα που μπορεσα να δοσω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Στεφαν7

Νεοφερμένος

Ο Στεφαν7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Ποσα μορια εβγαλες kwnmaris?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwnmaris

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kwnmaris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 190 μηνύματα.

akiroskirios

Δραστήριο μέλος

Ο akiroskirios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.

Kostas Ped.

Νεοφερμένος

Ο Kostas Ped. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 111 μηνύματα.
Παιδια επειδη ελαβα και καποια προσωπικα μνματα θελω να σας διαβεβαιωσω οτι αυτα που εγραψα ειναι απολυτως εγκυρα
και οτι με δικη μου πρωτοβουλια και ευθυνη θα δωσω αυτες τισ πληροφοριες χωρις να γνωριζει ο φιλος μου..μην μου ζητατε για αλλες σχολες πληροφοριες γιατι ακομα και γω ρωτησα για τη δικη μου σχολη και δεν εμαθα και θα περιμενω και γω με τεραστια αγωνια αφου βρισκομαι στο μεταιχμιο σε τρεις σχολες να μαθω τα αποτελεσματα στην ωρα τους,,μν μου ζητατε λοιπον πληροφοριες για αλλες σχολες...μονο για κτηνιατρικη θεσσαλονικης μπορω να μαθω αν περασε η οχι..αν μαθω για καποια αλλη σχολη δεν θα διστασω να το δημοσιευσω!!!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top