[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2010

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

athene

Δραστήριο μέλος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Νηπιαγωγών Δυτικής Μακεδονίας (Φλώρινα) και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 423 μηνύματα.

ArisKo

Νεοφερμένος

Ο ArisKo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών Θεσσαλίας (Βόλος) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 72 μηνύματα.
Έτσι και δω το φυσικό Θεσσαλονίκης ότι πήγε 16912 θα πάω να φουντάρω -.-

Καλμαρεεεεε! Ηρεμια χρειαζεται. Πανε κανε κανα ντους μπας και χαλαρωσεις λιγο!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nevermind

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nevermind αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
αντε και σκασατε απο το αγχος πειτε μου τι θα καταλαβετε..οσο και να χτυπιεσαι τωρα δεν αλλαζει κατι.Το που περασε ο καθενας μας καθοριστηκε μολις παραδοθηκαν ολα τα μηχανογραφικα..εγω προσωπικα ευχομαι σε ολους καλη επιτυχια και τωρα παω καμια βολτα γιατι δεν εχω σκοπο να τρελαθω εντελως με ολα αυτα
Καλη σας επιτυχια απο μενα!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akiroskirios

Δραστήριο μέλος

Ο akiroskirios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Καλμαρεεεεε! Ηρεμια χρειαζεται. Πανε κανε κανα ντους μπας και χαλαρωσεις λιγο!;)

Γιατί? Σάββατο είναι? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgekod92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο georgekod92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 220 μηνύματα.
Να ρωτησω εγω κατι αλλο.
Τις βασεις τις πανε ανα πεδιο ετσι; Δηλαδη πρωτα το πρωτο, μετα το δευτερο κοκ;
Πωπω παλι καλα που αποφασισα τελευταια στιγμη να δηλωσω τη σχολη απο το 2ο και οχι απο το 4ο.:P
(για τηλεοραση λεω παντα)
Χαχαχαχα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
χαχαχαχαχα!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evilstts

Νεοφερμένος

Ο evilstts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κάλυμνος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Πωπω, δε το πιστεύω ότι αυτό το μαρτύριο τελικά τελειώνει........ 2 days to go!!!!!!! :beer::beer::beer::alljumpy::alljumpy::alljumpy: α και για να αλλάξουμε λίγο θέμα..... Ποιός έχει δει το INCEPTION? γαμάτη ταινιούλα!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maletianoi

Νεοφερμένος

Ο maletianoi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Georgekod92 έμαθες τπτ τελικά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgekod92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο georgekod92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 220 μηνύματα.

ArisKo

Νεοφερμένος

Ο ArisKo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών Θεσσαλίας (Βόλος) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 72 μηνύματα.
Ποιός έχει δει το INCEPTION? γαμάτη ταινιούλα!!!!

Στις 24 δε βγαινει; Πρεπει να 'ναι κορυφαια πραγματι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maletianoi

Νεοφερμένος

Ο maletianoi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Οκ ευχαριστώ ενημέρωσε με πάντως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

χκτηνίατρος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο χκτηνίατρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Κτηνιατρικής Θεσσαλίας (Καρδίτσα) και μας γράφει απο Καρδίτσα (Καρδίτσα). Έχει γράψει 316 μηνύματα.
ουτε πρόκειται.............
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

χκτηνίατρος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο χκτηνίατρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Κτηνιατρικής Θεσσαλίας (Καρδίτσα) και μας γράφει απο Καρδίτσα (Καρδίτσα). Έχει γράψει 316 μηνύματα.

orbikt

Νεοφερμένος

Ο orbikt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
αντε και σκασατε απο το αγχος πειτε μου τι θα καταλαβετε..οσο και να χτυπιεσαι τωρα δεν αλλαζει κατι.Το που περασε ο καθενας μας καθοριστηκε μολις παραδοθηκαν ολα τα μηχανογραφικα..εγω προσωπικα ευχομαι σε ολους καλη επιτυχια και τωρα παω καμια βολτα γιατι δεν εχω σκοπο να τρελαθω εντελως με ολα αυτα
Καλη σας επιτυχια απο μενα!:clapup:

Καλά τα λες. Τώρα πλέον απλά περιμένουμε δεν μπορούμε να κάνουμε τίποτα. Καλή επιτυχία και σε εσένα εύχομαι.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orbikt

Νεοφερμένος

Ο orbikt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Τώρα μιας και λέτε για κινηματογράφο το σρεκ 4 βγήκε ; :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Electra.

Νεοφερμένος

Η - αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Γεια σας παιδια!
Δεν αντεχω αλλο απο το αγχος!Ειλικρινα θα πεθανω μεχρι μεθαυριο ή τελος παντων μεχρι να βγουν :(
Ως πρωτη επιλογη εχω την Νοσηλευτικη ΑΕΙ.Αμα πεσει λιγο θα την φτασω.
Αλλα κυριως φοβαμαι για την 2η..τη Δημοσια Διοικηση Παντειου.Ειδα οτι το 2007 εφτασε 15743 απο 15084 .Το 2009 15351.Εγω τωρα εχω 600 μορια παραπανω...αλλα με ολα αυτα που λενε για την ανοδο στα μεσαιοβαθμα τμηματα και με την επιλογη στον τοπο διαμονης..με εχει τρομοκρατισει παρα πολυ.Υπαρχει περιπτωση να αναιβει τοσο.?:redface:..και μ'αρεσει που λεγαν για δραματικες πτωσεις στην αρχη.:whistle:

Ευχομαι καλη επιτυχια σε ολους και να πιασετε την πρωτη σχολη που θελετε!Καλο κουραγιο 2 μερες ακομα..ελπιζω λιγοτερο απο 48 ωρες δηλαδη.:giveup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Konstans29185

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ναντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
Γεια σας παιδια!
Δεν αντεχω αλλο απο το αγχος!Ειλικρινα θα πεθανω μεχρι μεθαυριο ή τελος παντων μεχρι να βγουν :(
Ως πρωτη επιλογη εχω την Νοσηλευτικη ΑΕΙ.Αμα πεσει λιγο θα την φτασω.
Αλλα κυριως φοβαμαι για την 2η..τη Δημοσια Διοικηση Παντειου.Ειδα οτι το 2007 εφτασε 15743 απο 15084 .Το 2009 15351.Εγω τωρα εχω 600 μορια παραπανω...αλλα με ολα αυτα που λενε για την ανοδο στα μεσαιοβαθμα τμηματα και με την επιλογη στον τοπο διαμονης..με εχει τρομοκρατισει παρα πολυ.Υπαρχει περιπτωση να αναιβει τοσο.?:redface:..και μ'αρεσει που λεγαν για δραματικες πτωσεις στην αρχη.:whistle:

Ευχομαι καλη επιτυχια σε ολους και να πιασετε την πρωτη σχολη που θελετε!Καλο κουραγιο 2 μερες ακομα..ελπιζω λιγοτερο απο 48 ωρες δηλαδη.:giveup:

Πόσο έχεις Ηλέκτρα για Νοσηλευτική; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Electra.

Νεοφερμένος

Η - αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Exω γυρω στα 15469?Δεν θυμαμαι ^^
Αλλα αρκει μια απο τις δυο σχολες..Δεν θελω να αναιβει η αλλη με τιποτα.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Konstans29185

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ναντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
Exω γυρω στα 15469?Δεν θυμαμαι ^^
Αλλα αρκει μια απο τις δυο σχολες..Δεν θελω να αναιβει η αλλη με τιποτα.:)

Κι εγώ 2η επιλογή Νοσηλευτική (ΕΚΠΑ) έβαλα :)Καλά αποτελέσματα!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Electra.

Νεοφερμένος

Η - αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Κι εγώ 2η επιλογή Νοσηλευτική (ΕΚΠΑ) έβαλα :)Καλά αποτελέσματα!:D


Ευχαριστω παρα πολυ!Καλα αποτελεσματα να εχεις και εσυ :clapup:!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 6 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top