[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2010

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

bill1992th

Νεοφερμένος

Ο bill1992th αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
το εχεις δει/ακουσει καπου?
Απο φίλο μου που μου είπε πως το είδε στο ιντερνετ αν και εγω στο ΜΗΧΑΝΟΓΡΑΦΙΚΟ.GR είδα οτι έχει πάλι 63 όποτε δεν ξέρω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Konstans29185

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ναντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
Για Νοσηλευτικές ΑΕΙ,έχει ακούσει κανείς τίποτα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eupatridis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 864 μηνύματα.
Έχει ακουστεί τίποτα για το πότε να περιμένουμε τις βάσεις ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marios21

Νεοφερμένος

Ο marios21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
georgekod92 να γνωριζεις κατι για νομικη αθηνων πες μου.μ εχει φαει η αγωνια.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgekod92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο georgekod92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 220 μηνύματα.
georgekod92 να γνωριζεις κατι για νομικη αθηνων πες μου.μ εχει φαει η αγωνια.....
Δεν γνωρίζω τίποτα.. Υπομονή!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marios21

Νεοφερμένος

Ο marios21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Δεν γνωρίζω τίποτα.. Υπομονή!!!!
σε ρωταω γιατι σε καοια δημοσιευση σου ελεγες οτι ισως μαθεις κατι απο ενα πουλακι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgekod92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο georgekod92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 220 μηνύματα.
σε ρωταω γιατι σε καοια δημοσιευση σου ελεγες οτι ισως μαθεις κατι απο ενα πουλακι:P
Αν μάθω θα σου στείλω ρε! Αλλά να μην πούμε άλλο γι'αυτό.. Α, για πες μου πόσα μόρια έβγαλες; (:offtopic:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnnynoisemaker

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
https://www.eleftheria.gr/viewarticle.asp?aid=21651&pid=5&CategoryID=5


οποιος ενδιαφερεται να διαβασει ολο το αρθρο θα πρεπει να κατεβασει την σημερινη εφημεριδα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnnynoisemaker

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
οποιος αλλος το διαβασει ας μ πει αλλα αν καταλαβα καλα εβγαλαν συμπερασματα οτι θα πεσουν οι βασεις με βαση τα στατιστικα στοιχεια των λυκειων της λαρισας μονο????πανε καλα??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marios21

Νεοφερμένος

Ο marios21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Αν μάθω θα σου στείλω ρε! Αλλά να μην πούμε άλλο γι'αυτό.. Α, για πες μου πόσα μόρια έβγαλες; (:offtopic:)
18850 εβγαλα.ελπιζω σ ενα μικρο θαυμα.να πεσει 43 μορια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μπάμπης ο Άλλος

Δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ο Άλλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 418 μηνύματα.
Για παράδειγμα, η βάση στο Τμήμα Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής του Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών ενδέχεται να πέσει στα 18.300 μόρια από 18.536


Aμήν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bati

Νεοφερμένος

Ο Μπατίστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 33 μηνύματα.
για ιατρικη πατρας τι πιστευετε; ανοδο ή πτωση ρε παιδια;:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akiroskirios

Δραστήριο μέλος

Ο akiroskirios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
για ιατρικη πατρας τι πιστευετε; ανοδο ή πτωση ρε παιδια;:worry:

οι ιατρικές αναμένεται να σημειώσουν πτώση (έστω και μικρή) αφού οι γ.β.π. των μαθητών της θετικής στην κλίμακα 19-20 μειώθηκαν σε σχέση με πέρισυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
παιδια τιποτα νεο?????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

milanopassion

Νεοφερμένος

Ο milanopassion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
για ιατρικη πατρας τι πιστευετε; ανοδο ή πτωση ρε παιδια;:worry:
Μικρη ανοδος 10-30 μοριων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nevermind

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nevermind αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
για ιατρικη πατρας τι πιστευετε; ανοδο ή πτωση ρε παιδια;:worry:
στις περισσοτερες εφημεριδες που διαβασα ελεγε για μια γενικη πτωση σε ολες τις ιατρικες με εξαιρεση αυτην της Αθηνας οπου ενδεχεται να εχει μικρη αυξηση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

εντροπία

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η terry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 226 μηνύματα.
Για Νοσηλευτικές ΑΕΙ,έχει ακούσει κανείς τίποτα;

πλέον δεν ξέρω τι θα γίνει με τη συγκεκριμένη σχολή.στην αρχή όλοι έλεγαν για πτώση και μέχρι τώρα οι εκτιμήσεις που έχουν βγάλει είναι 16.860,17.100,17.220 και 17.290.
υπομονή μερικές μέρες ακόμα.:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nevermind

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nevermind αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
να ρωτησω εγω κατι αλλο, ποτε περιμενουν να μας πουν την ακριβη ημερομηνια της ανακοινωσης? αν ειναι δυνατον πια! υπαρχει κατι νεοτερο κ δεν ξερω? απο 26-27 που ελεγαν τωρα το πηγαν 25:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Konstans29185

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ναντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
πλέον δεν ξέρω τι θα γίνει με τη συγκεκριμένη σχολή.στην αρχή όλοι έλεγαν για πτώση και μέχρι τώρα οι εκτιμήσεις που έχουν βγάλει είναι 16.860,17.100,17.220 και 17.290.
υπομονή μερικές μέρες ακόμα.:worry:

Όλα τα σενάρια έπαιξαν,πραγματικά..!Το 17.100 καλό είναι πάντως :P Τελικά πότε θα βγούν;:hmm:Η υπουργός 26/27 δεν είχε πει;τΤο 25 από που προέκυψε; Πφφ..:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nevermind

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nevermind αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
το 25 το διαβασα σημερα σε μια εφημεριδα αλλα και στο ιντερνετ..ποσο ανοργανωτοι ειναι ομως! ουτε καν μια ακριβη ημερομηνια δεν μπορουν να δωσουν, ουτε καν αυτο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top