[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2010

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

VagosR21

Νεοφερμένος

Ο VagosR21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Πρωτη επιλογη ετσι?πως και την δηλωσες,ηξερες για την σχολη ή σου ειπανε αλλοι καθηγητες κλπ?
συνηθως το τμημα το βαζουν κατω απο τα μαθηματικα στο μηχανογραφικο:/::down: και δεν ξερω τον λογο

και εγω στην αρχη μαθηματικο ηθελα αλλα αφου ετσι και αλλιως οικονομολογος ηθελα να βγω απο το μαθηματικο και οταν
ειδα οτι η σχολη ειχα πολλα μαθηματικα την εβαλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marios21

Νεοφερμένος

Ο marios21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Παιδιά ενδιαφέρεται κανείς από εδώ για νομική; Γιατί ΙΣΩΣ ένα πουλάκι να μου πει της βάσεις λίγο νωρίτερα...:whistle::angelnot::panwkatw:
αν γνωριζεις κατι για νομικη αθηνων πες μου.θα σου χρωσταω χαρη:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnyy

Νεοφερμένος

Ο johnyy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
ρε παιδια γιατι να αυξηθουν οι αριστουχοι της θετικης?? ειμαι μολις 30 μορια πανω απο τους χημικους μηχανικους εμπ και ειναι πολυ πιθανο να το χασω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nevermind

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nevermind αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
ρε παιδια γιατι να αυξηθουν οι αριστουχοι της θετικης?? ειμαι μολις 30 μορια πανω απο τους χημικους μηχανικους εμπ και ειναι πολυ πιθανο να το χασω.
τι να κανουμε ομως που αυξηθηκαν οι αριστουχοι?! κι εγω ειμαι 17 μολις μορια πανω απτην Ιατρικη και ειναι πιθανο να την χασω..ας ελπισουμε οτι θα πεσουν εστω κ λιγο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bill1992th

Νεοφερμένος

Ο bill1992th αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
εγω εχω 16.175 και εχω βαλει πρωτη επιλογη το τμημα στατιστικης του οπα...εσυ εισαι σιγουρα μεσα....εγω ομως?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

VagosR21

Νεοφερμένος

Ο VagosR21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
egw exw 16.175 kai exw valei prwth epilogh to tmhma statistikhs tou opa...esu eisai sigoura mesa....egw omws?

ποτε μην εισαι σιγουρος μπορει να μην περασω και εγω:worry:
αμα περασουμε ομως κερναω καφε στη σχολη :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bill1992th

Νεοφερμένος

Ο bill1992th αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
εγω να δεις τι κερναω...ειχες δει την προβλεψη για 16850 που τελικα ηταν λαθος και ειναι 15850?με ειχε πεθανει...που λες να παει η βαση?sos για να απαντησω παταω γρηγορη απαντηση γιατι ειμαι καινουργιος και ασχετος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
παιδια τον examsos τον θεωρουμε πολυ εγκυρο;σορρυ π ρωταω αλλα δεν ξερω κ πλ για αυτον.μου ειπε οτι η σχολη μου δεν εχει ζητηση και μαλλον θα εισαχθω πρωτη με τα μορια μου.(εχω 18.888 μορια και θελω φιλολογια πελοποννησου π περσι ειχε 17917).τι λετε;εσας τι σας ειπε;;σε ολους καλα ειπε;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ArisKo

Νεοφερμένος

Ο ArisKo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών Θεσσαλίας (Βόλος) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 72 μηνύματα.
Τι λες,θα ειμαστε συμφοιτητες τελικα?:P

Παιζει. Με τα σημερινα του Αγγελιοφορου πηρα καποιο θαρρος. Αλλα τι να πω. Γενικα, ουτε ο σοφος της φυλης δεν ξερει τι θα γινει!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bill1992th

Νεοφερμένος

Ο bill1992th αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
τι σχολη θες εσυ avenger?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

athene

Δραστήριο μέλος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Νηπιαγωγών Δυτικής Μακεδονίας (Φλώρινα) και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 423 μηνύματα.
Παιζει. Με τα σημερινα του Αγγελιοφορου πηρα καποιο θαρρος. Αλλα τι να πω. Γενικα, ουτε ο σοφος της φυλης δεν ξερει τι θα γινει!:D

Ανέφερε κάτι ο Αγγελιοφόρος για τις βάσεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petran_r21

Δραστήριο μέλος

Ο petran_r21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 620 μηνύματα.
egw exw 16.175 kai exw valei prwth epilogh to tmhma statistikhs tou opa...esu eisai sigoura mesa....egw omws?

πιστευω θα την πιασεις την στατιστικη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bill1992th

Νεοφερμένος

Ο bill1992th αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
μακαρι....εγω πιστευω πως θα ανεβει αλλα εχω περιθωριο μεχρι 150 μορια ανοδο.....αμα ανεβει πιο πολυ την πατησα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

VagosR21

Νεοφερμένος

Ο VagosR21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
egw na deis ti kernaw...eixes dei thn provlepsh gia 16850 pou telika htan lathos kai einai 15850?me eixe pethanei...pou les na paei h bash?sos gia na apanthsw pataw grhgorh apanthsh gt eimai kainourios kai asxetos!

ααα 15850 ηταν γιατι μου φανηκε λιγο περιεργο 16850 που το εμαθες οτι ειναι λαθος ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bill1992th

Νεοφερμένος

Ο bill1992th αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
ειναι μια σελιδα στο inernet που λεγετε ρωτατε-απανταμε και απανταγε ο ιδιος που εκανε την προβλεψη και μου ειπε συγνωμη εγινε λαθος και οτι το σωστο ειναι 15850...εχει ηδη διορθωθει....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

VagosR21

Νεοφερμένος

Ο VagosR21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
einai mia selida sto inernet pou legete rwtate-apantame kai apantage o idios pou ekane thn problepsh kai mou eipe sugnwmh egine lathos kai oti to swsto einai 15850...exei hdh diorthwthei....

ααα κομπλε δηλαδη εισαι, κοιτα εγω το μονο που φοβομουνα ειναι να μην ανεβει η σχολη γιατι εχει αρχισει και εχει αναγνωρισει και εδω
στην Ελλαδα αλλα πιστευω οτι 8α ειναι γυρω στα 15650 με 16.100(το παρα πολυ). Οποτε μας βλεπω να περναμε ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ArisKo

Νεοφερμένος

Ο ArisKo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών Θεσσαλίας (Βόλος) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 72 μηνύματα.
Ανέφερε κάτι ο Αγγελιοφόρος για τις βάσεις?

Δεν τον πηρα. Ο,τι διαβασα εδω. Βλεπε σελ. 56;)

Για Πολ. Μηχανικων ΑΠΘ ξερουμε καμια προβλεψη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petran_r21

Δραστήριο μέλος

Ο petran_r21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 620 μηνύματα.
Λογικα ναι.Τα τελευταια χρονια η στατιστικη οπα εχει σταθεροποιηθει κοντα στα 16000.Πριν 10 χρονια ειχε 18000
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

avenger92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η avenger92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 395 μηνύματα.
Παιζει. Με τα σημερινα του Αγγελιοφορου πηρα καποιο θαρρος. Αλλα τι να πω. Γενικα, ουτε ο σοφος της φυλης δεν ξερει τι θα γινει!:D
Μπορεις να μου πεις τι ελεγε η εφημεριδα?:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

VagosR21

Νεοφερμένος

Ο VagosR21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Λογικα ναι.Τα τελευταια χρονια εχει σταθεροποιηθει κοντα στα 16000.Πριν 10 χρονια ειχε 18000

πριν 10 χρονια ηταν στα οικονομικα γιαυτο, αμα το βαλουν στο 5ο πεδιο η σχολη θα εχει χαλαρα 18.000 μορια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top