[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2010

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

pennyy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η πεννυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
παιδια
μου ειπε μια φιλη μου
οτι οι βασεις θα βγουν
την παρασκευη
ετσι ειπαν στισ ειδησεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

εντροπία

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η terry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 226 μηνύματα.
παιδια
μου ειπε μια φιλη μου
οτι οι βασεις θα βγουν
την παρασκευη
ετσι ειπαν στισ ειδησεις

όταν λες παρασκευή, ποια παρασκευή εννοείς ?μεθαύριο ?:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwnmaris

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kwnmaris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 190 μηνύματα.
παιδια το ακουσα και εγω για παρασκευη αυτην που ερχεται
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

εντροπία

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η terry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 226 μηνύματα.
παιδια το ακουσα και εγω για παρασκευη αυτην που ερχεται

στις 27 ?
από την αρχή 26 ή 27 έλεγαν.. οπότε δεν άλλαξε κάτι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pennyy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η πεννυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
εγω ακουσα για αυτη την παρασκευη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwnmaris

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kwnmaris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 190 μηνύματα.
στις 27 ?
από την αρχή 26 ή 27 έλεγαν.. οπότε δεν άλλαξε κάτι.

παιδια οχι για μεθαυριο αλλα μου το ειπαν και εμενα ουδε μια ευθηνη φερω απλα επειδη το εμαθα ηθελα να το πω τωρα δεν ξερω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

εντροπία

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η terry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 226 μηνύματα.
όπως και να 'χει πάντως παρασκευή θα βγούνε.
το καλύτερο θα ήταν να έβγαιναν αύριο:P, αλλά η λογική λέει ότι θα βγουν στις 27 όπως όλα τα χρόνια δηλαδή, την τελευταία εβδομάδα του αυγούστου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

melody92

Νεοφερμένος

Η melody92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Παιδιά ισχύει ή είναι και αυτό μέρος της παραπληροφόρησης που μας έχουν ρίξει φέτος????Ψάχνω αλλά δεν βρίσκω τίποτα καινούριο:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pennyy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η πεννυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
εγω σασ λεω οτι ακουω
δεν θελω να παραπληροφορησω κανεναν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

εντροπία

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η terry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 226 μηνύματα.
ούτε και γω βρίσκω κάτι.. απλά παραπληροφόρηση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

melody92

Νεοφερμένος

Η melody92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Για να συμφωνούν 2 διαφορετικά άτομα άρα αυτό σημαίνει ότι παίζει και αυτό το σενάριο.Άμα βγουν όπως ακούγεται για αυτήν την παρασκευή λογικά δεν πρέπει αύριο να υπάρξει επίσημη ανακοίνωση?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

εντροπία

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η terry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 226 μηνύματα.
οι ειρωνιες σου αλλου .να ειρωνευεσε τις ηλικιασ .ουτε σκοπο εχω να ανχωσο κανεναν ουτε τιποτα μου το ειπαν και εμενα και οφειλα να το πω και εγω δεν το πιστευω αλλα ....

πλάκα θα 'χει πρωί πρωί να πουν ότι οι βάσεις θα ανακοινωθούν αύριο !:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwnmaris

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kwnmaris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 190 μηνύματα.
Για να συμφωνούν 2 διαφορετικά άτομα άρα αυτό σημαίνει ότι παίζει και αυτό το σενάριο.Άμα βγουν όπως ακούγεται για αυτήν την παρασκευή λογικά δεν πρέπει αύριο να υπάρξει επίσημη ανακοίνωση?

παιδια μην σας παρω στο λαιμο μου μου το ειπαν και εμενα αλλα το ακουσα απο 3 ατομα..τα εχουν ετοιμα και ισως τα βγαλουν παρασκευη .οσο για ανακοινωση οταν ημασταν εμεις ΤΕΛ ημουν εγω πρωτη λυκειου και ανακοινωθηκαν ξαφνικα οι βασεις χωρις καποια ενημερωση στα παιδια που εδιναν τοτε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

melody92

Νεοφερμένος

Η melody92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
πλάκα θα 'χει πρωί πρωί να πουν ότι οι βάσεις θα ανακοινωθούν αύριο !:worry:
Μακάρι....Να έμπαινε και ένα τέλος στην αγωνία μας;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

melody92

Νεοφερμένος

Η melody92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
παιδια μην σας παρω στο λαιμο μου μου το ειπαν και εμενα αλλα το ακουσα απο 3 ατομα..τα εχουν ετοιμα και ισως τα βγαλουν παρασκευη .οσο για ανακοινωση οταν ημασταν εμεις ΤΕΛ ημουν εγω πρωτη λυκειου και ανακοινωθηκαν ξαφνικα οι βασεις χωρις καποια ενημερωση στα παιδια που εδιναν τοτε

Ωχ...Τώρα έχω αρχίσει να αγχώνομαι για τα καλά:worry::worry::worry::worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwnmaris

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kwnmaris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 190 μηνύματα.
Ωχ...Τώρα έχω αρχίσει να αγχώνομαι για τα καλά:worry::worry::worry::worry:

σου ευχομαι ννα μπεις εκει που θες ξερω τι ειναι να παλευεις να μπεις καπου.Εγω εμεινα ορφανος 16 ετων σπουδασα και ξαναεδωσα φετος για αστυνομια απο τεε οχι επαλ και ειμαι και εγω ανχομενος .αλλα μην σκας κανεις δεν χανεται στο λεω εγω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

melody92

Νεοφερμένος

Η melody92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
σου ευχομαι ννα μπεις εκει που θες ξερω τι ειναι να παλευεις να μπεις καπου.Εγω εμεινα ορφανος 16 ετων σπουδασα και ξαναεδωσα φετος για αστυνομια απο τεε οχι επαλ και ειμαι και εγω ανχομενος .αλλα μην σκας κανεις δεν χανεται στο λεω εγω...

Σ'ευχαριστω πόλυ και σε σένα εύχομαι να καταφέρεις να μπεις εκέι που θες και να πετύχεις τους στόχους σου και αλήθεια παιδιά σαν και σένα είναι παράδειγμα για μίμηση γτ δεν το βάζουν κάτω και κυνηγούν τα όνειρα τους:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwnmaris

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kwnmaris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 190 μηνύματα.
Σ'ευχαριστω πόλυ και σε σένα εύχομαι να καταφέρεις να μπεις εκέι που θες και να πετύχεις τους στόχους σου και αλήθεια παιδιά σαν και σένα είναι παράδειγμα για μίμηση γτ δεν το βάζουν κάτω και κυνηγούν τα όνειρα τους:)

τα φερνει η ζωη ετσι που αναγκαζεσε να επιβιωσεις.ετσι ειναι και οι βασεις και περσι ξαναεδωσα και εμεινα εξω για 40 μορια φετος εβγαλα 1741 και η βαση ειναι 1742 π[ερσυ σε μας λενε πτωση τωρα...που θες να μπεισ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

melody92

Νεοφερμένος

Η melody92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
τα φερνει η ζωη ετσι που αναγκαζεσε να επιβιωσεις.ετσι ειναι και οι βασεις και περσι ξαναεδωσα και εμεινα εξω για 40 μορια φετος εβγαλα 1741 και η βαση ειναι 1742 π[ερσυ σε μας λενε πτωση τωρα...που θες να μπεισ?

Αχ άσε και έγω φοβάμαι μην μέινω έξω είμαι 60 κτ μόρια κάτω.Έβγαλα 17223 και θέλω να μπω ΟΔΕ στο ΠΑΠΕΙ ή οικονομικών επιστημών στο ΠΑΠΕΙ πάλι!!!!Έλπίζω να πέσει η βάση:worry:Πίστευω πως έισαι σίγουρα μέσα δεν θα πέσει η σχολή σου ένα μόριο?Τι στο καλο?:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwnmaris

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kwnmaris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 190 μηνύματα.
Αχ άσε και έγω φοβάμαι μην μέινω έξω είμαι 60 κτ μόρια κάτω.Έβγαλα 17223 και θέλω να μπω ΟΔΕ στο ΠΑΠΕΙ ή οικονομικών επιστημών στο ΠΑΠΕΙ πάλι!!!!Έλπίζω να πέσει η βάση:worry:Πίστευω πως έισαι σίγουρα μέσα δεν θα πέσει η σχολή σου ένα μόριο?Τι στο καλο?:)

θα μπεις ειμαι σιγουρος θα πεσουν φετος αυτα.οσο γι μενα βγηκα πρωτος εδω στο αιγαιο αλλα να δουμε ηταν τοσο δυσκολα τα θεματα και σε εμας που μιλανε για πτωση μονο σε εμας στη αστυνομια αλλα διναμε και μονο 800 ατομα σε ολη την ελλαδα για ολα τει αστινομιες σταρτους .εχειο θεος οτι ειναι γραφτο μας αυτο λεω.αλλα εσυ μην ανχωνεσε εισαι μεσα :):):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top