[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2010

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

εντροπία

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η terry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 226 μηνύματα.
Oh crap...:(...δεν το πιανω λοιπον...Εγω ειχα βαλει ιατρικη Αθηνας,Λαρισα,Πατρα (ξερω οτι δεν τις πιανω βεβαια),Βιολογικο Αθηνας,Χημικο Αθηνας και Μουσικολογια Αθηνας...(για την οποια εχω βγαλει 20460 μορια...:P)...αυτααααα.....

Η μεγαλη μου πικρα στις φετινες πανελληνιες ηταν το γεγονος οτι στην εκθεση ο ενας μου εβαλε 17 και ο αλλος 12.5 (και ο τριτος 12) με αποτελεσμα να χασω την Ιατρικη και πιθανως το βιολογικο...It's not fair I tell you!:mad:

Keep walking..

καλά αν δεν μπεις στο βιολογικό θα είσαι στο χημικό(μαζί με μια φίλη μου αν πέσει λίγο η βάση..)
τη μουσικολογία πώς και την έβαλες ?λίγα μόρια είχες συγκεντρώσει..:P
σε νιώθω βασικά γιατί κ γω έχασα την ιατρική αλλά με πολύ μεγαλύτερη διαφορά..
πάντως οι πιο αισιόδοξες εκτιμήσεις που έχουν δοθεί είναι αυτές του edu4u.gr που δίνουν ιατρική αθήνας 19.410,λάρισας 19.110,πάτρας 19.190, βιολογικό αθήνας 18.610 και χημικό αθήνας 17.670..
με αυτά ίσως να μπορείς να είσαι πιο αισιόδοξη αν πέσουν κοντά ή όχι ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

εντροπία

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η terry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 226 μηνύματα.
πόσα μόρια έχεις βασικά ?:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lilikanthropos

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Βιολογίας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
και όσον αφορά στο βιολογικό αθήνας δεν έχω δει κάποια εκτίμηση με μεγάλη διαφορά από την περσινή βάση... δλδ +/- 100 μόρια το βλέπω.
Πάντως "Το Βήμα" δίνει αναμενόμενη βάση για το Βιολογικό Αθήνας 18290 https://www.tovima.gr/default.asp?pid=2&ct=1&artid=348404&dt=13/08/2010 [δημοσιευμένο 13/8]
Αλλά τώρα ποιος ξέρει τελικά τι θα γίνει... Εγώ θέλω Βιολογικό Ηρακλείου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Snoopy_has_ticks

Νεοφερμένος

Η Κατερινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15 μηνύματα.

εντροπία

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η terry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 226 μηνύματα.
Πάντως "Το Βήμα" δίνει αναμενόμενη βάση για το Βιολογικό Αθήνας 18290 https://www.tovima.gr/default.asp?pid=2&ct=1&artid=348404&dt=13/08/2010 [δημοσιευμένο 13/8]
Αλλά τώρα ποιος ξέρει τελικά τι θα γίνει... Εγώ θέλω Βιολογικό Ηρακλείου...

εε οκ νομίζω πως παραείναι αισιόδοξη αυτή η εκτίμηση.. χωρίς να θέλω να γίνω κακιά, αλλά έτσι μου φαίνεται.:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Snoopy_has_ticks

Νεοφερμένος

Η Κατερινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Πάντως "Το Βήμα" δίνει αναμενόμενη βάση για το Βιολογικό Αθήνας 18290 https://www.tovima.gr/default.asp?pid=2&ct=1&artid=348404&dt=13/08/2010 [δημοσιευμένο 13/8]
Αλλά τώρα ποιος ξέρει τελικά τι θα γίνει... Εγώ θέλω Βιολογικό Ηρακλείου...

Ετσι και καταφερω να περασω βιολογικο αθηνας,αγαπητοι μου φιλοι της σελιδας 44 του θεματος αυτου...σας κερναω σφηνακια!!:P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

avenger92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η avenger92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 395 μηνύματα.
18995...Αλεξανδρουπολη θα επιανα...:(
Τοσο μαλακες αυτοι οι φιλολογοι?(στους συγκεκριμενους που σε βαθμολογησαν αναφερομαι)..Ειδες που ηταν η αποκλιση?Επεξεργασια κειμενου ή εκθεση?Σκεφτεσαι καθολου να ξαναδωσεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

avenger92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η avenger92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 395 μηνύματα.
εε οκ νομίζω πως παραείναι αισιόδοξη αυτή η εκτίμηση.. χωρίς να θέλω να γίνω κακιά, αλλά έτσι μου φαίνεται.
Δεν γινεσαι κακια..Αντικειμενικα,ειναι ακυρες αυτες οι εκτιμησεις..:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

εντροπία

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η terry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 226 μηνύματα.
Ετσι και καταφερω να περασω βιολογικο αθηνας,αγαπητοι μου φιλοι της σελιδας 43 του θεματος αυτου...σας κερναω σφηνακια!!:P:P:P:P

άντε ρε.. θα 'μαστε και γειτονάκια αν και γω μπω νοσηλευτική εκπα.
εσύ ζωγράφου, εγώ γουδή.. οπότε μην ξεχάσεις τα σφηνάκια !:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akiroskirios

Δραστήριο μέλος

Ο akiroskirios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Ετσι και καταφερω να περασω βιολογικο αθηνας,αγαπητοι μου φιλοι της σελιδας 43 του θεματος αυτου...σας κερναω σφηνακια!!:P:P:P:P

στη 44 βρισκόμαστε :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

εντροπία

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η terry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 226 μηνύματα.

avenger92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η avenger92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 395 μηνύματα.

Snoopy_has_ticks

Νεοφερμένος

Η Κατερινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
άντε ρε.. θα 'μαστε και γειτονάκια αν και γω μπω νοσηλευτική εκπα.
εσύ ζωγράφου, εγώ γουδή.. οπότε μην ξεχάσεις τα σφηνάκια !:P:P

Εγω ζωγραφου στανταααρ..!!!:P:P:P(Χημικο...)Ενταξει,δεν θελω 290....18416 θελωωωω:P:P

Τοσο μαλακες αυτοι οι φιλολογοι?(στους συγκεκριμενους που σε βαθμολογησαν αναφερομαι)..Ειδες που ηταν η αποκλιση?Επεξεργασια κειμενου ή εκθεση?Σκεφτεσαι καθολου να ξαναδωσεις?

Η αποκλιση ειναι στανταρ στην εκθεση,η επεξεργασια κειμενου μου ηταν σωστη....(πρωτο πραγμα που ρωτησα..)
Κοιτα,η αληθεια ειναι οτι με ενδιεφερε το θεμα,οποτε εβαλα αποψεις μου(τεκμηριωμενες,αλλα δικες μου)....Αλλα εδω μιλαμε σαν να μην διαβασε καθολου την εκθεση...η να της εβαλε 2/40....
Εκτος θεματος δεν ηταν παντως....Το μονο μου λαθος ηταν που εβαλα τετοιο τιτλο....:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lilikanthropos

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Βιολογίας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Δεν γινεσαι κακια..Αντικειμενικα,ειναι ακυρες αυτες οι εκτιμησεις..:/:
Συμφωνώ ότι είναι υπεραισιόδοξες οι εκτιμήσεις, αλλά με την ίδια λογική που η βάση του 2008 από τα 18300+κάτι πήγε στα 18600 το 2009, δεν αποκλείεται ότι μπορεί να γίνει το αντίστροφο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Snoopy_has_ticks

Νεοφερμένος

Η Κατερινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15 μηνύματα.

avenger92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η avenger92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 395 μηνύματα.
Συμφωνώ ότι είναι υπεραισιόδοξες οι εκτιμήσεις, αλλά με την ίδια λογική που η βάση του 2008 από τα 18300+κάτι πήγε στα 18600 το 2009, δεν αποκλείεται ότι μπορεί να γίνει το αντίστροφο...
Μπορει να συνεβαινε υπο αλλες συνθηκες..Καλυτερα ομως να μην βασιζομαστε σε εκτιμησεις που μιλουν για τοσο μεγαλη πτωση..:/: Για να μην απογοητευτουμε τρελα το λεω παιδες..:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xdf21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο xdf21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 191 μηνύματα.
Οι εκτιμησεις του οεφε ειναι προσφατες??
Λενε οτι το φυσικο αθηνας θα πεσει περιπου 250 μορια ενω το Φυσικο στο Ηρακλειο θα ανεβει κατα 100.
Το ιδιο συμβαινει και σε αλλες σχολες, ενω μεχρι προσφατα ελεγαν πως στην επαρχια η πτωση θα ειναι μεγαλυτερη απο τις σχολες των Αθηνων-Θεσσαλονικης.
Οτι να ναι γραφουνε μου φαινεται...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akiroskirios

Δραστήριο μέλος

Ο akiroskirios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
εσύ τώρα πόσταρες για τα σφηνακιά που θα κεράσει αν περάσει ε ?:P
όχι, δν πίνω...
Οκ...ας περασω εγω ακυρε κυριε και σε κερναω και σενα...:P

Δν χρειάζεται να μπαίνεις σε επιπλέον έξοδα...τι τίτλο έβαλες στην έκθεση?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Snoopy_has_ticks

Νεοφερμένος

Η Κατερινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Ενταξει,και το χημικο δεν ειναι ασχημο...απλως ειναι και η αδικια στην βαθμολογηση που κανει το σκηνικο πιο τραγικο...δεν θα απογοητευτουμε και τρελα...απλω σιγουρα δεν θα ειναι ευχαριστο...στειλτε μου pm οταν ανακοινωθουν οι βασεις...κατω απο 18417,βρισκουμε μερος για σφηνακια...πανω απο 18417...?...λοιπον....ενα δεν πειραζει νομιζω θα ηταν καλο...:redface:

Δν χρειάζεται να μπαίνεις σε επιπλέον έξοδα...τι τίτλο έβαλες στην έκθεση?

Η επιστροφη του homo universalis...ουσιαστικα τον επεξηγησα τον ορο στον επιλογο μου ως ενα ανθρωποκοινωνικο μοντελο που στην σημερινη κοινωνια θα ειχε πιο ρεαλιστικες προσεγγισεις...(το εγραψα και στα ελληνικα ως καθολοκος ανθρωπος...)δεν το εκτιμησαν ιδιαιτερα μου φαινεται...:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Μπάμπης ο Άλλος

Δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ο Άλλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 418 μηνύματα.
Εγω ζωγραφου στανταααρ..!!!:P:P:P(Χημικο...)Ενταξει,δεν θελω 290....18416 θελωωωω.

Στο τρίτο πεδίο πόσα μόρια είχες? Αφού είπες 18995 αν είχες έκθεση 17 σε κόβω γύρω στα 18750 στο τρίτο πεδίο να έχεις κανονικά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top