[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2010

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

ioanna1993

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ποιο άλλο; αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 312 μηνύματα.
Ξέρει κανείς μήπως πόσο θα πάει η Μηχανικός Περιβάλλοντος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

χκτηνίατρος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο χκτηνίατρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Κτηνιατρικής Θεσσαλίας (Καρδίτσα) και μας γράφει απο Καρδίτσα (Καρδίτσα). Έχει γράψει 316 μηνύματα.
Δεν το ήξερα αυτό! Το κατάλαβα από τα λόγια του.Κάτι θα ξέρεις και συ...
πως το καταλαβες απο τα λόγια μου ρε μεγάλε Κυριάκο?????
Μη μου πεις........ είσαι τοσο έξυπνος????
Εσυ δεν κατάλαβες την α' απάντηση που σου έδωσα που σου έγραφα "οτι με 15.536 θα πρεπει να περιμένεις και μου ελεγες "τι εννοείς δεν καταλαβαίνω???" τι να περιμένεις Κυριάκο μου........το τραίνο??
τα αποτελέσματα Κυριάκο μου για την α'επιλογή σου.......
κατι τέτοιοι σαν και σενα γίνονται φιλόλογοι και μετα σε εξετάσεις του στυλ "πανελλήνιες" δεν ξερουν ουτε να βαθμολογήσουν.......... 95 ο ένας, 60 ο αλλος, 70 ο τριτος........
δεν αφορα τον εαυτό μου ..εγω δοξα σει ο Θεός από Θετική, 16 έγραψα.......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

χκτηνίατρος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο χκτηνίατρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Κτηνιατρικής Θεσσαλίας (Καρδίτσα) και μας γράφει απο Καρδίτσα (Καρδίτσα). Έχει γράψει 316 μηνύματα.
Γεια σας παιδια!!!πως παει η αναμονη;;θελει κανενας φιλολογια πελοποννησου απο εδω μεσα;;
εγω εβγαλα περσι 18.888 μορια και περσι η βαση του 10% ειχε 17917 μορια.πιστευετε οτι ειμαι μεσα;;
και ακουσατε ποτε περιπου θα βγουν;;
ελα λιγο εμεινε κανα δεκαημερο και καμια μερουλα παραπανω:)
καλά... με 18.888 μόρια, πέρυσι δεν περασες όπου ήθελες και καταθετεις με το 10% φέτος....??????
τοσο λάθος επιλογή ε΄κανες πέρυσι?????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Konstans29185

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ναντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
:fool:Τι ζόρι τραβάς ρε .."Κτηνίατρε";Έχω αρχίσει να αμφιβάλλω για το αν είσαι όντως 18.Από τα γραφόμενα σου,ούτε 3 δε σε κάνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

χκτηνίατρος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο χκτηνίατρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Κτηνιατρικής Θεσσαλίας (Καρδίτσα) και μας γράφει απο Καρδίτσα (Καρδίτσα). Έχει γράψει 316 μηνύματα.
:fool:Τι ζόρι τραβάς ρε .."Κτηνίατρε";Έχω αρχίσει να αμφιβάλλω για το αν είσαι όντως 18.Από τα γραφόμενα σου,ούτε 3 δε σε κάνω.
μεγαλο ζόρι τραβαω......... αρχιζει και μου την βαράει άσχημα........
να περασουν οι 10 μερούλες να επανέλθω.........:crazy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Konstans29185

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ναντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
Όλοι τραβάμε ζόρι αλλά αυτό δεν ειναι άλλοθι γι'αυτά που γράφεις..Τεσπα.2 βδομάδες ακόμα και μετά..κάθε κατεργάρης στον πάγκο του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
Χαλαρώστε ρεεεεε!!! Πώς κάνετε έτσι για τις κ***βάσεις; Λίγη υπομονή ακόμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,849 μηνύματα.
Χαλαρώστε ρεεεεε!!! Πώς κάνετε έτσι για τις κ***βάσεις;

...λες και είναι το νόημα της ζωής...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,849 μηνύματα.
τα αποτελέσματα Κυριάκο μου για την α'επιλογή σου.......
κατι τέτοιοι σαν και σενα γίνονται φιλόλογοι και μετα σε εξετάσεις του στυλ "πανελλήνιες" δεν ξερουν ουτε να βαθμολογήσουν.......... 95 ο ένας, 60 ο αλλος, 70 ο τριτος........

...αν ήταν τόσο απλά τα πράγματα να εξαρτιώνται όλα στην ζωή από τα κ**λομόρια των πανελληνίων μιας μικρής μπανανίας πάνω στον χάρτη...:whistle:...με το όνομα Ελλαδιστάν. Πού και πώς κολλάν τα μόρια με το τι πτυχιούχος φιλόλογος θα γίνει κάποιος; Πρώτη φορά το ακούω..Ξέρω και άτομα με 19.999 μόρια αλλά δεν ξέρουν να λύσουν και να δέσουν κορδόνια (μεταφορικά) στην καθημερινή ζωή. Αυτό μετράει όσο 2050 πτυχία "θεοποιημένου" Πανεπιστημίου. Τι να το κάνει κάποιος το Πανεπιστήμιο όταν είναι ανίκανος να επιβιώσει στην καθημερινή ζωή;

με 15.536 πιάνεις τον "πούλο" χα! χα! χα! χα!

Δυστυχώς το Πανεπιστήμιο δεν φτιάχνει ανθρώπους. :/:
Πολλοί μπαίνουν να σπουδάσουν λίγοι όμως αποφοιτούν άνθρωποι.

Η μεγάλη ιδέα που έχεις για τον εαυτό σου θα πέσει σαν σπασμένη καδένα (όπως λέει και ο Καρυωτάκης) μόλις προσγειωθείς από τα χρεωστούμενα των εξαμήνων. Οι καθηγητές στο Πανεπιστήμιο σπάνε τέτοιους τσαμπουκάδες με το ψυχρό και άκρως τυπικό στυλ τους. Οι ψωνισμένες παιδιάστικες συμπεριφορές για το ποιος έβγαλε τα πιο πολλά μόρια μόνο στην Ελλάδα υπάρχουν. Πολλοί μπήκαν με μόρια αλλά μετά το 0.5άρι, το 2άρι και το 5άρι πάει σύννεφο. Το να θεωρείς ότι κάποιος θα πιάσει πουλιά με 15.000 μόρια απλά δείχνει άτομο δίχως παιδεία. Τα μόρια δεν κάνουν την επιστήμη. Τα μόρια δεν κάνουν τον άνθρωπο. Άλλα πράγματα τον κάνουν...πιο επουσιώδη.

...για όσους ξέρουν τι σημαίνει επιστήμη...:whistle:

Το φιάσκο με τα μόρια μόνο σε υπανάπτυκτες χώρες όπως η Ελλάδα υπάρχουν. Αν μετρούσε το απολυτήριο λυκείου και ήταν πλέον αντικειμενικοί οι βαθμοί για κάθε μαθητή χωρίς ενέσεις (φροντιστήρια, γνωστοί καθηγητές,...κτλ) και υπήρχε και προσωπική συνέντευξη εισαγωγής (όπως στο Cambridge) θα σου έλεγα εγώ μετά πόσα απίδια θα χωρούσε ο σάκος.

Ξεκαβαλείστε όσο είναι νωρίς, το καλάμι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Μπάμπης ο Άλλος

Δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ο Άλλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 418 μηνύματα.
τα αποτελέσματα Κυριάκο μου για την α'επιλογή σου.......
κατι τέτοιοι σαν και σενα γίνονται φιλόλογοι και μετα σε εξετάσεις του στυλ "πανελλήνιες" δεν ξερουν ουτε να βαθμολογήσουν.......... 95 ο ένας, 60 ο αλλος, 70 ο τριτος........
δεν αφορα τον εαυτό μου ..εγω δοξα σει ο Θεός από Θετική, 16 έγραψα.......

Ά ρε χκτηνίατρε, κάτι τέτοιοι ανήθικοι, αγενείς, ξερόλες σαν κ' εσένα γίνονται κτηνίατροι και μετά σου ζητάνε 80 ευρώ για να θάψουν τον σκύλο σου και πάνε και τον πετάνε στα σκουπίδια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgekod92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο georgekod92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 220 μηνύματα.
https://webcache.googleusercontent.c...+το+βημα+βασεις+2010&cd=1&hl=el&ct=clnk&gl=gr κανε το αντιγραφη και επικολληση , ελπιζω να το βγαλει. Διαφορετικα γραψε : το βημα βασεις 2010 και ψαξε στις τελευταιες 24 ωρες. Ο τιτλος που θα βρεις ειναι Οι τάσεις των βάσεων για ΑΕΙ και ΤΕΙ - TO BHMA
Kάπως ουτοπικές μου φαίνονται αυτές οι εκτιμήσεις...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evilstts

Νεοφερμένος

Ο evilstts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κάλυμνος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 50 μηνύματα.
μεγαλο ζόρι τραβαω......... αρχιζει και μου την βαράει άσχημα........
να περασουν οι 10 μερούλες να επανέλθω.........:crazy:
χκτηνίατρος calm down.... Επειδή εσύ έχεις νεύρα και άγχος δεν χρειάζεται να την πληρώνουν οι άλλοι ούτε όπως λέει και ένας σοφός πολιτικός "να γαμάς τη συζήτηση!!!!!!" Οπότε ησύχασε και σκέψου θετικά επιτέλους μη πάρω ανάποδες και σου τα ψάλλω!:mad::D;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

χκτηνίατρος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο χκτηνίατρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Κτηνιατρικής Θεσσαλίας (Καρδίτσα) και μας γράφει απο Καρδίτσα (Καρδίτσα). Έχει γράψει 316 μηνύματα.
χκτηνίατρος calm down.... Επειδή εσύ έχεις νεύρα και άγχος δεν χρειάζεται να την πληρώνουν οι άλλοι ούτε όπως λέει και ένας σοφός πολιτικός "να γαμάς τη συζήτηση!!!!!!" Οπότε ησύχασε και σκέψου θετικά επιτέλους μη πάρω ανάποδες και σου τα ψάλλω!
:mad: :D ;)

:whistle: :tongue: :beer:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

χκτηνίατρος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο χκτηνίατρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Κτηνιατρικής Θεσσαλίας (Καρδίτσα) και μας γράφει απο Καρδίτσα (Καρδίτσα). Έχει γράψει 316 μηνύματα.
https://webcache.googleusercontent.c...+το+βημα+βασεις+2010&cd=1&hl=el&ct=clnk&gl=gr κανε το αντιγραφη και επικολληση , ελπιζω να το βγαλει. Διαφορετικα γραψε : το βημα βασεις 2010 και ψαξε στις τελευταιες 24 ωρες. Ο τιτλος που θα βρεις ειναι Οι τάσεις των βάσεων για ΑΕΙ και ΤΕΙ - TO BHMA
ηταν μια επαναφορα του αρχικού κλιματος για πτωσεις βάσεων....... ετσι και αλλιως όλες οι προβλεψεις μεχρι στιγμής ειναι ουτοπικές... ας ειναι τουλαχιστον ευχάριστες .... γιατι είδατε τιο απογοητευση εφεραν αυτες της Ελευθεροτυπίας που μίλαγαν για άνοδο των βάσεων.......:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

χκτηνίατρος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο χκτηνίατρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Κτηνιατρικής Θεσσαλίας (Καρδίτσα) και μας γράφει απο Καρδίτσα (Καρδίτσα). Έχει γράψει 316 μηνύματα.
Ά ρε χκτηνίατρε, κάτι τέτοιοι ανήθικοι, αγενείς, ξερόλες σαν κ' εσένα γίνονται κτηνίατροι και μετά σου ζητάνε 80 ευρώ για να θάψουν τον σκύλο σου και πάνε και τον πετάνε στα σκουπίδια.
ντροπή !!!!!!!! :mpinelik: :rant: :kill:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
καλά... με 18.888 μόρια, πέρυσι δεν περασες όπου ήθελες και καταθετεις με το 10% φέτος....??????
τοσο λάθος επιλογή ε΄κανες πέρυσι?????
καταρχας ηρεμησε ...σε εχει πιασει το αγχος .δεν ειναι τιποτα.δεκα μερουλες ειναι.
οσο για μενα ναι περσι εκανα μια λαθος επιλογη κ φετος τη διορθωνω.τωρα το πως κ γιατι δν σε αφορα.απλα μην το θεωρεις απιθανο να μην σου αρεσει η σχολη που διαλεξες και να θελεις κατι αλλο...καλη σου επιτυχια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kyriakos_92

Νεοφερμένος

Ο kyriakos_92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
πως το καταλαβες απο τα λόγια μου ρε μεγάλε Κυριάκο?????
Μη μου πεις........ είσαι τοσο έξυπνος????
Εσυ δεν κατάλαβες την α' απάντηση που σου έδωσα που σου έγραφα "οτι με 15.536 θα πρεπει να περιμένεις και μου ελεγες "τι εννοείς δεν καταλαβαίνω???" τι να περιμένεις Κυριάκο μου........το τραίνο??
τα αποτελέσματα Κυριάκο μου για την α'επιλογή σου.......
κατι τέτοιοι σαν και σενα γίνονται φιλόλογοι και μετα σε εξετάσεις του στυλ "πανελλήνιες" δεν ξερουν ουτε να βαθμολογήσουν.......... 95 ο ένας, 60 ο αλλος, 70 ο τριτος........
δεν αφορα τον εαυτό μου ..εγω δοξα σει ο Θεός από Θετική, 16 έγραψα.......

Φίλε, χωρίς να με ξέρεις δεν μπορείς να λες πολλά! Αλλά δε θα το συνεχίσω...
Άντε γεια... Με κάτι ανθρώπους σαν και σένα θα "προοδεύσει" η Ελλάδα! Ευτυχώς φεύγει το καλοκαίρι και μαζί του οι ζέστες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kyriakos_92

Νεοφερμένος

Ο kyriakos_92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
:fool:Τι ζόρι τραβάς ρε .."Κτηνίατρε";Έχω αρχίσει να αμφιβάλλω για το αν είσαι όντως 18.Από τα γραφόμενα σου,ούτε 3 δε σε κάνω.

Μην ασχολείστε... Και του 18 να είναι, ο βαθμός δεν έχει σχέση με τον άνθρωπο και τον χαρακτήρα του. Εγώ μια ερώτηση έκανα και άρχισε να λέει αυτά που βλέπετε. Έλεος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
ευτυχως δεν ειμαι η μονη τρελη εδω μεσα kyriake_92!καλη σου επιτυχια!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kyriakos_92

Νεοφερμένος

Ο kyriakos_92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
μεγαλο ζόρι τραβαω......... αρχιζει και μου την βαράει άσχημα........
να περασουν οι 10 μερούλες να επανέλθω.........:crazy:

Σε καταλαβαίνω, αλλά εμείς τί σου φταίμε; Κι εμείς τραβάμε ζόρι φίλε μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top