[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2010

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
Γεια σας παιδια!!!πως παει η αναμονη;;θελει κανενας φιλολογια πελοποννησου απο εδω μεσα;;
εγω εβγαλα περσι 18.888 μορια και περσι η βαση του 10% ειχε 17917 μορια.πιστευετε οτι ειμαι μεσα;;
και ακουσατε ποτε περιπου θα βγουν;;
ελα λιγο εμεινε κανα δεκαημερο και καμια μερουλα παραπανω:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgekod92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο georgekod92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 220 μηνύματα.
Γεια σας παιδια!!!πως παει η αναμονη;;θελει κανενας φιλολογια πελοποννησου απο εδω μεσα;;
εγω εβγαλα περσι 18.888 μορια και περσι η βαση του 10% ειχε 17917 μορια.πιστευετε οτι ειμαι μεσα;;
και ακουσατε ποτε περιπου θα βγουν;;
ελα λιγο εμεινε κανα δεκαημερο και καμια μερουλα παραπανω:)
Μέσα είσαι! Oι βάσεις θα βγουν γύρω στις 26-27. Κάτι άσχετο να σε ρωτήσω; Με τόσα μόρια τι δήλωσες πέρσι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kyriakos_92

Νεοφερμένος

Ο kyriakos_92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 51 μηνύματα.

kyriakos_92

Νεοφερμένος

Ο kyriakos_92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
με 15.536 πιάνεις τον "πούλο" χα! χα! χα! χα!

Γιατί με 15536 πιάνω τον "πούλο" που λές και σύ; Δε σε καταλαβαίνω φίλε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μπάμπης ο Άλλος

Δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ο Άλλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 418 μηνύματα.
Γιατί ο χκτηνίατρος φαίνεται να έχει κάποιο πρόβλημα στον εγκέφαλο του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αντώνης.

Νεοφερμένος

Ο Αντώνης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Εκτιμήσεις για τη διαμόρφωση των βάσεων εισαγωγής στα πανεπιστήμια σύμφωνα με την ανάλυση της Ομοσπονδίας Εκπαιδευτικών Φροντιστών. Αλλοι εκπαιδευτικοί, πάντως, εκτιμούν ότι οι βάσεις στις μεσαίες σχολές μπορεί να σημειώσουν ακόμη και μικρή άνοδο, ειδικά στο 1ο επιστημονικό πεδίο, καθώς και στις σχολές Τεχνολογικής Κατεύθυνσης.

Δεν μπορουσα να ανεβασω την εικονα , γραφω ενδεικτικα :
ιατρικη κρητης:18820
ιατρικη Αλεξ.:18800
Φαρμακευτικη Αθηνων:18640
Φαρμκαευτικη Θεσσαλονικης:18650
Φαρμακευτικη Πατρας:18540
Κτηνιατρικη Θεσσαλονικης:18390
Κτηνιατρικη Καρδιτσας:18180
Το αρθρο δημοσιευτηκε στις 13 Αυγουστου.
Το αφηνω στην κριση σας , με σεβασμο Αντωνης



 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

avenger92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η avenger92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 395 μηνύματα.
Εκτιμήσεις για τη διαμόρφωση των βάσεων εισαγωγής στα πανεπιστήμια σύμφωνα με την ανάλυση της Ομοσπονδίας Εκπαιδευτικών Φροντιστών. ιατρικη κρητης:18820
ιατρικη Αλεξ.:18800
Φαρμακευτικη Αθηνων:18640
Φαρμκαευτικη Θεσσαλονικης:18650
Φαρμακευτικη Πατρας:18540
Κτηνιατρικη Θεσσαλονικης:18390
Κτηνιατρικη Καρδιτσας:18180
Το αρθρο δημοσιευτηκε στις 13 Αυγουστου.
Ο,τι να ναι οι εκτιμησεις..Δεν παλευονται..Ακυρες εντελως..:whistle:Φιλε εισαι σιγουρος οτι δημοσιευτηκαν 13 Αυγουστου?:hmm:Εμενα μου θυμιζουν καποιες εκτιμησεις που ειχαν γινει στις αρχες του Ιουλιου..:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αντώνης.

Νεοφερμένος

Ο Αντώνης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Ναι ειμαι απολυτα σιγουρος , το ελεγε ξεκαθαρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Empristis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Empristis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 163 μηνύματα.
τελειως ανεδαφικες μου φαινονται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

avenger92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η avenger92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 395 μηνύματα.
Ναι ειμαι απολυτα σιγουρος , το ελεγε ξεκαθαρα.
Οκ σε πιστευω..:) Ποια ειναι η γνωμη σου γι'αυτες τις εκτιμησεις?:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αντώνης.

Νεοφερμένος

Ο Αντώνης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Υ.Γ:Δεν ειμαι φιλος σου και αυτα ειναι απλως εκτιμησεις. Το δημοσιευσα γιατι το θεωρησα ενδιαφερον μεσα σ'ολα αυτα που συνεχως ανακοινωνονται.
Με σεβασμο,Αντωνης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μπάμπης ο Άλλος

Δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ο Άλλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 418 μηνύματα.
link φίλε γίνεται να κάνεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

avenger92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η avenger92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 395 μηνύματα.
Καλα εκανες και τις δημοσιευσες.(Το φιλε το γραφουμε-σχεδον μηχανικα-για να εκφραζει καποιου ειδους οικειοτητα η απαντηση.Εννοειται πως δεν εμπεριεχει τη βαθυτερη εννοια της λεξης)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αντώνης.

Νεοφερμένος

Ο Αντώνης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
https://webcache.googleusercontent.c...+το+βημα+βασεις+2010&cd=1&hl=el&ct=clnk&gl=gr κανε το αντιγραφη και επικολληση , ελπιζω να το βγαλει. Διαφορετικα γραψε : το βημα βασεις 2010 και ψαξε στις τελευταιες 24 ωρες. Ο τιτλος που θα βρεις ειναι Οι τάσεις των βάσεων για ΑΕΙ και ΤΕΙ - TO BHMA
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αντώνης.

Νεοφερμένος

Ο Αντώνης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Ειμαι κουρασμενος και αγχωμενος , ας ανακαλεσω λοιπον. Συγνωμη για την αγενεια απλως θελω πολυ να πιασω καποια ιατρικη η φαρμακευτικη και συνεχως απογοητευομαι απο τις εκτιμησεις.
Με σεβασμο , Αντωνης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

avenger92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η avenger92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 395 μηνύματα.
Ειμαι κουρασμενος και αγχωμενος , ας ανακαλεσω λοιπον. Συγνωμη για την αγενεια απλως θελω πολυ να πιασω καποια ιατρικη η φαρμακευτικη και συνεχως απογοητευομαι απο τις εκτιμησεις.
Με σεβασμο , Αντωνης
Οκ μην απολογεισαι,καταλαβα.Και γω στην ιδια φαση με σενα βρισκομαι.:/:Προσπαθησε να χαλαρωσεις.:worry: 2 βδομαδες απομενουν..Ολα θα πανε καλα..Ποσα μορια εχεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αντώνης.

Νεοφερμένος

Ο Αντώνης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
18854 εσυ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

avenger92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η avenger92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 395 μηνύματα.

Katerina_patmos

Νεοφερμένος

Η κατερινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
Διατροφής & διαιτολογίας ΤΕΙ Σητείας ή Ιατρικών εργαστηρίων ΤΕΙ Λάρισας.
Είμαι 13 μόρια κάτω από το πρώτο και 30 μόρια κάτω από το δεύτερο.....:/::/::/:

Τι λέτε???:worry::worry::worry::worry:

K εγώ για Σητεία ενδιαφέρομαι. Είμαι 100 μόρια χαμηλότερα. Μακάρι να πέσουν οι βάσεις!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kyriakos_92

Νεοφερμένος

Ο kyriakos_92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Γιατί ο χκτηνίατρος φαίνεται να έχει κάποιο πρόβλημα στον εγκέφαλο του.
Δεν το ήξερα αυτό! Το κατάλαβα από τα λόγια του.Κάτι θα ξέρεις και συ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top