[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2010

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Στεφαν7

Νεοφερμένος

Ο Στεφαν7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Νιώθω ότι περνάω δεύτερες πανελλήνιες :/
Τέτοιο άγχος δεν είχα ούτε όταν έγραφα βιολογία κατεύθυνσης :(
Είμαι +80 μόρια στο φυσικό Θεσσαλονίκης και έχω αγχωθεί ειλικρινά ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ. Οι δικοί μου και οι καθηγητές μου επέμεναν να πιάσω από τώρα σπίτι, πράγμα που έγινε, όμως τις τελευταίες μέρες μου φαίνεται η πιο χαζή κίνηση που έχω κάνει ποτέ :( Εσείς τι άποψη έχετε για το Φυσικό Θεσσαλονίκης; Είναι ένα όνειρο ζωής και ελπίζω ότι όλα θα πάνε καλά... Εσείς τι λέτε για την βάση της σχολής αυτής; Ας μου απαντήσει κάποιος :)
:worry::worry:

Έλα βρε Ηρώ θα περάσεις άνετα στο εγγυόμαι..και θα είμαστε και στην ίδια πόλη αν περάσω και εγώ τοπογράφος..εγώ πρέπει να έχω το άγχος που έχω και 77 παρακάτω μόρια..


Ο Στέφανος είμαι που κάναμε χημεία together στον θείο Μπίλ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

χκτηνίατρος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο χκτηνίατρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Κτηνιατρικής Θεσσαλίας (Καρδίτσα) και μας γράφει απο Καρδίτσα (Καρδίτσα). Έχει γράψει 316 μηνύματα.
Έλα βρε Ηρώ θα περάσεις άνετα στο εγγυόμαι..και θα είμαστε και στην ίδια πόλη αν περάσω και εγώ τοπογράφος..εγώ πρέπει να έχω το άγχος που έχω και 77 παρακάτω μόρια..


Ο Στέφανος είμαι που κάναμε χημεία together στον θείο Μπίλ :P
"και θα είμαστε και στην ίδια πόλη" ......... τι ενοείς πονηρούλη ????? :D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evilstts

Νεοφερμένος

Ο evilstts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κάλυμνος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 50 μηνύματα.
θέλεις να τα φτιάξουμε?
ώπα και ερωτικό καυγαδάκι ο akiroskirios....
:clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup: θα ταίριαζες με την avenger92......:D:D:D:D:D:D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

χκτηνίατρος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο χκτηνίατρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Κτηνιατρικής Θεσσαλίας (Καρδίτσα) και μας γράφει απο Καρδίτσα (Καρδίτσα). Έχει γράψει 316 μηνύματα.
δεν βλεπω καινούργιες εκτιμήσεις.... μετα της Παναγίας βοήθεια μας !!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evilstts

Νεοφερμένος

Ο evilstts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κάλυμνος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 50 μηνύματα.
"και θα είμαστε και στην ίδια πόλη" ......... τι ενοείς πονηρούλη ????? :D:P
χκτηνίατρος εσύ ασχολήσου με τα ζώα σου πονηρούλη ε πονηρούλη!!!!:clapup::clapup::clapup::D:D:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

χκτηνίατρος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο χκτηνίατρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Κτηνιατρικής Θεσσαλίας (Καρδίτσα) και μας γράφει απο Καρδίτσα (Καρδίτσα). Έχει γράψει 316 μηνύματα.
ώπα και ερωτικό καυγαδάκι ο akiroskirios....
:clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup: θα ταίριαζες με την avenger92......:D:D:D:D:D:D:D:D:D


ζηλιαρη!!!!!!!!:fool::worship::huglove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

χκτηνίατρος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο χκτηνίατρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Κτηνιατρικής Θεσσαλίας (Καρδίτσα) και μας γράφει απο Καρδίτσα (Καρδίτσα). Έχει γράψει 316 μηνύματα.
χκτηνίατρος εσύ ασχολήσου με τα ζώα σου πονηρούλη ε πονηρούλη!!!!:clapup::clapup::clapup::D:D:whistle:
ερωτιάρη........:inlove::whatever:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

taratata

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ηρώ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 159 μηνύματα.
Έλα βρε Ηρώ θα περάσεις άνετα στο εγγυόμαι..και θα είμαστε και στην ίδια πόλη αν περάσω και εγώ τοπογράφος..εγώ πρέπει να έχω το άγχος που έχω και 77 παρακάτω μόρια..


Ο Στέφανος είμαι που κάναμε χημεία together στον θείο Μπίλ :P


Στεφανάκοοο :D Τι κάνεις; Πω πω πόσο καιρό έχω να σε δω και σε πετυχαίνω τώρα εδώ:)
Τοπογράφων έβαλες τελικά; :) Εντάξει, δεν νομίζω να υπάρξει πρόβλημα... :hmm:Είσαι μέσα κατά την άποψή μου... Εν τω μεταξύ, όλοι Θεσσαλονίκη έχουν δηλώσει! Α ρε Ηγουμενίτσα :P

Κι εγώ έτσι έλεγα για το φυσικό, αλλά τώρα τελευταία τα 'χω παίξει απ' το άγχος:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Στεφαν7

Νεοφερμένος

Ο Στεφαν7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Ηγουμενίτσα παντού..Ναι το ξέρω οτι όλοι Θεσσαλονίκη δηλωσαν,εγώ θα προτημούσα Γιάννενα αλλα δυστυχώς δεν έχει πολυτεχνείο ακόμη εκεί!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariw

Νεοφερμένος

Η Mariw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 89 μηνύματα.
Γεια σας παιδια!!! Θα ήθελα να ρωτήσω πως βλέπετε τα πράματα για το Πολιτικό Μηχανικών Ξάνθης??? Είμαι μόλις 100 μόρια πάνω και ψιλοαγχώνομαι.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aurora_borealis

Νεοφερμένος

Ο aurora_borealis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Ρε παιδια,εγω ειμαι 100 μορια κατω απο το οικονομικο στο αριστοτελειο,αλλα ανχος δεν εχω,ειμαι σιγουρος οτι θα περασω εκει.....Παιδια να γνωριστουμε εμεις οι μελλοντικοι κατοικοι θεσσαλονικης...:D:D:Dτιποτα πονηρο ε..........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akiroskirios

Δραστήριο μέλος

Ο akiroskirios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Ρε παιδια,εγω ειμαι 100 μορια κατω απο το οικονομικο στο αριστοτελειο,αλλα ανχος δεν εχω,ειμαι σιγουρος οτι θα περασω εκει.....Παιδια να γνωριστουμε εμεις οι μελλοντικοι κατοικοι θεσσαλονικης...:D:D:Dτιποτα πονηρο ε..........

καμιά καλή (ξέρεις εσύ) φίλη που περνάει θεσσαλονίκη έχεις? (τπτ πονηρό ε)

ΥΓ: σ' αυτούς που έβαλαν τα μείον έχω να πω πως δν έχουν humor
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

aurora_borealis

Νεοφερμένος

Ο aurora_borealis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
καμιά καλή (ξέρεις εσύ) φίλη που περνάει θεσσαλονίκη έχεις? (τπτ πονηρό ε)

Κατι θα κανουμε......:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Konstans29185

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ναντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
Λίγο έλειψα και γέμισε έρωτες η σελίδα! Avengerακι μου μην παρασύρεσαι από ανήθικες προτάσεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akiroskirios

Δραστήριο μέλος

Ο akiroskirios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Λίγο έλειψα και γέμισε έρωτες η σελίδα! Avengerακι μου μην παρασύρεσαι από ανήθικες προτάσεις!

γτ? ζηλεύεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

χκτηνίατρος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο χκτηνίατρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Κτηνιατρικής Θεσσαλίας (Καρδίτσα) και μας γράφει απο Καρδίτσα (Καρδίτσα). Έχει γράψει 316 μηνύματα.
Γεια σας παιδια!!! Θα ήθελα να ρωτήσω πως βλέπετε τα πράματα για το Πολιτικό Μηχανικών Ξάνθης??? Είμαι μόλις 100 μόρια πάνω και ψιλοαγχώνομαι.....
ela ρε Μαριώ που ψιλοαγχωνεσαι......... χαδευεσαι μου φαινετε......... εισαι μεσα 1000% ....... ασχολήσου με τίποτα άλλο ... αντε να βρεις σπιτι νωρίς ...μπας και βρεις κατι πιο καλό!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Konstans29185

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ναντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 303 μηνύματα.

χκτηνίατρος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο χκτηνίατρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Κτηνιατρικής Θεσσαλίας (Καρδίτσα) και μας γράφει απο Καρδίτσα (Καρδίτσα). Έχει γράψει 316 μηνύματα.
παιδια βλεπω το ριξαμε στους ερωτες και δεν ψαχνουμε να βρουμε καμμία λαινουργια εκτίμηση ........ ατονίσαμε πολύ γμτ!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akiroskirios

Δραστήριο μέλος

Ο akiroskirios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
παιδια βλεπω το ριξαμε στους ερωτες και δεν ψαχνουμε να βρουμε καμμία λαινουργια εκτίμηση ........ ατονίσαμε πολύ γμτ!!!!

ψάξε εσύ...εγώ έχω δουλειά :popcorn:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

χκτηνίατρος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο χκτηνίατρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Κτηνιατρικής Θεσσαλίας (Καρδίτσα) και μας γράφει απο Καρδίτσα (Καρδίτσα). Έχει γράψει 316 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top