[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2010

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

CallOfDuty4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μεσολόγγι (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 380 μηνύματα.
εγω δεν κανω τίποτα... εσυ που αρχισες το κάπνισμα..... λέω να το σταματήσεις γιατι έχεις περάσει με τα 1000 που λένε ....αφού όλες οι οικονομικές θα πέσουν !!!!!! η μόνη σιγουρη πρόβλεψη των φετινών πανελλήνιων !!!!!
Τωρα αν θες να συνεχισεις το κάπνισμα... πάρε πίπα, για να μειωσεις νικοτίνη και πίσσα !!!!!!

Στριβω και ειναι μια χαρα.

Καποτε.... Θα το κοψω!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zaraki

Δραστήριο μέλος

Ο Zaraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
Ζαράκι,δεν έγινε και τίποτα :) Ο καθένας λέει τη γνώμη του και κάποιοι συμφωνούν,κάποιοι όχι.Δεν μπορούμε να συμφωνούμε πάντα.Σου έβαλα ένα +
Ελπίζω να είναι εντάξει τώρα ;)
Προς Θεου, δεν το ειπα για να μου βαλετε +, αυτα με αφηνουν αδιαφορο.Αυτο που με πειραξε ειναι η νοοτροπια που επικρατει.Μην πει καποιος μια εκτιμηση(η οποια μαλιστα βασιζεται και σε 1 στοιχειο, δεν την εβγαλα απο το μυαλο μου) η οποια ισως να μην συμφερει πολλους, αμεσως να θεωρηθει το σχολιο κακοβουλο,ειρωνικο κτλ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MONTA

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο MONTA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 164 μηνύματα.
Ποτε θα να ανακοινωθουν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

in-wound

Νεοφερμένος

Ο Άλκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Είναι άπαιχτα τα άτομα. Τώρα λένε ότι οι ιατρικές επαρχίας θα πέσουν το πολύ 50 μόρια, ενώ πριν 15 μέρες την έδιναν ακόμα και 18800 μόρια. Βρε πού πάμε βρε... :thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup: Πολύ τους πάω. Θέλω να βρω έστω έναν και να του:knife:(σφίξω) το χέρι. Δεν ντρέπονται να παίζουν με την αγωνία και το διάβασμα των άλλων τόσο καιρό. ΑΙΣΧΟΣ. Έγινε η θυμοσοφία σόφισμα πλέον. :angry::angry::angry: Δημοσιογραφικά και εκπαιδευτικά καθί_ια. Επειδή ο Θεός όταν μοίραζε μυαλά εσείς είχατε μπει κάτω από 10 στέγες θα την πληρώσουμε εμείς; Βρε ουστ από 'δω. Δυστυχώς φοβάμαι ότι τώρα άρχισαν να λένε την αλήθεια.:verymad::verymad::verymad::verymad::verymad:. Υπάρχει φόβος ότι πρέπει να πω :bye::bye::bye: γεια ιατρική.

Α, για να μην το ξεχάσω. Εγώ θα ξέρω τα αποτελέσματα ΜΑΛΛΟΝ 2 μερούλες πριν. Έχω μικρό κονέ. Οπότε αν δεν περνάω θα το πω για να το μάθουν οι πιο κάτω για να μην ανησυχούν τσάμπα και να συνεχίσουν να ανησυχούν οι πάνω και αν περνάω(λέμε τώρα) να συνεχίσουν να ανησυχούν οι κάτω και οι πάνω να σιγουρευτούν ότι παίρασαν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

avenger92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η avenger92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 395 μηνύματα.
Είναι άπαιχτα τα άτομα. Τώρα λένε ότι οι ιατρικές επαρχίας θα πέσουν το πολύ 50 μόρια, ενώ πριν 15 μέρες την έδιναν ακόμα και 18800 μόρια. Βρε πού πάμε βρε... :thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup: Πολύ τους πάω. Θέλω να βρω έστω έναν και να του:knife:(σφίξω) το χέρι. Δεν ντρέπονται να παίζουν με την αγωνία και το διάβασμα των άλλων τόσο καιρό. ΑΙΣΧΟΣ. Έγινε η θυμοσοφία σόφισμα πλέον. :angry::angry::angry: Δημοσιογραφικά και εκπαιδευτικά καθί_ια. Επειδή ο Θεός όταν μοίραζε μυαλά εσείς είχατε μπει κάτω από 10 στέγες θα την πληρώσουμε εμείς; Βρε ουστ από 'δω. Δυστυχώς φοβάμαι ότι τώρα άρχισαν να λένε την αλήθεια.:verymad::verymad::verymad::verymad::verymad:. Υπάρχει φόβος ότι πρέπει να πω :bye::bye::bye: γεια ιατρική.

Α, για να μην το ξεχάσω. Εγώ θα ξέρω τα αποτελέσματα ΜΑΛΛΟΝ 2 μερούλες πριν. Έχω μικρό κονέ. Οπότε αν δεν περνάω θα το πω για να το μάθουν οι πιο κάτω για να μην ανησυχούν τσάμπα και να συνεχίσουν να ανησυχούν οι πάνω και αν περνάω(λέμε τώρα) να συνεχίσουν να ανησυχούν οι κάτω και οι πάνω να σιγουρευτούν ότι παίρασαν.
Ξερεις και γω θα τα μαθω μαλλον πιο πριν αλλα δεν θα πω τιποτα.Καλυτερα αυτο να κανεις και εσυ.Δεν ειναι καθολου ωραιο να παιζουμε με το αγχος και την ανησυχια ουτε αυτων που δεν θα περασουν στην τελικη ουτε αυτων που θα περασουν στο παρα 5.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

χκτηνίατρος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο χκτηνίατρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Κτηνιατρικής Θεσσαλίας (Καρδίτσα) και μας γράφει απο Καρδίτσα (Καρδίτσα). Έχει γράψει 316 μηνύματα.
Ξερεις και γω θα τα μαθω μαλλον πιο πριν αλλα δεν θα πω τιποτα.Καλυτερα αυτο να κανεις και εσυ.Δεν ειναι καθολου ωραιο να παιζουμε με το αγχος και την ανησυχια ουτε αυτων που δεν θα περασουν στην τελικη ουτε αυτων που θα περασουν στο παρα 5.

"Γεια σας! Έχω 18.896 μόρια στο 3ο πεδίο..Υπάρχουν καθόλου πιθανότητες να περάσω ιατρική Αλεξανδρούπολης ή Ηρακλείου? Φαρμακευτική? :hmm:"

Αν θυμάσαι αυτό ήταν το πρωτο σου μυνημα μέσα εδω... τώρα μας την βγαινεις και με κονέ αλλά και μεγάλος ....... "Δεν ειναι καθολου ωραιο να παιζουμε με το αγχος και την ανησυχια ουτε αυτων που δεν θα περασουν στην τελικη ουτε αυτων που θα περασουν στο παρα 5."
Τι μας λες ρε φίλε .... οχι να μας το πεις από πριν αν παιρνάς γιατί θα ξελαφρύνεις αρκετό κοσμο εδω μεσα και αν είσαι μάγκας να σου πει και το κονέ σου τις βασεις όλων των σχολών!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

y33p33

Νεοφερμένος

Η y33p33 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Δεν ξερω αν το εχει ποσταρει κανεις αλλα anyway, για οποιον ενδιαφερεται

https://www.imerisia.gr/article.asp?catid=12333&subid=2&pubid=50183152

Αναφερει χαρακτηριστικα
Στις περιζήτητες Ιατρικές Σχολές του 3ου πεδίου, στην περιφέρεια οι βάσεις θα διαμορφωθούν στα περσινά επίπεδα (ενδεχομένως να παρουσιάσουν οριακή μείωση έως 50 μόρια), ενώ στην Αθήνα δεν αποκλείεται η βάση να ανέβει γύρω στα 19.500 μόρια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

avenger92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η avenger92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 395 μηνύματα.
Τι μας λες ρε φίλε .... οχι να μας το πεις από πριν αν παιρνάς γιατί θα ξελαφρύνεις αρκετό κοσμο εδω μεσα και αν είσαι μάγκας να σου πει και το κονέ σου τις βασεις όλων των σχολών!!!!!!
Σας την βγαινω? Ε? Πως σας την βγαινω? Μα ρε φιλε δεν παιρναω ετσι κι αλλιως! Οποτε τι να βγω να πω? Δεν ειπα οτι θα τα ξερω σιγουρα,ειπα μαλλον θα τα ξερω.Και το κονε μου, οπως ειπες, ειναι ενα τιποτα μπροστα σε αλλα κονε που θα τα ξερουν πολυ πιο πριν και γιατι να το κρυψω,μακαρι να ειχα τα καλυτερα μεσα και να τα μαθαινα 2 μερες πριν αντι για λιγες ωρες πριν.. "Αν εισαι μαγκας να σου πει και το κονε σου τις βασεις ολων των σχολων!!" Εσυ αν ειχες μια ελπιδα να μαθεις που θα πας λιγο πιο πριν απο την ανακοινωση,θα ελεγες "οχι,μην μου πεις για μενα αν δεν μου πεις πρωτα τις βασεις ολων των σχολων!" ? Και στην τελικη ποιο ειναι το προβλημα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akiroskirios

Δραστήριο μέλος

Ο akiroskirios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Φανταζομαι οτι αν ελεγα οτι ολες οι σχολες θα πεσουν 3.000 μορια το παραπανω σχολιο θα επαιρνε +απειρο.Ε ρε κατι ανθρωποι που κυκλοφορουν....

Τι να πω κι εγώ ρε φίλε...:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Στεφαν7

Νεοφερμένος

Ο Στεφαν7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Παιδια μια ερωτηση.Εχω 18166 και δηλωσα τοπογραφων θεσσ που ειχε 18243 δηλαδη εχω 77 μορια κατω.Πως το βλεπετε;;Εχω αγχωθει παρα πολυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θανάσης Χανιά

Νεοφερμένος

Ο Θανάσης Χανιά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Παιδιά είμαι +23 μόρια από τους πολ. μηχ. ΕΜΠ.. Άκουσε κανείς αν θα ανέβει η βάση τους?? :/: :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Στεφαν7

Νεοφερμένος

Ο Στεφαν7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Παιδιά είμαι +23 μόρια από τους πολ. μηχ. ΕΜΠ.. Άκουσε κανείς αν θα ανέβει η βάση τους?? :/: :/:


Θα πεσει 100% τι αγχωνεσαι ρε φιλε?εμεις που εχουμε λιγοτερα πρεπει να αγχωνομαστε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akiroskirios

Δραστήριο μέλος

Ο akiroskirios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.

Θανάσης Χανιά

Νεοφερμένος

Ο Θανάσης Χανιά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Τι να πω βρε παιδια θα μας στειλουν στο ψυχιατρειο.. Αλλοι λενε θα πεσει 200-300 (!) αλλοι λενε θα ανέβει το πολυ 10-15 μόρια.. Για αυτό καιγομαι, εχω βρει σπιτι αλλα τωρα τελευταια ξανα-αγχώνομαι μην γινει καμια στραβη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akiroskirios

Δραστήριο μέλος

Ο akiroskirios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Τι να πω βρε παιδια θα μας στειλουν στο ψυχιατρειο.. Αλλοι λενε θα πεσει 200-300 (!) αλλοι λενε θα ανέβει το πολυ 10-15 μόρια.. Για αυτό καιγομαι, εχω βρει σπιτι αλλα τωρα τελευταια ξανα-αγχώνομαι μην γινει καμια στραβη!

φίλε ξέρω άτομα που είναι +300 μόρια από την περσινή βάση της σχολής που επέλεξαν και αγχώνονται (όχι δν είναι αστυνομικές)....Αν θες να αγχωθείς είναι δικαίωμά σου, αλλά τελικά στο εμπ θα καταλήξεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Στεφαν7

Νεοφερμένος

Ο Στεφαν7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
ια
Παιδια μια ερωτηση.Εχω 18166 και δηλωσα τοπογραφων θεσσ που ειχε 18243 δηλαδη εχω 77 μορια κατω.Πως το βλεπετε;;Εχω αγχωθει παρα πολυ

Για μενα ξερει κανεις κατι;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

airborne

Νεοφερμένος

Ο airborne αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Παιδιά θυμάστε καθόλου εάν πέρσυ ή και τις άλλες χρονιές οι Εκτιμήσεις για τις βάσεις έπεφταν έξω; Μιλάω για τις εκτιμήσεις που γίνονταν πάντα τον μήνα Αύγουστο και όχι αυτές που γίνονταν πριν καλά καλά είχαν συμπληρωθεί τα μηχανογραφικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akiroskirios

Δραστήριο μέλος

Ο akiroskirios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
https://alfanea.blogspot.com/2010/08/2010_09.html

sorry αν έχει ξαναγραφτεί το λινκ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Στεφαν7

Νεοφερμένος

Ο Στεφαν7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Αν αρχιζουν απο 50 μορια οι πτωσεις πιστευω οτι μπορω να ελπιζω σε πτωση 77 μοριων...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

onoffon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο onoffon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 265 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top