[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2010

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

LI@

Νεοφερμένος

Η LI@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 94 μηνύματα.
παιδες,κάτι ψιλοάσχετο.πληροφορίες αναλυτικέσ για το πρόγραμμα της ΣΣΑΣ εκτός από την επίσημη σελίδα πώς μπορώ να βρω?επίσης,έχουν γίνει εκτιμήσεις βάσεων?link?

Όντως,στο forum στρατός ίσως βρεις κάτι. Πάντως,αναλυτικό πρόγραμμα στο ίντερνετ δεν υπάρχει.Αν έχεις κάποια απορία, μπορείς να με ρωτήσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

summer life

Νεοφερμένος

Ο summer life αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 114 μηνύματα.
παιδια για το αει πληροφορικης πειραια τι λετε να γινει. ανοδος πτωση αν ναι ποσο περιπου?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

biou tsiou

Νεοφερμένος

Η biou tsiou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Όντως,στο forum στρατός ίσως βρεις κάτι. Πάντως,αναλυτικό πρόγραμμα στο ίντερνετ δεν υπάρχει.Αν έχεις κάποια απορία, μπορείς να με ρωτήσεις.

Θα σε παρακαλούσα να μου πεις αν γνωρίζεις βέβαια, εαν δύναται να κάνουν μεταπτυχιακό οι στρατολόγοι της νομικής, ποια η δυσκολία των συνθήκων για τις γυναίκες, ποιος ο ελεύθερος χρόνος και με τί μπορούμε ν' ασχοληθούμε, αν πηγαίνουμε με τα πόδια στη σχολή, ποιες οι άδειες και αν μπορούμε αντί φούστας να φοράμε παντελόνι?

ΥΓ. Σε παρακαλώ απάντησέ μου κι αν θες σε προσωπικό μήνυμα, εκτενέστερα, χωρίς βέβαια να σου γίνομαι βάρος! Σ' ευχαριστώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stratos_man

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Stratos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Άλιμος (Αττική). Έχει γράψει 170 μηνύματα.
Επειδή αναφέρθηκε το όνομα μου, να αποσαφηνίσω τη θέση μου πρίν παρερμηνευτούν τα όσα διατύπωσα σε προγενέστερα μηνύματα μου. Εκτός και άν έχουν παρανοηθεί ήδη.
Είναι ηλίου φαεινότερον ότι δεν είμαι ειδήμων περί των βάσεων, μια πρόχειρη αναζήτηση των προηγούμενων μηνυμάτων μου αρκεί, προκειμένου να διαπιστώσει καθείς το ανωτέρω. Ουδέποτε επιχείρησα, εκούσια, την προβολή του εαυτού μου ως επαϊων. Το μόνον που έπραξα είναι να αναδημοσιεύσω στο φόρουμ τούτο, αφιέρωμα εφημερίδας για την κίνηση των φετινών βάσεων εισαγωγής.
Δεν θα αρνηθώ ότι, πέραν της αναδημοσίευσης, εξέφρασα την προσωπική μου άποψη περί της πορείας -πτωτικής, ανοδικής ή σταθερής- των βάσεων. Όμως αυτό δεν είναι δυνατόν να λογιστεί ως "επιστημονική άποψη" ή γνώμη ειδικού, ειρήσθω εν παρόδω, δεν γνωρίζω αν υπάρχουν ειδήμονες επ'αυτού.

Οι "εκτιμήσεις" μου δεν είχαν σαν στόχο να προκαλέσουν σύγχυση -ή και σύγχιση- στα μέλη του φόρουμ, τα οποία τυγχάνει να είναι υποψήφια προς εισαγωγή στα Ανώτατα Εκπαιδευτικά Ιδρύματα της χώρας μας.

Οκ..Πληροφορικη ΟΠΑ? Πληροφορική ΠΑ.ΠΕι? απλώς ρωτησα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

petran_r21

Δραστήριο μέλος

Ο petran_r21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 620 μηνύματα.
λεγοντας ασχολουμαστε με το θεμα ...τι εννοεις και στατιστικολόγοι να μαστε ...

Στατιστικοι οχι στατιστικολογοι.Ελεος πια..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akiroskirios

Δραστήριο μέλος

Ο akiroskirios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
....και αν μπορούμε αντί φούστας να φοράμε παντελόνι?...
στρατός είναι, όχι μοναστήρι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eco-warrior

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ή Αμφιάραος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Βουλγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 925 μηνύματα.

fairytale43

Νεοφερμένος

Η fairytale43 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Λίγο άκιρο με τα παραπάνω αλλά παιδιά όποιος βρει καμιά νεότερη ανακοίνωση σχετικά με τισ βάσεισ και τισ εκτιμήσεις αμέσως ποστ εδώ! :) Ευτυχώς που πλησιάζουν οι διακοπές μου γιατί θα τρελαθώ με όλο αυτό το αγχος. ουφ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akiroskirios

Δραστήριο μέλος

Ο akiroskirios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Λίγο άκιρο με τα παραπάνω αλλά παιδιά όποιος βρει καμιά νεότερη ανακοίνωση σχετικά με τισ βάσεισ και τισ εκτιμήσεις αμέσως ποστ εδώ! :) Ευτυχώς που πλησιάζουν οι διακοπές μου γιατί θα τρελαθώ με όλο αυτό το αγχος. ουφ!
πιστεύω να μν έχεις τόσο άγχος και σ' άλλα θέματα της ζωής σου αργότερα...
Αν και θα μου πεις, το άγχος δν κάνει διακρίσεις...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fairytale43

Νεοφερμένος

Η fairytale43 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
πιστεύω να μν έχεις τόσο άγχος και σ' άλλα θέματα της ζωής σου αργότερα...
Αν και θα μου πεις, το άγχος δν κάνει διακρίσεις...:/:
Μπα γενικά δεν έχω άγχος..μόνο τώρα κάτι έχω πάθει. μάλλον είνια που ξαφνικά μετά από όλο το τρέξιμο των πανελληνίων βρίσκομαι σε πολύ chill κατάσταση... και βασικά δεν είναι ακριβώ αγχος.. απλά έχω κουραστεί όπως όλοι μας...πολύ τράβηξε αυτή η ιστορία! Αντε να τελιώνουμε με όλο αυτό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

renoskiller44

Νεοφερμένος

Ο Ρένος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 105 μηνύματα.
παιδια καμια εκτιμηση για αρχιτεκτονικες????με καινε Αθηνα και Θεσ/νικη....περσι το ΜΠ ειχε βαση 22.583 ενω το ΑΠΘ 22.212(νομιζω)...εγω επιασα 22.431 και προσευχομαι καθε μερα!!χαχα(πλακιτσα)...παντως στις εφημεριδες-περαν του Εθνους-δεν εχω δει τπτ για αρχιτεκτονικη...τι στο διαολο,στη μπουκα μας εχουν???αν καποιος εχει κατι υποψιν περι βασεων για τετοια τμηματα ας απαντησει...ευχαριστω εκ των προτερων!!!^_^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

onoffon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο onoffon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 265 μηνύματα.
Εντωμεταξυ εκανα μια αναζητηση στο ιντερνετ και εβλεπα καποιες εκτιμησεις για τις βασεις που ειχαν αναρτηθει οταν γραφαμε πανελλαδικες...Τωρα με ποια λογικη το κανουν αυτο εγω δεν καταλαβενω...Αμα βρητε κανα αλλο λινκ με εκτιμησεις βαλτε να δουμε και εμεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fairytale43

Νεοφερμένος

Η fairytale43 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Εντωμεταξυ εκανα μια αναζητηση στο ιντερνετ και εβλεπα καποιες εκτιμησεις για τις βασεις που ειχαν αναρτηθει οταν γραφαμε πανελλαδικες...Τωρα με ποια λογικη το κανουν αυτο εγω δεν καταλαβενω...Αμα βρητε κανα αλλο λινκ με εκτιμησεις βαλτε να δουμε και εμεις...

Ναι έλα ντε και εγώ αυτα έβλεπα πριν.. Κάτι εκτιμήσεις ότι να ναι βασισμένες μόνο στο πώς φάνηκαν τα θέματα στους εξεταστέους.. έλεος..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akiroskirios

Δραστήριο μέλος

Ο akiroskirios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Μπα γενικά δεν έχω άγχος..μόνο τώρα κάτι έχω πάθει. μάλλον είνια που ξαφνικά μετά από όλο το τρέξιμο των πανελληνίων βρίσκομαι σε πολύ chill κατάσταση... και βασικά δεν είναι ακριβώ αγχος.. απλά έχω κουραστεί όπως όλοι μας...πολύ τράβηξε αυτή η ιστορία! Αντε να τελιώνουμε με όλο αυτό!
εδώ θα συμφωνήσω...μας έλεγαν "άντε να τελειώσουν οι πανελλαδικές και μετά το καλοκαίρι είναι παράδεισος" και τέτοια...παπάρια...άντε να βγουν οι βαθμοί...άντε να βγουν οι βάσεις...τσουπ, μπήκε το φθινόπωρο :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

avenger92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η avenger92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 395 μηνύματα.
Για καποιους,το αγχος δεν τελειωνει με την ανακοινωση των βαθμολογιων..Συνεχιζεται και μεχρι να βγουν οι βασεις..:worry:Η διαδικασια ειναι πολυ ψυχοφθορα,ειχαν δικιο οσοι μου το ελεγαν..Καποιοι αλλοι ομως δεν εχουν λογο να ανησυχουν ..:/: (ανηκω στην πρωτη κατηγορια ρε γμτο:mad:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fairytale43

Νεοφερμένος

Η fairytale43 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
εδώ θα συμφωνήσω...μας έλεγαν "άντε να τελειώσουν οι πανελλαδικές και μετά το καλοκαίρι είναι παράδεισος" και τέτοια...παπάρια...άντε να βγουν οι βαθμοί...άντε να βγουν οι βάσεις...τσουπ, μπήκε το φθινόπωρο :D

εμ ναι! Ακριβώς όπως τα λες..λέγαμε αντε να τελιώσοθμε τις εξετάσεις..αλλά εγώ ακόμα νιώθω ότι δεν έχει κλείσει αυτό το κεφάλαιο κ είναι Αύγουστος... Μία τα αποτελέσματα, μία τα ειδικά μαθήματα, μία τα αποτελέσματα των ειδικών, μια απο δω κ απο κει κάτι εκτιμήσεις βάσεων, μετά μηχανογραφικά, απεργίες ιστορίες μαλακίες...ε δε μας χέζουν..
Το πιστεύεις ότι αν δεν έχω περάσει εκεί που θέλω το μόνο που με κρατάει πίσω απο το να ξαναδώσω είναι όχι τόσο το διάβασμα αλλά όλο αυτό το καλοκαίρι της αναμονης! έλεος πια απορώ τι κάνει το υπουργίο τόσες μέρες..μήνες βασικά..
Καλά όλοι ξέρουμε τι κάνει νταξ...:P

Για καποιους,το αγχος δεν τελειωνει με την ανακοινωση των βαθμολογιων..Συνεχιζεται και μεχρι να βγουν οι βασεις..:worry:Η διαδικασια ειναι πολυ ψυχοφθορα,ειχαν δικιο οσοι μου το ελεγαν..Καποιοι αλλοι ομως δεν εχουν λογο να ανησυχουν ..:/: (ανηκω στην πρωτη κατηγορια ρε γμτο:mad:)

Κι εγώ....:/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

avenger92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η avenger92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 395 μηνύματα.
εμ ναι! Ακριβώς όπως τα λες..λέγαμε αντε να τελιώσοθμε τις εξετάσεις..αλλά εγώ ακόμα νιώθω ότι δεν έχει κλείσει αυτό το κεφάλαιο κ είναι Αύγουστος... Μία τα αποτελέσματα, μία τα ειδικά μαθήματα, μία τα αποτελέσματα των ειδικών, μια απο δω κ απο κει κάτι εκτιμήσεις βάσεων, μετά μηχανογραφικά, απεργίες ιστορίες μαλακίες...ε δε μας χέζουν..
Το πιστεύεις ότι αν δεν έχω περάσει εκεί που θέλω το μόνο που με κρατάει πίσω απο το να ξαναδώσω είναι όχι τόσο το διάβασμα αλλά όλο αυτό το καλοκαίρι της αναμονης! έλεος πια απορώ τι κάνει το υπουργίο τόσες μέρες..μήνες βασικά..
Καλά όλοι ξέρουμε τι κάνει νταξ...:P
Ειναι γμσε τα..Ξερεις τι μου την δινει πιο πολυ?Το πρωτο πραγμα που σκεφτομαι οταν ξυπναω τον τελευταιο καιρο ειναι ποτε θα βγουν οι βασεις και που θα περασω τελικα..Ομως ρε γμτο δεν θελω να ειναι αυτο το πρωτο πραγμα που σκεφτομαι μολις ξυπναω!Θελω να σκεφτομαι κατι αλλο!Και δεν μπορω να το κοντρολαρω!Δεν μπορω να το βγαλω απο το μυαλο μου πια..(σορυ για το "ξεσπασμα" παιδες..:redface: χιλια σορυ..)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fairytale43

Νεοφερμένος

Η fairytale43 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Ειναι γμσε τα..Ξερεις τι μου την δινει πιο πολυ?Το πρωτο πραγμα που σκεφτομαι οταν ξυπναω τον τελευταιο καιρο ειναι ποτε θα βγουν οι βασεις και που θα περασω τελικα..Ομως ρε γμτο δεν θελω να ειναι αυτο το πρωτο πραγμα που σκεφτομαι μολις ξυπναω!Θελω να σκεφτομαι κατι αλλο!Και δεν μπορω να το κοντρολαρω!Δεν μπορω να το βγαλω απο το μυαλο μου πια..(σορυ για το "ξεσπασμα" παιδες..:redface: χιλια σορυ..)

Πω ναι κ εγώ ακριβώς τα ίδια. Και χτες έβλεπα και στον ύπνο μου ότι πέρασα και ξύπνησα χαρούμενη αλλά μόλις συνειδητοποιησα ότι ήταν απλά όνειρο..ξενέρωσααα..Ασε τι ψυχοφθόρα που είναι όλη αυτή η κατάσταση..
Κ εγώ σόρυ για το ξέσπασμα..αλλά νταξ μεταξύ μας είμαστε..εμείς οι ξενύχτηδες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

onoffon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο onoffon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 265 μηνύματα.
Ειναι γμσε τα..Ξερεις τι μου την δινει πιο πολυ?Το πρωτο πραγμα που σκεφτομαι οταν ξυπναω τον τελευταιο καιρο ειναι ποτε θα βγουν οι βασεις και που θα περασω τελικα..Ομως ρε γμτο δεν θελω να ειναι αυτο το πρωτο πραγμα που σκεφτομαι μολις ξυπναω!Θελω να σκεφτομαι κατι αλλο!Και δεν μπορω να το κοντρολαρω!Δεν μπορω να το βγαλω απο το μυαλο μου πια..(σορυ για το "ξεσπασμα" παιδες..:redface: χιλια σορυ..)
Μην ζητας συγγνωμη..Και εγω ολη μερα σκευτομαι τι θα γινει και ολη μερα ψαχνομε στα φορουμς..πλεον 0 ορεξη για μπανια βολτες κτλπ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

avenger92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η avenger92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 395 μηνύματα.
Μην ζητας συγγνωμη..Και εγω ολη μερα σκευτομαι τι θα γινει και ολη μερα ψαχνομε στα φορουμς..πλεον 0 ορεξη για μπανια βολτες κτλπ...
Και γω ετσι ακριβως ειμαι..Νομιζα οτι θα εβγαινα συνεχεια,παραλια ολη την ωρα κι ετσι..Και τελικα..:(:( Δεν θα επρεπε να το λενε το θεματακι "Εκτιμησεις Βασεις 2010"..Πρεπει να το μετονομασουμε σε "Απελπισια Αγανακτιση 2010" (οποιος εχει κανα πιο πιασαρικο ονομα ας το πει μπας και ξεχαστουμε λιγο:redface:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top