[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2010

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

χκτηνίατρος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο χκτηνίατρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Κτηνιατρικής Θεσσαλίας (Καρδίτσα) και μας γράφει απο Καρδίτσα (Καρδίτσα). Έχει γράψει 316 μηνύματα.
Θα κλάψω δεν μπορώ!Αν δεν περάσω θα τρελαθώωωωωωωωωωωωωωω!
Μια ζωή πληρώνω αμαρτίες αλλονών που λέει και το άσμα!
Φτάνει η στιγμή της αλήθειας πάντως! 25 Αυγούστου και μετά θα ξέρουμε.. :rant:
κωνσταντίνα εσυ θεσ "Αλεξανδρούπολη" απ' όλες τις πάντες που λέμε........... για να ηρεμήσεις........
ηρέμησε βρε παιδι μου................:devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Konstans29185

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ναντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
κωνσταντίνα εσυ θεσ "Αλεξανδρούπολη" απ' όλες τις πάντες που λέμε........... για να ηρεμήσεις........
ηρέμησε βρε παιδι μου................:devil:


Περιττό να σου πω ότι διάβασα 4 φορές αυτό που έγραψες για να καταλάβω τί εννοείς.Και έχω να σου πώ ότι


ΤΟ 'ΧΕΣΕΣ


Τις καλημέρες μου :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

χκτηνίατρος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο χκτηνίατρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Κτηνιατρικής Θεσσαλίας (Καρδίτσα) και μας γράφει απο Καρδίτσα (Καρδίτσα). Έχει γράψει 316 μηνύματα.
Περιττό να σου πω ότι διάβασα 4 φορές αυτό που έγραψες για να καταλάβω τί εννοείς.Και έχω να σου πώ ότι


ΤΟ 'ΧΕΣΕΣ


Τις καλημέρες μου :)
πλακα κανω ρε κωνσταντίνα.... πραγματικά...
άσε και εγω ειμαι πιο αγχωμενος απο σένα.... εχω 18.560 μόρια και θέλω Κτηνιατρική Θεσσαλονίκης η οποία πέρυσι είχε 18.690 ... Τι λές ?????

ακούτε ρε παιδιά τίποτα για την Κτηνιατρική..... δηλώθηκε πολύ στα μηχανογραφικά ??????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Konstans29185

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ναντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
πλακα κανω ρε κωνσταντίνα.... πραγματικά...
άσε και εγω ειμαι πιο αγχωμενος απο σένα.... εχω 18.560 μόρια και θέλω Κτηνιατρική Θεσσαλονίκης η οποία πέρυσι είχε 18.690 ... Τι λές ?????

130 δεν είναι τίποτα!Πάντως σίγουρα περνάς Καρδίτσα!Δε σου αρέσει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

χκτηνίατρος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο χκτηνίατρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Κτηνιατρικής Θεσσαλίας (Καρδίτσα) και μας γράφει απο Καρδίτσα (Καρδίτσα). Έχει γράψει 316 μηνύματα.
130 δεν είναι τίποτα!Πάντως σίγουρα περνάς Καρδίτσα!Δε σου αρέσει;
εχει καποια προβλήματα η καρδίτσα ...κλινικές...εργαστήρια.. , αλλά το κυριώτερο του χρονου,
θα περάσει Γερμανική φιλολογία η αδελφή μου... για να ειμαστε μαζί.....
την πάτησα βλεπεις Βιολογία... 17,3 .. ΕΝΏ εγραψα :
19,3 χημεία,
18,7 Φυσική,
19,7 Μαθηματικά Γ.Π.,
17,1 Μαθηματικά κατευθ.,
16 Εκθεση και
19,7 Α.Ο.Θ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Konstans29185

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ναντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
εχει καποια προβλήματα η καρδίτσα ...κλινικές...εργαστήρια.. , αλλά το κυριώτερο του χρονου,
θα περάσει Γερμανική φιλολογία η αδελφή μου... για να ειμαστε μαζί.....
την πάτησα βλεπεις Βιολογία... 17,3 .. ΕΝΏ εγραψα :
19,3 χημεία,
18,7 Φυσική,
19,7 Μαθηματικά Γ.Π.,
17,1 Μαθηματικά κατευθ.,
16 Εκθεση και
19,7 Α.Ο.Θ.

Μπράβο!Πολύ καλά!Και εις ανώτερα!Καλά όλοι είχαμε ατυχία σε ένα μάθημα!Εγώ μαθηματικά..Αλλά περασμένα ξεχασμένα!Μεταγραφή παίζει να μπορείς να κάνεις αν τυχόν περάσεις Καρδίτσα τελικά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

χκτηνίατρος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο χκτηνίατρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Κτηνιατρικής Θεσσαλίας (Καρδίτσα) και μας γράφει απο Καρδίτσα (Καρδίτσα). Έχει γράψει 316 μηνύματα.
Μπράβο!Πολύ καλά!Και εις ανώτερα!Καλά όλοι είχαμε ατυχία σε ένα μάθημα!Εγώ μαθηματικά..Αλλά περασμένα ξεχασμένα!Μεταγραφή παίζει να μπορείς να κάνεις αν τυχόν περάσεις Καρδίτσα τελικά;
toy xronoy ναι... αλλα μεχρι τωρα υπήρχε καποιο ποσοστο 5% νομίζω..
ισως όμως λογω κρισης να γινουν πο\ιο ελαστικα τέτοια θεματα και να γινει πιο εύκολα.....
ασε που διαβασα ότι η τροικα λεει μειωση δαπανων μέσω συγχωνευσης σχολών και τμημάτων υψηλού κόστους όπως ειναι και η "Καρδίτσας".... οίδωμεν!!!:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
πλακα κανω ρε κωνσταντίνα.... πραγματικά...
άσε και εγω ειμαι πιο αγχωμενος απο σένα.... εχω 18.560 μόρια και θέλω Κτηνιατρική Θεσσαλονίκης η οποία πέρυσι είχε 18.690 ... Τι λές ?????

ακούτε ρε παιδιά τίποτα για την Κτηνιατρική..... δηλώθηκε πολύ στα μηχανογραφικά ??????

Πφφ και γω θελω να μαθω!:/:
Με 18.644 δηλωσα πρωτα Κτηνιατρικη Θεσσαλονικης και δευτερη επιλογη Κτηνιατρικη Θεσσαλιας...Λες να ανεβει πολυ η θεσσαλιας?! :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wrong

Δραστήριο μέλος

Η αβάπτιστη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Υποψήφιος διδάκτορας. Έχει γράψει 439 μηνύματα.
γεια σας, παιδιά!:)
ελπίζω όλοι να έχετε καλά αποτελέσματα!
δεν διάβασα τις προηγούμενες σελίδες (είναι πολλές :$) οπότε δεν ξέρω αν ξανασυζητήθηκε αλλά έχετε ακούσει τίποτα για αγγλικιή φιλολογία θεσσαλονίκης; αν έχετε ακούσει για πτώση, για πόσα μόρια;
ευχαριστώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pennyy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η πεννυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
για πτωση λενε.επειδη δεν γραψαμε καλα αγγλικα.ποσα εχεις ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fairytale43

Νεοφερμένος

Η fairytale43 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
γεια σας, παιδιά!:)
ελπίζω όλοι να έχετε καλά αποτελέσματα!
δεν διάβασα τις προηγούμενες σελίδες (είναι πολλές :$) οπότε δεν ξέρω αν ξανασυζητήθηκε αλλά έχετε ακούσει τίποτα για αγγλικιή φιλολογία θεσσαλονίκης; αν έχετε ακούσει για πτώση, για πόσα μόρια;
ευχαριστώ.

Προχθές το έθνος δημοσίευσε ότι οι βάσεις τισ αγγλικής θεσσαλονίκης θα κυμανθούν μεταξύ 20.050 και 20.200! Πόσα μόρια έχεισ αν επιτρέπεται? Κ εγά για αγγλική ενδιαφέρομαι αλλά αθήνας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stratos_man

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Stratos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Άλιμος (Αττική). Έχει γράψει 170 μηνύματα.
να ρωτησω κατι επειδη ειμαι απο τα παιδια που οταν αλλαξε το Ischool ειχα αποχωρήσει και συμμετειχα καθε μέρα με το παλιο λογαριασμό μ οσο ναναι δεν γνωρίζω τι γινεται και δεν εχω ορεξη να διαβασω τις σελιδες αυτοι που απαντανε στις ερωτησεις μας για το πως θα κινηθούν οι βασεις (χκτηνιατροσ,warrior) ποιοι ειναι ? ασχολουνται με το θεμα σοβαρα? ή απλος λενε την γνώμη τους..

ΔΕΝ το λεω για κακο απλός απο περιεργεια..!

Ευχαριστω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akiroskirios

Δραστήριο μέλος

Ο akiroskirios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Όλοι εδώ πέρα τη γνώμη μας λέμε με βάση αυτά που διαβάζουμε σε διάφορα site/εφημερίδες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Geser

Νεοφερμένος

Ο Geser αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
παιδες,κάτι ψιλοάσχετο.πληροφορίες αναλυτικέσ για το πρόγραμμα της ΣΣΑΣ εκτός από την επίσημη σελίδα πώς μπορώ να βρω?επίσης,έχουν γίνει εκτιμήσεις βάσεων?link?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eco-warrior

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ή Αμφιάραος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Βουλγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 925 μηνύματα.
παιδες,κάτι ψιλοάσχετο.πληροφορίες αναλυτικέσ για το πρόγραμμα της ΣΣΑΣ εκτός από την επίσημη σελίδα πώς μπορώ να βρω?επίσης,έχουν γίνει εκτιμήσεις βάσεων?link?

Κατ'αρχάς, αναλυτικό πρόγραμμα της ΣΣΑΣ δεν νομίζω ότι θα βρείς στο διαδίκτυο. Ποίο τμήμα της ΣΣΑΣ σ'ενδιαφέρει;
Εκτιμήσεις για τις στρατιωτικές σχολές δεν έχουν υπάρχουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Empristis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Empristis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 163 μηνύματα.
βσκ,αν εννοει σασσ ιατρικη ειναι το ιδιο με την ιατρικη απθ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akiroskirios

Δραστήριο μέλος

Ο akiroskirios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Επιπλέον, υπάρχει η φήμη ότι οι στρατιωτικές θα ανέβουν...Αλλά δν χρειάζεται να σε φοβίζουν οι φήμες...

ΥΓ: είναι σημαντικό να γνωρίζει κανείς το πρόγραμμα της σχολής του πριν αρχίσουν τα μαθήματα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

χκτηνίατρος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο χκτηνίατρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Κτηνιατρικής Θεσσαλίας (Καρδίτσα) και μας γράφει απο Καρδίτσα (Καρδίτσα). Έχει γράψει 316 μηνύματα.
να ρωτησω κατι επειδη ειμαι απο τα παιδια που οταν αλλαξε το Ischool ειχα αποχωρήσει και συμμετειχα καθε μέρα με το παλιο λογαριασμό μ οσο ναναι δεν γνωρίζω τι γινεται και δεν εχω ορεξη να διαβασω τις σελιδες αυτοι που απαντανε στις ερωτησεις μας για το πως θα κινηθούν οι βασεις (χκτηνιατροσ,warrior) ποιοι ειναι ? ασχολουνται με το θεμα σοβαρα? ή απλος λενε την γνώμη τους..

ΔΕΝ το λεω για κακο απλός απο περιεργεια..!

Ευχαριστω..
λεγοντας ασχολουμαστε με το θεμα ...τι εννοεις και στατιστικολόγοι να μαστε εφ' οσον δεν εχωμε στοιχεία απο τις προτιμήσεις του Μηχανογραφικού τι ασχολία να κάνουμε με το θέμα.... απλά βάσει των βαθμολογιών προσπαθω να λογικά καποιες εκτιμήσεις π.χ. δεν θελει πολλη σκεψη οτι καποιεσ ξενεσς φιλολογιες που δεν συμπληρωνονται καν οι θεσεις η καταργηση του 10 θα φέρει μεγαλη πτωση των βασεων τους. ή η ανοδος των αριστων βαθμων στην βιολογία θα συγκρατησει τισ βάσεις στις ιατρικές σε ψηλά επίπεδα... τι να ασχολουμαστε με το θεμα ρε μεγάλε στα 18 μας........ δεν απανταω στις ερωτήσεις συζήτηση κάνω.........

Πφφ και γω θελω να μαθω!:/:
Με 18.644 δηλωσα πρωτα Κτηνιατρικη Θεσσαλονικης και δευτερη επιλογη Κτηνιατρικη Θεσσαλιας...Λες να ανεβει πολυ η θεσσαλιας?! :/:
εσυ συνάδελφε παιρνας οπωσδηποτε Θεσσαλονικη ,,,, έτσι πιστευω!!! εμένα ειναι δυσκολα στο να ΄μαστε συμφοιτητες.......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

biou tsiou

Νεοφερμένος

Η biou tsiou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
παιδες,κάτι ψιλοάσχετο.πληροφορίες αναλυτικέσ για το πρόγραμμα της ΣΣΑΣ εκτός από την επίσημη σελίδα πώς μπορώ να βρω?επίσης,έχουν γίνει εκτιμήσεις βάσεων?link?

Για ΣΣΑΣ θα βρεις κάποιες πληροφορίες στο forum θητεία και στρατός, εγώ δήλωσα ΣΣΑΣστρατολογικό και 99,9% μπαίνω! Σ΄ότι, αφορά τις βάσεις επειδή το 'χω ψάξει όσο μπορώ, νομίζω πως δεν θα 'χουν διαφορά με τις περσινές! Από τη μια τα θέματα των πανελληνίων ήταν δυσκολότερα κι απ΄ την άλλη φέτος διευρίνθηκε η ποσότητα των υποψηφίων λόγω του μικρότερου αναστήματος που δέχονται αυτές οι σχολές!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eco-warrior

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ή Αμφιάραος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Βουλγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 925 μηνύματα.
Επειδή αναφέρθηκε το όνομα μου, να αποσαφηνίσω τη θέση μου πρίν παρερμηνευτούν τα όσα διατύπωσα σε προγενέστερα μηνύματα μου. Εκτός και άν έχουν παρανοηθεί ήδη.
Είναι ηλίου φαεινότερον ότι δεν είμαι ειδήμων περί των βάσεων, μια πρόχειρη αναζήτηση των προηγούμενων μηνυμάτων μου αρκεί, προκειμένου να διαπιστώσει καθείς το ανωτέρω. Ουδέποτε επιχείρησα, εκούσια, την προβολή του εαυτού μου ως επαϊων. Το μόνον που έπραξα είναι να αναδημοσιεύσω στο φόρουμ τούτο, αφιέρωμα εφημερίδας για την κίνηση των φετινών βάσεων εισαγωγής.
Δεν θα αρνηθώ ότι, πέραν της αναδημοσίευσης, εξέφρασα την προσωπική μου άποψη περί της πορείας -πτωτικής, ανοδικής ή σταθερής- των βάσεων. Όμως αυτό δεν είναι δυνατόν να λογιστεί ως "επιστημονική άποψη" ή γνώμη ειδικού, ειρήσθω εν παρόδω, δεν γνωρίζω αν υπάρχουν ειδήμονες επ'αυτού.

Οι "εκτιμήσεις" μου δεν είχαν σαν στόχο να προκαλέσουν σύγχυση -ή και σύγχιση- στα μέλη του φόρουμ, τα οποία τυγχάνει να είναι υποψήφια προς εισαγωγή στα Ανώτατα Εκπαιδευτικά Ιδρύματα της χώρας μας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top