[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2010

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

summer life

Νεοφερμένος

Ο summer life αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 114 μηνύματα.
ρε παιδια να ρωτησω κατι. αν βγουνε οι βασεις 2010 και εγω πχ μια σχολη που εχω δηλωσει πρωτη ας πουμε την περναω για 100-200 μορια τι πιθανοτητες εχω να την χασω αυτη τη σχολη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

onoffon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο onoffon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 265 μηνύματα.
ρε παιδια να ρωτησω κατι. αν βγουνε οι βασεις 2010 και εγω πχ μια σχολη που εχω δηλωσει πρωτη ας πουμε την περναω για 100-200 μορια τι πιθανοτητες εχω να την χασω αυτη τη σχολη?
Κατσε ρε φιλε τι λες τωρα?Οι βασεις βγενουν αναλογα την ζητηση...Δηλαδη αμα μια σχολη παιρνει 100 ατομα,θα παρει τα 100 πρωτα ατομα που την εχουν δηλωσει με την μεγαλητερη βαθμολογια...Δηλαδη αμα εισαι ο 100ος που την εχει δηλωση η βαση θα διαμωρφωθει με τα μορια σου...αμα εισαι πανω απο την βαση της σχολης που εχεις δηλωσει εισαι μεσα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akiroskirios

Δραστήριο μέλος

Ο akiroskirios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
γίνε πιο σαφής γτ είσαι λίγο δυσνόητος (για μένα τουλάχιστον)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Konstans29185

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ναντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
ρε παιδια να ρωτησω κατι. αν βγουνε οι βασεις 2010 και εγω πχ μια σχολη που εχω δηλωσει πρωτη ας πουμε την περναω για 100-200 μορια τι πιθανοτητες εχω να την χασω αυτη τη σχολη?

Πώς το εννοείς;Αν βγούνε οι βάσεις και περνάς τη σχολή σου 100-200 μόρια ποιο είναι το πρόβλημα;Αφού την περνάς και άρα είσαι μέσα; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

avenger92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η avenger92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 395 μηνύματα.
Eτσι οπως το γραφει,αν την εχει δηλωσει τη σχολη πρωτη και τα εχει τα μορια,περναει ετσι κι αλλιως..Δεν καταλαβαινω την απορια..:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

summer life

Νεοφερμένος

Ο summer life αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 114 μηνύματα.
ok δεν το εθεσα πολυ καλα εννοω αν η μεγαλη ζητηση δεν μου επιτρεψει να μπω. δηλαδη να περναω τη βαση αλλα να μην γινονται δεκτα αλλα ατομα. δεν ξερω και πολυ καλα αυτο το συστημα γι αυτο ρωταω.ελπιζω να διαφωτισα καπως την απορια μου:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Konstans29185

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ναντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
ok δεν το εθεσα πολυ καλα εννοω αν η μεγαλη ζητηση δεν μου επιτρεψει να μπω. δηλαδη να περναω τη βαση αλλα να μην γινονται δεκτα αλλα ατομα. δεν ξερω και πολυ καλα αυτο το συστημα γι αυτο ρωταω.ελπιζω να διαφωτισα καπως την απορια μου:)

Α!Ε αυτό δε γίνεται διότι ισχύει αυτό που ανέφερε ο liakoc ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akiroskirios

Δραστήριο μέλος

Ο akiroskirios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
η βάση μίας σχολής είναι τα μόρια του τελευταίου εισακτέου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Konstans29185

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ναντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
ok δεν το εθεσα πολυ καλα εννοω αν η μεγαλη ζητηση δεν μου επιτρεψει να μπω. δηλαδη να περναω τη βαση αλλα να μην γινονται δεκτα αλλα ατομα. δεν ξερω και πολυ καλα αυτο το συστημα γι αυτο ρωταω.ελπιζω να διαφωτισα καπως την απορια μου:)

τί σχολή θέλεις; :happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

summer life

Νεοφερμένος

Ο summer life αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 114 μηνύματα.
καταλαβα παιδια ευχαριστω:). πληροφορικης και τηλεπικοινωνιων θελω αν και πρωτα εχω βαλει ημμυ γιατι και αυτο μου αρεσει απλα ειναι πιο ψηλα απο εμενα. θα δουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Konstans29185

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ναντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
καταλαβα παιδια ευχαριστω:). πληροφορικης και τηλεπικοινωνιων θελω αν και πρωτα εχω βαλει ημμυ γιατι και αυτο μου αρεσει απλα ειναι πιο ψηλα απο εμενα. θα δουμε.

Καλή τύχη! :thumbsup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akiroskirios

Δραστήριο μέλος

Ο akiroskirios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
καταλαβα παιδια ευχαριστω:).
να 'σαι καλά

ΥΓ: πιο ψηλά από 'σένα ήταν πέρυσι..φέτος "only God knows"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fairytale43

Νεοφερμένος

Η fairytale43 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Παιδιά για δείτε εδώ! Οι νεότερες (σημερινές) εκτιμήσεις βάσεων 2010 από το Έθνος! https://www.ethnos.gr/article.asp?catid=11424&subid=2&pubid=22796948 Μακάρι να ναι όντως έτσι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

avenger92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η avenger92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 395 μηνύματα.
Παιδιά για δείτε εδώ! Οι νεότερες (σημερινές) εκτιμήσεις βάσεων 2010 από το Έθνος! https://www.ethnos.gr/article.asp?catid=11424&subid=2&pubid=22796948 Μακάρι να ναι όντως έτσι.
Το ειχε βαλει και καποιος αλλος αλλα οκ μια χαρα αφου το βρηκες και μας σκεφτηκες και μας εδω!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fairytale43

Νεοφερμένος

Η fairytale43 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Μόλις είδα ότι έχει γίνει ήδη συζήτηση γι αυτές τις εκτιμήσεις!:Ρ
Αλλά να ρωτήσω οι εκτιμήσεις του Αυγούστου πέφτουν μέσα? Γιατί είχα διαβάσει εδώ στο μπλογκ από κάποιον πωσ του Αυγούστου συνήθως επαληθεύονται αφού υπαρχούν και περισσότερα στοιχεία. Ασ μου πει όποιος ξέρει αν όντως ισχύει αυτό....

Το ειχε βαλει και καποιος αλλος αλλα οκ μια χαρα αφου το βρηκες και μας σκεφτηκες και μας εδω!!:)

Ναι τώρα το είδα ότι το είχαν ήδη προαναφέρει. Κααι βέβαια πρώτα από όλουσ έσας σκέφτηκα.. Τους συμπάσχοντες!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

akiroskirios

Δραστήριο μέλος

Ο akiroskirios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
άντε τυχερή....ποιος στη χάρη σου...θα διαβάζεις βιβλία στα αγγλικά και άλλα τέτοια ενδιαφέροντα...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fairytale43

Νεοφερμένος

Η fairytale43 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
άντε τυχερή....ποιος στη χάρη σου...θα διαβάζεις βιβλία στα αγγλικά και άλλα τέτοια ενδιαφέροντα...:P
Μακαααααρι. Πάντωσ παρόλο που το λεσ ειρωνικά πρέπει να συμφωνήσεις ότι καλύτερα αυτά παρα ξανά πανελλήνιες!
Πωω τέλεια! Αναπτερώθηκε το ηθικό μου σήμερα. Ελπίζω να μην γίνει τίποτα γιατί τώρα που ςω τόσες ελπίδες ξανά δε θα αντέξω να τις δω να χάνονται πάλι.. τι λέω η ποιήτρια βραδιάτικα η μάλλον πρωινιάτικα..ουφ :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evilstts

Νεοφερμένος

Ο evilstts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κάλυμνος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 50 μηνύματα.
:lol: :lol: :happy: Ωραία η Αλεξανδρούπολη τελικά :shifty:

χΚτηνίατρε,θα έρχομαι αρκεί να με φιλοξενείς.Αλλιώς με βλέπω να μένω στους δρόμους :( Αλλά 'ντάξει.Θα είμαι με την Avenger οπότε θα έχει την πλάκα του :clapup:η καλή παρέα όλα τα νικά :D
ε εμένα μη με ξεχνάτε!!!!!!!:worry:;):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

y33p33

Νεοφερμένος

Η y33p33 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Μόλις είδα ότι έχει γίνει ήδη συζήτηση γι αυτές τις εκτιμήσεις!:Ρ
Αλλά να ρωτήσω οι εκτιμήσεις του Αυγούστου πέφτουν μέσα? Γιατί είχα διαβάσει εδώ στο μπλογκ από κάποιον πωσ του Αυγούστου συνήθως επαληθεύονται αφού υπαρχούν και περισσότερα στοιχεία. Ασ μου πει όποιος ξέρει αν όντως ισχύει αυτό....

Νομιζω πως απο τον 15αυγουστο και μετα γινονται πιο ασφαλεις εκτιμησεις. Οποτε προς το παρον relaaaaax... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anaxilleas46

Νεοφερμένος

Ο anaxilleas46 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
να σου πω εγω ,ποτε ,οσο υπαρχουν που θα μπουκουνουν γνωσεις τους υποψηφιους δεν θα σταματησουμε ποτε.
και γω σε φροντηστηριο πηγα ,αλλα ειδα μετα τι κακο κανει να στα εχουν ολα ετοιμα...
προσωπικα πιστευω και εγω ο,τι τα φροντιστηρια δεν χρειαζονται.δεν πηγα ποτε φροντιστηριο και απλα ελυνα ασκησεις απο βοηθηματα και καταφερα με ενα συστηματικο διαβασμα 3 ωρων την ημερα να βγαλω 16059 μορια απο τεχνολογικη!!!!το μονο που θελει ειναι θετικη σκεψη και 0 αγχος και ολα ερχονται!!!εδωσα το 2008 περασα γεωπονικη στο απθ,περασα ολα τα μαθηματα στην ωρα τους(επειδη ηδη απο τις πανελληνιες ειχα μαθει μονος μου να προγραμματιζω το διαβασμα μου).Ομως τοτε ειχα κανει ενα λαθος στο μηχανογραφικο:δεν ηξερα ο,τι δικαιουμουνα μετεγγραφη και δεν δηλωσα σε αλλες πολεις φυσικομαθηματικες που μου αρεσαν και μου αρεσουν πολυ!!!Φετος λοιπον δηλωσα με το 10% μονο φυσικομαθηματικες και ο,τι γινει ...Γενικα οταν κανουμε το μηχανογραφικο πρεπει να ρωταμε χιλια δυο πραγματα γιατι μπορουμε να κανουμε ενα λαθος που θα το μετανιωνουμε μια ζωη...!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top