[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2010

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Konstans29185

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ναντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
θα το πιάσεις παιδι μου...θα το πιάσεις βολικά όμως, μη σου πέσει....... χα! χα! χα!

ακου θα το πιάσω..... τι ειναι ρε φίλε και θα το πιάσεις????? :)

Γιατί ρε φίλε εσύ πώς το λες και ειρωνεύεσαι κιόλας; :)

"Θα καταφέρω να εισαχθώ; :pfff: "
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

melody92

Νεοφερμένος

Η melody92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:
Γιατί ρε φίλε εσύ πώς το λες και ειρωνεύεσαι κιόλας; :)

"Θα καταφέρω να εισαχθώ; :pfff: "

:rofl: :worship:χαχα αυτό μου άρεσε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evilstts

Νεοφερμένος

Ο evilstts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κάλυμνος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Παιδιά ως φοιτητές ιατρικής και υποψήφιοι, όντας υψηλόβαθμοι μπορείτε να μου πείτε αν πιάνω ιατρική Αλεξανδρούπολης με 18869 μόρια? πως θα κινηθούν επιτέλους οι βάσεις των ιατρικών σχολών? Καμία έγκυρη,τεκμηριωμένη και ώριμη άποψη υπάρχει?????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shikabalas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολύκαστρο (Κιλκίς). Έχει γράψει 328 μηνύματα.
Κανεις δεν ξερει που θα πανε οι βασεις,γιατι πολυ απλα κανεις δεν ειναι μαντης.Χαλαρωστε επιτελους,απολαυστε το καλοκαιρι σας και σταματηστε να ρωτατε καθε τρεις και λιγο για τις βασεις.

(Δεν παει σε εσενα προσωπικα φιλε αλλα δεν παλευεται η κατασταση πια,λες και αμα ηξερε καποιος δεν θα ελεγε τοσον καιρο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akiroskirios

Δραστήριο μέλος

Ο akiroskirios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
(Δεν παει σε εσενα προσωπικα φιλε αλλα δεν παλευεται η κατασταση πια,λες και αμα ηξερε καποιος δεν θα ελεγε τοσον καιρο)
εγώ ξέρω αλλά δν λέω για να έχετε αγωνία :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

funker_3

Νεοφερμένος

Ο funker_3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
Αυτα θα πεσουν σιγουρα,ποσα μορια εχεις?
βασικα δεν ειναι για μενα
εγω τεφαα:clapup:
εβγαλε 5.100
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akiroskirios

Δραστήριο μέλος

Ο akiroskirios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Παιδιά ως φοιτητές ιατρικής και υποψήφιοι, όντας υψηλόβαθμοι μπορείτε να μου πείτε αν πιάνω ιατρική Αλεξανδρούπολης με 18869 μόρια? πως θα κινηθούν επιτέλους οι βάσεις των ιατρικών σχολών? Καμία έγκυρη,τεκμηριωμένη και ώριμη άποψη υπάρχει?????
ααα, γι' αυτό κάνουν στατιστική στην ιατρική?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billtoug

Νεοφερμένος

Ο billtoug αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Ρε παιδιά έχω βγάλει 15995... και το τμήμα στατιστικής και ασφαλιστικής επιστήμης πειραιά έχει 15834, υπάρχει περίπτωση να μην το πιάσω;:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

akiroskirios

Δραστήριο μέλος

Ο akiroskirios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
ρε παιδιά έχω βγάλει 15995... και το τμήμα στατιστικής k ασφαλιστικής επιστήμη πειραιά έχει 15834, υπάρχει περίπτωση να μην το πιάσω;:/:
η ερώτησή σου θα πρέπει να είναι αν υπάρχει περίπτωση να το πιάσεις...τουλάχιστον 500 μόρια άνοδος οι στατιστικές


ΥΓ: πλακίτσα...κάτσε τώρα να μυρίσω τα νύχια μου να σου απαντήσω σοβαρά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

billtoug

Νεοφερμένος

Ο billtoug αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Ρε φίλε για μια στιγμή με έστειλες σε στν κόσμο... Δεν παίζουνε με αυτά. υπάρχουν και καρδιακοί... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Konstans29185

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ναντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
ΥΓ: πλακίτσα...κάτσε τώρα να μυρίσω τα νύχια μου να σου απαντήσω σοβαρά :P

Μη γίνεσαι κακός μωρέ!Δεν γράψαμε όλοι τα 20αρια σου!Νισάφι πια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akiroskirios

Δραστήριο μέλος

Ο akiroskirios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Ρε φίλε για μια στιγμή με έστειλες σε στν κόσμο... Δεν παίζουνε με αυτά. υπάρχουν και καρδιακοί... :P
με 150 μόρια πάνω από την περσινή βάση είναι χαζό να φοβάσαι και να έχεις άγχος...

ΥΓ: απλά αναμονή όπως όλοι οι υποψήφιοι άλλωστε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Konstans29185

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ναντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
re pedia exw vgalei 15995... kai to tmima statistikis k asfalistikis epistimh pirea exei 15834 iparxei periptwsi na min to piasw??:/:

Νομίζω με 150 πάνω είσαι ασφαλής!Άντε καλά αποτελέσματα! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billtoug

Νεοφερμένος

Ο billtoug αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Thnks όλους σας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

akiroskirios

Δραστήριο μέλος

Ο akiroskirios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Μη γίνεσαι κακός μωρέ!Δεν γράψαμε όλοι τα 20αρια σου!Νισάφι πια!
Από που απορρέει αυτό το συμπέρασμα?

ΥΓ: στο ότι έχω όρεξη για πλάκα? μήπως θα έπρεπε να κάνετε το ίδιο αντί να αγχώνεστε τζάμπα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akiroskirios

Δραστήριο μέλος

Ο akiroskirios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Σε όλα τα θέματα το παίζεις έξυπνος(που δεν αμφιβάλλω ότι είσαι αλλά ηρέμησε).Δε θα επεκταθώ.Κάνε ένα ξαναδιάβασμα όσων έχεις γράψει.Καληνύχτες

:offtopic: :sorry:
1ον) τα 20άρια που αναφέρεις δεν ταυτίζονται με την ευφυία
2ον) δεν χρειάζεται να ξαναδιαβάσω όσα έχω γράψει διότι απλά ξέρω τι γράφω
3ον) στόχος μου δν είναι να το παίξω έξυπνος αλλά να διασκεδάσω (όσο περισσότερο μπορώ έστω και διαδικτυακά)
4ον) δν θα πετύχαινα τπτ αν καθόμουν και ρωτούσα αν ανέβει η μία ή η άλλη σχολή
5ον) καληνύχτα αν αποχωρείς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Konstans29185

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ναντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
1ον) τα 20άρια που αναφέρεις δεν ταυτίζονται με την ευφυία
2ον) δεν χρειάζεται να ξαναδιαβάσω όσα έχω γράψει διότι απλά ξέρω τι γράφω
3ον) στόχος μου δν είναι να το παίξω έξυπνος αλλά να διασκεδάσω (όσο περισσότερο μπορώ έστω και διαδικτυακά)
4ον) δν θα πετύχαινα τπτ αν καθόμουν και ρωτούσα αν ανέβει η μία ή η άλλη σχολή
5ον) καληνύχτα αν αποχωρείς

Ποτέ μην διασκεδάζεις πάνω στο άγχος των άλλων.Συγγνώμη εαν ήμουν απότομη.Και ευχαριστώ για την καληνύχτα :redface: :happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akiroskirios

Δραστήριο μέλος

Ο akiroskirios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Ποτέ μην διασκεδάζεις πάνω στο άγχος των άλλων.
Αυτό πάλι από που προκύπτει? Επειδή πείραξα το φίλο από πάνω που είναι 150+ από τη σχολή προτίμησής του?

ΥΓ: ή μήπως πίστεψες πως όντως του σταμάτησε η καρδιά? :P
(για να απευθύνει εδώ την ερώτηση πάει να πει πως πρώτα έχει ρίξει και μια μάτια στις πιο έγκυρες πηγές μέσω google κ.ά.)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Konstans29185

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ναντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
Αυτό πάλι από που προκύπτει? Επειδή πείραξα το φίλο από πάνω που είναι 150+ από τη σχολή προτίμησής του?

ΥΓ: ή μήπως πίστεψες πως όντως του σταμάτησε η καρδιά? :P
(για να απευθύνει εδώ την ερώτηση πάει να πει πως πρώτα έχει ρίξει και μια μάτια στις πιο έγκυρες πηγές μέσω google κ.ά.)


Και προφανώς θεώρησε ότι αφού είμαστε τόσο διασκεδαστικοί και έξυπνοι όλοι εδώ μέσα μπορεί να έχουμε διαβάσει και πληροφορηθεί κάτι παραπάνω από τον ίδιο.Οπότε και ρώτησε ο φίλος (και καλά έκανε) και ας μη σε βοήθησαν τα νύχια σου απόψε στην πρόβλεψη.Τί να κάνουμε.Εμείς αγχωνόμαστε για τις βάσεις. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shikabalas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολύκαστρο (Κιλκίς). Έχει γράψει 328 μηνύματα.
ΑκυρεΚυριε εγω που ειμαι 149 μορια πανω πρεπει να αγχωθω δηλαδη?:(:PΧαχα χαλαρωστε παιδια οταν ειναι να βγουν οι βασεις,θα βγουν.Δεν εχει νοημα να τσακωνεστε για τετοιο θεμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top