[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2010

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

zaxosm

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χαρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πεύκη (Αττική). Έχει γράψει 186 μηνύματα.
Αποκλειεται η τελευταια να ειναι Χαροκοπειο.
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ 14637
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 13949
Χωρις ολες τις αλλες δεκαδες σχολες που δεν ειναι σκετες πληροφορικες.

Συγγνωμη, μιλουσα για ΑΕΙ! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Τα ΤΕΙ στο πηγαδι κατουρησανε;:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zaxosm

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χαρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πεύκη (Αττική). Έχει γράψει 186 μηνύματα.
Τα ΤΕΙ στο πηγαδι κατουρησανε;:worry:

Δε θελει ΤΕΙ. Προτιμα να παει σε ΑΕΙ επαρχιας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

onoffon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο onoffon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 265 μηνύματα.
aaaaaaaaaaaaaaaaaaa ποτε θα βγουν τα αποτελεσματα δεν μπορω να περιμενωωωω =/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Konstans29185

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ναντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
aaaaaaaaaaaaaaaaaaa ποτε θα βγουν τα αποτελεσματα δεν μπορω να περιμενωωωω =/

Σε ένα μήνααααααα :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
3 βδομαδούλες υπομονή...άντε 4. Ρε μανία με τις βάσεις. Πάτε για μπάνιο και ξεχάστε τες για 28 μέρες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Εγω δεν εχω αγχος παντως.:P Ειναι το πιο ξεκουραστο και χαλαρο και γαματο καλοκαιρι της ζωης μου.
Και αναμενεται να γινει καλυτερο!:D:D:D

Δε θελει ΤΕΙ. Προτιμα να παει σε ΑΕΙ επαρχιας!

Να ρωτησω για ποιο λογο;
Δεν δηλωσε γενικα καθολου ΤΕΙ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maletianoi

Νεοφερμένος

Ο maletianoi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 32 μηνύματα.
παιδια εβγαλα 18.843 λετε να περασω νομικη αθηνας/?:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnnynoisemaker

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
ποτε περιπου μπορει να βγουνε οι βασεις??συνηθως θυμαμαι εβγαιναν κατα τις 20 αυγουστου αλλα υπαρχει περιπτωση να καθυστερησουν και αλλο φετος επειδη βγηκαν αργα τα αποτελεσματα μας?:/:?εχω και εγω πολυ αγχος...ειναι δυνατον μια σχολη (αει) να ανεβει 1000 μορια?? τ λετε?:worry::worry::worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

onoffon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο onoffon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 265 μηνύματα.
ποτε περιπου μπορει να βγουνε οι βασεις??συνηθως θυμαμαι εβγαιναν κατα τις 20 αυγουστου αλλα υπαρχει περιπτωση να καθυστερησουν και αλλο φετος επειδη βγηκαν αργα τα αποτελεσματα μας?:/:?εχω και εγω πολυ αγχος...ειναι δυνατον μια σχολη (αει) να ανεβει 1000 μορια?? τ λετε?:worry::worry::worry:
δυσκολα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maletianoi

Νεοφερμένος

Ο maletianoi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 32 μηνύματα.
καμια εκτιμηση κανεις??καμια παρομοια περιπτωση??ευχαριστω:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

funker_3

Νεοφερμένος

Ο funker_3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
για μηχανολογιας σερρων η' καβαλας τι λετε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eco-warrior

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ή Αμφιάραος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Βουλγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 925 μηνύματα.
ποτε περιπου μπορει να βγουνε οι βασεις??συνηθως θυμαμαι εβγαιναν κατα τις 20 αυγουστου αλλα υπαρχει περιπτωση να καθυστερησουν και αλλο φετος επειδη βγηκαν αργα τα αποτελεσματα μας?:/:?εχω και εγω πολυ αγχος...ειναι δυνατον μια σχολη (αει) να ανεβει 1000 μορια?? τ λετε?:worry::worry::worry:

Πέρσι οι βάσεις εισαγωγής ανακοινώθηκα στίς 25 Αυγούστου. Πιθανόν να καθυστερήσουν λίγες μέρες παραπάνω η ανακοίνωση των δικών σας. Μπορεί και όχι!

Κατα κύριο λόγο η βάση καθορίζεται από τη ζήτηση, οπότε δεν αποκλείεται η οποιασδήποτε σχολή να παρουσιάσει αύξηση πέρα των 1000 μορίων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanos7

Νεοφερμένος

Ο stefanos7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Καλησπερα!!! Γραφω πρωτη φορα στο forum...!! Εχω 15887 στο 2ο-4ο...και θελω να περασω γιαννενα πληροφορικη που εχει 15894...ειμαι μεσα λετε???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
Καλησπερα!!! Γραφω πρωτη φορα στο forum...!! Εχω 15887 στο 2ο-4ο...και θελω να περασω γιαννενα πληροφορικη που εχει 15894...ειμαι μεσα λετε???

για 7 μορια κατω και το συζητας..? :P
κατα 99,9% εισαι μεσα...θα πεσουν πολυ οι σχολες 2ου..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanos7

Νεοφερμένος

Ο stefanos7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Χαχα...!!! αλλα πιο πανω εχω βαλει πληροφορικη πειραια και εχει 16445!!! Λες να γινει κανα τσαφ και να παω αθηνα?? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pennyy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η πεννυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
ο οτι θα πεσουν σε ολα τα πεδια ειναι σιγουρο ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanos7

Νεοφερμένος

Ο stefanos7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
οχι απαραιτητα...!!!αλλα 2ο-4ο θα πεσουν λογο φυσικης που δεν πηγαμε καλα φετος...!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
Χαχα...!!! αλλα πιο πανω εχω βαλει πληροφορικη πειραια και εχει 16445!!! Λες να γινει κανα τσαφ και να παω αθηνα?? :P
εμμ δεν πιστευω και πτωση 600+ μοριων...
Εσυ Γιαννενα θες ή αθηνα? Γιαννενα ταχεις παντως...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Empristis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Empristis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 163 μηνύματα.
ΟΜΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
18.893
18.900
ΝΟΜΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
18.735
18.700
ΝΟΜΙΚΗΣ ΘΡΑΚΗΣ
18.100
18.000
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
18.887
18.700
ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
19.476
19.480
ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
19.360
19.350
ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΠΑΤΡΑΣ
19.240
19.150
ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗ ΑΘΗΝΑΣ
19.128
19.000
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΕΜΠ
19.306
19.000
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
19.004
18.800
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ
19.137
18.900
ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ
19.356
19.050
ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑΣ
17.653
17.450
ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΤΡΑΠΕΖ. ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΠΕΙΡΑΙΑ
17.783
17.580
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
18.358
18.150

Βρηκα και αυτον τον πινακα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top