[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2010

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Konstans29185

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ναντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
Ναυτιλιακα Πειραια -768 μορια??????????:P:P Ονειρο θερινης νυχτος μου φαινεται τι λετε????

Η ελπίδα πεθαίνει παντα τελευταίααα! ;)
Άλλη επιλογή;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CITCOC

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kωνσταντίνος Κελέσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Νέα Μάκρη (Αττική). Έχει γράψει 272 μηνύματα.
Μακαρι!!! Ναυτιλιακα χιου που ειμαι +811 μορια πανω!!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Konstans29185

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ναντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
Μακαρι!!! Ναυτιλιακα χιου που ειμαι +811 μορια πανω!!!!:P


Χιο εε;;Χμμ...Εγώ την πρώτη φορά πέρασα Λήμνο και δεν την πάλεψα!Πολύ άγονη γραμμή βρε παιδί μου!Μόνο φαντάρους έχει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CITCOC

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kωνσταντίνος Κελέσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Νέα Μάκρη (Αττική). Έχει γράψει 272 μηνύματα.
Ε καλα δεν ειναι κ το ιδιο πιστευω!!! Απο οτι ξερω η χιος εχει γυρω στους 55000 κατοικους ενω η λημνος γυρω στους 20000 οποτε θα εχει διαφορα αλλα να μου πεις ειναι και στον ανθρωπο!!!! Για αυτο θελω πειραια για να μην μπαινω σε διαδικασιες να ξαναδωσω για παραδειγμα...!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Konstans29185

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ναντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
Ε καλα δεν ειναι κ το ιδιο πιστευω!!! Απο οτι ξερω η χιος εχει γυρω στους 55000 κατοικους ενω η λημνος γυρω στους 20000 οποτε θα εχει διαφορα αλλα να μου πεις ειναι και στον ανθρωπο!!!! Για αυτο θελω πειραια για να μην μπαινω σε διαδικασιες να ξαναδωσω για παραδειγμα...!;)


Βασικά άμα σου αρέσουν τα Ναυτιλιακά,να πας!Που να ξαναδίνεις;;Μεγάλο μπέρδεμααα! :knife:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CITCOC

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kωνσταντίνος Κελέσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Νέα Μάκρη (Αττική). Έχει γράψει 272 μηνύματα.
Aυτο σκεφτομαι και γω!!!! Ειναι αυτο που πραγματικα θελω και εχω και μετα ετοιμη δουλεια σε ναυτιλιακη!!!! Ας ειναι καλα ο θειος που ειναι σε μεγαλο ποστο!!!! :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jay18

Νεοφερμένος

Η jay18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Δεν νομίζω να παρουσιάσουν πτώση οι συγκεκριμένες σχολές.:hmm:


υπηρχαν χαμηλες βαθμολογιες στα δυο μαθηματα βαρυτητας,δηλαδη μαθηματικα κατ. και φυσικη κατ.,οπως και στο γραμμικο σχεδιο,σε σχεση με τις δυο περασμενες χρονιες παντα.εγω πιστευω οτι θα πεσουν,αλλα δεν μπορω ναι ειμαι και αντικειμενικη,οντας υποψηφια για αυτες τις σχολες!
υπαρχει καποιο σχετικο δημοσιευμα?

eco-warrior σε ευχαριστω πολυ!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

onoffon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο onoffon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 265 μηνύματα.
Λετε να πιανω κανα οικονομικο ή αστυνομια με 15258????(οικονομικων επιστιμων)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

avenger92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η avenger92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 395 μηνύματα.
Παιδια βρηκα αυτο(εχει καποιους πινακες με καποιες σχολες) αλλα ειναι απλα εκτιμησεις καποιου και τιποτα παραπανω https://www.romvos.edu.gr/pdf/mix_ektimiseis2010.pdf
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

παυλος1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο παυλος1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 121 μηνύματα.
Λετε να πιανω κανα οικονομικο ή αστυνομια με 15258????(οικονομικων επιστιμων)
Αστυφυλάκων, σιγουρα τωρα για οικονομικο λιγο δυσκολο το κοβω,χωρις βεβαια να ειμαι και σιγουρος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

παυλος1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο παυλος1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 121 μηνύματα.
Λετε να πιανω κανα οικονομικο ή αστυνομια με 15258????(οικονομικων επιστιμων)
Αστυφυλάκων σιγουρα,τωρα για οικονομικο λιγο χλωμο,αν και δεν ειμαι σιγουρος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

onoffon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο onoffon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 265 μηνύματα.
Αστυφυλάκων, σιγουρα τωρα για οικονομικο λιγο δυσκολο το κοβω,χωρις βεβαια να ειμαι και σιγουρος.
Η αστυφυλακων παιρνει και λιγους φετος!900 αστυφυλακες!Τωρα καμια κρητη πιστευω την πιανω γιατι θελω οικονομικο εγω... και μετα με μεταγραφη παω θεσσ/νικη...τι πιστευεις εχω ελπιδες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Konstans29185

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ναντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
Παιδια βρηκα αυτο(εχει καποιους πινακες με καποιες σχολες) αλλα ειναι απλα εκτιμησεις καποιου και τιποτα παραπανω https://www.romvos.edu.gr/pdf/mix_ektimiseis2010.pdf


Είδες τί λέει για Αλεξανδρούπολη?Hell yeah! Ξέρω,απλά εκτιμήσεις!Αλλά να μη χαρούμε κι εμείς λιγάκι?:redface:

:beer: :alljumpy: :beer: :clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

avenger92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η avenger92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 395 μηνύματα.
Είδες τί λέει για Αλεξανδρούπολη?Hell yeah! Ξέρω,απλά εκτιμήσεις!Αλλά να μη χαρούμε κι εμείς λιγάκι?
Ειδα τι λεει για Αλεξανδρουπολη(και για Ηρακλειο :D) αλλα ειναι απλα εκτιμησεις οπως ειπες και μαλιστα μου φαινονται πολυ αισιοδοξες..:/: Δεν ελπιζω και πολυ αλλα δεν εχω και κολλημα οποτε ολα οκ..Παντως μακαρι να γινοταν να εβγαιναν τωρα τα αποτελεσματα!!:) Αλεξανδρουπολη θελεις?;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Konstans29185

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ναντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
Ειδα τι λεει για Αλεξανδρουπολη(και για Ηρακλειο :D) αλλα ειναι απλα εκτιμησεις οπως ειπες και μαλιστα μου φαινονται πολυ αισιοδοξες..:/: Δεν ελπιζω και πολυ αλλα δεν εχω και κολλημα οποτε ολα οκ..Παντως μακαρι να γινοταν να εβγαιναν τωρα τα αποτελεσματα!!:) Αλεξανδρουπολη θελεις?;)


Ηράκλειο :redface: Αλλά έχω 18.835!!! :/ δύσκολο; Πφφ... :D Η ελπίδα πεθαίνει πάντα τελευταίααααααααα :clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

avenger92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η avenger92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 395 μηνύματα.
Ηράκλειο :redface: Αλλά έχω 18.835!!! :/ δύσκολο; Πφφ... :D Η ελπίδα πεθαίνει πάντα τελευταίααααααααα :clapup::clapup::clapup:
Χμμ..Δυσκολο ειναι και για μενα και για σενα..Και εγω Ηρακλειο εχω δηλωσει πρωτα..:)Εγω εχω 4 μορια λιγοτερα απο 18900..:)Αλλα δεν ελπιζω..:/:Εσυ εισαι αισιοδοξη!Εγω φοβαμαι να ειμαι!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Konstans29185

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ναντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
Χμμ..Δυσκολο ειναι και για μενα και για σενα..Και εγω Ηρακλειο εχω δηλωσει πρωτα..:)Εγω εχω 4 μορια λιγοτερα απο 18900..:)Αλλα δεν ελπιζω..:/:Εσυ εισαι αισιοδοξη!Εγω φοβαμαι να ειμαι!:redface:


Είμαι αισιόδοξη γιατί και Ιατρική να μην περάσω,οι καλοί δεν χάνονται(και για σένα το λέω)!Κάναμε τόσο κόπο (εγώ πρώτη φορά έγραψα..15.224 [και με πιο εύκολα θέματα:redface:] :whistle:) οπότε θα δικαιωθούμε!Τί δήλωσες μετά τις ιατρικές αλήθεια; :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

avenger92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η avenger92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 395 μηνύματα.
Είμαι αισιόδοξη γιατί και Ιατρική να μην περάσω,οι καλοί δεν χάνονται(και για σένα το λέω)!Κάναμε τόσο κόπο (εγώ πρώτη φορά έγραψα..15.224 [και με πιο εύκολα θέματα:redface:] :whistle:) οπότε θα δικαιωθούμε!Τί δήλωσες μετά τις ιατρικές αλήθεια; :D
Συμφωνω στο πρωτο!;) Μπραβο σου εκανες μεγαλη βελτιωση(και φετος τα θεματα ηταν και σχετικα πιο δυσκολα)..Μετα δηλωσα Οδοντιατρικη και αμεσως μετα Φαρμακευτικη..Γενικα ολα αυτα μου αρεσουν εξισου και μακαρι να περασω σε κατι απο αυτα.:redface:.Εσυ τι δηλωσες μετα τις Ιατρικες?:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Παιδια δε θελω να σας κοψω τα φτερα, αλλα υπεραισιοδοξες μου φαινονται οι συγκεκριμενες εκτιμησεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

εντροπία

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η terry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 226 μηνύματα.
υπεραισιόδοξες όντως αλλά έτσι κι αλλιώς προσωπικά δεν μπορώ να επαναπαυθώ επειδή έχω 254 μόρια πάνω από τη βάση της πρώτης επιλογής μου γιατί ποτέ δεν ξέρεις... αν και όλοι λένε πως πρέπει να σταματήσω να το σκέφτομαι γιατί είναι δύσκολο να ανέβει η συγκεκριμένη σχολή τόσο και το ίδιο δείχνουν και οι εκτιμήσεις.. τελικά πέφτουν ποτέ κοντά οι εκτιμήσεις ή μπορεί να εκπλαγούμε στο τέλος με τ' αποτελέσματα ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top