[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2010

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

skountouflis

Νεοφερμένος

Ο κωνσταντινος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
παιδες, ποσο πιστευετε οτι θα πεσει η νομικη κομοτηνης?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pennyy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η πεννυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
Παιδια,εφοσον οι αριστουχοι ειναι στα περσινα επιπεδα(ελαχιστοι λιγοτεροι) οι βασεις θα εξαρτηθουν απο τις επιλογες των μαθητων.
10 χρονια ομως τωρα οι υψηλοβαθμες σχολες αποτελουν κυριο στοχο των μαθητων.Αρα,μην περιμενετε πτωση(στασιμοτητα στις περισσοτερες)και οριακη πτωση.

πρόσεξε ερμίνευσα απλά το οριακή πτώση....
από εκεί και περα επειδή είναι υψηλόβαθμη σχολή και επειδή δεν υπήρξε μαγελη πτώση των αριστούχων των κατευθύνσεων που οδηγούν σε αυτή τη σχολή...
pedia k egw fetos edwsaa.APOKLIETAI NA ANEVOUN toulahiston afto elpizw gt ime 197 moria panw apo thn persini vasi tis psihologias athinas.pistevw pws den tha anevoun gt ta pedia den egrapsan kla.oloi milane g ptwsi i g oriaki anodo girw sta 50 moria.tha einai tragiko na nevoun ;S
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pennyy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η πεννυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
Δεν ξέρω αν θα πέσουν αλλά το σίγουρο είναι ότι δεν ανέβουν!! Δύσκολα δεν τα έλεγες.. Απλά έβαλαν πολλά ΑΝΤΙ sos... :P

k egw fetos edwsaa!itan tsibimena se sxesi me persi.k egw na mhn naevoun den thelw.padws oi sxoles pou epesan persi opws nomiki k psixologia tha pesoun logika k fetos
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Katerina_patmos

Νεοφερμένος

Η κατερινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
Και εγω θελω διατροφης και διαιτολογιας Κρητη και ειμαι κατω 11 μορια.
Τι λετε?
Εχω ελπιδες?:confused:
Εγώ είμαι 100 μόρια πιο κάτω και ελπιζω να πέσει!!!! πέρισι νομίζω έπεσε 650 μόρια!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thaddeus

Νεοφερμένος

Ο Thaddeus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Τους αγωνιστικους μου χαιρετισμους σε ολους τους υποψηφιους. Εχω συγκεντρωσει 15.800 μορια και θελω να μπω στην γεωπονικη θεσσαλονικης που ειχε 14.500.. Δεν υπαρχει λογος ν ανησυχω; Η' υπαρχει; Τι λετε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pennyy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η πεννυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ ?εγω που ειμαι 197 μορια πανω απο την περσινη βαση τησ ψυχολογιας υπαρχει περιπτωση να βρεθω εκτος ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pennyy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η πεννυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
ισχυει.μασ τσακισαν στα κειμενα κατ,κ η βαθμολογηση ηταν αδικη σε πολλεσ περιπτωσεις.εγω πηγαινα για νομικη και βρεθηκα απο την εκθεση και τα κειμενα στα 17653 (Ν) ι δεφτερη επιλογη μου ειναι ψυχολογια.ειμαι 197 μορια πανω απο την περσινη βαση?παιζει να τη χασω ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgekod92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο georgekod92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 220 μηνύματα.
ισχυει.μασ τσακισαν στα κειμενα κατ,κ η βαθμολογηση ηταν αδικη σε πολλεσ περιπτωσεις.εγω πηγαινα για νομικη και βρεθηκα απο την εκθεση και τα κειμενα στα 17653 (Ν) ι δεφτερη επιλογη μου ειναι ψυχολογια.ειμαι 197 μορια πανω απο την περσινη βαση?παιζει να τη χασω ?
Μάλλον όχι. Έκθεση και κείμενα παρεπιπτόντως πόσο έγραψες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pennyy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η πεννυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
Μάλλον όχι. Έκθεση και κείμενα παρεπιπτόντως πόσο έγραψες;
εκθεση ο ενας μου εβαλε 16 κ ο αλλοσ 13,2 δηλαδη ελεος κ βγηκε 14,7 ευτυχως με τον προφορικο κ κειμενα 14,7 που ηταν ο μαγαλυτεροσ του σχολειου.με τις βασεις τι σκατα θα γινει ξερει κανεις ?λεει ο καθενας τα δικα του.ι ψυχολογια περσι επεσε πεζει να ανεβει φετοσ ?δεν ειναι λιγο κουλο ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petrosze

Νεοφερμένος

Ο petrosze αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Παιδια για επιστημη υπολογιστων καμια γνωμη για το που θα κινηθουν οι βασεις?? Στο παρελθον ειχε σημειωθει πτωση και 1600 μοριων...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xr1st0$

Νεοφερμένος

Ο xr1st0$ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Παιδιά εγώ έβγαλα 17.078 και θέλω φιλολογία Θεσ/νίκης. Το 2009 αυτή η σχολή είχε 17.350. Ξέρετε αν πιάνω τη σχολή? Μήπως γνωρίζετε πόσα μόρια θα πέσει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ifigeneiapap

Νεοφερμένος

Η Ifigeneiapap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
παιδες, ποσο πιστευετε οτι θα πεσει η νομικη κομοτηνης?

Κάτω από 18.000 πιστεύω. Πέρυσι με ΠΑΝΕΥΚΟΛΑ θέματα και έπεσε λόγω μειωμένης ζήτησης. Φέτος που ήταν πιο "τσιμπημένα" νομίζω πως θα πέσει ακόμη πιο πολύ.

Παιδιά εγώ έβγαλα 17.078 και θέλω φιλολογία Θεσ/νίκης. Το 2009 αυτή η σχολή είχε 17.350. Ξέρετε αν πιάνω τη σχολή? Μήπως γνωρίζετε πόσα μόρια θα πέσει?

Στο παρατσακ νομίζω θα την πιάσεις... Αλλιώς γιατί δεν κοιτάς για Φιλολογία Ιωαννίνων; Έχω ακούσει πως είναι από τις καλύτερες φιλολογίες της Ελλάδας. Άσε που τα Γιάννενα είναι φοβερή φοιτητούπολη!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orestis_kritikos

Νεοφερμένος

Ο orestis_kritikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 5 μηνύματα.

pennyy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η πεννυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
παιδια παιζει να ανεβει η ψυχολογια 197 μορια κ να τη χασω?τι λετε να γινει με τις βασεις ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xr1st0$

Νεοφερμένος

Ο xr1st0$ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
ναι οντως! φιλολογια Ιωαννινων πιανω σιγουρα:) . Οκ θα το σκεφτω και σ'ευχαριστω;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pennyy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η πεννυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
πειτεεεεε εχω αγχωθει τρελα.περσι επεσαν παντως ολα τα τμηματα της
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

einstein34

Νεοφερμένος

Ο einstein34 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Γνωρίζει κανενας απο εσας φιλες και φιλοι καποια αξιόπιστη πηγη ή καποιο πρόσωπο ώστε να μάθει απο πρώτο χέρι κατι για τις εκτιμήσεις των φετινών βάσεων; Παρακαλώ όποιος γνωρίζει να μου δώσει ενα χέρι. Βασικά ενδιαφέρομαι για έναν φίλο μου που έβγαλε 18965 και θέλει οδοντιατρική θεσσαλονίκης. Τι λέτε θα την πιάσει την σχολή; Επιθύμησα να σας γράψω αυτό διότι τις τελευταίες μέρες με έχει τρελάνει με το άγχος του. Περιμένω τις απαντήσεις σας σύγκεγκριμένα για αυτήν την σχολή αν μπορείτε. Σας ευχαριστώ απο τώρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prion

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο prion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 144 μηνύματα.
Δυστυχώς δεν νομίζω να την πιάσει,στο 3ο πεδίο λογικά θα υπάρξει οριακή πτώση.
ΠΙθανόν όμως να πιάνει ιατρική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petrosze

Νεοφερμένος

Ο petrosze αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Ακουγονται πολλα...δεν ξερεις τι απο ολα ειναι αληθεια...υπομονη και θα δουμε τον αυγουστο.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pennyy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η πεννυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
παιδιαααααααααααααααααααααα.υπαρχει περιπτωση η ψυχολογια να ανεβει πανω απο 190 μορια ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top