[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2010

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

MONTA

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο MONTA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 164 μηνύματα.
Παιδιά σας παρακαλώ μπορεί να μου πει κάποιος αν με 18610 μπαίνω σίγουρα νομική Κομοτηνής???:worry:
Ανετα...εισαι 510 μορια πανω,δεν παιζει να ανεβει τοσο πολυ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgekod92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο georgekod92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 220 μηνύματα.
Ανετα...εισαι 510 μορια πανω,δεν παιζει να ανεβει τοσο πολυ...
Μακάρι! Θέλω πάρα πολύ να περάσω!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MONTA

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο MONTA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 164 μηνύματα.
Μακάρι! Θέλω πάρα πολύ να περάσω!:)
Νομικη εννοεις η Κομοτηνη?Την πιανεις ανετα παντως μην ανυσηχεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgekod92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο georgekod92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 220 μηνύματα.
Νομικη εννοεις η Κομοτηνη?Την πιανεις ανετα παντως μην ανυσηχεις
Νομική.. Έχασα τις δύο άλλες (Αθήνας και Θεσσαλονίκης) από βλακείες μου:'( οπότε ελπίζω για εκεί!!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DIMOS FOITHTHS

Νεοφερμένος

Ο ΔΗΜΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χαλκηδόνα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 72 μηνύματα.
Καλά είναι δυνατόν, σήμερα δεν είχαν ανακοινώσει ότι θα αναρτηθούν τα αποτελέσματα των ειδικών μαθημάτων;;; Είναι 5:20 και δεν υπάρχει τίποτα στην ιστοσελίδα του υπουργείου.... Ε λοιπόν σ' αυτή τη χώρα με αυτό το ρυθμό που κινούνται τα πράγματα, δεν πρόκειται να πάει τίποτα μπροστά....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stamataras

Νεοφερμένος

Ο stamataras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
ρε παιδια επειδη κανεις δεν απανταει στα θεματα των επαλ μπορει να μου πει καποιος εαν υσχιει η καταργηση του 10 για τα επαλ και αν θα εχουμε και εκει σχολες με 700-800 μορια ? Ευχαριστω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MONTA

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο MONTA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 164 μηνύματα.
ρε παιδια επειδη κανεις δεν απανταει στα θεματα των επαλ μπορει να μου πει καποιος εαν υσχιει η καταργηση του 10 για τα επαλ και αν θα εχουμε και εκει σχολες με 700-800 μορια ? Ευχαριστω
Και εγω θελω να μαθω αν ισχυει αυτο,εδωσε ο κολλητος μου και φαινεται βγαζει περιπου 900(με την δικη του μετρηση)..
και δεν ξερει ουτε αυτος.!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

παυλος1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο παυλος1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 121 μηνύματα.
ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΕΛ.ΛΑΣ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stamataras

Νεοφερμένος

Ο stamataras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Και εγω θελω να μαθω αν ισχυει αυτο,εδωσε ο κολλητος μου και φαινεται βγαζει περιπου 900(με την δικη του μετρηση)..
και δεν ξερει ουτε αυτος.!
Ρε φιλε μήπως ξέρεις που θα είναι περιπου οι βάσεις των τουριστικών για τα επαλ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrxalexxrx

Νεοφερμένος

Ο xrxalexxrx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Η ΣΜΥ που λετε να παει?? θα ανεβει η οχι? εχω 9937 βγαλει φετος και περυσι ειχε 9100,υπαρχει περιπτωση να τη πιασω??

λενε οτι θα πεσουν ΑΛΛΑ κοιτα μηπως μειωσαν τις θεσεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

MONTA

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο MONTA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 164 μηνύματα.
Ρε φιλε μήπως ξέρεις που θα είναι περιπου οι βάσεις των τουριστικών για τα επαλ?
Δεν εχω ιδεα φιλε μου...
Παντως αμα μαθεις τπτ για τη βαση του 10 στο επαλ στειλε μου ενα πμ αμα μπορεις,ναι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

εντροπία

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η terry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 226 μηνύματα.
ρε παιδιά εγώ έβγαλα 17.412 στο 3ο πεδίο και θέλω νοσηλευτική αθήνας στο αει.. πέρσι είχε 17.158 λέτε να ανέβει τόσο ώστε να τη χάσω ?
και επίσης τί ρόλο παίζει ο αριθμός εισακτέων γιατί στη νοσηλευτική μειώθηκαν κατά 5 ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MONTA

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο MONTA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 164 μηνύματα.
Φιλε αλεξ μολιες διαβασα οτι ισχυει και γιατι το επαλ τελικα//
Ποσο εβγαλες?σιμερα δεν βγηκαν?

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μπάμπης ο Άλλος

Δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ο Άλλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 418 μηνύματα.
Παιδια για τη λογιστικη και χρηματοοικονομικη ΟΠΑ τι λετε να γινει;
Περσι ειχε 18533 και φετος εβγαλα 18630 και φοβαμαι πολυ....
λετε ν αναβει πανω απο 97 μορια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Μπάμπη τι λένε οι αριστούχοι στο 5ο πεδίο; Αν πέσαν οι βαθμοί σε ΑΟΘ και μαθηματικά (θεωρητικά) δε θα πρέπει να φοβάσαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jobra

Νεοφερμένος

Ο jobra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Μηχανολόγος Μηχανικός Κοζάνης που ήταν 17.900 περίπου λέτε να πέσει? Αν ναι πόσο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Ballaki

Νεοφερμένος

Ο Ballaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Παιδια καταλαβαινω το αγχος σας(και εγω τωρα εδωσα πανελληνιες και περιμενω τις βασεις...) αλλα με το να μπαινει ο καθενας και να ρωταει για τον αν θα κατεβει ή θα ανεβει η σχολη που θελει δεν εχει κανενα νοημα...κανενας μας δεν μπορει να ξερει τι θα γινει με τις βασεις.....!!!!!
Γενικοτερα φημολογειται μια γενικη πτωση αλλου μικροτερη αλλου μεγαλυτερη(εξαιρουνται καποιες σχολες στραιωτικες ή αστυφυλακων δεν ξερω ακριβως που μειωθηκε ο αριθμος των εισακτεων..)
Φιλικα!~!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Εάν μπείτε στην απογευματινή και στην καθημερινή θα δείτε ότι έβγαλαν κάποιε εκτιμήσεις. Σόρρυ δεν μπορώ να βάλω τα λινκ...
https://news.kathimerini.gr/4dcgi/_w_articles_ell_100008_11/07/2010_407596
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anament123

Νεοφερμένος

Ο anament123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
εχω βγαλει 16500 θελω αστυφυλακων πιστευεται οτι θα παει παραπανω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

182

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 95 μηνύματα.
Οικονομικης και περιφερειακης αναπτυξης παντειου λετε να πεσει καμια 300 μορια??
Εχω 15.218 και περσυ ειχε γυρω στο 15.500!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top