[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2010

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

mp3dj

Νεοφερμένος

Ο mp3dj αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
εχει κανεις να προτεινει μεταξυ πληροφορικης πειραια και εφαρμοσμενης πληροφορικης.επισης θα ηθελα ωα ρωτησω το κοστος των ενοικιων εκει στον πειραια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gio

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γεωργια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 161 μηνύματα.
η λογιστικη ηρακλειου στα ΤΕΙ,στο 5ο πεδιο ειναι 9.893, λετε να παει πανω απο 10.707 ?????:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΠΑΛΤΣ.

Νεοφερμένος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Με 19045 την πιάνουμε τη Νομική Αθηνών, ή θα τρέχουμε στη Θεσσαλονίκη; Από όσο γνωρίζω η Νομική Αθηνών δεν έχει περάσει ποτέ τα 19000 μόρια.... Τι θα γίνει; Θα πέσει φέτος; Θα ανέβει; Κι αν ανέβει, θα ξεπεράσει το 19;;;; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

funker_3

Νεοφερμένος

Ο funker_3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
για φυτικης παραγωγης τι ξερουμε?
γιατι καπου ακουσα οτι θα ειναι μια απο τις σχολες που θα ξεκινησους απο 4
α...και κατι αλλο
οι βαθμοι που μπαινουν για τις σχολες παιζουν κανα ρολο με τα τους βαθμους τον ατομων που τις δηλωσαν?
δηλαδη
καποιος γραφει 15 και δηλωνει φυτικης παραγωγης
ετσι ανεβαινει και αυτη η σχολη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Domenica...

Νεοφερμένος

Η Domenica... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Υπάρχει καμία περίπτωση η οργάνωση και διοίκηση επιχειρήσεων στην ΑΣΟΕΕ να πέσει 230 μόρια???Και μετά από εκεί καλύτερα είναι στον ΠΑΠΕΙ ή στο ΠΑΜΑΚ??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λεωνίδας_Δ

Νεοφερμένος

Ο Λεωνίδας_Δ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
ΠΑΜΑΚ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

summer life

Νεοφερμένος

Ο summer life αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 114 μηνύματα.
παιδια το φυσικο αει αθηνων εχει 17166 μορια. υπαρχει περιπτωση να πεσει?? και αν ναι στο περιπου παντα ποσο υπολογιζεται οτι μπορει να πεσει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

electro_Jo

Νεοφερμένος

Ο electro_Jo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Με 19045 την πιάνουμε τη Νομική Αθηνών, ή θα τρέχουμε στη Θεσσαλονίκη; Από όσο γνωρίζω η Νομική Αθηνών δεν έχει περάσει ποτέ τα 19000 μόρια.... Τι θα γίνει; Θα πέσει φέτος; Θα ανέβει; Κι αν ανέβει, θα ξεπεράσει το 19;;;; :worry:

Χριστίνα και εγώ με 19.000 μόρια είμαι και θέλω Νομική Αθήνας. Μου έχει γίνει εμμονή το αν θα πέσουν ή όχι οι βάσεις. :worry: :P
Θέλω να πιστεύω ότι δε θα ανέβουν. Έλεος πια! Πιο δύσκολα από πέρσι έβαλαν και τα παιδιά γράψανε χειρότερα από πέρσι όπου αν και ήταν γελοία το 2009 και περίμεναν αύξηση, οι βάσεις έπεσαν! Ε, έλεος δηλαδή δε θα πέσουν φέτος; :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MurdereSs

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Martha αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 167 μηνύματα.
Χριστίνα και εγώ με 19.000 μόρια είμαι και θέλω Νομική Αθήνας. Μου έχει γίνει εμμονή το αν θα πέσουν ή όχι οι βάσεις. :worry: :P
Θέλω να πιστεύω ότι δε θα ανέβουν. Έλεος πια! Πιο δύσκολα από πέρσι έβαλαν και τα παιδιά γράψανε χειρότερα από πέρσι όπου αν και ήταν γελοία το 2009 και περίμεναν αύξηση, οι βάσεις έπεσαν! Ε, έλεος δηλαδή δε θα πέσουν φέτος; :(

Δεν ξέρω αν θα πέσουν αλλά το σίγουρο είναι ότι δεν ανέβουν!! Δύσκολα δεν τα έλεγες.. Απλά έβαλαν πολλά ΑΝΤΙ sos... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MONTA

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο MONTA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 164 μηνύματα.
Exω 200 μορια πανω για Επιχειρηματικου σχεδιασμου και πληροφ.συστηματων λετε να ανεβει τοσο??
ειναι κια 5ο πεδιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgekod92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο georgekod92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 220 μηνύματα.
Με 18610 μπαίνω νομική Κομοτηνής σίγουρα, ε;:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrxalexxrx

Νεοφερμένος

Ο xrxalexxrx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Για στρατιωτικές σχολές και ιδιαίτερα για ΣΜΑ ξέρετε πού θα είναι βάσεις; Εγώ πιστεύω θα ανέβουν αφού μειώθηκαν και οι θέσεις. Δηλαδή υπολογίζω ΣΜΑ 19300
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Empristis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Empristis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 163 μηνύματα.
Δεν ειναι υπερβολικο να φτασει η σμα 19300?
Δηλαδη η σασσ ιατρικη που θα παει 19700?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fotini1908

Νεοφερμένος

Ο fotini1908 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
ποτε θα βγουν τα ειδικα ρε παιδια??
μας εχουν σκασει!!
γνωριζει κανεις κατι??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grotesque_mask

Πολύ δραστήριο μέλος

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.
ναι αν ξερει κανεις τιποτα για ειδικα ας πει :/ εχω ψάξει ολο το ιντερνετ και τιποτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΠΑΛΤΣ.

Νεοφερμένος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Δεν ξέρω αν θα πέσουν αλλά το σίγουρο είναι ότι δεν ανέβουν!! Δύσκολα δεν τα έλεγες.. Απλά έβαλαν πολλά ΑΝΤΙ sos... :P

Σαφώς! Απλώς εγώ σκέφτομαι ότι ακόμη κι αν ανέβουν, πόσο πιθανό είναι η Νομική Αθηνών να ξεπεράσει τα 19000 μόρια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jmallen3

Νεοφερμένος

Ο jmallen3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Η ΣΜΥ που λετε να παει?? θα ανεβει η οχι? εχω 9937 βγαλει φετος και περυσι ειχε 9100,υπαρχει περιπτωση να τη πιασω??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Heax

Νεοφερμένος

Ο Heax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
τι λετε για ΤΕΙ Πληροφορικης Αθηνας? θα κατεβει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgekod92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο georgekod92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 220 μηνύματα.
Παιδιά σας παρακαλώ μπορεί να μου πει κάποιος αν με 18610 μπαίνω σίγουρα νομική Κομοτηνής???:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marizzametal

Νεοφερμένος

Η marizzametal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Άσχετο αλλά ξέρει κόποιος πότε βγαίνουν τα αποτελέσματα των ειδικών μαθημάτων?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top