[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2010

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

akiroskirios

Δραστήριο μέλος

Ο akiroskirios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
επειδή βαριέμαι ( λίγο :D ) να διαβάσω τα προηγούμενα μηνύματα...μπορεί κάποιος να με ενημερώσει για το πώς θα κυμανθούν οι βάσεις στις ιατρικές? ευχαριστώ εκ των προτέρων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eupatridis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 864 μηνύματα.
Πιστευω οτι εχεις πολλες πιθανοτητες.Βλεπουμε φιλε.σκεφτεσαι κατι αλλο?
Μπα...Ουτως η αλλως,με 13.250 μόρια δεν εχω και πολλές επιλογές.Εκτός του ΤΕΙ Κοινωνικής Εργασίας στο Ηράκλειο,το οποιο δεν με ενθουσιάζει :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

funker_3

Νεοφερμένος

Ο funker_3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
ρε παιδια δεν ειχαν πει οτι τα αποτελεσματα θα τα αναρτησουν στο ιντερνετ?
ακομα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Esperius

Νεοφερμένος

Ο Esperius αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 84 μηνύματα.
Παιδες,με 17628 περναω χημικος μηχανικος στη Θεσσαλονικη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

kyriakos_92

Νεοφερμένος

Ο kyriakos_92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά.

Με 15536 μόρια πιστεύετε ότι μπορώ να περάσω Φιλολογία; Έστω Κομοτηνής...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Esperius

Νεοφερμένος

Ο Esperius αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 84 μηνύματα.
επειδή βαριέμαι ( λίγο :D ) να διαβάσω τα προηγούμενα μηνύματα...μπορεί κάποιος να με ενημερώσει για το πώς θα κυμανθούν οι βάσεις στις ιατρικές? ευχαριστώ εκ των προτέρων
Στις ειδησεις ακουσα για πτωση 50-150 μορια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgekod92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο georgekod92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 220 μηνύματα.
Υπάρχει μικρή περίπτωση με 18610 να περάσω νομική θεσσαλονίκης;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lowbaper92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο lowbaper92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,504 μηνύματα.
Για Μηχανολόγων Μηχανικών Θεσσαλονίκης τι λέτε? Έχω 18.881 μόρια και η βάση πέρυσι ήταν 18.845..Υπάρχει περίπτωση να ανέβει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
Κανεις δεν ξερει.

Εγω αγχωνομαι για ιατρικη θεσσαλονικης.Λογικα χαρη με 19511)περσι19360 ειχε) την πιανω ε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gdespina

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η deppy! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 125 μηνύματα.
υπάρχει περίπτωση το ΤΕΙ πληροφορικής Θεσ/νίκης από 13949 μόρια να ..κατεβεί κάπου στα 9200?? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lowbaper92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο lowbaper92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,504 μηνύματα.
Κανεις δεν ξερει.

Εγω αγχωνομαι για ιατρικη θεσσαλονικης.Λογικα χαρη με 19511)περσι19360 ειχε) την πιανω ε?
Ανετότατα :clapup:...Και Αθήνας να ήθελες τα ίδια θα σου έλεγα...Θεωρώ ότι όσοι μπαίνουμε με τις περσινές βάσεις θα μπούμε κατα 99% και με τις φετινές..Αλλά το άγχος και η ανυπομονησία δεν μας αφήνει να το πιστέψουμε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Selestian

Δραστήριο μέλος

Ο Selestian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 591 μηνύματα.
Παιδια γνωριζετε αν θα ανεβουν οι βασεις στις οικονομικες σχολες ; Και συγκεκριμενα στο Οικονομικο της Θεσσαλονικης ( οχι της Μακεδονιας ) ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexia91

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 125 μηνύματα.
Κανεις δεν ξερει.

Εγω αγχωνομαι για ιατρικη θεσσαλονικης.Λογικα χαρη με 19511)περσι19360 ειχε) την πιανω ε?

Καλε ειπαμε να εχετε μια ανησυχια αλλα οχι κ ετσι!κ απο οσα ακουσα δεν νομιζω να ανεβουν κ πουθενα οι βασεις,αλλα μαλλον να πεσουν(οριακα παντα δλδ δυσκολο το κοβω να παει η ιατρικη απθ παλι στο 19100)αλλα εσυ εισαι στανταρ μεσα κ σε θεσσαλονικη κ αθηνα.Συγχαρητηρια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

funker_3

Νεοφερμένος

Ο funker_3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
τα μηχανογραφικα για να τα συμπληρωσουμε μας τα δινουν στο σχολειο?
φυτικης παραγωγης ποσο λετε να παει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MONTA

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο MONTA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 164 μηνύματα.
Κανεις δεν ξερει τι θα γινει με τις σχολες..υπομονη παιδες 1 μιση μηνας ακομη..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gdespina

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η deppy! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 125 μηνύματα.
τα μηχανογραφικα για να τα συμπληρωσουμε μας τα δινουν στο σχολειο?

ναι!! τα δίνουν απ' το σχολείο! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

funker_3

Νεοφερμένος

Ο funker_3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
ναι!! τα δίνουν απ' το σχολείο! :D
πως θα γινει?
πας και τα περνεις?
εγω που δεν ειμαι τωρα στην περιοχη που εδωσα μπορω να στειλω καποιον να παει να το παρει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gdespina

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η deppy! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 125 μηνύματα.
σήμερα μου το έδωσαν στο σχολείο... πέρασα το πρωί μια βόλτα για να ρωτήσω για το απολυτήριο... κ μου είπαν να πάρω! xD
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

funker_3

Νεοφερμένος

Ο funker_3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
Κανεις δεν ξερει τι θα γινει με τις σχολες..υπομονη παιδες 1 μιση μηνας ακομη..
oxi απλως ρωταω επειδη η τηλεοραση λεει και ξαναλεει οτι οι σχολες θα ξεκινησουν απο το 4
αυτοι τις πληροφοριες απο που τις παιρνουν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

funker_3

Νεοφερμένος

Ο funker_3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
σήμερα μου το έδωσαν στο σχολείο... πέρασα το πρωί μια βόλτα για να ρωτήσω για το απολυτήριο... κ μου είπαν να πάρω! xD
θα μπορεσω να στειλω καποιον να μου το παρει η΄ υα υπαρξει προβλημα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top