[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2010

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Δέν έχεις μάθει ακόμη....? Τι σχολή έχεις δηλώση είπαμε? Μπές στο site της ΣΤΥΑ και κοίταξε!!!
'Εγω αν και 1η επιλογή Αστυφηλάκων με έχουν να δώσω αθλήματα στην ΣΤΥΑ ;)
Δέν πειράζει το ίδιο κάνει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pirloandr

Νεοφερμένος

Ο pirloandr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 96 μηνύματα.
και αστυνομια θα παω να δωσω και ΣΝΔ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Δέν τη ξέρω τη ΣΝΔ...:hmm: Εμένα πάντως μου είπανε στην Αστυνομία οταν παώ να δώσω αθλήματα κτλπ να πάρω και ένα χαρτί που να λεεί οτι έχω δώσει αθλήματα ετσι ώστε να μην ξαναδώσω για Αστυνομία!
Πρώτα είχα κάνει τα χαρτία για τον Στρατό και μετά της Αστυνομίας ανεξάρτητα αν είχα 1η επιλογή Αστυνομία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pirloandr

Νεοφερμένος

Ο pirloandr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 96 μηνύματα.
ρε παιδια ας δωσει καποιος link να δουμε ποιοι περασαν και ποιοι οχι σημερα στα ψυχοτεχνικα(για τη σχολη ευελπιδων)??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_m

Νεοφερμένος

Ο chris_m αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 62 μηνύματα.


https://www.tanea.gr/default.asp?pid=2&ct=1&artId=4580487

Αν καταλαβα προβλεπεται οριακη πτωση στις περιφερειακες πολυτεχνικες, στασιμοτιτα στις πολυτεχνικες αθηνας και θεσσαλονικης. Στις ιατρικες στασιμοτητα επισης με την πιθανοτητα η ιατρικη θρακης να πεσει απο τα 19κ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gio

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γεωργια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 161 μηνύματα.
τι λετε παιδια θα ανεβουν οι βασεις στο 5ο πεδιο ή θα κατεβουν? ποια ειναι η γνωμη σας?

ειναι αληθεια οτι φετος οι βασεις θα ξεκινουν το κατωτερο μεχρι και τα 4.500 μορια? σε ποια πεδια?

σε γενικα πλαισια ποσο λετε οτι εχουν γραψει φετος τα παιδια στις πανελληνιες στο μαθημα της οικονομιας μετρια,καλα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

chris_m

Νεοφερμένος

Ο chris_m αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 62 μηνύματα.
Επειδη το Αοθ ειναι επιλογης λογικα οι χαμηλοτερες βασεις θα ειναι στα ΤΕΙ του 5ου πεδιου, το πιο πιθανο οι βασεις των χαμηλόβαθμων ΤΕΙ να ειναι στα επιπεδα του 2004 (δες τις βασεις).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gio

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γεωργια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 161 μηνύματα.
στο τμημα δομικων εργων ποσο περιπου θα κειμενεται η βαση και της λογιστικης στο ηρακλειο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_m

Νεοφερμένος

Ο chris_m αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 62 μηνύματα.
Η λογιστικη ηρακλειου νομιζω θα ειναι καπου στα 8500-10000 μορια. Τα δομικων εργων μαλλον γυρω στα 10000 με 12000 αναλογα με την πολη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gio

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γεωργια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 161 μηνύματα.
δυστυχως ετσι οπως το εχουν κανει το συστημα σχεδον κανενας δεν περναει στη σχολη που επιθυμει περισσοτερο, λογω βασεων....

γραψε μου το site για να μπω να δω τις βασεις του 2004...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Moλις διαπιστωσα οτι το τμημα μου ειναι στα 40 πιο υψηλοβαθμα:P!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_m

Νεοφερμένος

Ο chris_m αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 62 μηνύματα.
https://www.ypepth.gr/efarmoges/baseis.php

Απο το σιτε του υπουργειου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

athene

Δραστήριο μέλος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Νηπιαγωγών Δυτικής Μακεδονίας (Φλώρινα) και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 423 μηνύματα.
Moλις διαπιστωσα οτι το τμημα μου ειναι στα 40 πιο υψηλοβαθμα:P!!


Αυτό έλειπε!!Παιδαγωγικό Θράκης δεν είσαι?Τα περισσότερα Παιδαγωγικά είναι μέσα στις υψηλόβαθμες σχολές :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μιχάλης9867

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάξος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 895 μηνύματα.
εγκυρες πηγες κανουν λογο για ανοδο στις υψηλοβαθμες εως και 300 μορια (ιατρικες πολυτενχειο παιδαγωγικο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

athene

Δραστήριο μέλος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Νηπιαγωγών Δυτικής Μακεδονίας (Φλώρινα) και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 423 μηνύματα.
Άνοδο?Πόσο να ανέβουν πια??Και μάλιστα με τέτοια θέματα?Δεν νομίζω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lowbaper92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο lowbaper92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,504 μηνύματα.
εγκυρες πηγες κανουν λογο για ανοδο στις υψηλοβαθμες εως και 300 μορια (ιατρικες πολυτενχειο παιδαγωγικο)
Αν δεν μπορείς να παραθέσεις τις έγκυρες πηγές σου καλυτερα να μην αερολογείς και αγχώσεις κάποιον άδικα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μιχάλης9867

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάξος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 895 μηνύματα.
τι ειχαν τα θεματα?

οκ θα δουμε μολις βγουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

athene

Δραστήριο μέλος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Νηπιαγωγών Δυτικής Μακεδονίας (Φλώρινα) και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 423 μηνύματα.
Ήταν πιο απαιτητικά,σε σχέση με άλλες χρονιές.Αλλά αυτό είναι άλλο θέμα συζήτησης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lowbaper92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο lowbaper92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,504 μηνύματα.
τι ειχαν τα θεματα?

οκ θα δουμε μολις βγουν
Ήταν τουλάχιστον δυσκολότερα απο πέρυσι οπότε δεν μου φαίνεται λογικό να ανέβουν οι βάσεις, και μάλιστα 300 μόρια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μιχάλης9867

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάξος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 895 μηνύματα.
φιλε περσυ με τα θεματα που υπηρχαν υπηρξε ανοδος μεχρι 960 περιπου μορια σε πολυτεχνικη σχολη στην κοζανη(!) ,μην αναφερω σε πολυτεχνικες σχολες πατρα,βολου.

δεν καταλαβαινω γιατι πρεπει τα θεματα να θεωρουνται δυσκολα αφου ολα υπηρχαν μεσα στα βιβλια (!)
οταν καποιος δεν γραφει καλα ,το βρισκω εντιμοτερο να πει ,''εγω φταιω'' παρα να βαυκαλιζεται και να λεει οτι φταινε τα δυσκολα θεματα,καραμελα μου φαινεται το εχουν βρει.

εκθεση νορμαλ θεματα
προγραμματισμο επισης
μαθηματικα το ιδιο
φυσικη μια απο τα ιδια
αοδε ευκολα για τους διαβασμενους
βιολογια/μαθ γενικης καλα αλλα οι προετοισμενοι και πελι 20 εγραψαν



ελεος με τα δυσκολα και τα δυσκολα θεματα ,λες και δινεται εξετασεις σε πανεπιστημιο το λετε...
απλα το οριο του δεκα καταργηθηκε......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top