[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2010

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

χκτηνίατρος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο χκτηνίατρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Κτηνιατρικής Θεσσαλίας (Καρδίτσα) και μας γράφει απο Καρδίτσα (Καρδίτσα). Έχει γράψει 316 μηνύματα.
ρε συ Κωνσταντίνα ο άνθρωπος ρωτουσε συγκεκριμμένα για φαρμακευτική Θεσσαλονικης για Πατρα αν πεσουν λίγο εντάξει αλλα θελει οπωσδήποτε Θεσσαλονίκη.... γι' αυτο τον ρωτούσα για την τριτη επιλογη του ... γιατι για τισ δυο που πεθαινει σώνει και καλά ..δεν παιρνάει με τίποτα ειναι σαν εμενα με 18.600 να ρωταω αν εχω ελπίδεσ για Ιατρική Αθηνών.......
πολυ "τσακιρ κεφι" σε βρίσκω............. τοσο ευκολες ειναι οι μεταγραφές?????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

χκτηνίατρος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο χκτηνίατρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Κτηνιατρικής Θεσσαλίας (Καρδίτσα) και μας γράφει απο Καρδίτσα (Καρδίτσα). Έχει γράψει 316 μηνύματα.
παιδια εχει ακουσει κανεις για προβλεψεισ των βασεων των τεε ?οχι επαλ τεε
ασε μας και εσυ ρε φίλε με τα "επαλ τεε" τι ειναι αυτά τρώγονται........??????

άμα εσείς γυριζατε 6 χρονια διασκέδαση και εμεις 6 χρονια γ-------στε στο διάβασμα... ήταν καλά???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Konstans29185

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ναντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
πολυ "τσακιρ κεφι" σε βρίσκω............. τοσο ευκολες ειναι οι μεταγραφές?????

Δεν ξέρω για να είμαι ειλικρινής τι προυποθέσεις πρέπει να πληρείς.Όμως άκουσα στις ειδήσεις ότι τώρα είναι ας πούμε πιο ελαστικά λόγω της οικονομικής κρίσης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petran_r21

Δραστήριο μέλος

Ο petran_r21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 620 μηνύματα.
Συμφωνα με τα στατιστικα των βαθμολογιων δεν εχω καταλαβει ακομα τι γινεται με ΔΕΤ.Ειναι στο 4ο αλλα και στο 5ο πεδιο και αυτο το γεγονος κανει πιο δυσκολη την λογικη προβλεψη αφου επηρεαζεται απο τις επιδοσεις των μαθηματων βαρυτητας και των 2 κατευθηνσεων. Σε μερικα site διαβασα μειωση εως 150-200 μορια.Εσεις τι προβλεπετε?(απλα την γνωμη σας πειτε ετσι να περασει η ωρα,αφου δεν εχει αναφερθει στο τοπικ αυτη η σχολη.Ολο ιατρικες και νομικες διαβαζω:(:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
ασε μας και εσυ ρε φίλε με τα "επαλ τεε" τι ειναι αυτά τρώγονται........??????

άμα εσείς γυριζατε 6 χρονια διασκέδαση και εμεις 6 χρονια γ-------στε στο διάβασμα... ήταν καλά???
Φιλε Κτηνιατρε, το οτι καποιος πηγε σε ΤΕΕ (τωρα πια ΕΠΑΛ), δε σημαινει πως δεν προσπαθησε, απλα ισως να ηταν διαφορετικα τα ενδιαφεροντα του!! Γι αυτο σε παρακαλω ασε τους κομπλεξισμους και τις ανωτεροτητες... Το φορουμ αυτο ειναι ανοιχτο για τους υποψηφιους ολων των κατηγοριων!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αντώνης.

Νεοφερμένος

Ο Αντώνης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Με 18854 λες να περναω σε καποια ιατρικη petran_21 ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Με 18854 λες να περναω σε καποια ιατρικη petran_21 ?
Φιλε μου, δυστυχως κανενας δε μπορει να σου απαντησει με απολυτη σιγουρια, καθως δεν εχουν γινει ακομα γνωστα πολλα στοιχεια, που επηρεαζουν την πορεια των βασεων!! Και ας μην ξεχναμε βεβαια τον ασταθμητο παραγοντα των προτιμησεων... Παρολα αυτα, πιστευω πως εχεις πολλες πιθανοτητες για Ιατρικη Αλεξανδρουπολης:D!! Παντως ειναι κριμα με τετοιο βαθμο να χανει κανεις την πρωτη του επιλογη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwnmaris

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kwnmaris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 190 μηνύματα.
ασε μας και εσυ ρε φίλε με τα "επαλ τεε" τι ειναι αυτά τρώγονται........??????

άμα εσείς γυριζατε 6 χρονια διασκέδαση και εμεις 6 χρονια γ-------στε στο διάβασμα... ήταν καλά???

Να σου απαντησω λοιπον .μαθε να εχεις σεβασμο σε μεγαλυτερους σου και ενημερωτικα να σ πω οτι εγω τελειωσα λογιστικη πειραια και το αν διασκεδασα παλι θα σ απαντησω εγω φιλε μου ειμαι ορφανοσ απο τα 16 μου και τελειωσα τη σχολη μου στα χρονια της και φετος εδωσα πανελλαδικες και βγηκα πρωτος στο αιγαιο και δεν θα το ανεφερα αν δεν προκαλουσες και ελεγες για τα τεε και ναι ειμαι περιφανος που ειμαι 24 και εχω κανει αυτα τα λιγα οποτε οταν μεγαλωσεις ξαναμιλαμε .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petran_r21

Δραστήριο μέλος

Ο petran_r21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 620 μηνύματα.
Με 18854 λες να περναω σε καποια ιατρικη petran_21 ?

πιστεω η χαμηλοτερη ιατρικη,δηλ αλεξανδρουπολης θα πεσει γυρω στα 18800,αρα πιθανο να την πιασεις.Για μενα εχεις 77% πιθανοτητες.Αλλα οτι και αν λεω εγω και ολοι απλα ειναι γνωμες και προβλεψεις ,οποτε...

Υ.Γ.Γιατι σε εμενα η ερωτηση?ασχετο:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elnionio

Νεοφερμένος

Ο elnionio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
Να σου απαντησω λοιπον .μαθε να εχεις σεβασμο σε μεγαλυτερους σου και ενημερωτικα να σ πω οτι εγω τελειωσα λογιστικη πειραια και το αν διασκεδασα παλι θα σ απαντησω εγω φιλε μου ειμαι ορφανοσ απο τα 16 μου και τελειωσα τη σχολη μου στα χρονια της και φετος εδωσα πανελλαδικες και βγηκα πρωτος στο αιγαιο και δεν θα το ανεφερα αν δεν προκαλουσες και ελεγες για τα τεε και ναι ειμαι περιφανος που ειμαι 24 και εχω κανει αυτα τα λιγα οποτε οταν μεγαλωσεις ξαναμιλαμε .
φιλε ποσο εγραψες αμα επητρεπεται???:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwnmaris

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kwnmaris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 190 μηνύματα.
φιλε ποσο εγραψες αμα επητρεπεται???:confused:

εσυ εισαι επαλ δεν ανταγωνιζεστε εμας εγραψα 1741 αλλα με τα δυσκολοτερα θεματα που εχουν πεσει ποτε στα τεε εσυ που θες να περασεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elnionio

Νεοφερμένος

Ο elnionio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
και εγω για αστυνομια για αυτο ροταω ...απο τι βλεπω εχεις αρκετα;)...απο τι ξερω περνουν 9.....καλη επυτιχια φιλε:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwnmaris

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kwnmaris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 190 μηνύματα.
να σαι καλα επισης σου ευχομαι το ιδιο .αντε να γινουμε συναδελφοι .εσυ ποσο εβγαλες ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elnionio

Νεοφερμένος

Ο elnionio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
1783 και περνουν 17 ατομα δυσκολα τα πραγματα:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

onoffon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο onoffon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 265 μηνύματα.
Και εγω για αστυνομια πρωτα παιδια... 15258 απο εννιαιο εγω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fairytale43

Νεοφερμένος

Η fairytale43 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
ΩΩ παιδιά φτάσαμε τις 100 σελίδες χα! Δεν εύχομαι να τις χιλιάσουμε γιατί πιστεύω ότι όλοι θέλουμε να τελειώνει όσο το δυνατόν γρηγορότερα αυτή η ψυχοφθόρα αναμονή! Πάντως thumbs up όλοι εμείς που παρακολουθούμε από την αρχή αυτό το θέμα και όχι μόνο! Και καλά αποτελέσματα σε όλους! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

χκτηνίατρος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο χκτηνίατρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Κτηνιατρικής Θεσσαλίας (Καρδίτσα) και μας γράφει απο Καρδίτσα (Καρδίτσα). Έχει γράψει 316 μηνύματα.
Να σου απαντησω λοιπον .μαθε να εχεις σεβασμο σε μεγαλυτερους σου και ενημερωτικα να σ πω οτι εγω τελειωσα λογιστικη πειραια και το αν διασκεδασα παλι θα σ απαντησω εγω φιλε μου ειμαι ορφανοσ απο τα 16 μου και τελειωσα τη σχολη μου στα χρονια της και φετος εδωσα πανελλαδικες και βγηκα πρωτος στο αιγαιο και δεν θα το ανεφερα αν δεν προκαλουσες και ελεγες για τα τεε και ναι ειμαι περιφανος που ειμαι 24 και εχω κανει αυτα τα λιγα οποτε οταν μεγαλωσεις ξαναμιλαμε .
ενα μεγάλο συγνώμη...για πλακα το ξεκίνησα αλλα δεν μου βγήκε!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwnmaris

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kwnmaris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 190 μηνύματα.
ενα μεγάλο συγνώμη...για πλακα το ξεκίνησα αλλα δεν μου βγήκε!!!

ΤΩΡΑ με εκανες και ενοιωσα ασχημα εγω ελα εληξε :)) που θες να περασεις?κτηνιατροσ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

timekeeper

Νεοφερμένος

Ο timekeeper αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Μεγαλύτερο παπατζιλίκι από τις "προβλέψεις" για το που θα κινηθούν οι βάσεις δεν υπάρχει... Ακριβώς τις ίδιες προβλέψεις κάνανε και το 2002 (πτώση δηλαδή κατά 200 μόρια κτλ) και τελικά υπήρξαν σχολές που πέσανε 1500 μόρια (μαθηματικό Ιωαννίνων π.χ.)!!! Αλήθεια, δώσανε από το υπουργείο κάποια στάνταρ ημερομηνία;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwnmaris

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kwnmaris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 190 μηνύματα.
Μεγαλύτερο παπατζιλίκι από τις "προβλέψεις" για το που θα κινηθούν οι βάσεις δεν υπάρχει... Ακριβώς τις ίδιες προβλέψεις κάνανε και το 2002 (πτώση δηλαδή κατά 200 μόρια κτλ) και τελικά υπήρξαν σχολές που πέσανε 1500 μόρια (μαθηματικό Ιωαννίνων π.χ.)!!! Αλήθεια, δώσανε από το υπουργείο κάποια στάνταρ ημερομηνία;[/Q

ειπαν για 27 η 30 εγω αυτα διαβασα στις εφημεριδες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top