[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2010

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

aggelos_a

Νεοφερμένος

Ο aggelos_a αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
μην ανησυχεις, κοιταξα λιγο πολυ ολες τις σχολες και σε μερικες με τρελαινει οτι τις δινει με ακριβεια μοριου..πχ 19,037..το 7 μου αρεσε, λες και ξερει την βαθμολογια του τελευταιου εισακτεου:P


:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Donald

Νεοφερμένος

Ο Δονάτος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 110 μηνύματα.

CallOfDuty4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μεσολόγγι (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 380 μηνύματα.
παιδια επισημη ανακοινωση της ΝΕΤ: ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΤΟ ΠΡΩΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Σιγουρο? Εβγαλε το υπεπθ δελτιο τυπου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasoyla

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η vasoyla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 137 μηνύματα.

renoskiller44

Νεοφερμένος

Ο Ρένος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 105 μηνύματα.
Σιγουρο? Εβγαλε το υπεπθ δελτιο τυπου?

O Παναρετος το ειπε...βεβαια υπαρχει μικρη πιθανοτητα για Πεμπτη πρωι...αλλα μαλλον Τεταρτη...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CallOfDuty4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μεσολόγγι (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Διαβαστε καλυτερα, λεει γινεται ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ για Τεταρτη και υπαρχει πιθανοτητα για Πεμπτη.


Δεν γυρισαν ολοι απο διακοπες για αυτο ????????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Konstans29185

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ναντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
"Όπως πρώτοι είχαμε αναφέρει, σε δυο μέρες (Τετάρτη 25/08, πρωί) το Υπουργείο Παιδείας ανακοινώνει τις Βάσεις Εισαγωγής για το 2010!"

'Ντάξει ρε neolaia.gr,χαλάρωσε! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CallOfDuty4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μεσολόγγι (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 380 μηνύματα.
"Όπως πρώτοι είχαμε αναφέρει, σε δυο μέρες (Τετάρτη 25/08, πρωί) το Υπουργείο Παιδείας ανακοινώνει τις Βάσεις Εισαγωγής για το 2010!"

'Ντάξει ρε neolaia.gr,χαλάρωσε! :P
xa0xa0xa0xa0
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

εντροπία

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η terry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 226 μηνύματα.
πάντως κάτι που παρατήρησα.
αν και έμειναν δύο μέρες όπως φαίνεται ακόμα και τώρα ο καθένας λέει ό,τι να 'ναι στις εκτιμήσεις.το ένα σάιτ θα λέει ότι δεν υπάρχει σημαντική αύξηση στο τρίτο πεδίο, το άλλο λέει ότι όλες οι σχολές σημείωσαν πτώση, το άλλο πάλι ότι σημείωθηκε μεγάλη αύξηση στις βάσεις των σχολών του τρίτου πεδίου κτλ κτλ κτλ.τί να πω ?εγώ πάντως δε βγάζω νόημα από όλα αυτά !2 μέρες έμειναν εξάλλου..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pennyy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η πεννυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
ρε παδια
πιο καναλι της δειχνει και τι ωρα ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akiroskirios

Δραστήριο μέλος

Ο akiroskirios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
"Όπως πρώτοι είχαμε αναφέρει, σε δυο μέρες (Τετάρτη 25/08, πρωί) το Υπουργείο Παιδείας ανακοινώνει τις Βάσεις Εισαγωγής για το 2010!"

'Ντάξει ρε neolaia.gr,χαλάρωσε! :P

τουλάχιστον αν δν πέσουν μέσα στις βάσεις θα λένε πως έπιασαν την ημερομηνία ανακοίνωσής τους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
ρε παδια
πιο καναλι της δειχνει και τι ωρα ?

Πέρσι στη νετ τις είχα δει εγώ, στις 10 ακριβώς... :/:

Δεν ξέρω αν αναφέρεται κάπου όμως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

εντροπία

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η terry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 226 μηνύματα.
ρε παδια
πιο καναλι της δειχνει και τι ωρα ?

κατά τις 9-10 η νετ απ' όσο ξέρω.
αν και είναι προτιμότερο να μπεις στο σάιτ του υπέπθ και να κατεβάσεις το αρχείο με τις βάσεις ή αν δεν έχει πρόβλημα ο server να βάλεις τον κωδικό σου και να δεις κατευθείαν που είσαι.
αλλιώς βάλε κάποιον άλλο να δει τις βάσεις αναλυτικά γιατί εγώ δεν θα αντέξω να τις δω όλες μία μία.. θα πεθάνω απ' το άγχος!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasoyla

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η vasoyla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Διαβαστε καλυτερα, λεει γινεται ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ για Τεταρτη και υπαρχει πιθανοτητα για Πεμπτη.


Δεν γυρισαν ολοι απο διακοπες για αυτο ????????????

Τεταρτη θα βγουν κατα 99% οπως και περσυ απλως λενε οτι υπαρχει μια μικρη πιθανοτητα να βγουν την Πεμπτη σε περιπτωση μια στο εκετομμυριο γινει κατι για να μην γινουν ρεζιλι.....ετσι και αλλιως τα εχουν ετοιμα ασχετα με αυτα που λενε οτι κανουν προσαπαθεια.....σκοτωνονται τα παιδια να τους δωσουμε και αυξηση........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CallOfDuty4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μεσολόγγι (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Eγω περσυ τις ειχα μαθει απο τις 8 το πρωι στο site του υπουργειου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pennyy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η πεννυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
θα τησ δω με την κολλητη μου
ευτυχως ειμαι πρωτο πεδιο κ πρωτη καρτελα
οποτε θα την παλεψουμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akiroskirios

Δραστήριο μέλος

Ο akiroskirios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.

nevermind

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nevermind αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
Eγω περσυ τις ειχα μαθει απο τις 8 το πρωι στο site του υπουργειου.
εγω θα ξυπνησω απτις 6 και θα μπω πρωτη :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akiroskirios

Δραστήριο μέλος

Ο akiroskirios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
εγω θα ξυπνησω απτις 6 και θα μπω πρωτη :P

εμένα με κόβω κλασικά στις 3 το μεσημέρι :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nevermind

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nevermind αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
εμένα με κόβω κλασικά στις 3 το μεσημέρι :/:
δεν παιζει, ολο και καποιος θα σε ξυπνησει ειτε το θες ειτε οχι.. στις βαθμολογιες με ειχαν ξεσηκωσει οι γονεις μου απτις 7,30 ενω δεν καιγομουν κ τοσο:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top