[Εκτιμήσεις] Βάσεις 10% 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

westathens

Νεοφερμένος

Ο westathens αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Ε τότε καναν γύρω στους 30.000-40.000 γιατί εγώ έχω αριθμό πρωτοκόλλου 41.000 και κάτι και ήταν κανα 2 με 3 μέρες πριν λήξει. Δεν νομίζω να σας απογοήτευσα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

dmci

Νεοφερμένος

Η dmci αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 58 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Ε τότε καναν γύρω στους 30.000-40.000 γιατί εγώ έχω αριθμό πρωτοκόλλου 41.000 και κάτι και ήταν κανα 2 με 3 μέρες πριν λήξει. Δεν νομίζω να σας απογοήτευσα
ο αριθμος που εχεις ειναι στο συνολο των μηχανογραφικων, δεν ξεχωριζε 90% και 10%.:bleh::bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

westathens

Νεοφερμένος

Ο westathens αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
α παλι καλα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OHTO

Νεοφερμένος

Ο OHTO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 62 μηνύματα.
Εγώ το μόνο που φοβάμαι είναι πόσοι από πρόπερσυ μυρίστηκαν χαμηλές βάσεις και κάνανε 10% έτσι, γιατί μπορούν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
ο αριθμος που εχεις ειναι στο συνολο των μηχανογραφικων, δεν ξεχωριζε 90% και 10%.:bleh::bleh:
Σίγουρα; Γιατί μία φίλη μου που το έκανε 2 μέρες πριν τη λήξη της προθεσμίας, έχει αριθμό 51.000... (αν είναι όλα μαζί, είναι πολύ λίγα...) :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pride

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Pride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 200 μηνύματα.
Σίγουρα; Γιατί μία φίλη μου που το έκανε 2 μέρες πριν τη λήξη της προθεσμίας, έχει αριθμό 51.000... (αν είναι όλα μαζί, είναι πολύ λίγα...) :/:


Η φιλη σου εκανε με το 10% και ειδε αριθμο πρωτοκολου 51.000 2 μερες πριν;
Παντως δεν ειναι τοσο περιεργο..μηχανογραφικο με 10% εχουν την δυνατοτητα να κανουν 200.000 υποψηφιοι (100.000 για το καθε ετος απο τα 2 τελευταια) Μπορει να εκανε το 1/4 50.000 περιπου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
Η φιλη σου εκανε με το 10% και ειδε αριθμο πρωτοκολου 51.000 2 μερες πριν;
Παντως δεν ειναι τοσο περιεργο..μηχανογραφικο με 10% εχουν την δυνατοτητα να κανουν 200.000 υποψηφιοι (100.000 για το καθε ετος απο τα 2 τελευταια) Μπορει να εκανε το 1/4 50.000 περιπου
Ναι, αυτό έγινε.
Ο αριθμός μου φαίνεται φυσιολογικός αν ο αριθμός πρωτοκόλλου των 10% και των 90% είναι διαφορετικός... Απλά είπα αυτό επειδή η dmci είπε ότι οι αριθμοί πρωτοκόλλου είναι κοινοί για το 10% και το 90%, και μου φαίνεται περίεργο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OHTO

Νεοφερμένος

Ο OHTO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 62 μηνύματα.
Λίγο παράξενο δεν είναι?

Κάθε χρόνο από τους 100.000 που δίνουν πανελλήνιες οι μισοί δεν περνάνε πουθενά, όλοι το ξέρουμε αυτό από τα στατιστικά. Οι 20.000 περνάνε σε σχολές τις προτίμησης τους (οπότε δεν έχουν κίνητρο για 10%) και άρα μας μένουν 60.000 και από τα δύο έτη, από τους οποίους οι 50.000 έκαναν 10% ?!?!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepOnDreaming

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γεωργία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 246 μηνύματα.
Οποιοι απείχαμε λιγα μορια τη σχολη που θελαμε και δεν περασαμε περισυ , φετος με το 10% αν εχουν δηλωσει τη σχολη μας πολυ περισσοτεροι του 2011 ειμαστε σε καλο δρομο ! :clapup: Μακαρι Θεε μου !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

heartbrkr

Νεοφερμένος

Ο heartbrkr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
παιδια αυριο στις 10 θα βγουν ή στη 1?:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepOnDreaming

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γεωργία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 246 μηνύματα.
10 από όσο ξέρω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PieMaker

Δραστήριο μέλος

Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 702 μηνύματα.
Επιτρεψτε μου να κανω μια προβλεψη της τελευταιας στιγμης, για να δουμε αυριο αν θα πεσω μεσα...

Οι βασεις του 10% θα πεσουν και μαλιστα αρκετα. Δε θα φτασουν στα επιπεδα του 2010, δε θα εχουν ομως και το χαλι του 2011. Σιγουρα οι βασεις του 10% θα βρισκονται κατω απο εκεινες του 90% και σε μερικες σχολες πιστευω πως θα απεχουν χιλιαδες μορια. Οποτε για μενα εχετε ελπιδες!!

Καλη τυχη σε ολους σας παιδια:)!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jonathannnnnnn

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 205 μηνύματα.
το βραδυ θα ναι κανεις μεσα?

Επιτρεψτε μου να κανω μια προβλεψη της τελευταιας στιγμης, για να δουμε αυριο αν θα πεσω μεσα...

Οι βασεις του 10% θα πεσουν και μαλιστα αρκετα. Δε θα φτασουν στα επιπεδα του 2010, δε θα εχουν ομως και το χαλι του 2011. Σιγουρα οι βασεις του 10% θα βρισκονται κατω απο εκεινες του 90% και σε μερικες σχολες πιστευω πως θα απεχουν χιλιαδες μορια. Οποτε για μενα εχετε ελπιδες!!

Καλη τυχη σε ολους σας παιδια:)!!
ειναι σιγουρα προβλεψη αυτη?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

KeepOnDreaming

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γεωργία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 246 μηνύματα.
Επιτρεψτε μου να κανω μια προβλεψη της τελευταιας στιγμης, για να δουμε αυριο αν θα πεσω μεσα...

Οι βασεις του 10% θα πεσουν και μαλιστα αρκετα. Δε θα φτασουν στα επιπεδα του 2010, δε θα εχουν ομως και το χαλι του 2011. Σιγουρα οι βασεις του 10% θα βρισκονται κατω απο εκεινες του 90% και σε μερικες σχολες πιστευω πως θα απεχουν χιλιαδες μορια. Οποτε για μενα εχετε ελπιδες!!

Καλη τυχη σε ολους σας παιδια:)!!

Mακάριιιιιι !!! :clapup: Ευχαριστουμε για την εμψυχωση .. Το χρειαζομασταν τωρα γιατι εχουμε φουλ αγχος .. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

heartbrkr

Νεοφερμένος

Ο heartbrkr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
το βραδυ θα ναι κανεις μεσα?
εγω σκεφτομουν να τ επαιρνα σερι παιζοντας τιτσου στο φβ ΚΑΛΗ ΜΑΣ ΤΥΧΗ ΠΑΙΔΙΑΑ :/: ;) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

heartbrkr

Νεοφερμένος

Ο heartbrkr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
και ξαναρωταω ΞΕΡΟΥΜΕ ΩΡΑ??????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepOnDreaming

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γεωργία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 246 μηνύματα.

heartbrkr

Νεοφερμένος

Ο heartbrkr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 14 μηνύματα.

PieMaker

Δραστήριο μέλος

Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 702 μηνύματα.

KeepOnDreaming

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γεωργία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 246 μηνύματα.
α οκ σορρυ δν ειδα οτι απαντησες εσυ! :P ωραιαααα :) αγχος?
οσο δεν παει :redface:
γιατι εσυ εισαι μες στο κεφι :P(εκτος αν εισαι σιγουρος οτι περνας ) ; ειναι τζογος αυτο το 10% ! απαπα !!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top