[Εκτιμήσεις] Βάσεις 10% 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
παιδια ειμαι αποφοιτη 2010 με 18898... κανω δευτερη χρονια 10% για οδοντιατρικη αθηνων.. τ λετε??? παω ν σκασω...
Νομίζω πως θα είσαι μέσα!! μόρια σαν τα δικά σου το 2011 είχαν λίγα άτομα στο τρίτο πεδίο. Στοχεύεις και οδοντριατρική που έχει γενικά μικρότερη ζήτηση από τις ιατρικές....;) Σε ποια σχολή είσαι τώρα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

f(f(chris))

Νεοφερμένος

Ο f(f(chris)) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Σκέφτομαι να περάσω Μηχαν.Μηχανικών(Βόλο)...επειδή η Σχολή Των Χημικων Μηχανικών και των πολιτικών είναι πανω κάτω τα ίδια από μόρια..πόσα περιπου μορια θέλω?(>17.700?)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
Σκέφτομαι να περάσω Μηχαν.Μηχανικών(Βόλο)...επειδή η Σχολή Των Χημικων Μηχανικών και των πολιτικών είναι πανω κάτω τα ίδια από μόρια..πόσα περιπου μορια θέλω?(>17.700?)

οφ τοπικ ...αμαν! συνθεση στο ονομα.με κυνηγανε οι ατιμες:(:(:( ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

f(f(chris))

Νεοφερμένος

Ο f(f(chris)) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Το ψευδωνυμο μου ήρθε μετά από 3ωρο συναρτήσεων....ΕΧΟΥΝ ΜΠΕΙ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΑΣ!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
Το ψευδωνυμο μου ήρθε μετά από 3ωρο συναρτήσεων....ΕΧΟΥΝ ΜΠΕΙ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΑΣ!!!!!!

ναιιιιιιιιιιι:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

f(f(chris))

Νεοφερμένος

Ο f(f(chris)) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Τί σχολή σκεφτεσαι??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nen_lap

Νεοφερμένος

Η nen_lap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Νομίζω πως θα είσαι μέσα!! μόρια σαν τα δικά σου το 2011 είχαν λίγα άτομα στο τρίτο πεδίο. Στοχεύεις και οδοντριατρική που έχει γενικά μικρότερη ζήτηση από τις ιατρικές....;) Σε ποια σχολή είσαι τώρα;

ειμαι χαροκοπειο αλλα ονειρο μ απο μικρη να παω οδοντιατρικη... την εχασα και τις 2 προηγουμενες χρονιες για λιγα (θεωρω) μορια.. αλλα θελω να πιστευω οτι φετος θα μ την κανει την χαρη η μοιρα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polkiu

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Polkiu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 829 μηνύματα.
Την Δευτέρα θα βγουν και οι βάσεις του 10% ε? :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jonathannnnnnn

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 205 μηνύματα.
ναι δευτερα... δε βλεπω μεγαλη κινητικοτητα στο τοπικ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jonathannnnnnn

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 205 μηνύματα.

kcR

Νεοφερμένος

Ο kcR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Παιδιά μήπως είναι γνωστά τα στατιστικά για το πόσοι έκαναν πέρσυ 10% και πόσοι φέτος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.

jonathannnnnnn

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 205 μηνύματα.
Παιδιά μήπως είναι γνωστά τα στατιστικά για το πόσοι έκαναν πέρσυ 10% και πόσοι φέτος;

λιγοι περισσοτεροι απ οτι εκαναν το 2010;)πιστεψε με.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jonathannnnnnn

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 205 μηνύματα.
Πόσες πιθανότητες πιστεύεις περίπου;..

δε ξερω:clapup: αλλα εφοσον δεν ειναι πολυ κατω απο το περσυνο 90% εχεις ελπιδες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kcR

Νεοφερμένος

Ο kcR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 17 μηνύματα.

KeepOnDreaming

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γεωργία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 246 μηνύματα.
δε ξερω:clapup: αλλα εφοσον δεν ειναι πολυ κατω απο το περσυνο 90% εχεις ελπιδες

Δηλαδη πιστευεις πως οσοι απεχουν λιγα μορια με τις περσινες βασεις του 90% οτι εχουν πιθανοτητες να περασουν φετος με το 10% ? (ρωταω επειδη εγω περισυ δεν περασα Βρεφ/μια στα Ιωαννινα για 80 μορια μόνο .. :( -ανηκω και στην κατηγορια των Τριτεκνων-)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jonathannnnnnn

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 205 μηνύματα.
Δηλαδη πιστευεις πως οσοι απεχουν λιγα μορια με τις περσινες βασεις του 90% οτι εχουν πιθανοτητες να περασουν φετος με το 10% ? (ρωταω επειδη εγω περισυ δεν περασα Βρεφ/μια στα Ιωαννινα για 80 μορια μόνο .. :( -ανηκω και στην κατηγορια των Τριτεκνων-)

ναι .το γιατι το ειπα στο προτελευταιο ποστ π εκανα.τωρα για τριτεκνων δε ξερω πως λειτουργει οποτε θα σε γελασω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsetsenos99

Νεοφερμένος

Ο tsetsenos99 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ρουμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Με 17.600 μόρια, υπάρχει καμιά πιθανότητα για Οδοντιατρική Θεσσαλονίκης ?? 'Εκανα 10 % , λαμβάνοντας υπόψη ότι πέρσι έπεσε αρκετά η βάση..... Ευχαριστώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jonathannnnnnn

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 205 μηνύματα.
Με 17.600 μόρια, υπάρχει καμιά πιθανότητα για Οδοντιατρική Θεσσαλονίκης ?? 'Εκανα 10 % , λαμβάνοντας υπόψη ότι πέρσι έπεσε αρκετά η βάση..... Ευχαριστώ!

για να υπολογισετε τι πτωση θα εχουν οι βασεις περιπου στο 10% μπορειτε να κανετε το εξης.με τη προυποθεση οτι ειναι οι μισοι υποψηφιοι φετος σε σχεση με περσυ πηγαινετε δειτε τη σχολη που θελετε, τι πτωση ειχε απο το 10% του 2009 στο 10% του 2010 που εγινε ακριβως το ιδιο δλδ μισοι υποψηφιοι.μετα πηγαινετε στο 90 του 2010 και στο 90 του 2011 και δειτε και αυτη τη πτωση και προσθεστε αυτο που θα βρειτε με το προηγουμενο που ειπα.μετα πηγαινετε δειτε ποσο ειχε περσυ στο 10% και απ αυτο αφαιρεστε το αθροισμα που βρηκατε πριν.τωρα πχ αν ειναι επαρχια υπολογιστε λιγο περισσοτερο 200μορια κατω πχ και αν οχι 200μορια πανω.χοντρικα και μπακαλιστικα μπορει να ειναι αλλα για τις σχολες που το χω ψαξει και με ενδιαφερουν ελπιζω να πεσω μεσα:P.

θα μου πειτε γιατι προσθετεις αυτα τα 2?απλουστατα γιατι περσυ ηταν διπλασιοι υποψηφιοι με το 10% και γιατι ηταν ακομα οι βασεις στο θεο λογω 90%.πραγματα τα οποια τωρα δεν ισχυουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
για να υπολογισετε τι πτωση θα εχουν οι βασεις περιπου στο 10% μπορειτε να κανετε το εξης.με τη προυποθεση οτι ειναι οι μισοι υποψηφιοι φετος σε σχεση με περσυ πηγαινετε δειτε τη σχολη που θελετε, τι πτωση ειχε απο το 10% του 2009 στο 10% του 2010 που εγινε ακριβως το ιδιο δλδ μισοι υποψηφιοι.μετα πηγαινετε στο 90 του 2010 και στο 90 του 2011 και δειτε και αυτη τη πτωση και προσθεστε αυτο που θα βρειτε με το προηγουμενο που ειπα.μετα πηγαινετε δειτε ποσο ειχε περσυ στο 10% και απ αυτο αφαιρεστε το αθροισμα που βρηκατε πριν.τωρα πχ αν ειναι επαρχια υπολογιστε λιγο περισσοτερο 200μορια κατω πχ και αν οχι 200μορια πανω.χοντρικα και μπακαλιστικα μπορει να ειναι αλλα για τις σχολες που το χω ψαξει και με ενδιαφερουν ελπιζω να πεσω μεσα:P.

θα μου πειτε γιατι προσθετεις αυτα τα 2?απλουστατα γιατι περσυ ηταν διπλασιοι υποψηφιοι με το 10% και γιατι ηταν ακομα οι βασεις στο θεο λογω 90%.πραγματα τα οποια τωρα δεν ισχυουν
Μ' αρέσει ο τρόπος που σκέφτεσαι (γιατί σύμφωνα με αυτόν, είμαι μέσα. :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top