[Εκτιμήσεις] Βάσεις 10% 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

dmci

Νεοφερμένος

Η dmci αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 58 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 115 μηνύματα.

heartbrkr

Νεοφερμένος

Ο heartbrkr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
καλησπερα σε ολους!!επειδη καθομαι και το ψαχνω μιας και εγω περιμενω αποτελεσματα για το 10% να θυμαστε πως οι βασεις του 10% σχετιζονται περισσοτερο με τις περσινες βασεις του 10% και οχι του 90%!!!
επειδη εγω ελεγα παντα πως ειχα μικρη διαφορα με τις περσινες του 90% αλλα δεν επαιρνα στα σοβαρα τις περσινες του 10% τωρα εχω λιγο(εως πολυ) στεναχωρηθει!!anyway!!καλη επιτυχια σε ολους!
ρε μη στεναχοριεσε....οτι γινει!!!! + οι βασεισ του 10% στην ουσια δεν μπορουν να συσχετιστουν με τιποτα παρα μονο με την τυχη εγω πιστευω...τσεκαρε λιγο τις βασεις 10% του 2010... αν εισαι τυχαιρος κ δεν επιλεξουν τ σχολη π σ ενδιαφερει εχεις μπει ακομα κ αν δεν εχει γραψει τοσο καλα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepOnDreaming

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γεωργία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 246 μηνύματα.
ρε μη στεναχοριεσε....οτι γινει!!!! + οι βασεισ του 10% στην ουσια δεν μπορουν να συσχετιστουν με τιποτα παρα μονο με την τυχη εγω πιστευω...τσεκαρε λιγο τις βασεις 10% του 2010... αν εισαι τυχαιρος κ δεν επιλεξουν τ σχολη π σ ενδιαφερει εχεις μπει ακομα κ αν δεν εχει γραψει τοσο καλα...

Aς ελπίσουμε φέτος η τύχη να είναι με το μέρος μας ! :clapup: Καλή επιτυχία σε όλους !

Εχω μια απορία οσον αφορα αυτό εδω : -------->
https://www.prooptiki.com.gr/index.php?option=com_content&view=article&id=133:sxoles-kai-protimiseis-2012&catid=1:%CF%84%CE%B5%CE%BB%CE%B5%CF%85%CF%84%CE%B1%CE%B9%CE%B1-%CE%BD%CE%B5%CE%B1&Itemid=79

1) Δηλαδή οι κατηγοριες δεν ισχυουν για όλες τις σχολες που υπαρχουν ; ισχυουν σε συγκεκριμενες σχολες μονο;
2) αν πατε υποψηφιοι 10% , ποιος αριθμος ειναι ικανοποιητικος
για πτωση των βασεων; κατω απο 1000 υποψηφιοι;


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

olgajour1993

Νεοφερμένος

Η Όλγα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 56 μηνύματα.
ρε μη στεναχοριεσε....οτι γινει!!!! + οι βασεισ του 10% στην ουσια δεν μπορουν να συσχετιστουν με τιποτα παρα μονο με την τυχη εγω πιστευω...τσεκαρε λιγο τις βασεις 10% του 2010... αν εισαι τυχαιρος κ δεν επιλεξουν τ σχολη π σ ενδιαφερει εχεις μπει ακομα κ αν δεν εχει γραψει τοσο καλα...

αυτο σκεφτομαι και εγω!οι βασεις του 10% ειναι απροβλεπτες!εχεις βρει καποιο καλο site με τις βασεις 10% του 2010?γιατι εψαχνα χθες και επεφτα στου 2011.
κοιτα περσυ δεν περασα για 90κατι μορια αλλα συμφωνα παντα με την βαση του 90%.η δημοσιογραφια(η σχολη που θελω:D)στις βασεις του 10% ομως ειναι 1000 μορια πανω:(!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Μην ψαχνετε τις βασεις του 2010,τζαμπα κοπος τοτε επεσαν επειδη αλλαξε το συστημα και δηλωσαν μονο 8κ ατομα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dmci

Νεοφερμένος

Η dmci αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 58 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
αυτο σκεφτομαι και εγω!οι βασεις του 10% ειναι απροβλεπτες!εχεις βρει καποιο καλο site με τις βασεις 10% του 2010?γιατι εψαχνα χθες και επεφτα στου 2011.
κοιτα περσυ δεν περασα για 90κατι μορια αλλα συμφωνα παντα με την βαση του 90%.η δημοσιογραφια(η σχολη που θελω:D)στις βασεις του 10% ομως ειναι 1000 μορια πανω:(!!!!!!
δοκιμασε εδω, ειναι καλο site: https://www.kesyp-kilkis.gr/vaseis.html:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^^Aris^^

Νεοφερμένος

Ο ^^Aris^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Πελοποννήσου (Τρίπολη) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mrjts901

Νεοφερμένος

Ο mrjts901 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
καλησπερα σε ολους ονομαζομαι γιαννης και σπουδαζω Πληροφορικη Και Τεχνολογια στο ΤΕΙ Δυτικης Μακεδονιας Παραρτημα Καστοριας...εκανα φετος μηχανογραφικο με 10% και εβαλα σχολες οπως μηχανολογια,ηλεκτρολογια,και γενικα οτι εχει να κανει με το να φιαχνεις πραγματα με τα χερια (αν καταλαβαινετε τι εννοω) ειχα γραψει 8211 περσι...φετος υπαρχουν πιθανοτητες να πεσουν οι βασεις ωστε να ποιασω καμια σχολη στην χαλκιδα λαμια η στην καλυτερη Αθηνα η Πειραια?? ολες οι απαντησεις ειναι ευπροσδεκτες ευχαριστω πολυ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepOnDreaming

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γεωργία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 246 μηνύματα.
Aς ελπίσουμε φέτος η τύχη να είναι με το μέρος μας ! :clapup: Καλή επιτυχία σε όλους !

Εχω μια απορία οσον αφορα αυτό εδω : -------->
https://www.prooptiki.com.gr/index.php?option=com_content&view=article&id=133:sxoles-kai-protimiseis-2012&catid=1:%CF%84%CE%B5%CE%BB%CE%B5%CF%85%CF%84%CE%B1%CE%B9%CE%B1-%CE%BD%CE%B5%CE%B1&Itemid=79

1) Δηλαδή οι κατηγοριες δεν ισχυουν για όλες τις σχολες που υπαρχουν ; ισχυουν σε συγκεκριμενες σχολες μονο;
2) αν πατε υποψηφιοι 10% , ποιος αριθμος ειναι ικανοποιητικος
για πτωση των βασεων; κατω απο 1000 υποψηφιοι;

Mήπως είναι δυνατόν κάποιος να μου λύσει αυτές τις 2 απορίες ; Ευχαριστώ εκ των προτερων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sporos121

Νεοφερμένος

Ο sporos121 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Καλησπέρα παιδια έδωσα το 2010 και έβγαλα 18224 μόρια πέρασα στο φυσικό αθηνας έχασα τουσ αγρονομους τοπογραφους εμπ για 50 μόρια και την πρώτη χρόνια του 10% δεν τα κατάφερα και δεν.μπήκα για 200 μόρια αλλά συναγονιζομουμ παιδια του 2009 που είχαν περισσότερους αριστούχους και είχαν ανεβασει τις βάσεις ..φέτος συναγονιζομαι του 2011 που τα πηγαν πολύ χειροτερα από του 2010 και.έριξαν τις βάσεις κατακορυφα ..οι τοπογραφοι εμπ έχουμν 16400 πιστευεται ότι εχω ελπιδες ...νομιζω πως είναι πιθανό αν και είναι απροβλεπτο το 10% και πείτε και πόσο πιθανό είναι και οι πολιτικοι μηχανικη εμπ δεδομενο το ότι επεσαν πολύ το 11.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
Θα ήθελα να μου πείτε πόσες πιθανότητες εισαγωγής πιστεύετε ότι υπάρχουν για τις εξής περιπτώσεις:

- Με 17.182 μόρια στο 1ο πεδίο για Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Αθηνών.

- Με 12.900 μόρια στο 3ο πεδίο για Λογοθεραπεία Πάτρας, Καλαμάτας, Ιωαννίνων.

Πείτε μου τι πιστεύετε, τη γνώμη σας. Ευχαριστώ! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jonathannnnnnn

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 205 μηνύματα.
το παιδαγωγικο ποσο ειχε με το 90 τα κατο περσυ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.

margarita1993

Νεοφερμένος

Η margarita1993 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Παιδιά επειδή βλέπω ότι έχουν διαρεύσει βάσεις άμα μάθετε τίποτα για το 10% γράψτε!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
Παιδιά επειδή βλέπω ότι έχουν διαρεύσει βάσεις άμα μάθετε τίποτα για το 10% γράψτε!!!
Ποιες βάσεις έχουν διαρρεύσει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

margarita1993

Νεοφερμένος

Η margarita1993 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Ποιες βάσεις έχουν διαρρεύσει;

Δεν έχω ακούσει κάτι για 10% !! για την γενική σειρά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

margarita1993

Νεοφερμένος

Η margarita1993 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Ποιες βάσεις έχουν διαρρεύσει;

έχω ακούσει για γενική σειρά βάσεις που έχουν μάθει παιδιά από το υπουργείο(από γνωστούς εννοείται!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepOnDreaming

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γεωργία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 246 μηνύματα.
εμεις για Το 10% θελουμε να μαθουμε αν ξερετε κατι . :/
Υπαρχει αλλο θεμα με τις βασεις του 90% να γραψετε εκει . Μην παιζετε με τον πονο μας βρε παιδια !!! :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

heartbrkr

Νεοφερμένος

Ο heartbrkr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
παιδες δ παιζει να βγουν αυριο ετσι? τη δευτερα? :(
και δειτε τι βρηκα εδω https://www.emark.teicrete.gr/emark/panellinies-2011-apotelesmata.aspx ...εγω δε δοκιμασα γιατι μπορει να γινει τιποτα με τουσ κδικους :S λογικα θα προκειτε για μουφεσ... δε παιζει να βγαζει τα αποτελεσματα :O
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

nen_lap

Νεοφερμένος

Η nen_lap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
παιδια ειμαι αποφοιτη 2010 με 18898... κανω δευτερη χρονια 10% για οδοντιατρικη αθηνων.. τ λετε??? παω ν σκασω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top