[Εκτιμήσεις] Βάσεις 10% 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

KeepOnDreaming

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γεωργία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 246 μηνύματα.
Θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση πολύ αόριστη γιατί με όσα ακούω έχω απελπιστεί ..Αν τελικά δεν περάσει κάποιος με το 10% φέτος, πιστευετε πως αν το δηλώσει και του χρόνου πως ο αριθμός όσων δηλώσουν 10% θα είναι μικρότερος από φετος και θα έχει μεγαλύτερες πιθανότητες να πέσουν οι βάσεις και να περάσει ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ryuzaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Lost in Infinity αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών ΑΠΘ (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,892 μηνύματα.
Παιδιά είναι επείγον, αλλά θα σκέφτεται κανείς για ναυπηγούς ΕΜΠ με 10%;
Πόσο λέτε να πηγαίνουν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
Παιδιά με 10600 μόρια υπάρχει περίπτωση να μπει κάποιος:) σε καμία κοινωνική θεολογία-θεολογία-ποιμαντική αθήνας ή θεσ/νικης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nevy

Νεοφερμένος

Η Nevy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Καλημέρα! Η νομική της Αθήνας που λέτε να κυμανθεί? Υπάρχει κανείς που να έκανε 10% για το συγκεκριμένο τμήμα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dora1993

Νεοφερμένος

Η dora1993 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
ιστοριας κ αρχαιολογιας ιωαννινων ποσο πιστευετε θα ειναι η βαση με το 10% φετος΄? υπαρχει κνς πυ θελει αυτη τη σχολη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

XARA62

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η XARA62 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 232 μηνύματα.
Θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση πολύ αόριστη γιατί με όσα ακούω έχω απελπιστεί ..Αν τελικά δεν περάσει κάποιος με το 10% φέτος, πιστευετε πως αν το δηλώσει και του χρόνου πως ο αριθμός όσων δηλώσουν 10% θα είναι μικρότερος από φετος και θα έχει μεγαλύτερες πιθανότητες να πέσουν οι βάσεις και να περάσει ;
Aφού θα είναι απλά πιθανότητες, έχει σημασία αν θα είναι λίγες ή πολλές?:hmm:Τζόγος θα είναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas10

Νεοφερμένος

Ο nikolas10 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
ιστοριας κ αρχαιολογιας ιωαννινων ποσο πιστευετε θα ειναι η βαση με το 10% φετος΄? υπαρχει κνς πυ θελει αυτη τη σχολη?
πιστευω να μην ξεπερασει τα 14000-14500 μορια...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nevy

Νεοφερμένος

Η Nevy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
ιστοριας κ αρχαιολογιας ιωαννινων ποσο πιστευετε θα ειναι η βαση με το 10% φετος΄? υπαρχει κνς πυ θελει αυτη τη σχολη?

Κι εγώ πιστεύω γύρω στις 14000...

Καλημέρα! Η νομική της Αθήνας που λέτε να κυμανθεί? Υπάρχει κανείς που να έκανε 10% για το συγκεκριμένο τμήμα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

angelvasil92

Νεοφερμένος

Ο angelvasil92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Με 18607 ηλεκτρολογων μηχανικων στη θεσσαλονικη πως το βλεπετε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BingoBingi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο BingoBingi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 385 μηνύματα.
[FONT=&quot]τα στοιχεία τελικά δίνουν ότι θα κυμαίνονται από 18 έως 23000 μαξ τα μηχανογραφικά για 10%... υπολογίστε τα και θα δείτε.. Το τελευταίο πρωτόκολλο μηχανογραφικού ήταν περίπου 26285 πλην τα μηχανογραφικά γενικής σειράς.. =…
[/FONT][FONT=&quot]
Εγραψα από 18000, διότι είναι και άλλοι παράγοντες.. Πχ αλλοδαποί, μηχανογραφικά προς δόκιμη και παρουσιάσει, 3% κτλ… Σίγουρα ο αριθμός μηχανογραφικών δεν ξεκίνησε από το 1… Θα είχαν κλειδωμένα ένα μερικό αριθμό μηχανογραφικών για δοκιμές, κτλ..[/FONT]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dora1993

Νεοφερμένος

Η dora1993 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
παιδια μακαρι να χετε δικιο και να μν ξεπερασει τα 14000 μορια! εχω 13 μισο κ ελπιζω να το πιασω!!σας ευχαριστω πολυυ :) !! κ αφου τα μηχανογραφικα ειναι απο 18000 μεχρι 23000 αυτο σημαινει πως θα υπαρξει καποια μειωση!! ε??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepOnDreaming

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γεωργία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 246 μηνύματα.
Οντως , μακάρι τα μηχανογραφικά να μην ξεπεράσουν αυτό τον αριθμό!
Βρεφονηπιοκομία στα Γιάννενα πόσο λέτε να πάει με το 10% (+ειδική κατηγορία Τριτέκνων ) ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas10

Νεοφερμένος

Ο nikolas10 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
[FONT=&quot]τα στοιχεία τελικά δίνουν ότι θα κυμαίνονται από 18 έως 23000 μαξ τα μηχανογραφικά για 10%... υπολογίστε τα και θα δείτε.. Το τελευταίο πρωτόκολλο μηχανογραφικού ήταν περίπου 26285 πλην τα μηχανογραφικά γενικής σειράς.. =…
[/FONT][FONT=&quot]
Εγραψα από 18000, διότι είναι και άλλοι παράγοντες.. Πχ αλλοδαποί, μηχανογραφικά προς δόκιμη και παρουσιάσει, 3% κτλ… Σίγουρα ο αριθμός μηχανογραφικών δεν ξεκίνησε από το 1… Θα είχαν κλειδωμένα ένα μερικό αριθμό μηχανογραφικών για δοκιμές, κτλ..[/FONT]
εγω εχω πρωτοκολλο 70000 και κατι...:confused::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eva1993

Νεοφερμένος

Η eva1993 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 38 μηνύματα.
παιδια περυσι εβγαλα 18285 για νομικη θεσσαλονικης με το 10% υπαρχει περιπτωση να μπω η μπα?150 μορια διαφορα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
παιδια περυσι εβγαλα 18285 για νομικη θεσσαλονικης με το 10% υπαρχει περιπτωση να μπω η μπα?150 μορια διαφορα
Μα γιατί να φύγεις από την νομική της κομοτηνής(αν δεν υπάρχει κάποιος σοβαρός λόγος βέβαια) και να χάσεις ένα χρόνο για να πας στην ίδια σχολή;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nevy

Νεοφερμένος

Η Nevy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Θα χάσω δύο χρόνια και οι λόγοι είναι οικονομικοί :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BingoBingi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο BingoBingi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 385 μηνύματα.
εγω εχω πρωτοκολλο 70000 και κατι...:confused::hmm:

Για να δεις ότι έχω δίκιο για το πρωτόκολλο, ο αριθμός ΠΑΝΤΑ ανεβαίνει, αυτό σημαίνει ότι δεν είναι τυχαίας σειρας (random), εγω στης 4/7 τα ξημερώματα 5-6 το πρωί, είχα 82000++ κάτι ψηλά αριθμό.. .Εάν υπάρχει ένας με μικρότερο αριθμό από αυτόν, μετά από εμένα… τότε το πρωτόκολλο δεν [FONT=&quot]ισχύει[/FONT].
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas10

Νεοφερμένος

Ο nikolas10 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Μα γιατί να φύγεις από την νομική της κομοτηνής(αν δεν υπάρχει κάποιος σοβαρός λόγος βέβαια) και να χάσεις ένα χρόνο για να πας στην ίδια σχολή;;;;
συμφωνω απολυτα!!
Για να δεις ότι έχω δίκιο για το πρωτόκολλο, ο αριθμός ΠΑΝΤΑ ανεβαίνει, αυτό σημαίνει ότι δεν είναι τυχαίας σειρας (random), εγω στης 4/7 τα ξημερώματα 5-6 το πρωί, είχα 82000++ κάτι ψηλά αριθμό.. .Εάν υπάρχει ένας με μικρότερο αριθμό από αυτόν, μετά από εμένα… τότε το πρωτόκολλο δεν [FONT=&quot]ισχύει[/FONT].
αυτο εννοειται το ξερω...απλα ηθελα να σου δειξω οτι οι υποψηφιοι με το 10% μαλλον ειναι παραπανω απο αυτους που ειχες αναφερει πιο πανω;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
παιδια μακαρι να χετε δικιο και να μν ξεπερασει τα 14000 μορια! εχω 13 μισο κ ελπιζω να το πιασω!!σας ευχαριστω πολυυ :) !! κ αφου τα μηχανογραφικα ειναι απο 18000 μεχρι 23000 αυτο σημαινει πως θα υπαρξει καποια μειωση!! ε??
Και μία φίλη μου που ηταν ιστορικό κέρκυρας θα κάνει 10% για να φύγει. Αλλά θέλει ιστορικό βόλου. Της φάνηκε πολύ ακριβό νησί η κέρκυρα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
ΝΑΙ κ μενα μ φανηκε πλ ακριβο νησι η κερκυρα!! μακαρι να πιασουμεε τα αντιστοιχα που θελουμε!
:):) Καλη επιτυχία....Αν δεν πιάσεις γιάννεννα θα μείνεις εκει;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top