[Εκτιμήσεις] Βάσεις 10% 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Ryuzaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Lost in Infinity αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών ΑΠΘ (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,891 μηνύματα.
απλα ρωταω για να δω τις γνωμες αναμεσα σε αυτες τις δυο πολεις :p
ναι ειμαι στην ιδια σχολη αλλα και εγω θελω αθηνα..εισαι απο αθηνα και θελεις να πας εκει?
δεν σου αρεσει η σχολη?
Σαν πόλη προτιμώ την Αθήνα. Γούστα είναι αυτά βέβαια. Θελω να πάω κυρίως επειδή έχω σπίτι εκεί, αλλά και γιατί είναι κάπως πιο κοντά στα ενδιαφέροντά μου οι ναυπηγοί:D Για πολιτικούς μηχανικούς εμπ πάντως 2 παιδιά από τη σχολή μου θα κάνουν σίγουρα 10% και έχουν 18400 μόρια. Θεωρώ επίσης πολύ ανώτερες σε θέμα οργάνωσης τις σχολές στην Αθήνα απ'ότι εδώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katma

Νεοφερμένος

Η katma αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Σαν πόλη προτιμώ την Αθήνα. Γούστα είναι αυτά βέβαια. Θελω να πάω κυρίως επειδή έχω σπίτι εκεί, αλλά και γιατί είναι κάπως πιο κοντά στα ενδιαφέροντά μου οι ναυπηγοί:D Για πολιτικούς μηχανικούς εμπ πάντως 2 παιδιά από τη σχολή μου θα κάνουν σίγουρα 10% και έχουν 18400 μόρια. Θεωρώ επίσης πολύ ανώτερες σε θέμα οργάνωσης τις σχολές στην Αθήνα απ'ότι εδώ.

18400 ε?με παρνανε,οποτε τα πραγματα ακομα πιο δυσκολα για μενα :/ Ειναι και λιγες οι θεσεις..
Καλη επιτυχια αν τελικα κανεις το 10% :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

snake17

Νεοφερμένος

Η snake17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
οι βασεις της κτηνιατρικης θεσσαλονικης και θεσσαλιας ποσο προβλεπετε να φτασουν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepOnDreaming

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γεωργία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 246 μηνύματα.
Καλησπέρα σε όλους!
Εχω ελπίδες με το 10 % για Βρεφονηπιοκομία στα Ιωάννινα ; Πέρισυ έβγαλα 12.533 μόρια..
οι βάσεις του 10% το 2010 ήταν 11.064
και το 2011, 14.818 ... Πραγματικά ειναι απρόβλεπτες οι βάσεις του 10% ..

Και εκει που τρελαινομαι ειναι πως θα μπορουσα να ειχα περασει σε αυτη τη σχολη περισυ, αλλα αναμεσα στην τριτεκνια και τα κοινωνικα κριτηρια μου ειπε η καθηγητρια καλυτερα να βαλω τα κοιν.κριτηρια ! ΕΛΕΟΣ !!! Κι εγω την ακουσα γιατι δεν ηξερα ! Ειμαι σε μια σχολη πλεον που δεν μου αρεσει καθολου και οσο σκεφτομαι πως αυτη τη στιγμη θα διαβαζα αλλα μαθηματα , τρελαινομαι....
Υπάρχει περιπτωση να κατεβουν οι βασεις του 10% στην περιφέρεια ? Εχω ελπίδες ? :/
(ανήκω και στην κατηγορία των τριτεκνων)

Ευχαριστώ εκ των προτέρων...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγάπη ΤΑΦΥ

Νεοφερμένος

Η Αγάπη ΤΑΦΥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Να ρωτησω κατι σε οσους του 10% οριστικοποιησαν το μηχανογραφικο; οταν ξανα μπαινετε τι σας βγαζει; δεν ειμαι σιγουρη αν οριστικοποιηθηκε γι αυτο ρωταω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
Να ρωτησω κατι σε οσους του 10% οριστικοποιησαν το μηχανογραφικο; οταν ξανα μπαινετε τι σας βγαζει; δεν ειμαι σιγουρη αν οριστικοποιηθηκε γι αυτο ρωταω!
στο οριστικοποιημένο μηχανογραφικό σου βγάζει αριθμό πρωτοκόλλου από ότι θυμάμαι από πέρυσι....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pagitas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Pagitas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 341 μηνύματα.
Επειδή είμαι στις "υψηλόβαθμες" σχολές που ας μην γελιόμαστε είναι και πιο δύσκολο να μπεις και πιο δύσκολο να βγεις...
Όσο περισσότεροι δηλώνουν τη σχολή, δυσκολεύουν τα μαθήματα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dmci

Νεοφερμένος

Η dmci αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 58 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Να ρωτησω κατι σε οσους του 10% οριστικοποιησαν το μηχανογραφικο; οταν ξανα μπαινετε τι σας βγαζει; δεν ειμαι σιγουρη αν οριστικοποιηθηκε γι αυτο ρωταω!
Πρεπει να σου βγαλει το μηχανογραφικο οπως ακριβως το ειδες οταν πατησες αποθηκευση και εκτυπωση. σημειωσε τον αριθμο πρωτοκ. για σιγουρια αλλα σημαινει οτι περασε.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepOnDreaming

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γεωργία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 246 μηνύματα.
Aν γίνεται ας μου απαντήσει όποιος γνωρίζει , γιατί έχω μεγάλη αγωνία ... Ευχαριστώ .:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstas_1992

Νεοφερμένος

Ο kwstas_1992 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 85 μηνύματα.
τα στοιχεια λενε πως ο αριθμος οσων κανουν 10% θα ειναι μεγαλυτερος απο 30.000.. μεγαλυτερος δλδ και απο τον περσινο που ηταν επισης πολυ μεγαλος..συνεπως μην περιμενετε μειωση στις βασεις..αντε αυτη να ειναι της ταξης των 100 μοριων το πολυ..εγκυρα ειναι τα στοιχεια που σας παραθετω οσο και αν δεν ευχαριστουν πολλους εδω μεσα.. :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepOnDreaming

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γεωργία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 246 μηνύματα.
τα στοιχεια λενε πως ο αριθμος οσων κανουν 10% θα ειναι μεγαλυτερος απο 30.000.. μεγαλυτερος δλδ και απο τον περσινο που ηταν επισης πολυ μεγαλος..συνεπως μην περιμενετε μειωση στις βασεις..αντε αυτη να ειναι της ταξης των 100 μοριων το πολυ..εγκυρα ειναι τα στοιχεια που σας παραθετω οσο και αν δεν ευχαριστουν πολλους εδω μεσα.. :/


Ok Κώστα .. Ευχαριστώ για το χρόνο σου !
πφφφφ κρίμα πάντως..:worry:
Αλλά για να καταλάβω , αυτος ο αριθμος που υπολογιζεται πανω απο 30.000 επηρεαζει όλες τις σχολες το ιδιο, ή εχει να κανει και με το ποια σχολη θα δηλωσουν τα παιδια ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

kwstas_1992

Νεοφερμένος

Ο kwstas_1992 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 85 μηνύματα.
είναι ο αριθμος αυτων που εχουν κανει 10% φετος...δν εχει σχεση με ποιες σχολες θα δηλωσουν καθως οπως ειναι λογικο δνε θα δηλωσουν μονο μια σχολη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepOnDreaming

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γεωργία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 246 μηνύματα.
είναι ο αριθμος αυτων που εχουν κανει 10% φετος...δν εχει σχεση με ποιες σχολες θα δηλωσουν καθως οπως ειναι λογικο δνε θα δηλωσουν μονο μια σχολη...
Σίγουρα... 'Αντε, του χρόνου πάλι παίδες...να 'μαστε καλα να τα ξαναπουμε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giogWgiog

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο giogWgiog αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 130 μηνύματα.
Κάποια εκτίμηση για τις βάσεις του 10% υπάρχει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Π.Χρηστος

Νεοφερμένος

Ο Π.Χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
τα στοιχεια λενε πως ο αριθμος οσων κανουν 10% θα ειναι μεγαλυτερος απο 30.000.. μεγαλυτερος δλδ και απο τον περσινο που ηταν επισης πολυ μεγαλος..συνεπως μην περιμενετε μειωση στις βασεις..αντε αυτη να ειναι της ταξης των 100 μοριων το πολυ..εγκυρα ειναι τα στοιχεια που σας παραθετω οσο και αν δεν ευχαριστουν πολλους εδω μεσα.. :/
κωστα την πληροφορια αυτην για τους 30000+ υποψηφιους που την βρηκες ? ειναι εγκυρη ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ryuzaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Lost in Infinity αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών ΑΠΘ (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,891 μηνύματα.
κωστα την πληροφορια αυτην για τους 30000+ υποψηφιους που την βρηκες ? ειναι εγκυρη ?
Από έγγυρες πηγές γνωρίζω ότι οι υποψήφιοι θα ξεπεράσουν τους 47.000
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*StarFalLeN*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης (Ξάνθη) και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 155 μηνύματα.
Καλή καρδιά . Δεν μπορούμε να κάνουμε και τπτ άλλο. Ό,τι γίνει έγινε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lalak

Νεοφερμένος

Ο lalak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 77 μηνύματα.
O καθενας λεει οτι νομιζει αλλα ολα αυτα ειναι ραδιο αρβυλα..Ακομα δεν εχουν ολοκληρωθει τα μηχανογραφικα κανεις δε γνωριζει ποσοι θα καταθεσουν μηχανογραφικο.Περσι που εδιναν το τι ειχε ακουστει δεν μπορειτε να φανταστειτε.Προσωπικα δεν πιστευω οτι θα φτασουν σε καμια περιπτωση τα περσινα.Κια αυτο γιατι η επαναφορα του 10% ανακοινωθηκε αργα και οι πιο πολλοι ειχαν ξεκινησει προετοιμασια για πανελληνιες.Ολα θα εξαρτηθουν απο το ποσοι υποψηφιοι αποφοιτοι του 2010 θα κανουν μηχανογραφικο.Ευχομαι επειδη θα ναι ηδη 2 χρονια σε σχολη οτι δε θα θελουν να αλλαξουν.Επιπλεον πολλοι περσι φαγαν μεγαλη πικρα μια και οι βασεις του 2011 με το 10 ανεβηκαν τρελα και ετσι οι πιο πολλοι θα απογοητευτηκαν και ισως να μην κανουν μηχανογραφικο.Ολα αυτα εινΑΙ βεβαια εικασιες.Σε λιγες μερες μολις ολοκληρωθει η καταθεση μηχανογραφικων θα μαθουμε ποσοι δηλωσαν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ge0

Νεοφερμένος

Ο ge0 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Πού μπορώ να βρω τις προηγούμενες βάσεις του 10%; Έκανα φέτος για πολιτικούς μηχανικούς πάτρας και έχω 19400 μόρια.Δεν θα έχω προβλημα πιστεύω αλλά θα ήθελα να δω τις βάσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ryuzaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Lost in Infinity αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών ΑΠΘ (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,891 μηνύματα.
Πού μπορώ να βρω τις προηγούμενες βάσεις του 10%; Έκανα φέτος για πολιτικούς μηχανικούς πάτρας και έχω 19400 μόρια.Δεν θα έχω προβλημα πιστεύω αλλά θα ήθελα να δω τις βάσεις.
Στο exams.minedu.gov.gr .

Ενδιαφέρεται κανείς για τη σχολή Ναυπηγών Μηχανολόγων; Αν είναι ας κάνουμε μια σύγκριση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top