[Εκτιμήσεις] Βάσεις 10% 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

vasilis_kos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο vasilis_kos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
πλακα μου κανετε τωρα? μια φιλη μ επειδη ειναι 4 αδερφια περασε αρχιτεκτονικη ΕΜΠ κ εβγαλε 8000 μορια .μ μαθηματικα(1.7)...τωρα πειτε μου αν υπαρχει περιπτωση να καταφερει να περασει εστω και ενα μαθημα δηλαδη...!!ελεος δηλαδη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
πλακα μου κανετε τωρα? μια φιλη μ επειδη ειναι 4 αδερφια περασε αρχιτεκτονικη ΕΜΠ κ εβγαλε 8000 μορια .μ μαθηματικα(1.7)...τωρα πειτε μου αν υπαρχει περιπτωση να καταφερει να περασει εστω και ενα μαθημα δηλαδη...!!ελεος δηλαδη


Εντάξει αδικία είναι... αλλά αφού το λες και δεν εσύ δεν θα περάσει τα μαθήματα και θα διακριθούν όσοι είναι καλοί φοιτητές...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgos 33

Νεοφερμένος

Ο giorgos 33 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Mαλλον εξυπνουλης/λα φαινεσαι εσυ.Συγχαρητηρια για τα μορια σου και ναι εισαι μεγαλο μυαλο.Αλλα πες μου λιγο.Αν μεσα στην τριτη λυκειου εχανες τον πατερα σου σε ατυχημα και ησουν στο κρεβατι 15 μερες σε κομμα πες μου λιγο θα τα βγαζες τα 19 παρα μορια η θα ησουν στο επιπεδο μου?Πιθανον να μην εδινες καν.Δεν χρειαζεται να φτυνεις ζηλια,και ορισμενες φορες να σκεφτεσαι πριν μιλησεις.Ζητησα αποψη,οχι το σχολιο μιας ψωναρας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pagitas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Pagitas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 341 μηνύματα.
Mαλλον εξυπνουλης/λα φαινεσαι εσυ.Συγχαρητηρια για τα μορια σου και ναι εισαι μεγαλο μυαλο.Αλλα πες μου λιγο.Αν μεσα στην τριτη λυκειου εχανες τον πατερα σου σε ατυχημα και ησουν στο κρεβατι 15 μερες σε κομμα πες μου λιγο θα τα βγαζες τα 19 παρα μορια η θα ησουν στο επιπεδο μου?Πιθανον να μην εδινες καν.Δεν χρειαζεται να φτυνεις ζηλια,και ορισμενες φορες να σκεφτεσαι πριν μιλησεις.Ζητησα αποψη,οχι το σχολιο μιας ψωναρας.
"ιατρική ή κάποιο υψηλόβαθμο πολυτεχνείο"
Μπλιαξ.
Τα συλληπητήριά μου, αλλά δε θα έλεγα πως στέκει στη λογική η ατυχία να εξασφαλίζει ευκολότερο δρόμο στη ζωή. Εξάλλου αν πετύχεις αυτό το "όνειρό" σου θα το μετανιώσεις γρήγορα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgos 33

Νεοφερμένος

Ο giorgos 33 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
φιλε μου δεν ζητησα ελεημοσυνες.Ουτε καθησα να σας πω τι τραβηξα τον τελευταιο καιρο απο μονος μου.Απλα παντα υπαρχει καποιος ''αδικημενος'' που θα σου την πει για τα μορια σου επειδη ταχα στρωθηκε παραπανω απο σενα και ειχε τον μπαμπακα να πληρωνει τα φροντιστηρια του τη στιγμη που εγω ημουν φυτο κα ορφανος χωρις να το ξερω για 15 μερες.Ο στοχος μου ηταν αυτος,τον εχασα λογω τον γεγονωτων και τωρα προσπαθω να τον ξανακηνυγησω.Και ζητησα την αποψη σας για το αν θα τα καταφερω, οχι μαθηματα επαγγελματικου προσανατολισμου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ryuzaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Lost in Infinity αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών ΑΠΘ (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,892 μηνύματα.
φιλε μου δεν ζητησα ελεημοσυνες.Ουτε καθησα να σας πω τι τραβηξα τον τελευταιο καιρο απο μονος μου.Απλα παντα υπαρχει καποιος ''αδικημενος'' που θα σου την πει για τα μορια σου επειδη ταχα στρωθηκε παραπανω απο σενα και ειχε τον μπαμπακα να πληρωνει τα φροντιστηρια του τη στιγμη που εγω ημουν φυτο κα ορφανος χωρις να το ξερω για 15 μερες.Ο στοχος μου ηταν αυτος,τον εχασα λογω τον γεγονωτων και τωρα προσπαθω να τον ξανακηνυγησω.Και ζητησα την αποψη σας για το αν θα τα καταφερω, οχι μαθηματα επαγγελματικου προσανατολισμου!
Συλυπητήρια φίλος. Κρίμα πραγματικά.. Ίσως Ξάνθη και Βόλο μπορέσεις να πιάσεις.Του χρόνου με το 10% θα έχεις σαφώς περισσότερες πιθανότητες... Μπορείς βέβαια να ξαναδώσεις και χωρίς φροντιστήρια ή πχ να κάνεις 2-3 μήνες για τα κενά. Αν το θέλεις πολύ μπορείς να τα καταφέρεις, μιας και δεν ξεκινάς από το 0. Το κατάφερα και εγώ έτσι, δεν είναι αδύνατον... Μια άλλη λύση είναι και οι κατατακτήριες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgos 33

Νεοφερμένος

Ο giorgos 33 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Tελος παντων ευχαριστω πολυ παιδια.Ελπιζω μια μερα να γινουμε ολοι μας πιο αντικειμενικοι και να μην κοιταμε μονο τον εαυτουλη μας.Ευχομαι κανεις απο εσας να μην εχει τη τυχη που ειχα εγω και να σας πανε ολα καλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pagitas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Pagitas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 341 μηνύματα.
Ελπιζω μια μερα να γινουμε ολοι μας πιο αντικειμενικοι και να μην κοιταμε μονο τον εαυτουλη μας.
Αυτό ακριβώς λέμε όλοι. Μόνο που φαίνεται πως η αντίληψη περί αντικειμενικού μόνο αντικειμενική δεν είναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Το παιδί μια χαρά λογικό είναι! Είχε κάποια όνειρα και ήθελε να περάσει ιατρική και πολυτεχνείο!Έγινε αυτό με τον πατέρα του, έχασε το έδαφος κάτω απο τα πόδια του ( ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ συλλυπητήρια ) και δεν απόδωσε όπως ΜΠΟΡΟΥΣΕ. ΑΠΟΡΩ ΠΩΣ ΜΠΟΡΕΣΕΣ να δωσεις πανελλήνιες! ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ!
Λοιπόν, δυστυχώς οι ορφανοί μπαίνουν στην ίδια κατηγορία με τα παιδιά που έχουν αδερφό/αδερφή στην ίδια πόλη και τα πολύδυμα αδέρφια.
Οι θέσεις που δίνονται είναι ελάχιστες (ειδικά για το 10%) οπότε δυστυχώς δεν έχεις ελπίδες για Ιατρικές.
Το μόνα τμήμα του Πολυτεχνείου που μπορείς να πιάσεις είναι τους μεταλλειολόγους!
Του χρόνου να ξαναπροσπαθήσεις :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
Tελος παντων ευχαριστω πολυ παιδια.Ελπιζω μια μερα να γινουμε ολοι μας πιο αντικειμενικοι και να μην κοιταμε μονο τον εαυτουλη μας.Ευχομαι κανεις απο εσας να μην εχει τη τυχη που ειχα εγω και να σας πανε ολα καλα.

Έχεις δίκιο καλή σου επιτυχία και συλληπήτηρια. 16.500 μόρια είναι μία πολύ καλή επίδοση και με τόσα που πέρασες μοιάζουν τέλεια. Και εγώ είχα ένα ατύχημα φέτος όχι τόσο σοβαρό βέβαια αλλά με ταλαιπώρησε αρκετά. Ξαναπροσπάθησε και του χρόνου για πανελλήνιες αν δεν πετύχεις κάποια σχολή που σου αρέσει φέτος και σου εύχομαι επιτυχία...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstas_1992

Νεοφερμένος

Ο kwstas_1992 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 85 μηνύματα.
συγγνωμη που διακοπτω τη συζητηση,αλλα ποια πιστευετε πως θα ειναι η βαση 10% της σχολης Διοικητικης Επιστημης και Τεχνολογιας του ΟΠΑ?εχω 18350 μορια πισετευετε πως μπορω να την πιασω???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marion_1701

Νεοφερμένος

Η marion_1701 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Λάθος τυπογραφικό έκανα επάνω στο 3) . Αυτό που ήθελα να πω είναι : "Όσον αφορά το "ευατούλη", ΜΟΝΟ τον ευατούλη μου δεν κοιτάω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
και εκ μέρους μου συλληπητήρια ειλικρινά.. Εγώ προσωπικά πιστεύω πως αν μου συνέβαινε κάτι παρεμφερές μπορεί να μην είχα καν το κουράγιο να δώσω.. Παρόλο που κι εγω κόπιασα εδώ και χρόνια για να έχω το φετινό αποτέλεσμα.. (Εγώ φέτος έδωσα και οχι με 10%)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

kwstas_1992

Νεοφερμένος

Ο kwstas_1992 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 85 μηνύματα.
επειδη εβγαλε εναν σχετικα καλο βαθμο,νομιζει πως εγινε καποια.εγω συμφωνω με ολα οσα προαναφερθηκαν.καλο ειναι να χαλαρωσει λιγο και να σκεφτει πως τα μορια δεν ειναι τπτ αλλο περα απο εναν απλο αριθμο και πως τα ονειρα των ανθρωπων δεν σταματουν ποτε.απλα η ιδια οπως φαινεται ποτε δεν ειχε τετοια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Bolet36

Νεοφερμένος

Ο Bolet36 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά. Απόφοιτος του 2010 εδώ, δύο φορές Πανελλήνιες και είμαι στην Ιατρική Θεσσαλονίκης. Με 10% παίζει Αθήνα με 19000 ή μπα; Όχι ότι καίγομαι αλλά δεν θα με χάλαγε. Α, και γι' αυτούς με τις ειδικές κατηγορίες που μαλώνουν. Επειδή είμαι στις "υψηλόβαθμες" σχολές που ας μην γελιόμαστε είναι και πιο δύσκολο να μπεις και πιο δύσκολο να βγεις, παιδιά που ήρθαν με ειδικές κατηγορίες, με αθλήματα και τα μόριά τους απείχαν πολύ δεν την παλεύουν καθόλου. ήμουν και εγώ κακός μαζί τους, ειδικά με αυτούς που ήταν με αθλήματα, αλλά η δικαιοσύνη έρχεται στην ώρα της. Δεν υπάρχει καμία περίπτωση να τελειώσουν.
Μην με πάρετε στραβά. Δεν κατηγορώ τις ειδικές κατηγορίες και καλά κάνουν και υπάρχουν αλλά η εξίσωση των πραγμάτων είναι υπερβολική. Οι μεταγραφές ήταν πολύ πιο σωστό σύστημα, τουλάχιστον έπρεπε πρώτα να μπεις σε μια σχολή και μετά απλά άλλαζες πόλη. Σόρρυ ρε παιδιά, αλλά για οποιοδήποτε λόγο και αν έβγαλες 15000 μόρια, είτε γιατί είχες οικογενειακά προβλήματα, είτε γιατί δεν διάβαζες αρκετά, είτε γιατί δεν τα έπαιρνες αρκετά, είτε γιατί δεν σου κάθισαν τα θέματα δεν αλλάζει το γεγονός ότι είχες 15000 μόρια. Ποιο είναι το νόημα να μπεις σε μια σχολή στην οποία δεν θα μπορέσεις να ανταπεξέλθεις; Εφόσον προσφέρονται οι θέσεις ας δωθούν σε παιδιά που το αξίζουν και που έβγαλαν πολύ υψηλότερα μόρια.
Την πρώτη χρονιά για 200 μόρια δεν μπήκα Ιατρική και αναγκάστηκα να ξαναπεράσω το μαρτύριο άλλη μία χρονιά. Όταν βλέπω δευτεροετείς στη σχολή μου να χρωστάνε 20 μαθήματα και να έχουν ιδέα τι τους γίνεται τρελαίνομαι. Αναρωτιέμαι πώς γίνεται να μπήκαν και να μη μπήκα εγώ. Και στο 90% των περιπτώσεων πρόκειται για κάποια ειδική περίπτωση, από Βουλγαρίες, ή με 5% κλπ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katma

Νεοφερμένος

Η katma αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά. Απόφοιτος του 2010 εδώ, δύο φορές Πανελλήνιες και είμαι στην Ιατρική Θεσσαλονίκης. Με 10% παίζει Αθήνα με 19000 ή μπα; Όχι ότι καίγομαι αλλά δεν θα με χάλαγε. Α, και γι' αυτούς με τις ειδικές κατηγορίες που μαλώνουν. Επειδή είμαι στις "υψηλόβαθμες" σχολές που ας μην γελιόμαστε είναι και πιο δύσκολο να μπεις και πιο δύσκολο να βγεις, παιδιά που ήρθαν με ειδικές κατηγορίες, με αθλήματα και τα μόριά τους απείχαν πολύ δεν την παλεύουν καθόλου. ήμουν και εγώ κακός μαζί τους, ειδικά με αυτούς που ήταν με αθλήματα, αλλά η δικαιοσύνη έρχεται στην ώρα της. Δεν υπάρχει καμία περίπτωση να τελειώσουν.
Μην με πάρετε στραβά. Δεν κατηγορώ τις ειδικές κατηγορίες και καλά κάνουν και υπάρχουν αλλά η εξίσωση των πραγμάτων είναι υπερβολική. Οι μεταγραφές ήταν πολύ πιο σωστό σύστημα, τουλάχιστον έπρεπε πρώτα να μπεις σε μια σχολή και μετά απλά άλλαζες πόλη. Σόρρυ ρε παιδιά, αλλά για οποιοδήποτε λόγο και αν έβγαλες 15000 μόρια, είτε γιατί είχες οικογενειακά προβλήματα, είτε γιατί δεν διάβαζες αρκετά, είτε γιατί δεν τα έπαιρνες αρκετά, είτε γιατί δεν σου κάθισαν τα θέματα δεν αλλάζει το γεγονός ότι είχες 15000 μόρια. Ποιο είναι το νόημα να μπεις σε μια σχολή στην οποία δεν θα μπορέσεις να ανταπεξέλθεις; Εφόσον προσφέρονται οι θέσεις ας δωθούν σε παιδιά που το αξίζουν και που έβγαλαν πολύ υψηλότερα μόρια.
Την πρώτη χρονιά για 200 μόρια δεν μπήκα Ιατρική και αναγκάστηκα να ξαναπεράσω το μαρτύριο άλλη μία χρονιά. Όταν βλέπω δευτεροετείς στη σχολή μου να χρωστάνε 20 μαθήματα και να έχουν ιδέα τι τους γίνεται τρελαίνομαι. Αναρωτιέμαι πώς γίνεται να μπήκαν και να μη μπήκα εγώ. Και στο 90% των περιπτώσεων πρόκειται για κάποια ειδική περίπτωση, από Βουλγαρίες, ή με 5% κλπ.

θεσσαλονικη και θελεις αθηνα?πως και ετσι?παντως πιστευω οτι παιζει να πιασεις αθηνα με 19000 μορια :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Ryuzaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Lost in Infinity αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών ΑΠΘ (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,892 μηνύματα.
θεσσαλονικη και θελεις αθηνα?πως και ετσι?παντως πιστευω οτι παιζει να πιασεις αθηνα με 19000 μορια :)
Και εγώ Θεσσαλονίκη είμαι και θέλω Αθήνα.. Αν θυμάμαι καλά πολιτικούς μηχανικούς ήθελες; Είσαι σ'αυτή τη σχολή αλλά σε άλλη πόλη; (Αν κάνω 10% τελικα δεν θα δηλώσω πολιτικούς:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Despoinaaa

Νεοφερμένος

Η Despoinaaa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Έβγαλα 18910 μόρια το 2010. Έχω καμία ελπίδα για κάποια ιατρική με το 10% ή μπα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kit-kat

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kit-kat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,739 μηνύματα.
Έβγαλα 18910 μόρια το 2010. Έχω καμία ελπίδα για κάποια ιατρική με το 10% ή μπα;

ε ναι. οι βασεις στο 10% ειναι πιο χαμηλες από του 90,αλλα οχι και πάντα :worry:
εγω πέρσυ έδωσα με το 10% και ήταν πιο ψηλά η σχολή απο ότι με το 90. αλλα η ιατρική νομίζω θα ναι εκεί γύρω!!
προπερσυ οι βάσεις είχαν πεσει πολυ με το 10% για φέτος δεν ξέρω αλλά πιστευω οτι πιάνεις την ιατρική!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katma

Νεοφερμένος

Η katma αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Και εγώ Θεσσαλονίκη είμαι και θέλω Αθήνα.. Αν θυμάμαι καλά πολιτικούς μηχανικούς ήθελες; Είσαι σ'αυτή τη σχολή αλλά σε άλλη πόλη; (Αν κάνω 10% τελικα δεν θα δηλώσω πολιτικούς:P)


απλα ρωταω για να δω τις γνωμες αναμεσα σε αυτες τις δυο πολεις :p
ναι ειμαι στην ιδια σχολη αλλα και εγω θελω αθηνα..εισαι απο αθηνα και θελεις να πας εκει?
δεν σου αρεσει η σχολη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top