[Εκτιμήσεις] Βάσεις 10% 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

kwstas_1992

Νεοφερμένος

Ο kwstas_1992 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 85 μηνύματα.
το ξερω..δυστυχως και εγω καπως ετσι ειμαι...:/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αναστασι@

Νεοφερμένος

Η αναστασι@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
πιστευετε οτι με 16560 εχω ελπιδες για παπει ???? :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katma

Νεοφερμένος

Η katma αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
με 17850 χρηστο πιστευω για τον βολο δεν ειναι απιθανο!σε ποια πολη περασες μηχανολογος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ρόζα Νέρα Flamingo

Δραστήριο μέλος

Η Ρόζα Νέρα Flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ανταρτικό (Φλώρινα). Έχει γράψει 780 μηνύματα.
με 17850 χρηστο πιστευω για τον βολο δεν ειναι απιθανο!σε ποια πολη περασες μηχανολογος?
Αν σκεφτει κανεις κιολας οτι ειναι πιο πιθανο να ειναι περισσοτεροι οι αποφοιτοι του εντεκα που θα κανουν δεκα τοις εκατο παρα του δεκα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstas_1992

Νεοφερμένος

Ο kwstas_1992 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 85 μηνύματα.
ενας φιλος μου ανηκει στην κατηγορια των τριτεκνων και εχει συγκεντρωσει κατι παραπανω απο 17.500 μορια..ενδιαφερεται για τη σχολη
Μηχανικών Χωροταξίας, Πολεοδομίας και Περιφερειακής Ανάπτυξης..εχει πιθανοτητες πιστευετε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*StarFalLeN*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης (Ξάνθη) και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 155 μηνύματα.
Εγω ρε παιδια με 18321 να ανησυχω για πληροφορικη ΑΠΘ η τζαμπα τρωει τα χρονια μου το αγχος??? :Pθελω οσο τιπτοα αλλο να μπω σε αυτη τη σχολη.... πιστευω πως τα πολυτεχνεια θα ειναι πιο πολυ στις προτημησεις των υποψηφιων με τα ιδια μορια.... τι λετε??? ( βρισκομαι στο πολυτεχνειο απθ τωρα αλλα κακως καλως καταλαβα πως δεν μου ταιριαζει καθολου)
Και εγώ για Πληροφορική ΑΠΘ και ΗΜΜΥ μάλλον πάω alexc. Έχω 18.151, είμαι και τρίτεκνος, άντε να δούμε:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

red span

Δραστήριο μέλος

Ο ΧΑΡΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 407 μηνύματα.
Πολύ δύσκολα για Βολο
Καλα θες να αφησεις τους μηχανολογους και να γινεις πολιτικος.ΓΙΑΤΙ ΡΕ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,410 μηνύματα.
ενας φιλος μου ανηκει στην κατηγορια των τριτεκνων και εχει συγκεντρωσει κατι παραπανω απο 17.500 μορια..ενδιαφερεται για τη σχολη
Μηχανικών Χωροταξίας, Πολεοδομίας και Περιφερειακής Ανάπτυξης..εχει πιθανοτητες πιστευετε?

Η βάση πέρσι ήταν 14443 στη γενική σειρά. Και μας λες οτι είναι και τρίτεκνος που η βάση του είναι 9850...
Πες του περνάει Χαλαράααααααα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstas_1992

Νεοφερμένος

Ο kwstas_1992 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 85 μηνύματα.
Η βάση πέρσι ήταν 14443 στη γενική σειρά. Και μας λες οτι είναι και τρίτεκνος που η βάση του είναι 9850...
Πες του περνάει Χαλαράααααααα

κοίτα για χαλαρά δεν ξέρω σίγουρα,γιατί η περσινή βάση 10% ήταν 17.850 μόρια και εγώ είμαι της άποψης πως αρκετοί απο το 2010 θα κάνουν 10% και φέτος..συνεπώς σίγουρο δεν είναι τπτ..ευχαριστώ για τη γνώμη σου πάντως.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

getinfo

Νεοφερμένος

Ο getinfo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
ΗΜΤΥ Πάτρας και ΗΜΜΥ Θεσ/νικη ποσό λέτε? Δεν ξέρω αν παίζει ρόλο αλλά είμαι σε ειδική κατηγορία-κοινωνικά κριτήρια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΕιρήνηΣ.

Νεοφερμένος

Η ΕιρήνηΣ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά! Εύχομαι όλοι όσοι έδιναν φέτος, να έκαναν ό,τι καλύτερο μπορούσαν παρά τις.."αντίξοες συνθήκες" των θεμάτων! Έχετε καμιά ιδέα πώς θα κινηθεί το 10 τοις εκατό; Ευχαριστώ πολύ! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά! Εύχομαι όλοι όσοι έδιναν φέτος, να έκαναν ό,τι καλύτερο μπορούσαν παρά τις.."αντίξοες συνθήκες" των θεμάτων! Έχετε καμιά ιδέα πώς θα κινηθεί το 10 τοις εκατό; Ευχαριστώ πολύ! :)
Συμβουλη μην περιμενεις καμια προβλεψη οποιος κι αν την λεει για το 10%,ειναι σαν το τζοκερ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstas_1992

Νεοφερμένος

Ο kwstas_1992 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 85 μηνύματα.
ΗΜΤΥ Πάτρας και ΗΜΜΥ Θεσ/νικη ποσό λέτε? Δεν ξέρω αν παίζει ρόλο αλλά είμαι σε ειδική κατηγορία-κοινωνικά κριτήρια.

παίζει ρόλο πάντως καμία από τις δύο σχολές δεν αναμένεται να πέσει κάτω από 18.100-18.200 μόρια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isidor1

Νεοφερμένος

Ο isidor1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Για την μηχανικων πληροφοριακων κ επικοινωνιακων συστηματων που εχει εδρα την σαμο? ποσο πιστευετε ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstas_1992

Νεοφερμένος

Ο kwstas_1992 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 85 μηνύματα.
Για την μηχανικων πληροφοριακων κ επικοινωνιακων συστηματων που εχει εδρα την σαμο? ποσο πιστευετε ?
γύρω στα 13.000 μόρια..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katy95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η katy95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 248 μηνύματα.
Για το τμημα Ε.Μ.Μ.Ε ποσο λετε ?:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isidor1

Νεοφερμένος

Ο isidor1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Για το Ναυτιλιας κ επιχειρηματικων υπηρεσιων στην Χιο ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

StingAs7

Νεοφερμένος

Ο StingAs7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 110 μηνύματα.
Νομιζω οτι οι βασεις στο βιολογικο δεν αλλαζουν πολυ τα τελευταια χρονια.Εχω φιλους που εκαναν 10% για βιολογικο και μπηκαν και ο δυο.Αν το επιανες περυσι σιγουρα πιστευω θα το πιανεις και φετος,ειδικα με τις φετινες κωλοτουμπες στις πανελληνιες.Κανε σιγουρα 10%
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΕιρήνηΣ.

Νεοφερμένος

Η ΕιρήνηΣ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Συμβουλη μην περιμενεις καμια προβλεψη οποιος κι αν την λεει για το 10%,ειναι σαν το τζοκερ!

Δίκιο έχεις, απλά αγωνιώ, γιατί καθαρά από δική μου ανοησία δεν είμαι στη σχολή που θέλω (βιολογικό Ηρακλείου). Δήλωσα Χημεία, τελευταία στιγμή, ακούγοντας συμβουλές καθηγητών! Σε ευχαριστώ πάντως! :,(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Δίκιο έχεις, απλά αγωνιώ, γιατί καθαρά από δική μου ανοησία δεν είμαι στη σχολή που θέλω (βιολογικό Ηρακλείου). Δήλωσα Χημεία, τελευταία στιγμή, ακούγοντας συμβουλές καθηγητών! Σε ευχαριστώ πάντως! :,(
Καλη σου επιτυχια και μην ακους κανεναν,τα ιδια περασα περυσι και ξερω σε τι κατασταση βρισκεσαι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top