[Εκτιμήσεις] Βάσεις 10% 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

kwstas_1992

Νεοφερμένος

Ο kwstas_1992 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 85 μηνύματα.
οχι φιλε μου δεν πιστευουμε πως πιανεις καμια ιατρικη...οσο και να συμμεριζομαστε την ανησυχια σου και την επιθυμια σου να πιασεις τη συγκεκριμενη σχολη,οι απαιτησεις σου ειναι ιδιαιτερα υψηλες και καλο ειναι να προσγειωθεις λιγο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panos2284

Νεοφερμένος

Ο panos2284 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Φίλε, σόρρυ κιόλας, αλλά με τι στοιχεία καταλήγεις στο συμπέρσαμά αυτό;

Βασικά εγώ ήδη ιατρική Αλεξανδρούπολης και πέρυσι έχασα τα Γιάννενα για 50 μόρια, άρα δεν μου παράλογο. Εσύ, ας πούμε, από ποι σκοπιά μιλάς; Κάνεις και συ 10% ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

kwstas_1992

Νεοφερμένος

Ο kwstas_1992 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 85 μηνύματα.
κοιτα φιλε μου μπορει να σου μιλησα με σκληρο τροπο αλλα επειδη την συγκεκριμενη ερωτηση την εχουν κανει πολλα ατομα και εχω ακουσει ακουσει εκτιμησεις απο ατομα πιο ειδικα απο εμενα,οι εκτιμησεις για τη βαση της Ιατρικης Αλεξ/πολης ειναι 18.900 μορια..αυτο ειναι λογικο αν σκεφτεις οτι 10% θα κανουν και ατομα που ειναι αποφοιτοι του 2010 και τα θεματα ηταν αρκετα πιο ευκολα και συνεπως εχουν συγκεντρωσει πολλα περισσοτερα μορια..οπως επισης σε καλω να σκεφτεις πως η Ιατρικη ειναι σχολη που ανηκει στις πρωτες προτιμησεις των μισων φοιτητων της Ελλαδος..και δν εχω κανενα κομπλεξ,οπως μου ειπες,ουτε με σενα ουτε με κανενα αλλο παιδι..απλα μου αρεσει να λεω την αποψη μου οσο και αν αυτη δεν σου αρεσει... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexc

Νεοφερμένος

Ο alexc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Εγω ρε παιδια με 18321 να ανησυχω για πληροφορικη ΑΠΘ η τζαμπα τρωει τα χρονια μου το αγχος??? :Pθελω οσο τιπτοα αλλο να μπω σε αυτη τη σχολη.... πιστευω πως τα πολυτεχνεια θα ειναι πιο πολυ στις προτημησεις των υποψηφιων με τα ιδια μορια.... τι λετε??? ( βρισκομαι στο πολυτεχνειο απθ τωρα αλλα κακως καλως καταλαβα πως δεν μου ταιριαζει καθολου)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstas_1992

Νεοφερμένος

Ο kwstas_1992 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 85 μηνύματα.
κατα 90% εισαι μεσα alex..το μονο που εχεις να φοβασαι ειναι το οτι αρκετα παιδια θα επιλεξουν να επιστρεψουν στη Θεσσαλονικη λογω οικονομικης κρισης,αλλα τα μορια τα οποια εχεις συγκεντρωσει δεν θα πρεπει να σε κανουν να ανησυχεις τοσο πολυ..καλη σου επιτυχια! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexc

Νεοφερμένος

Ο alexc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
:) ευχαριστω πολυ να σαι καλα... ναι υποθετω πως αυτος ειναι ο μονος παραγοντας... αν και εχω να συναγωνιστω κυριως περσινους υποψηφιους οι οποιο πιστευω θα επιλεξουν πιο πολυ πολυτεχνικες σχολες λογω ισως ονοματος(οπως και εγω και μεγαλη μου μ***) γιατι αν καποιος προοριζεται αποκλειστικα για εκει θα το ειχε κανει ηδη και οχι να τρεχει τωρα σαν και μενα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Επειδή θα δώσει μια φίλη μου λογικά, οι Ιατρικές που περίπου αναμένεται να κινηθούν? ή με βάση τα παλαιότερα χρονια τελοσπαντων..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstas_1992

Νεοφερμένος

Ο kwstas_1992 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 85 μηνύματα.
η χαμηλοτερη βαση Ιατρικης(σ.σ Αλεξανδρουπολη)θα ειναι γυρω στα 18.900 μορια και γενικα καθε Ιατρικη θα εχει γυρω στα 50-100 μορια κατω σε σχεση με τις αντιστοιχες περσινες βασεις του 10% :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gorz

Νεοφερμένος

Ο gorz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
κανεις για φυσικομαθηματικό?αν ναι σε ποια πολύ και ποσα μόρια?:) έχω 16700 και ενδιαφέρομαι για αθηνα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

steliostrikala

Νεοφερμένος

Ο steliostrikala αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Πόσο λέτε να πάει η βάση στα ψηφιακά συστήματα Πειραιά? πέρσι με το 90% είχε 13650
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katma

Νεοφερμένος

Η katma αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
την βαση με το 10% για πολιτικους μηχανικους ΕΜΠ πως την βλεπετε φετος ?
Ειναι καποιος απο εδω που να ενδιαφερεται?αν ναι,με ποσα μορια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ryuzaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Lost in Infinity αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών ΑΠΘ (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,892 μηνύματα.
την βαση με το 10% για πολιτικους μηχανικους ΕΜΠ πως την βλεπετε φετος ?
Ειναι καποιος απο εδω που να ενδιαφερεται?αν ναι,με ποσα μορια?
Έχω δύο φίλους στη σχολή μου, ο ένας την είχε χάσει για 50 μόρια και ο άλλος για 200 περίπου νομίζω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

steliostrikala

Νεοφερμένος

Ο steliostrikala αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Πόσο λέτε να πάει η βάση στα ψηφιακά συστήματα Πειραιά? πέρσι με το 90% είχε 13650
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spaiderm

Νεοφερμένος

Ο spaiderm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Πόσο λέτε να πάει η ΓΕΩΓΡΑΦΙΑ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ πέρσι με το 90% είχε 11684.Είναι εύκολο να την πιάσει κανείς?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

olgaki!!!

Νεοφερμένος

Η olgaki!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Γεια σας παιδιά, έχω σκοπό να κάνω δήλωση 10%. Είμαι απόφοιτος ου '11 και έχω βγάλει 15.500 μόρια και θέλω να περάσω στην Κοινωνική Ανθρωπολογία Παντείου και ανήκω στην ειδική κατηγορία των τριτέκνων... Πόσες πιθανότητες έχω να περάσω στη σχολή αυτή;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Π.Χρηστος

Νεοφερμένος

Ο Π.Χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
ποσο πιστευετε να εχει φετος με το 10% πολιτικων μηχανικων θεσ/νικη ή βολου???

την βαση με το 10% για πολιτικους μηχανικους ΕΜΠ πως την βλεπετε φετος ?
Ειναι καποιος απο εδω που να ενδιαφερεται?αν ναι,με ποσα μορια?
επειδη ειναι μια σχολη υψηλης ζητησης πιστευω πως θα παραμεινει αρκετα ψηλα δηλαδη πιστευω πως 18800-18900! και εγω πολιτικων μηχανικων θελω στο θεσ/νικη και το θεμα ειναι οτι την επιανα την σχολη αλλα δηλωσα πρωτα τους μηχανολογους οπου περασα αλλα τελικα θελω να παω στους πολιτικους αλλα επειδη θα δηλωσουν με το 10% και οι αποφοιτοι του 2010 οπου λογω διαφορετικων θεματων εχουν μεγαλυτερες βαθμολογιες βλεπω να μην πιανω ουτε βολο !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

kwstas_1992

Νεοφερμένος

Ο kwstas_1992 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 85 μηνύματα.
ποσο πιστευετε να εχει φετος με το 10% πολιτικων μηχανικων θεσ/νικη ή βολου???

ποσο εχεις εσυ για να σου πουμε την αποψη μας?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Π.Χρηστος

Νεοφερμένος

Ο Π.Χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
17850.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstas_1992

Νεοφερμένος

Ο kwstas_1992 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 85 μηνύματα.

δυστυχως με τα μορια που εχεις συγκεντρωσει δεν μπορουμε να βγαλουμε ακριβη συμπερασματα,καθως οπως θα ξερεις και εσυ η βαση της σχολης στο Βολο ηταν πανω απο 18.500 μορια...κατα την αποψη μου,ολα θα εξαρτηθουν απο το ποσοστο αυτων που θα κανουν 10% και ειχαν δωσει το 2010..παντως,κατα 99% πιανεις τη σχολη των πολ.μηχανικων της Ξανθης αν αυτο σε ανακουφιζει προς το παρον :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Π.Χρηστος

Νεοφερμένος

Ο Π.Χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
δυστυχως με τα μορια που εχεις συγκεντρωσει δεν μπορουμε να βγαλουμε ακριβη συμπερασματα,καθως οπως θα ξερεις και εσυ η βαση της σχολης στο Βολο ηταν πανω απο 18.500 μορια...κατα την αποψη μου,ολα θα εξαρτηθουν απο το ποσοστο αυτων που θα κανουν 10% και ειχαν δωσει το 2010..παντως,κατα 99% πιανεις τη σχολη των πολ.μηχανικων της Ξανθης αν αυτο σε ανακουφιζει προς το παρον :)
ευχαριστω πολυ για την απαντηση σου. δυστυχως δεν με ανακουφιζει εαν περναω ξανθη γιατι μαλλον δεν θα παω γιατι δεν μπορω οποτε μαλλον δεν θα την δηλωσω. και εγω την ιδια αποψη με εσενα εχω πιστευω πως οι ελπιδες μου ειναι περιοσμενες και εξαρταται ποσοι αποφοιτοι του 2010 κανουν μηχανογραφικο! αυτο που με τρελαινει ειναι οτι με τα μορια μου επιανα θεσ/νικη και βολο ημουν 1000+ μορια πανω !!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top