[Εκτιμήσεις] Βάσεις 10% 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

kwstas_1992

Νεοφερμένος

Ο kwstas_1992 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 85 μηνύματα.
παιδια εχω συγκεντρωσει 18.350 μορια και ενδιαφερομαι για τη σχολη μηχανολογων μηχανικων και τη σχολη ηλεκτρολογων μηχανικων της πατρας.πιστευετε πως μπορω να πιασω καποια απο τις δυο σχολες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lolarikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Lolarikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 284 μηνύματα.
Μηχανολογων ειναι σιγουρο. Εχεις και πολλες πιθανοτητες για ηλεκτρολογων. Συγχαρητηρια και για τις προτιμησεις σου , παρεπιπτοντως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstas_1992

Νεοφερμένος

Ο kwstas_1992 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 85 μηνύματα.
ευχαριστω πολυ...ειδικα για τη σχολη των μηχανολογων θα εδινα τα παντα.!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pagitas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Pagitas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 341 μηνύματα.
με αυτα που ακουγονται οτι και φετος θα χαντακωσουν ξανα φοβαμαι και οτι δεν θα εισαχθω..παντως μαλακια που το εφαρμοσανε τοσο αργα -.- αλλα σε περιπτωση που δωσω το 10% υπαρχει περιπτωση να μπω στο τει αθηνας ή θα ειναι υψηλες οι βασεις ακομα και εκει?

Αντε παλι. Το βαρεθηκα το τροπαριο αυτο. (για το bold)
Και σταματηστε να ρωτατε για το πως θα ειναι οι βασεις. Ειναι αρκετα ενοχλητικο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pupilloscope

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Σουβλειμαν ο Μεγαλομπεκρης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ραπτόπουλο (Ευρυτανία). Έχει γράψει 813 μηνύματα.
παιδια το πολ μηχ εμπ που το βλεπετε να πηγαινει; :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gate1319661

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο gate1319661 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 310 μηνύματα.
αυτες οι πτωσεις που λετε ειναι με βαση το 10% περσι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tarx_12

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο tarx_12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
Γεια σας και απο εμένα. επειδή λέτε ότι είναι αδικία να δωσουν 10 % οι απόφοιτοι του 2010 εγώ τι να πώ που όλα τα χρόνια δίνανε 10% οι απόφοιτοι απο το 2000 που έιχαν γράψει 20 μαθήματα , τους βάλανε αστεία θέματα και είχαν όλοι 19000 μόρια???? αυτή ήταν πραγματική αδικία.. έχασα πολλές σχολές έτσι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gate1319661

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο gate1319661 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 310 μηνύματα.
δεν το εχω ακουσει αυτο...αλλα και παλι αν ισχυει δωσανε 20 μαθηματα και πραγματικα ενασ αποφοιτος του 2000 θα εκανα 10% μετα απο 10 χρονια??? ειμαστε σοβαροι???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tarx_12

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο tarx_12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
Φιλαράκι, δεν ξέρω πόσο χρονών είσαι. έπειδη εγώ είμαι παλία καραβάνα των εξετάσεων έχω να σου πω το εξής ¨: Συναναστρέφομαι με άτομα που έδωσαν το 2000 και μετά, συνεπώς είναι κοντά στα 30..μέχρι και προ περσι που εφαρμόστηκε αυτό το θέμα με τα 2 χρονια κάνανε 10 % μονο και μόνο για να πάρουν το πάσο... είχαν βαθμολογιες πάνω απο 19000 οι περισσότεροι. άστα σου λέω.... Γ αυτό μην μιλάτε για αδικίες. Άσε που στο τέλος θα το δείτε δν θα παιξει κανέναν ρόλο... Οι βάσεις θα είναι πάνω κατω οι ίδιες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Φυσικά και ήταν άδικο να μπορούν να δώσουν ΟΛΟΙ 10%.Αλλά εφόσον το μέτρο διαφοροποιήθηκε και περιορίσθηκε στους αποφοίτους των 2 τελευταίων ετών, πρέπει ασφαλώς να υπάρξει όσο το δυνατόν ενας δίκαιος χειρισμός.Οι απόφοιτοι του '10 έχουν ένα πάρα πολύ μεγάλο πλεονέκτημα.Αν πανε αυτοί οι απόφοιτοι και κάνουν μαζικά 10%, οι μόνοι απόφοιτοι του '11 θα είναι οι αριστούχοι.Οι βάσεις δε θα είναι οι ίδιες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
παιδια το πολ μηχ εμπ που το βλεπετε να πηγαινει; :Ρ

γιατί φοβάσαι μη δε περάσεις; :sly::sly::sly:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pupilloscope

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Σουβλειμαν ο Μεγαλομπεκρης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ραπτόπουλο (Ευρυτανία). Έχει γράψει 813 μηνύματα.

kwstas_1992

Νεοφερμένος

Ο kwstas_1992 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 85 μηνύματα.
χωρις να μπορω να μιλησω με σιγουρια,θεωρω πως ο αριθμος των ατομων που θα κανουν 10% απο την χρονια 2010 θα ειναι πολυ μικροτερος σε σχεση με περυσι καθως υστερα απο δυο χρονια που εδωσαν πανελληνιες,οι περισσοτεροι θα εχουν κατασταλαξει σε μια σχολη..συνεπως προσωπικη μου αποψη ειναι πως οι φετινες βασεις θα πεσουν αρκετα και ενδεχομενως φτασουν σε μικροτερα επιπεδα απο τις αντιστοιχες βασεις 10% του 2011..αν διαφωνειτε μαζι μου,διορθωστε με :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
χωρις να μπορω να μιλησω με σιγουρια,θεωρω πως ο αριθμος των ατομων που θα κανουν 10% απο την χρονια 2010 θα ειναι πολυ μικροτερος σε σχεση με περυσι καθως υστερα απο δυο χρονια που εδωσαν πανελληνιες,οι περισσοτεροι θα εχουν κατασταλαξει σε μια σχολη..συνεπως προσωπικη μου αποψη ειναι πως οι φετινες βασεις θα πεσουν αρκετα και ενδεχομενως φτασουν σε μικροτερα επιπεδα απο τις αντιστοιχες βασεις 10% του 2011..αν διαφωνειτε μαζι μου,διορθωστε με :)

Να φανταστώ εννοείς τις αντίστοιχες του 2010,έτσι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstas_1992

Νεοφερμένος

Ο kwstas_1992 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 85 μηνύματα.
ναι του 2010 εννοουσα ..σε ευχαριστω τη διορθωση!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstas_1992

Νεοφερμένος

Ο kwstas_1992 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 85 μηνύματα.
επειδη πραγματικα εχει αρχισει να με τρωει το αγχος,πιστευετε πως θα υπαρχει πτωση στη σχολη των μηχανολογων?ειδικοτερα για την πατρα.ευχαριστω εκ των προτερων :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gate1319661

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο gate1319661 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 310 μηνύματα.
ρε παιδια μην τρελαθουμε οι βασεις του 10% θα ειναι σαν τις βασεις του 90% του 2011 και σε αρκετες περιπτωσεις και πιο κατω. ποιος θα κανει 10% που εδωσε το 10% ?? εκτος και αν θελει πολυτεχνειο,ιατρικες .για οικονομικες ,μαθηματικες κτλ οι βασεις θα ειναι χαμηλοτερες του 2011(90%)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstas_1992

Νεοφερμένος

Ο kwstas_1992 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 85 μηνύματα.
ολοι οσοι θελουμε να κανουμε 10%,ευχομαστε σε πτωση των βασεων παντως... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstas_1992

Νεοφερμένος

Ο kwstas_1992 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 85 μηνύματα.
εχετε ακουσει αν θα γινει διαφορετικος υπολογισμος μοριων οσων εδωσαν πανελληνιες το 2010 και οσων εδωσαν το 2011?λογω της μεγαλυτερης δυσκολιας των περισνων θεματων δλδ...ευχαριστω... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lolarikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Lolarikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 284 μηνύματα.
Δεν υπαρχουν πληροφοριες για κατι τετοιο ακομη. Ολα δειχνουν οτι το ποσοστο του 10% θα περιλαμβανει υποψηφιους των δυο τελευταιων ετων χωρις διακριση.
Τιποτα ομως δεν εχει κλειδωσει ακομη. Αναμενεται τροπολογια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top